III liga, gr. II sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń II Szczecin 17 38 11 5 1 28 9 19
2 Olimpia Grudziądz 16 36 11 3 2 43 12 31
3 Gedania Gdańsk 16 36 11 3 2 38 23 15
4 Polonia Środa Wielkopolska 17 34 11 1 5 42 29 13
5 Świt Skolwin (Szczecin) 17 31 9 4 4 34 14 20
6 KP Starogard Gdański 16 31 9 4 3 20 13 7
7 Zawisza Bydgoszcz 17 29 9 2 6 37 25 12
8 Unia Swarzędz 17 26 7 5 5 21 22 -1
9 Błękitni Stargard 17 23 6 5 6 27 27 0
10 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 22 7 1 9 26 33 -7
11 Cartusia Kartuzy 17 19 6 1 10 17 25 -8
12 Sokół Kleczew 17 19 5 4 8 21 30 -9
13 Stolem Gniewino 17 17 4 5 8 16 28 -12
14 Vineta Wolin 17 16 4 4 9 20 37 -17
15 Unia Solec Kujawski 17 14 4 2 11 20 36 -16
16 Jarota Jarocin 16 13 3 4 9 21 31 -10
17 Unia Janikowo 17 10 2 4 11 17 34 -17
18 Bałtyk Gdynia 17 9 2 3 12 16 36 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń II Szczecin 8 20 6 2 0 17 4 13
2 Świt Skolwin (Szczecin) 9 20 6 2 1 25 6 19
3 Gedania Gdańsk 9 19 6 1 2 25 17 8
4 Polonia Środa Wielkopolska 8 18 6 0 2 26 15 11
5 Unia Swarzędz 9 14 4 2 3 11 10 1
6 KP Starogard Gdański 7 13 4 1 2 8 6 2
7 Olimpia Grudziądz 7 12 3 3 1 14 7 7
8 Zawisza Bydgoszcz 8 12 4 0 4 17 10 7
9 Sokół Kleczew 9 11 3 2 4 15 14 1
10 Stolem Gniewino 9 10 3 1 5 12 16 -4
11 Błękitni Stargard 8 9 2 3 3 9 11 -2
12 Vineta Wolin 9 9 2 3 4 8 14 -6
13 Unia Janikowo 8 9 2 3 3 9 10 -1
14 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 7 2 1 6 9 16 -7
15 Cartusia Kartuzy 8 6 2 0 6 10 16 -6
16 Bałtyk Gdynia 8 4 1 1 6 7 17 -10
17 Jarota Jarocin 9 3 0 3 6 8 16 -8
18 Unia Solec Kujawski 9 2 0 2 7 9 20 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 9 24 8 0 1 29 5 24
2 Pogoń II Szczecin 9 18 5 3 1 11 5 6
3 KP Starogard Gdański 9 18 5 3 1 12 7 5
4 Gedania Gdańsk 7 17 5 2 0 13 6 7
5 Zawisza Bydgoszcz 9 17 5 2 2 20 15 5
6 Polonia Środa Wielkopolska 9 16 5 1 3 16 14 2
7 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 15 5 0 3 17 17 0
8 Błękitni Stargard 9 14 4 2 3 18 16 2
9 Cartusia Kartuzy 9 13 4 1 4 7 9 -2
10 Unia Swarzędz 8 12 3 3 2 10 12 -2
11 Unia Solec Kujawski 8 12 4 0 4 11 16 -5
12 Świt Skolwin (Szczecin) 8 11 3 2 3 9 8 1
13 Jarota Jarocin 7 10 3 1 3 13 15 -2
14 Sokół Kleczew 8 8 2 2 4 6 16 -10
15 Stolem Gniewino 8 7 1 4 3 4 12 -8
16 Vineta Wolin 8 7 2 1 5 12 23 -11
17 Bałtyk Gdynia 9 5 1 2 6 9 19 -10
18 Unia Janikowo 9 1 0 1 8 8 24 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Świt Skolwin (Szczecin) 5 2 6 2 8 0 2 3 4 4 8 4
Zawisza Bydgoszcz 1 4 5 5 6 6 10 4 8 1 7 5
Vineta Wolin 3 6 1 2 2 6 3 7 4 6 7 8
Unia Swarzędz 2 3 3 2 2 5 4 4 4 4 5 5
Unia Solec Kujawski 2 5 4 2 4 4 4 7 5 6 2 11
Unia Janikowo 3 5 2 6 5 5 2 6 2 4 3 8
Stolem Gniewino 1 6 3 5 3 4 1 4 2 2 6 7
Sokół Kleczew 4 2 3 4 6 5 3 6 3 5 3 7
Polonia Środa Wielkopolska 8 6 3 3 5 8 8 3 9 4 8 5
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 5 2 6 6 4 3 9 5 0 5 8
Pogoń II Szczecin 6 2 7 1 2 1 5 1 4 2 4 2
Olimpia Grudziądz 6 0 5 2 10 1 10 4 4 3 8 2
KP Starogard Gdański 2 1 4 3 0 1 3 1 1 2 10 4
Jarota Jarocin 3 5 2 1 2 7 6 4 2 6 5 9
Gedania Gdańsk 5 3 5 2 6 3 5 6 4 5 11 4
Cartusia Kartuzy 4 2 1 2 3 3 2 5 1 8 4 5
