Gracze rezerw Pogoni Szczecin udanie zakończyli sezon w 3 lidze gr. II. Popularni "Portowcy" w piątkowe popołudnie, pewnie pokonali na wyjeździe Polonię Środa Wielkopolska.

Od początku spotkania lepsze wrażenie sprawiały rezerwy Pogoni Szczecin, które częściej były przy piłce oraz stworzyły sobie więcej okazji bramkowych. "Portowcy" prowadzenie objęli już w 8. minucie, a bramkę zdobył Kacper Zaborski. Goście ani myśleli się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. To udało się znaleźć dziesięć minut później, a bramkarza Polonii Środa Wielkopolska pokonał Oskar Kalenik.

Podopieczni Pawła Ozgi cały czas napierali i tuż przed przerwą podwyższyli na 3-0, a tym razem gola zdobył Kacper Zaborski. W drugiej odsłonie, "Portowcy" kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń i pewnym krokiem zmierzali po kolejne zwycięstwo. Wynik spotkania nie uległ już zmianie, choć mógł być jeszcze bardziej okazały, jednak brakowało skuteczności.

Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 0-3 (0-3)

0-1 Kacper Zaborski (8)

0-2 Oskar Kalenik (18)

0-3 Kacper Zaborski (43)