IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tłuchovia Tłuchowo 9 19 6 1 2 25 11 14
2 Włocłavia Włocławek 9 18 6 0 3 28 13 15
3 Elana Toruń 9 18 5 3 1 15 4 11
4 Cuiavia Inowrocław 9 18 5 3 1 15 9 6
5 Sparta Brodnica 9 17 5 2 2 20 11 9
6 Pogoń Mogilno 9 16 5 1 3 26 17 9
7 Chemik Bydgoszcz 9 16 5 1 3 15 12 3
8 Kujawianka Izbica Kujawska 9 15 5 0 4 19 18 1
9 Start Pruszcz 9 14 4 2 3 13 15 -2
10 Wda Świecie 9 13 4 1 4 21 15 6
11 Sportis Łochowo 9 13 4 1 4 26 25 1
12 Chełminianka Chełmno 9 13 4 1 4 20 30 -10
13 Lech Rypin 9 12 4 0 5 15 19 -4
14 Pomorzanin Toruń 9 10 3 1 5 9 13 -4
15 Pomorzanin Serock 9 6 1 3 5 8 15 -7
16 Noteć Łabiszyn 9 6 1 3 5 4 23 -19
17 Notecianka Pakość 9 4 1 1 7 11 29 -18
18 Lider Włocławek 9 3 1 0 8 13 24 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Elana Toruń 5 12 4 0 1 12 3 9
2 Chemik Bydgoszcz 4 12 4 0 0 11 3 8
3 Wda Świecie 5 12 4 0 1 18 6 12
4 Cuiavia Inowrocław 5 11 3 2 0 5 2 3
5 Tłuchovia Tłuchowo 5 10 3 1 1 16 6 10
6 Włocłavia Włocławek 4 9 3 0 1 16 7 9
7 Pogoń Mogilno 4 9 3 0 1 15 7 8
8 Kujawianka Izbica Kujawska 5 9 3 0 2 12 7 5
9 Sparta Brodnica 4 7 2 1 1 4 3 1
10 Chełminianka Chełmno 4 7 2 1 1 9 5 4
11 Sportis Łochowo 4 6 2 0 2 16 16 0
12 Lech Rypin 4 6 2 0 2 5 9 -4
13 Pomorzanin Toruń 5 6 2 0 3 5 8 -3
14 Start Pruszcz 4 4 1 1 2 6 10 -4
15 Notecianka Pakość 4 4 1 1 2 9 10 -1
16 Noteć Łabiszyn 5 3 0 3 2 2 13 -11
17 Lider Włocławek 5 3 1 0 4 6 9 -3
18 Pomorzanin Serock 5 2 0 2 3 4 8 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sparta Brodnica 5 10 3 1 1 16 8 8
2 Start Pruszcz 5 10 3 1 1 7 5 2
3 Tłuchovia Tłuchowo 4 9 3 0 1 9 5 4
4 Włocłavia Włocławek 5 9 3 0 2 12 6 6
5 Cuiavia Inowrocław 4 7 2 1 1 10 7 3
6 Pogoń Mogilno 5 7 2 1 2 11 10 1
7 Sportis Łochowo 5 7 2 1 2 10 9 1
8 Elana Toruń 4 6 1 3 0 3 1 2
9 Kujawianka Izbica Kujawska 4 6 2 0 2 7 11 -4
10 Chełminianka Chełmno 5 6 2 0 3 11 25 -14
11 Lech Rypin 5 6 2 0 3 10 10 0
12 Chemik Bydgoszcz 5 4 1 1 3 4 9 -5
13 Pomorzanin Toruń 4 4 1 1 2 4 5 -1
14 Pomorzanin Serock 4 4 1 1 2 4 7 -3
15 Noteć Łabiszyn 4 3 1 0 3 2 10 -8
16 Wda Świecie 4 1 0 1 3 3 9 -6
17 Notecianka Pakość 5 0 0 0 5 2 19 -17
18 Lider Włocławek 4 0 0 0 4 7 15 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Elana Toruń

Gospodarze Wynik Goście Data
Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Elana Toruń 26 listopada 2022
Elana Toruń 0 - 0 Chełminianka Chełmno 19 listopada 2022
Pogoń Mogilno 0 - 0 Elana Toruń 12 listopada 2022
Elana Toruń 0 - 0 Lider Włocławek 5 listopada 2022
Tłuchovia Tłuchowo 0 - 0 Elana Toruń 29 października 2022
Elana Toruń 0 - 0 Sparta Brodnica 22 października 2022
Elana Toruń 0 - 0 Włocłavia Włocławek 15 października 2022
Noteć Łabiszyn 0 - 0 Elana Toruń 8 października 2022
Elana Toruń 4 - 0 Wda Świecie 1 października 2022
Cuiavia Inowrocław 0 - 0 Elana Toruń 24 września 2022
