III liga, gr. II sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 31 76 24 4 3 62 14 48
2 Elana Toruń 31 62 18 8 5 48 20 28
3 Unia Swarzędz 31 57 17 6 8 58 41 17
4 Błękitni Stargard 31 55 17 4 10 74 51 23
5 Zawisza Bydgoszcz 31 52 15 7 9 65 35 30
6 Pogoń II Szczecin 31 48 15 3 13 61 54 7
7 Pogoń Nowe Skalmierzyce 31 46 13 7 11 52 47 5
8 Vineta Wolin 31 45 13 6 12 38 52 -14
9 Noteć Czarnków 31 44 13 5 13 65 56 9
10 Gedania Gdańsk 31 44 14 2 15 50 52 -2
11 Polonia Środa Wielkopolska 31 44 13 5 13 47 54 -7
12 Cartusia Kartuzy 31 43 12 7 12 57 45 12
13 Sokół Kleczew 31 42 12 6 13 51 56 -5
14 Flota Świnoujście 31 39 12 3 16 40 57 -17
15 Stolem Gniewino 31 33 8 9 14 34 51 -17
16 KTS-K Luzino 31 25 7 4 20 42 68 -26
17 Unia Solec Kujawski 31 21 6 3 22 37 75 -38
18 KP Starogard Gdański 31 13 2 7 22 37 90 -53
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 15 43 14 1 0 40 6 34
2 Elana Toruń 16 36 11 3 2 27 8 19
3 Unia Swarzędz 16 36 11 3 2 34 16 18
4 Zawisza Bydgoszcz 16 30 9 3 4 39 17 22
5 Pogoń II Szczecin 16 28 9 1 6 32 28 4
6 Vineta Wolin 16 26 7 5 4 19 16 3
7 Noteć Czarnków 15 26 8 2 5 40 27 13
8 Cartusia Kartuzy 16 25 7 4 5 32 21 11
9 Błękitni Stargard 16 24 7 3 6 39 27 12
10 Sokół Kleczew 15 23 7 2 6 28 28 0
11 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 22 6 4 6 31 29 2
12 Polonia Środa Wielkopolska 15 21 6 3 6 17 21 -4
13 Stolem Gniewino 15 18 4 6 5 17 20 -3
14 Gedania Gdańsk 15 17 5 2 8 18 23 -5
15 Flota Świnoujście 15 15 5 0 10 21 31 -10
16 KTS-K Luzino 15 14 4 2 9 20 27 -7
17 Unia Solec Kujawski 15 14 4 2 9 20 31 -11
18 KP Starogard Gdański 16 2 0 2 14 17 51 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 16 33 10 3 3 22 8 14
2 Błękitni Stargard 15 31 10 1 4 35 24 11
3 Gedania Gdańsk 16 27 9 0 7 32 29 3
4 Elana Toruń 15 26 7 5 3 21 12 9
5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 24 7 3 5 21 18 3
6 Flota Świnoujście 16 24 7 3 6 19 26 -7
7 Polonia Środa Wielkopolska 16 23 7 2 7 30 33 -3
8 Zawisza Bydgoszcz 15 22 6 4 5 26 18 8
9 Unia Swarzędz 15 21 6 3 6 24 25 -1
10 Pogoń II Szczecin 15 20 6 2 7 29 26 3
11 Vineta Wolin 15 19 6 1 8 19 36 -17
12 Sokół Kleczew 16 19 5 4 7 23 28 -5
13 Noteć Czarnków 16 18 5 3 8 25 29 -4
14 Cartusia Kartuzy 15 18 5 3 7 25 24 1
15 Stolem Gniewino 16 15 4 3 9 17 31 -14
16 KTS-K Luzino 16 11 3 2 11 22 41 -19
17 KP Starogard Gdański 15 11 2 5 8 20 39 -19
18 Unia Solec Kujawski 16 7 2 1 13 17 44 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pogoń II Szczecin

Gospodarze Wynik Goście Data
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Flota Świnoujście 30 maja 2024
Unia Solec Kujawski 0 - 0 Pogoń II Szczecin 25 maja 2024
Pogoń II Szczecin 0 - 2 Elana Toruń 18 maja 2024
KTS-K Luzino 0 - 0 Pogoń II Szczecin 15 maja 2024
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Noteć Czarnków 11 maja 2024
Gedania Gdańsk 2 - 1 Pogoń II Szczecin 1 maja 2024
Pogoń II Szczecin 0 - 4 Świt Skolwin (Szczecin) 26 kwietnia 2024
