III liga, gr. II sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 19 44 13 5 1 38 10 28
2 Elana Toruń 18 38 11 5 2 31 12 19
3 Zawisza Bydgoszcz 18 31 9 4 5 37 20 17
4 Vineta Wolin 18 31 9 4 5 28 28 0
5 Unia Swarzędz 18 30 9 3 6 34 31 3
6 Pogoń II Szczecin 18 29 9 2 7 42 31 11
7 Gedania Gdańsk 19 29 9 2 8 34 33 1
8 Cartusia Kartuzy 18 28 8 4 6 41 24 17
9 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 28 8 4 6 33 27 6
10 Polonia Środa Wielkopolska 18 28 8 4 6 29 28 1
11 Noteć Czarnków 17 26 8 2 7 41 33 8
12 Błękitni Stargard 18 24 7 3 8 32 33 -1
13 Flota Świnoujście 18 23 7 2 9 24 32 -8
14 Sokół Kleczew 18 22 6 4 8 28 34 -6
15 Stolem Gniewino 17 15 4 3 10 18 37 -19
16 KTS-K Luzino 19 11 3 2 14 24 52 -28
17 Unia Solec Kujawski 17 10 3 1 13 24 47 -23
18 KP Starogard Gdański 18 10 2 4 12 24 50 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 9 25 8 1 0 25 5 20
2 Elana Toruń 9 22 7 1 1 15 2 13
3 Unia Swarzędz 10 21 6 3 1 19 13 6
4 Pogoń II Szczecin 9 19 6 1 2 25 13 12
5 Zawisza Bydgoszcz 9 17 5 2 2 20 8 12
6 Noteć Czarnków 9 16 5 1 3 27 20 7
7 Sokół Kleczew 9 16 5 1 3 18 17 1
8 Vineta Wolin 8 14 4 2 2 11 9 2
9 Gedania Gdańsk 10 14 4 2 4 14 14 0
10 Cartusia Kartuzy 9 11 3 2 4 20 15 5
11 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 11 3 2 4 18 20 -2
12 Polonia Środa Wielkopolska 9 11 3 2 4 8 13 -5
13 KTS-K Luzino 10 11 3 2 5 15 21 -6
14 Unia Solec Kujawski 9 10 3 1 5 16 23 -7
15 Błękitni Stargard 9 8 2 2 5 14 19 -5
16 Flota Świnoujście 9 6 2 0 7 11 21 -10
17 Stolem Gniewino 7 6 1 3 3 6 13 -7
18 KP Starogard Gdański 9 1 0 1 8 9 25 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 10 19 5 4 1 13 5 8
2 Vineta Wolin 10 17 5 2 3 17 19 -2
3 Cartusia Kartuzy 9 17 5 2 2 21 9 12
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 17 5 2 2 15 7 8
5 Polonia Środa Wielkopolska 9 17 5 2 2 21 15 6
6 Flota Świnoujście 9 17 5 2 2 13 11 2
7 Elana Toruń 9 16 4 4 1 16 10 6
8 Błękitni Stargard 9 16 5 1 3 18 14 4
9 Gedania Gdańsk 9 15 5 0 4 20 19 1
10 Zawisza Bydgoszcz 9 14 4 2 3 17 12 5
11 Pogoń II Szczecin 9 10 3 1 5 17 18 -1
12 Noteć Czarnków 8 10 3 1 4 14 13 1
13 Unia Swarzędz 8 9 3 0 5 15 18 -3
14 Stolem Gniewino 10 9 3 0 7 12 24 -12
15 KP Starogard Gdański 9 9 2 3 4 15 25 -10
16 Sokół Kleczew 9 6 1 3 5 10 17 -7
17 KTS-K Luzino 9 0 0 0 9 9 31 -22
18 Unia Solec Kujawski 8 0 0 0 8 8 24 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Elana Toruń

Gospodarze Wynik Goście Data
Stolem Gniewino 0 - 0 Elana Toruń 8 czerwca 2024
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Elana Toruń 1 czerwca 2024
Elana Toruń 0 - 0 KP Starogard Gdański 25 maja 2024
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Elana Toruń 18 maja 2024
Elana Toruń 0 - 0 Cartusia Kartuzy 15 maja 2024
Unia Swarzędz 0 - 0 Elana Toruń 11 maja 2024
Elana Toruń 0 - 0 Flota Świnoujście 4 maja 2024
Unia Solec Kujawski 0 - 0 Elana Toruń 27 kwietnia 2024
Sokół Kleczew 0 - 0 Elana Toruń 20 kwietnia 2024
Elana Toruń 0 - 0 KTS-K Luzino 13 kwietnia 2024
Noteć Czarnków 0 - 0 Elana Toruń 6 kwietnia 2024
Elana Toruń 0 - 0 Gedania Gdańsk 30 marca 2024
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Elana Toruń 23 marca 2024
Elana Toruń 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 16 marca 2024