Elana Toruń 2 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 17 września 2022
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Elana Toruń 11 września 2022
Elana Toruń 1 - 2 Lech Rypin 3 września 2022
Start Pruszcz 1 - 1 Elana Toruń 27 sierpnia 2022
Elana Toruń 3 - 0 Notecianka Pakość 20 sierpnia 2022
Pomorzanin Serock 0 - 0 Elana Toruń 13 sierpnia 2022
Elana Toruń 2 - 1 Sportis Łochowo 7 sierpnia 2022

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Kuropatwiński Włocłavia Włocławek 13
2 Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 12
3 Dawid Kieplin Tłuchovia Tłuchowo 11
4 Michał Kalitta Sportis Łochowo 7
5 Robert Kowalczyk Kujawianka Izbica Kujawska 7
6 Dawid Szpankiewicz Chełminianka Chełmno 5
7 Mateusz Kurtysiak Cuiavia Inowrocław 5
8 Grzegorz Domżalski Sparta Brodnica 5
9 Piotr Siekirka Chemik Bydgoszcz 5
10 Patryk Perliński Chemik Bydgoszcz 5
11 Tomasz Żyliński Wda Świecie 5
12 Łukasz Chruścicki Wda Świecie 5
13 Oskar Andrzejewski Chełminianka Chełmno 5
14 Jakub Bollin Pomorzanin Toruń 4
15 Kacper Rybacki Elana Toruń 4
16 Bartłomiej Świątek Pomorzanin Serock 4
17 Mateusz Góra Sportis Łochowo 4
18 Dawid Klepczyński Tłuchovia Tłuchowo 4
19 Jakub Nowak Chełminianka Chełmno 4
20 Norbert Rościszewski Notecianka Pakość 4
21 Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 4
22 Ariel Jastrzembski Cuiavia Inowrocław 4
23 Maciej Tuptyński Sparta Brodnica 4
24 Łukasz Dormowicz Lech Rypin 4
25 Bartosz Czerwiński Start Pruszcz 3
26 Jakub Krukowski Start Pruszcz 3
27 Stanisław Łojewski Włocłavia Włocławek 3
28 Jędrzej Zapłacki Kujawianka Izbica Kujawska 3
29 Bartłomiej Żelazny Lech Rypin 3
30 Tomasz Szablewski Lider Włocławek 3
31 Mateusz Rościszewski Pogoń Mogilno 3
32 Adrian Bieńkowski Tłuchovia Tłuchowo 3
33 Piotr Mroziński Pogoń Mogilno 3
34 Mariusz Miłek Włocłavia Włocławek 3
35 Bogusz Wiśniewski Lech Rypin 2
36 Filip Jagielski Pogoń Mogilno 2
37 Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 2
38 Kamil Linkowski Chełminianka Chełmno 2
39 Dawid Szefler Pomorzanin Toruń 2
40 Damian Zagórski Włocłavia Włocławek 2
41 Vinicius Veneranda Włocłavia Włocławek 2
42 Hubert Maciąg Elana Toruń 2
43 Maciej Sieradzki Sportis Łochowo 2
44 Marcel Strzyżewski Chemik Bydgoszcz 2
45 Kacper Mozgawa Notecianka Pakość 2
46 Kamil Nowicki Tłuchovia Tłuchowo 2
47 Igor Kondrat Sportis Łochowo 2
48 Olaf Wójtowicz Sparta Brodnica 2
49 Antoni Krajnyk Pogoń Mogilno 2
50 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
51 Błażej Duszyński Pogoń Mogilno 2
52 Mateusz Wiśniewski Cuiavia Inowrocław 2
53 Dawid Janicki Cuiavia Inowrocław 2
54 Patryk Czarnota Sparta Brodnica 2
55 Michał Igliński Start Pruszcz 2
56 Oskar Januszewski Wda Świecie 2
57 Maciej Rojewski Kujawianka Izbica Kujawska 2
58 Dawid Tomczak Sportis Łochowo 2
59 Mateusz Szymański Sportis Łochowo 2
60 Tymoteusz Majka Wda Świecie 2