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Pogoń II Szczecin 20 kwietnia 2024
Pogoń II Szczecin 1 - 0 Vineta Wolin 13 kwietnia 2024
Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Pogoń II Szczecin 6 kwietnia 2024
Pogoń II Szczecin 1 - 4 Błękitni Stargard 29 marca 2024
Stolem Gniewino 0 - 3 Pogoń II Szczecin 23 marca 2024
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 marca 2024
KP Starogard Gdański 2 - 6 Pogoń II Szczecin 9 marca 2024
Pogoń II Szczecin 1 - 4 Sokół Kleczew 2 marca 2024
Pogoń II Szczecin 2 - 4 Cartusia Kartuzy 26 listopada 2023
Pogoń II Szczecin 3 - 1 Unia Swarzędz 19 listopada 2023
Flota Świnoujście 1 - 3 Pogoń II Szczecin 11 listopada 2023
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Unia Solec Kujawski 3 listopada 2023
Elana Toruń 1 - 0 Pogoń II Szczecin 28 października 2023
Pogoń II Szczecin 5 - 1 KTS-K Luzino 22 października 2023
Noteć Czarnków 5 - 0 Pogoń II Szczecin 14 października 2023
Pogoń II Szczecin 5 - 2 Gedania Gdańsk 7 października 2023
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Pogoń II Szczecin 1 października 2023
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 22 września 2023
Vineta Wolin 1 - 1 Pogoń II Szczecin 16 września 2023
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 10 września 2023
Błękitni Stargard 2 - 4 Pogoń II Szczecin 2 września 2023
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Stolem Gniewino 27 sierpnia 2023
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 5 Pogoń II Szczecin 23 sierpnia 2023
Pogoń II Szczecin 2 - 3 KP Starogard Gdański 20 sierpnia 2023
Sokół Kleczew 3 - 2 Pogoń II Szczecin 12 sierpnia 2023
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Pogoń II Szczecin 5 sierpnia 2023

III liga, gr. II sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wiktor Kacprzak Noteć Czarnków 23
2 Mateusz Wzięch Sokół Kleczew 19
3 Michał Marczak Błękitni Stargard 19
4 Daniel Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 18
5 Grzegorz Aftyka Błękitni Stargard 15
6 Patryk Palat Pogoń Nowe Skalmierzyce 14
7 Damian Niedojad Błękitni Stargard 14
8 Filip Sosnowski Gedania Gdańsk 13
9 Jakub Bojas Zawisza Bydgoszcz 12
10 Dominik Chromiński Unia Swarzędz 11
11 Jędrzej Drame Polonia Środa Wielkopolska 11
12 Szymon Piekarski Noteć Czarnków 11
13 Piotr Gryszkiewicz Cartusia Kartuzy 11
14 Maciej Rożnowski Elana Toruń 11
15 Jakub Krefft KTS-K Luzino 10
16 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 10
17 Szymon Sarbinowski Flota Świnoujście 10
18 Krzysztof Biegański Unia Swarzędz 10
19 Dawid Szalecki Cartusia Kartuzy 10
20 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 9
21 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 9
22 Przemysław Żukowski Gedania Gdańsk 8
23 Łukasz Święty Świt Skolwin (Szczecin) 8
24 Fabian Leonowicz Zawisza Bydgoszcz 7
25 Krystian Sanocki Zawisza Bydgoszcz 7