Błękitni Stargard 2 5 0 3 5 3 8 2 4 3 9 9
Bałtyk Gdynia 3 3 0 5 1 10 3 6 2 3 6 8
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Polonia Środa Wielkopolska 17 4.18 2.47 1.71 76.47% 23.53%
2 Gedania Gdańsk 16 3.81 2.38 1.44 75% 25%
3 Zawisza Bydgoszcz 17 3.65 2.18 1.47 76.47% 23.53%
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 3.47 1.53 1.94 70.59% 29.41%
5 Olimpia Grudziądz 16 3.44 2.69 0.75 81.25% 18.75%
6 Vineta Wolin 17 3.35 1.18 2.18 64.71% 35.29%
7 Unia Solec Kujawski 17 3.29 1.18 2.12 64.71% 35.29%
8 Jarota Jarocin 16 3.25 1.31 1.94 62.5% 37.5%
9 Błękitni Stargard 17 3.18 1.59 1.59 70.59% 29.41%
10 Bałtyk Gdynia 17 3.06 0.94 2.12 52.94% 47.06%
11 Unia Janikowo 17 3 1 2 58.82% 41.18%
12 Sokół Kleczew 17 3 1.24 1.76 70.59% 29.41%
13 Świt Skolwin (Szczecin) 17 2.82 2 0.82 47.06% 52.94%
14 Stolem Gniewino 17 2.59 0.94 1.65 58.82% 41.18%
15 Unia Swarzędz 17 2.53 1.24 1.29 58.82% 41.18%
16 Cartusia Kartuzy 17 2.47 1 1.47 52.94% 47.06%
17 Pogoń II Szczecin 17 2.18 1.65 0.53 35.29% 64.71%
18 KP Starogard Gdański 16 2.06 1.25 0.81 31.25% 68.75%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Bartkowiak Polonia Środa Wielkopolska 11
2 Patryk Winsztal Olimpia Grudziądz 8
3 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 8
4 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 8
5 Adam Duda Gedania Gdańsk 8
6 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 7
7 Amarildo Leirosa junior Olimpia Grudziądz 7
8 Sebastian Pacek Unia Solec Kujawski 7
9 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 7
10 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 6
11 Szymon Stanisławski Olimpia Grudziądz 6
12 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 6
13 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 6
14 Damian Niedojad Błękitni Stargard 6
15 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 6
16 Kamil Wiśniewski Vineta Wolin 6
17 Jędrzej Drame Polonia Środa Wielkopolska 5
18 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 5
19 Patryk Moskiewicz KP Starogard Gdański 5
20 Miłosz Matuszewski Unia Janikowo 5
21 Filip Sosnowski Gedania Gdańsk 5
22 Fabian Grzelka Sokół Kleczew 5
23 Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 5
24 Patryk Urbański Zawisza Bydgoszcz 4
25 Maciej Słupecki Unia Solec Kujawski 4
26 Jakub Giełda Polonia Środa Wielkopolska 4
27 Jakub Poręba Cartusia Kartuzy 4
28 Oleh Synytsia Świt Skolwin (Szczecin) 4
29 Sebastian Kamiński Jarota Jarocin 4
30 Michał Miller Unia Swarzędz 4
31 Mikołaj Witkowski Polonia Środa Wielkopolska 4
32 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 4
33 Klaudiusz Milachowski Polonia Środa Wielkopolska 4
34 Jakub Stawski Błękitni Stargard 4
35 Jędrzej Kujawa Świt Skolwin (Szczecin) 4
36 Jakub Goliński Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
37 Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 3
38 Przemysław Żukowski Cartusia Kartuzy 3
39 Mateusz Bąk Pogoń II Szczecin 3
40 Sebastian Rogala Olimpia Grudziądz 3
41 Oleksandr Horvat Unia Solec Kujawski 3
42 Piotr Wujec Polonia Środa Wielkopolska 3
43 Wojciech Lisowski Pogoń II Szczecin 3
44 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 3