61 Robert Hirsz Włocłavia Włocławek 2
62 Adrian Kowalski Lech Rypin 2
63 Martyn Trędewicz Lech Rypin 2
64 Patryk Cichocki Lider Włocławek 2
65 Adam Łotoszyński Sportis Łochowo 2
66 Dmytro Martynyuk Sparta Brodnica 2
67 Jakub Mizdalski Start Pruszcz 2
68 Adam Reise Pomorzanin Toruń 2
69 Robert Spychalski Lider Włocławek 1
70 Filip Byczkowski Lider Włocławek 1
71 Aleksander Kowalski Elana Toruń 1
72 Kamil Piskorski Elana Toruń 1
73 Azizbek Turgunboev Pomorzanin Serock 1
74 Antoni Chylewski Pomorzanin Serock 1
75 Krystian Sobieraj Kujawianka Izbica Kujawska 1
76 Marcin Bykowski Kujawianka Izbica Kujawska 1
77 Kajetan Wojciechowski Sportis Łochowo 1
78 Hubert Szymczak Kujawianka Izbica Kujawska 1
79 Igor Sobieralski Pogoń Mogilno 1
80 Krystian Rygielski Elana Toruń 1
81 Kamil Kala Notecianka Pakość 1
82 Oskar Raczkowski Noteć Łabiszyn 1
83 Daniel Widz Wda Świecie 1
84 Danylo Saienko Włocłavia Włocławek 1
85 Vadym Zaleskyi Włocłavia Włocławek 1
86 Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 1
87 Jakub Nęcka Sportis Łochowo 1
88 Oliwier Malinowski Elana Toruń 1
89 Kamil Frąckowiak Lider Włocławek 1
90 Dariusz Swojnóg Notecianka Pakość 1
91 Wiktor Majewski Lider Włocławek 1
92 Daniel Wiliński Lider Włocławek 1
93 Mateusz Celmer Tłuchovia Tłuchowo 1
94 Dominik Kulak Cuiavia Inowrocław 1
95 Aleks Shpilevski Sportis Łochowo 1
96 Kamil Cistowski Sportis Łochowo 1
97 Krystian Janczak Sparta Brodnica 1
98 Michał Laskowski Sparta Brodnica 1
99 Mateusz Tomaszewski Tłuchovia Tłuchowo 1
100 Adam Kozłowski Pogoń Mogilno 1
101 Tomasz Adamczyk Wda Świecie 1
102 Oskar Kubiak Wda Świecie 1
103 Jakub Węgrzyn Wda Świecie 1
104 Oskar Durko Pomorzanin Serock 1
105 Przemysław Swojnóg Notecianka Pakość 1
106 Przemysław Strzesak Notecianka Pakość 1
107 Mateusz Rozpierski Lech Rypin 1
108 Alan Czerwiński Lider Włocławek 1
109 Mikołaj Szmelc Sportis Łochowo 1
110 Damian FIgura Lider Włocławek 1
111 Szymon Koziatek Tłuchovia Tłuchowo 1
112 Szymon Ćwikliński Elana Toruń 1
113 Mateusz Zimny Lider Włocławek 1
114 Mikołaj Ruta Noteć Łabiszyn 1
115 Oleksandr Ovsiak Start Pruszcz 1
116 Jay Jaskólski Elana Toruń 1
117 Michał Kozłowski Pomorzanin Serock 1
118 Paweł Lewandowski Sparta Brodnica 1
119 Marcin Baranowski Lech Rypin 1
120 Piotr Gross Chełminianka Chełmno 1
121 Mariusz Krajewski Noteć Łabiszyn 1
122 Patryk Wiśniewski Noteć Łabiszyn 1
123 Bartłomiej Dreżewski Notecianka Pakość 1
124 Patryk Kozłowski Cuiavia Inowrocław 1
125 Paweł Behlke Włocłavia Włocławek 1
126 Damian Rysiewski Chemik Bydgoszcz 1
127 Jakub Czesiński Chemik Bydgoszcz 1
128 Damian Argalski Sparta Brodnica 1
129 Wojciech Lewandowski Start Pruszcz 1
130 Paweł Karbowiński Elana Toruń 1
131 Wiktor Pokorowski Pomorzanin Toruń 1
132 Paweł Słaby Wda Świecie 1
133 Łukasz Wenerski Wda Świecie 1
134 Kamil Wolnicki Tłuchovia Tłuchowo 1