26 Miłosz Manuszewski Gedania Gdańsk 7
27 Sergii Kravchenko Unia Solec Kujawski 7
28 Karol Zieliński KP Starogard Gdański 7
29 Szymon Cybulski Flota Świnoujście 7
30 Patryk Urbański Zawisza Bydgoszcz 7
31 Kacper Żmudź Vineta Wolin 7
32 Eryk Sobków KTS-K Luzino 7
33 Jakub Giełda Polonia Środa Wielkopolska 7
34 Piotr Łysiak Cartusia Kartuzy 7
35 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 7
36 Szymon Emche Vineta Wolin 6
37 Łukasz Grabowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 6
38 Szymon Kurczak Vineta Wolin 6
39 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 6
40 Dawid Bałdyga Polonia Środa Wielkopolska 6
41 Szymon Babiarz Unia Solec Kujawski 5
42 Jakub Poręba Cartusia Kartuzy 5
43 Patryk Paczuk Świt Skolwin (Szczecin) 5
44 Jay Jaskólski Elana Toruń 5
45 Konrad Waliszewski Gedania Gdańsk 5
46 Marcin Kościelecki Elana Toruń 5
47 Bruno Siedlecki Polonia Środa Wielkopolska 5
48 Marcin Szeibe Unia Swarzędz 5
49 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 5
50 Olaf Korczakowski Pogoń II Szczecin 5
51 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 5
52 Miłosz Matuszewski Sokół Kleczew 5
53 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 5
54 Jędrzej Kujawa Świt Skolwin (Szczecin) 5
55 Sebastian Pacek Unia Solec Kujawski 5
56 Sebastian Deja Cartusia Kartuzy 4
57 Roman Zalow KTS-K Luzino 4
58 Adrian Laskowski Unia Swarzędz 4
59 Mateusz Maluśki Unia Swarzędz 4
60 Michał Grobelny Sokół Kleczew 4
61 Mateusz Sopoćko Sokół Kleczew 4
62 Daniel Sławiński KP Starogard Gdański 4
63 Łukasz Spławski Unia Swarzędz 4
64 Kamil Jakubczyk Pogoń II Szczecin 4
65 Mateusz Bąk Pogoń II Szczecin 4
66 Kamil Poźniak Flota Świnoujście 4
67 Mikołaj Mikuła KP Starogard Gdański 4
68 Adam Borucki Unia Swarzędz 4
69 Mateusz Góra Elana Toruń 4
70 Antoni Klukowski Pogoń II Szczecin 4
71 Mikołaj Chaciński KP Starogard Gdański 4
72 Nikodem Parulski KP Starogard Gdański 4
73 Klaudiusz Milachowski Polonia Środa Wielkopolska 4
74 Patryk Harkot Flota Świnoujście 4
75 Dominik Siwiński Świt Skolwin (Szczecin) 4
76 Kacper Kowalski Elana Toruń 4
77 Damian Garbacik KP Starogard Gdański 4
78 Dawid Kroczek Pogoń II Szczecin 4
79 Patryk Soboczyński Stolem Gniewino 4
80 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 4
81 Paweł Wojowski Cartusia Kartuzy 3
82 Damian Wojda KTS-K Luzino 3
83 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 3
84 Kamil Kuropatwiński Elana Toruń 3
85 Konrad Kleinschmidt KP Starogard Gdański 3
86 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 3
87 Arkadiusz Kaczmarek Noteć Czarnków 3
88 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 3
89 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 3
90 Damian Knera Elana Toruń 3
91 Gracjan Goździk Świt Skolwin (Szczecin) 3
92 Bartosz Krzysztofek Flota Świnoujście 3
93 Adam Paliwoda Zawisza Bydgoszcz 3
94 Kacper Kasperowicz Vineta Wolin 3
95 Rafał Kruczkowski Stolem Gniewino 3