Vineta Wolin 0 - 0 Elana Toruń 9 marca 2024
Elana Toruń 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 2 marca 2024
Błękitni Stargard 3 - 3 Elana Toruń 25 listopada 2023
Elana Toruń 3 - 0 Stolem Gniewino 18 listopada 2023
Elana Toruń 1 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 11 listopada 2023
KP Starogard Gdański 0 - 4 Elana Toruń 4 listopada 2023
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Elana Toruń 31 października 2023
Elana Toruń 1 - 0 Pogoń II Szczecin 28 października 2023
Unia Swarzędz 0 - 0 Elana Toruń 14 października 2023
Flota Świnoujście 3 - 0 Elana Toruń 7 października 2023
Elana Toruń 4 - 0 Unia Solec Kujawski 1 października 2023
Elana Toruń 1 - 0 Sokół Kleczew 23 września 2023
KTS-K Luzino 1 - 2 Elana Toruń 16 września 2023
Elana Toruń 1 - 0 Noteć Czarnków 9 września 2023
Gedania Gdańsk 0 - 2 Elana Toruń 1 września 2023
Elana Toruń 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 27 sierpnia 2023
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 Elana Toruń 23 sierpnia 2023
Elana Toruń 1 - 2 Vineta Wolin 19 sierpnia 2023
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Elana Toruń 12 sierpnia 2023
Elana Toruń 3 - 0 Błękitni Stargard 5 sierpnia 2023

III liga, gr. II sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wiktor Kacprzak Noteć Czarnków 15
2 Daniel Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 12
3 Maciej Rożnowski Elana Toruń 10
4 Damian Niedojad Błękitni Stargard 10
5 Mateusz Wzięch Sokół Kleczew 10
6 Szymon Piekarski Noteć Czarnków 10
7 Dawid Szalecki Cartusia Kartuzy 10
8 Piotr Gryszkiewicz Cartusia Kartuzy 9
9 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 9
10 Dominik Chromiński Unia Swarzędz 8
11 Grzegorz Aftyka Błękitni Stargard 8
12 Patryk Palat Pogoń Nowe Skalmierzyce 8
13 Filip Sosnowski Gedania Gdańsk 7
14 Przemysław Żukowski Gedania Gdańsk 7
15 Jakub Krefft KTS-K Luzino 7
16 Jakub Bojas Zawisza Bydgoszcz 7
17 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 6
18 Sergii Kravchenko Unia Solec Kujawski 6
19 Dawid Bałdyga Polonia Środa Wielkopolska 6
20 Krzysztof Biegański Unia Swarzędz 6
21 Łukasz Święty Świt Skolwin (Szczecin) 6
22 Kacper Żmudź Vineta Wolin 6
23 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 5
24 Miłosz Matuszewski Sokół Kleczew 5
25 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 5
26 Szymon Cybulski Flota Świnoujście 5
27 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 5
28 Eryk Sobków KTS-K Luzino 5
29 Jędrzej Kujawa Świt Skolwin (Szczecin) 5
30 Sebastian Pacek Unia Solec Kujawski 5
31 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 5
32 Piotr Łysiak Cartusia Kartuzy 4
33 Nikodem Parulski KP Starogard Gdański 4
34 Klaudiusz Milachowski Polonia Środa Wielkopolska 4
35 Patryk Harkot Flota Świnoujście 4
36 Krystian Sanocki Zawisza Bydgoszcz 4
37 Szymon Emche Vineta Wolin 4
38 Szymon Kurczak Vineta Wolin 4
39 Jędrzej Drame Polonia Środa Wielkopolska 4
40 Dominik Siwiński Świt Skolwin (Szczecin) 4
41 Kacper Kowalski Elana Toruń 4
42 Damian Garbacik KP Starogard Gdański 4
43 Dawid Kroczek Pogoń II Szczecin 4
44 Szymon Sarbinowski Flota Świnoujście 4
45 Patryk Soboczyński Stolem Gniewino 4
46 Olaf Korczakowski Pogoń II Szczecin 4
47 Miłosz Manuszewski Gedania Gdańsk 4