45 Adam Kujawski Unia Janikowo 3
46 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 3
47 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 3
48 Szymon Kurczak Vineta Wolin 3
49 Kamil Kurowski Olimpia Grudziądz 3
50 Mateusz Wzięch Sokół Kleczew 3
51 Mateusz Zbiranek Unia Solec Kujawski 3
52 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 3
53 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 3
54 Mikołaj Jankowski Jarota Jarocin 3
55 Sebastian Ginter Błękitni Stargard 3
56 Gabriel Falciano Santos Zawisza Bydgoszcz 3
57 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 3
58 Marcin Szeibe Unia Swarzędz 3
59 Filip Soboń Unia Swarzędz 3
60 Bartosz Apostołowicz Gedania Gdańsk 3
61 Patryk Paczuk Świt Skolwin (Szczecin) 3
62 Jan Paczyński Unia Swarzędz 2
63 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 2
64 Wojciech Mielcarek Zawisza Bydgoszcz 2
65 Krystian Szczepaniak Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
66 Bartosz Krzysztofek Pogoń II Szczecin 2
67 Oskar Bohm Bałtyk Gdynia 2
68 Karol Fietz Bałtyk Gdynia 2
69 Kryspin Leśniak Vineta Wolin 2
70 Kamil Kankowski Gedania Gdańsk 2
71 Ernest Korek Unia Swarzędz 2
72 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 2
73 Adam Borucki Unia Swarzędz 2
74 Piotr Łysiak KP Starogard Gdański 2
75 Mateusz Mączyński KP Starogard Gdański 2
76 Przemysław Brzeziański KP Starogard Gdański 2
77 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
78 Maciej Kaźmierczak Bałtyk Gdynia 2
79 Jakub Bach Bałtyk Gdynia 2
80 Roman Hutyria Vineta Wolin 2
81 Kamil Zadka Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
82 Erick Salguero Olimpia Grudziądz 2
83 João Criciúma KP Starogard Gdański 2
84 Olaf Korczakowski Pogoń II Szczecin 2
85 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 2
86 Dominik Konopacki Jarota Jarocin 2
87 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
88 Gracjan Kuśmierek Vineta Wolin 2
89 Sebastian Rugowski Zawisza Bydgoszcz 2
90 Denis Gojko Olimpia Grudziądz 2
91 Damian Ciechanowski KP Starogard Gdański 2
92 Takato Sakai Unia Janikowo 2
93 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 2
94 Mariusz Fornalczyk Pogoń II Szczecin 2
95 Filip Szewczyk Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
96 Kacper Jarzec Olimpia Grudziądz 2
97 Kacper Szaflarski Jarota Jarocin 2
98 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 2
99 Marcel Sluga Bałtyk Gdynia 2
100 Krzysztof Iwanowski Cartusia Kartuzy 2
101 Gabriel Falciano Zawisza Bydgoszcz 2
102 Kacper Friska Błękitni Stargard 2
103 Sebastian Bartlewski Stolem Gniewino 2
104 Wiktor Patrzykąt Stolem Gniewino 2
105 Przemysław Kędziora Świt Skolwin (Szczecin) 2
106 Michał Marczak Cartusia Kartuzy 2
107 Hubert Mich Olimpia Grudziądz 2
108 Yadegar Rostami Pogoń II Szczecin 2
109 Bartłomiej Mruk Pogoń II Szczecin 2
110 Mariusz Kryszak Unia Janikowo 2
111 Marcin Warcholak Olimpia Grudziądz 2
112 Oskar Sikorski Olimpia Grudziądz 2
113 Szymon Doba Olimpia Grudziądz 2
114 Daniel Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
115 Borys Sobstyl-Jałoszyński Cartusia Kartuzy 2
116 Oskar Ryk Błękitni Stargard 2