96 Rafał Remisz Świt Skolwin (Szczecin) 3
97 Bartłomiej Zdunek Błękitni Stargard 3
98 Gracjan Hyl Pogoń II Szczecin 3
99 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
100 Marek Niewiadomski Gedania Gdańsk 3
101 Przemysław Kostuch KTS-K Luzino 3
102 Damian Formela KTS-K Luzino 3
103 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 3
104 Kornel Przyborowski Cartusia Kartuzy 3
105 Mohammad Doustali Pogoń II Szczecin 3
106 Daniel Kozak Noteć Czarnków 3
107 Gracjan Konieczny Sokół Kleczew 2
108 Radosław Śledzicki Vineta Wolin 2
109 Paweł Flis Gedania Gdańsk 2
110 Jakub Duda Błękitni Stargard 2
111 Maciej Ignasiak Błękitni Stargard 2
112 Krzysztof Ropski Świt Skolwin (Szczecin) 2
113 Kacper Witkowski Unia Solec Kujawski 2
114 Kamil Włodyka Zawisza Bydgoszcz 2
115 Oskar Śliwkowski Stolem Gniewino 2
116 Arkadiusz Korpalski Elana Toruń 2
117 Mikołaj Stangel Polonia Środa Wielkopolska 2
118 Fryderyk Misztal Stolem Gniewino 2
119 Michał Balewski Stolem Gniewino 2
120 Błażej Jezierski Flota Świnoujście 2
121 Kamil Chiliński Sokół Kleczew 2
122 Dariusz Mienik KTS-K Luzino 2
123 Michał Sacharuk Zawisza Bydgoszcz 2
124 Olivier Kliś Błękitni Stargard 2
125 Mikołaj Rakowski Unia Solec Kujawski 2
126 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 2
127 Dawid Szałecki Cartusia Kartuzy 2
128 Eryk Marcinkowski Unia Swarzędz 2
129 Andres Vidal Cartusia Kartuzy 2
130 Tymoteusz Klupś Unia Swarzędz 2
131 Kuba Maszka Vineta Wolin 2
132 Mateusz Walczak Noteć Czarnków 2
133 Michał Walczak Polonia Środa Wielkopolska 2
134 Bartosz Łuczak Unia Swarzędz 2
135 Oscar Andres Vidal Mera Cartusia Kartuzy 2
136 Filip Łukasik KP Starogard Gdański 2
137 Kacper Borowiak Unia Swarzędz 2
138 Sebastian Rugowski Zawisza Bydgoszcz 2
139 Adrian Przyborek Pogoń II Szczecin 2
140 Mateusz Ogrodowski Błękitni Stargard 2
141 Bartosz Kalupa Noteć Czarnków 2
142 Krystian Pawlak Sokół Kleczew 2
143 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
144 Nikodem Fiedosewicz KTS-K Luzino 2
145 Jakub Ostrowski Vineta Wolin 2
146 Yadegar Rostami Pogoń II Szczecin 2
147 Michał Zachciał Noteć Czarnków 2
148 Maciej Kona Zawisza Bydgoszcz 2
149 Cyprian Poniedziałek Vineta Wolin 2
150 Jan Mierzwa Noteć Czarnków 2
151 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
152 Mateusz Gułajski Stolem Gniewino 2
153 Kamil Banaczek Cartusia Kartuzy 2
154 Dawid Gruchała-Węsierski Vineta Wolin 2
155 Adam Nagórski Vineta Wolin 2
156 Jakub Pek KP Starogard Gdański 2
157 Jan Chachuła Zawisza Bydgoszcz 2
158 Michał Zimmer Sokół Kleczew 2
159 Krzysztof Dymarski Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
160 Oleksandr Horvat Unia Solec Kujawski 2
161 Mateusz Dąbrowski KTS-K Luzino 2
162 Filip Soboń Unia Swarzędz 2
163 Jan Paczyński Unia Swarzędz 2
164 Kacper Nowak Świt Skolwin (Szczecin) 2
165 Damian Kacperski Elana Toruń 1
166 Maciej Badowski Flota Świnoujście 1
167 Krystian Szczepaniak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