48 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 4
49 Przemysław Kostuch KTS-K Luzino 3
50 Bruno Siedlecki Polonia Środa Wielkopolska 3
51 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 3
52 Marcin Szeibe Pogoń II Szczecin 3
53 Marcin Kościelecki Elana Toruń 3
54 Damian Formela KTS-K Luzino 3
55 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 3
56 Kornel Przyborowski Cartusia Kartuzy 3
57 Łukasz Grabowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
58 Patryk Paczuk Świt Skolwin (Szczecin) 3
59 Mohammad Doustali Pogoń II Szczecin 3
60 Kamil Poźniak Flota Świnoujście 3
61 Jay Jaskólski Elana Toruń 3
62 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 3
63 Mateusz Bąk Pogoń II Szczecin 3
64 Jakub Poręba Cartusia Kartuzy 3
65 Konrad Waliszewski Gedania Gdańsk 3
66 Michał Marczak Błękitni Stargard 3
67 Daniel Kozak Noteć Czarnków 3
68 Mikołaj Mikuła KP Starogard Gdański 3
69 Oscar Andres Vidal Mera Cartusia Kartuzy 2
70 Sebastian Deja Cartusia Kartuzy 2
71 Mikołaj Chaciński KP Starogard Gdański 2
72 Filip Łukasik KP Starogard Gdański 2
73 Kacper Borowiak Unia Swarzędz 2
74 Michał Grobelny Sokół Kleczew 2
75 Sebastian Rugowski Zawisza Bydgoszcz 2
76 Damian Knera Elana Toruń 2
77 Łukasz Spławski Unia Swarzędz 2
78 Adrian Przyborek Pogoń II Szczecin 2
79 Mateusz Ogrodowski Błękitni Stargard 2
80 Bartosz Kalupa Noteć Czarnków 2
81 Krystian Pawlak Sokół Kleczew 2
82 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
83 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
84 Rafał Remisz Świt Skolwin (Szczecin) 2
85 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 2
86 Szymon Babiarz Unia Solec Kujawski 2
87 Karol Zieliński KP Starogard Gdański 2
88 Nikodem Fiedosewicz KTS-K Luzino 2
89 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 2
90 Mateusz Góra Elana Toruń 2
91 Marek Niewiadomski Gedania Gdańsk 2
92 Jakub Ostrowski Vineta Wolin 2
93 Jakub Giełda Polonia Środa Wielkopolska 2
94 Paweł Wojowski Cartusia Kartuzy 2
95 Yadegar Rostami Pogoń II Szczecin 2
96 Michał Zachciał Noteć Czarnków 2
97 Maciej Kona Zawisza Bydgoszcz 2
98 Cyprian Poniedziałek Vineta Wolin 2
99 Jan Mierzwa Noteć Czarnków 2
100 Kacper Kasperowicz Vineta Wolin 2
101 Gracjan Hyl Pogoń II Szczecin 2
102 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
103 Mateusz Gułajski Stolem Gniewino 2
104 Kamil Banaczek Cartusia Kartuzy 2
105 Dawid Gruchała-Węsierski Vineta Wolin 2
106 Adam Nagórski Vineta Wolin 2
107 Jakub Pek KP Starogard Gdański 2
108 Bartłomiej Zdunek Błękitni Stargard 2
109 Adrian Laskowski Unia Swarzędz 2
110 Fabian Leonowicz Zawisza Bydgoszcz 2
111 Jan Chachuła Zawisza Bydgoszcz 2
112 Michał Zimmer Sokół Kleczew 2
113 Krzysztof Dymarski Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
114 Antoni Klukowski Pogoń II Szczecin 2
115 Oleksandr Horvat Unia Solec Kujawski 2
116 Daniel Sławiński KP Starogard Gdański 2
117 Mateusz Dąbrowski KTS-K Luzino 2
118 Filip Soboń Unia Swarzędz 2
119 Adam Borucki Unia Swarzędz 2
120 Jan Paczyński Unia Swarzędz 2
121 Kacper Nowak Świt Skolwin (Szczecin) 2
122 Konrad Kleinschmidt KP Starogard Gdański 2
123 Patryk Urbański Zawisza Bydgoszcz 1
124 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 1
125 Arkadiusz Korpalski Elana Toruń 1