117 Emanuel Mikołajczyk Sokół Kleczew 2
118 Kamil Drygas Pogoń II Szczecin 2
119 Jan Andrzejewski Sokół Kleczew 2
120 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 1
121 Michał Walczak Polonia Środa Wielkopolska 1
122 Daniel Katerla Unia Solec Kujawski 1
123 Mikołaj Leszczyński Pogoń II Szczecin 1
124 Masato Hayashi Unia Solec Kujawski 1
125 Wojciech Antczak Unia Swarzędz 1
126 Maksym Zelenevych Cartusia Kartuzy 1
127 Dawid Zaborowski Unia Janikowo 1
128 Mateusz Lawniczak Unia Janikowo 1
129 Łukasz Bogajewski Sokół Kleczew 1
130 Patryk Baranowski Świt Skolwin (Szczecin) 1
131 Jakub Nawrocki Olimpia Grudziądz 1
132 Miłosz Waszczuk Bałtyk Gdynia 1
133 Jan Klimek Bałtyk Gdynia 1
134 Mateusz Szymański Gedania Gdańsk 1
135 Kacper Janiak Sokół Kleczew 1
136 Grzegorz Wachowiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
137 Marcin Maćkowiak Jarota Jarocin 1
138 Adrian Skorb Vineta Wolin 1
139 Vahan Bichakhchyan Pogoń II Szczecin 1
140 Aleksander Kluczyński Polonia Środa Wielkopolska 1
141 Stanisław Wędzelewski Zawisza Bydgoszcz 1
142 Jakub Maszka Vineta Wolin 1
143 Grzegorz Tarasewicz Błękitni Stargard 1
144 Grzegorz Ochwat KP Starogard Gdański 1
145 Kamil Dałek Unia Swarzędz 1
146 Michał Balewski Stolem Gniewino 1
147 Krzysztof Cudowski Unia Janikowo 1
148 Radosław Cyburt Vineta Wolin 1
149 Gracjan Goździk Świt Skolwin (Szczecin) 1
150 Jędrzej Góral Pogoń II Szczecin 1
151 Oskar Kozłowski Unia Swarzędz 1
152 Filip Łukasik Bałtyk Gdynia 1
153 Filip Karmański Olimpia Grudziądz 1
154 Krystian Patok Stolem Gniewino 1
155 Miłosz Manuszewski KP Starogard Gdański 1
156 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
157 Damian Stasikowski Unia Solec Kujawski 1
158 Dawid Rezaeian Pogoń II Szczecin 1
159 Amin Doustali Pogoń II Szczecin 1
160 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 1
161 Dawid Patelczyk Stolem Gniewino 1
162 Szymon Komendziński Jarota Jarocin 1
163 Dawid Kisły Świt Skolwin (Szczecin) 1
164 Mateusz Trela Cartusia Kartuzy 1
165 Jakub Białczyk Świt Skolwin (Szczecin) 1
166 Piotr Stępień KP Starogard Gdański 1
167 Camilo Villarreal Unia Janikowo 1
168 Marek Niewiada Vineta Wolin 1
169 Kievin chinedu Durueke Polonia Środa Wielkopolska 1
170 Paweł Flis Gedania Gdańsk 1
171 Adam Paliwoda Zawisza Bydgoszcz 1
172 Medard Dahms Zawisza Bydgoszcz 1
173 Konrad Kleinschmidt KP Starogard Gdański 1
174 Krzysztof Dymarski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
175 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 1
176 Damian Garbacik Cartusia Kartuzy 1
177 Eryk Misztal Unia Janikowo 1
178 Przemysław Jurków Sokół Kleczew 1
179 Kacper Zaborski Pogoń II Szczecin 1
180 Kacper Litwin Vineta Wolin 1
181 Mateusz Długołęcki Bałtyk Gdynia 1
182 Damian Pawlak Unia Swarzędz 1
183 Jakub Sawczak Błękitni Stargard 1

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Brzeziański KP Starogard Gdański 1
2 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 1
3 Masato Hayashi Unia Solec Kujawski 1
4 Ariel Wawszczyk Błękitni Stargard 1
5 Dominik Domagalski Sokół Kleczew 1
6 Fabian Lengiewicz Bałtyk Gdynia 1
7 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1