168 Emanuel Mikołajczyk Polonia Środa Wielkopolska 1
169 Bartosz Borkowski Gedania Gdańsk 1
170 Mateusz Szymański Unia Solec Kujawski 1
171 Kacper Smoliński Pogoń II Szczecin 1
172 Kamil Machałek KTS-K Luzino 1
173 Fabian Leśniewski Stolem Gniewino 1
174 Mateusz Młynarczyk Zawisza Bydgoszcz 1
175 Paweł Woźny Unia Solec Kujawski 1
176 Kacper Janiak Sokół Kleczew 1
177 Robert Obst Świt Skolwin (Szczecin) 1
178 Wiktor Kapela Świt Skolwin (Szczecin) 1
179 Wahe Mnacakanjan Unia Solec Kujawski 1
180 Gabriel Szygenda Flota Świnoujście 1
181 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 1
182 Kiewin Durueke Polonia Środa Wielkopolska 1
183 Bartosz Nowicki Błękitni Stargard 1
184 Jakub Ryczkowski Unia Solec Kujawski 1
185 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 1
186 Aleksander Łazarski Gedania Gdańsk 1
187 Wiktor Patrzykąt Stolem Gniewino 1
188 Euzebiusz Belka Stolem Gniewino 1
189 Kamil Dałek Unia Swarzędz 1
190 Kacper Knera Elana Toruń 1
191 Grzegorz Wachowiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
192 Dawid Szalas Vineta Wolin 1
193 Damian Staniszewski Flota Świnoujście 1
194 Oskar Kujawka Unia Solec Kujawski 1
195 Aleksander Kultys Sokół Kleczew 1
196 Artur Stawikowski Gedania Gdańsk 1
197 Piotr Wujec Polonia Środa Wielkopolska 1
198 Aleksander Kluczyński Polonia Środa Wielkopolska 1
199 Jędrzej Osowski Noteć Czarnków 1
200 Filip Adamski Flota Świnoujście 1
201 Bartosz Sitkowski Vineta Wolin 1
202 Adam Zadka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
203 Fabian Burzyński Unia Swarzędz 1
204 Modou Camara Unia Solec Kujawski 1
205 Borys Freilich Pogoń II Szczecin 1
206 Cyprian Maciejewski Zawisza Bydgoszcz 1
207 Davis Boateng Flota Świnoujście 1
208 Adam Tandecki Cartusia Kartuzy 1
209 Julian Kamiński Błękitni Stargard 1
210 Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 1
211 Michał Kwiecień Flota Świnoujście 1
212 Paweł Karbowiński Elana Toruń 1
213 Paweł Brzuzy KTS-K Luzino 1
214 Dawid Kisły Świt Skolwin (Szczecin) 1
215 Jakub Stawski Elana Toruń 1
216 Szymon Łukasiewcz Gedania Gdańsk 1
217 Albert Żerkowski Polonia Środa Wielkopolska 1
218 Łukasz Zenger Noteć Czarnków 1
219 Piotr Przygocki Noteć Czarnków 1
220 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
221 Kryspin Leśniak Vineta Wolin 1
222 Alan Krauze Flota Świnoujście 1
223 Marcin Kaczmarek Polonia Środa Wielkopolska 1
224 Jędrzej Góral Pogoń II Szczecin 1
225 Jakub Nawrocki Unia Solec Kujawski 1
226 Jakub Kuzko Świt Skolwin (Szczecin) 1
227 Kamil Piskorski Elana Toruń 1
228 Miłosz Wódecki Polonia Środa Wielkopolska 1
229 Michał Graczyk Zawisza Bydgoszcz 1
230 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 1
231 Jan Andrzejewski Sokół Kleczew 1
232 Hubert Choluj Unia Solec Kujawski 1
233 Claudio Zenger Noteć Czarnków 1
234 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 1
235 Aleksander Theus Unia Swarzędz 1