126 Michał Sacharuk Zawisza Bydgoszcz 1
127 Kiewin Durueke Polonia Środa Wielkopolska 1
128 Dawid Szałecki Cartusia Kartuzy 1
129 Kacper Witkowski Unia Solec Kujawski 1
130 Maciej Ignasiak Błękitni Stargard 1
131 Bartosz Nowicki Błękitni Stargard 1
132 Jakub Ryczkowski Unia Solec Kujawski 1
133 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 1
134 Aleksander Łazarski Gedania Gdańsk 1
135 Wiktor Patrzykąt Stolem Gniewino 1
136 Euzebiusz Belka Stolem Gniewino 1
137 Kamil Dałek Unia Swarzędz 1
138 Kacper Knera Elana Toruń 1
139 Grzegorz Wachowiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
140 Dawid Szalas Vineta Wolin 1
141 Mateusz Walczak Noteć Czarnków 1
142 Eryk Marcinkowski Unia Swarzędz 1
143 Damian Staniszewski Flota Świnoujście 1
144 Gracjan Goździk Świt Skolwin (Szczecin) 1
145 Oskar Kujawka Unia Solec Kujawski 1
146 Gracjan Konieczny Sokół Kleczew 1
147 Aleksander Kultys Sokół Kleczew 1
148 Artur Stawikowski Gedania Gdańsk 1
149 Mateusz Maluśki Unia Swarzędz 1
150 Piotr Wujec Polonia Środa Wielkopolska 1
151 Mikołaj Stangel Polonia Środa Wielkopolska 1
152 Aleksander Kluczyński Polonia Środa Wielkopolska 1
153 Jędrzej Osowski Noteć Czarnków 1
154 Dariusz Mienik KTS-K Luzino 1
155 Błażej Jezierski Flota Świnoujście 1
156 Filip Adamski Flota Świnoujście 1
157 Michał Balewski Stolem Gniewino 1
158 Bartosz Sitkowski Vineta Wolin 1
159 Rafał Kruczkowski Stolem Gniewino 1
160 Adam Zadka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
161 Fabian Burzyński Unia Swarzędz 1
162 Modou Camara Unia Solec Kujawski 1
163 Kamil Jakubczyk Pogoń II Szczecin 1
164 Borys Freilich Pogoń II Szczecin 1
165 Cyprian Maciejewski Zawisza Bydgoszcz 1
166 Davis Boateng Flota Świnoujście 1
167 Adam Tandecki Cartusia Kartuzy 1
168 Kuba Maszka Vineta Wolin 1
169 Julian Kamiński Błękitni Stargard 1
170 Adam Paliwoda Zawisza Bydgoszcz 1
171 Bartosz Łuczak Unia Swarzędz 1
172 Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 1
173 Andres Vidal Cartusia Kartuzy 1
174 Michał Kwiecień Flota Świnoujście 1
175 Paweł Karbowiński Elana Toruń 1
176 Paweł Brzuzy KTS-K Luzino 1
177 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 1
178 Dawid Kisły Świt Skolwin (Szczecin) 1
179 Jakub Stawski Elana Toruń 1
180 Szymon Łukasiewcz Gedania Gdańsk 1
181 Albert Żerkowski Polonia Środa Wielkopolska 1
182 Łukasz Zenger Noteć Czarnków 1
183 Roman Zalow KTS-K Luzino 1
184 Piotr Przygocki Noteć Czarnków 1
185 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
186 Kryspin Leśniak Vineta Wolin 1
187 Alan Krauze Flota Świnoujście 1
188 Marcin Kaczmarek Polonia Środa Wielkopolska 1
189 Jędrzej Góral Pogoń II Szczecin 1
190 Jakub Nawrocki Unia Solec Kujawski 1
191 Jakub Kuzko Świt Skolwin (Szczecin) 1
192 Kamil Piskorski Elana Toruń 1
193 Paweł Flis Gedania Gdańsk 1
194 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 1
195 Michał Walczak Polonia Środa Wielkopolska 1
196 Miłosz Wódecki Polonia Środa Wielkopolska 1
197 Michał Graczyk Zawisza Bydgoszcz 1
198 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 1
199 Jan Andrzejewski Sokół Kleczew 1
200 Hubert Choluj Unia Solec Kujawski 1
201 Claudio Zenger Noteć Czarnków 1
202 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 1
203 Aleksander Theus Unia Swarzędz 1