III liga, gr. II sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 10 23 7 2 1 27 8 19
2 Gedania Gdańsk 10 23 7 2 1 28 16 12
3 Świt Skolwin (Szczecin) 10 21 6 3 1 27 8 19
4 Zawisza Bydgoszcz 10 21 7 0 3 26 14 12
5 Pogoń II Szczecin 10 21 6 3 1 16 7 9
6 Błękitni Stargard 10 19 5 4 1 20 12 8
7 KP Starogard Gdański 10 18 5 3 2 12 9 3
8 Polonia Środa Wielkopolska 10 16 5 1 4 21 20 1
9 Stolem Gniewino 10 13 4 1 5 14 20 -6
10 Sokół Kleczew 10 12 3 3 4 13 16 -3
11 Unia Swarzędz 10 12 3 3 4 12 17 -5
12 Pogoń Nowe Skalmierzyce 10 10 3 1 6 17 25 -8
13 Vineta Wolin 10 10 3 1 6 12 25 -13
14 Cartusia Kartuzy 10 9 3 0 7 10 14 -4
15 Jarota Jarocin 10 9 2 3 5 15 21 -6
16 Unia Janikowo 10 8 2 2 6 12 20 -8
17 Unia Solec Kujawski 10 5 1 2 7 8 22 -14
18 Bałtyk Gdynia 10 2 0 2 8 8 24 -16
19 GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gedania Gdańsk 6 15 5 0 1 21 12 9
2 Świt Skolwin (Szczecin) 6 14 4 2 0 19 2 17
3 Polonia Środa Wielkopolska 5 12 4 0 1 18 10 8
4 Pogoń II Szczecin 4 10 3 1 0 9 3 6
5 Zawisza Bydgoszcz 4 9 3 0 1 11 3 8
6 Błękitni Stargard 5 9 2 3 0 8 3 5
7 Stolem Gniewino 6 9 3 0 3 11 13 -2
8 Olimpia Grudziądz 5 8 2 2 1 10 6 4
9 Sokół Kleczew 6 8 2 2 2 11 9 2
10 KP Starogard Gdański 4 7 2 1 1 4 4 0
11 Unia Swarzędz 5 7 2 1 2 6 6 0
12 Unia Janikowo 4 7 2 1 1 8 5 3
13 Vineta Wolin 5 6 2 0 3 4 9 -5
14 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 4 1 1 3 6 10 -4
15 Cartusia Kartuzy 5 3 1 0 4 7 9 -2
16 Jarota Jarocin 5 2 0 2 3 5 9 -4
17 Unia Solec Kujawski 6 2 0 2 4 4 12 -8
18 Bałtyk Gdynia 4 0 0 0 4 2 9 -7
19 GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 5 15 5 0 0 17 2 15
2 Zawisza Bydgoszcz 6 12 4 0 2 15 11 4
3 Pogoń II Szczecin 6 11 3 2 1 7 4 3
4 KP Starogard Gdański 6 11 3 2 1 8 5 3
5 Błękitni Stargard 5 10 3 1 1 12 9 3
6 Gedania Gdańsk 4 8 2 2 0 7 4 3
7 Świt Skolwin (Szczecin) 4 7 2 1 1 8 6 2
8 Jarota Jarocin 5 7 2 1 2 10 12 -2
9 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 6 2 0 3 11 15 -4
10 Cartusia Kartuzy 5 6 2 0 3 3 5 -2
11 Unia Swarzędz 5 5 1 2 2 6 11 -5
12 Polonia Środa Wielkopolska 5 4 1 1 3 3 10 -7
13 Stolem Gniewino 4 4 1 1 2 3 7 -4
14 Sokół Kleczew 4 4 1 1 2 2 7 -5
15 Vineta Wolin 5 4 1 1 3 8 16 -8
16 Unia Solec Kujawski 4 3 1 0 3 4 10 -6
17 Bałtyk Gdynia 6 2 0 2 4 6 15 -9
18 Unia Janikowo 6 1 0 1 5 4 15 -11
19 GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Cartusia Kartuzy

Gospodarze Wynik Goście Data
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz 30 września 2022
Pogoń II Szczecin 1 - 0 Cartusia Kartuzy 24 września 2022
Cartusia Kartuzy 1 - 2 KP Starogard Gdański 16 września 2022
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Cartusia Kartuzy 10 września 2022
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Unia Swarzędz 3 września 2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 1 Cartusia Kartuzy 27 sierpnia 2022
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Jarota Jarocin 20 sierpnia 2022
Vineta Wolin 1 - 0 Cartusia Kartuzy 17 sierpnia 2022
Cartusia Kartuzy 4 - 0 Sokół Kleczew 12 sierpnia 2022
Unia Solec Kujawski 0 - 1 Cartusia Kartuzy 6 sierpnia 2022

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Bartkowiak Polonia Środa Wielkopolska 7
2 Adam Duda Gedania Gdańsk 7
3 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 7
4 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 6
5 Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 5
6 Amarildo Leirosa junior Olimpia Grudziądz 5
7 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 5
8 Patryk Winsztal Olimpia Grudziądz 5
9 Kamil Wiśniewski Vineta Wolin 5
10 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 4
11 Sebastian Pacek Unia Solec Kujawski 4
12 Jakub Stawski Błękitni Stargard 4
13 Filip Sosnowski Gedania Gdańsk 4
14 Jędrzej Kujawa Świt Skolwin (Szczecin) 4
15 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 4
16 Fabian Grzelka Sokół Kleczew 4
17 Damian Niedojad Błękitni Stargard 4
18 Miłosz Matuszewski Unia Janikowo 4
19 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 4
20 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
21 Jakub Goliński Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
22 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 4
23 Patryk Moskiewicz KP Starogard Gdański 3
24 Sebastian Kamiński Jarota Jarocin 3
25 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 3
26 Gabriel Falciano Santos Zawisza Bydgoszcz 3
27 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 3
28 Marcin Szeibe Unia Swarzędz 3
29 Filip Soboń Unia Swarzędz 3
30 Jędrzej Drame Polonia Środa Wielkopolska 3
31 Bartosz Apostołowicz Gedania Gdańsk 3
32 Patryk Paczuk Świt Skolwin (Szczecin) 3
33 Kacper Jarzec Olimpia Grudziądz 2
34 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 2
35 Kacper Szaflarski Jarota Jarocin 2
36 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 2
37 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 2
38 Marcel Sluga Bałtyk Gdynia 2
39 Oleh Synytsia Świt Skolwin (Szczecin) 2
40 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 2
41 Krzysztof Iwanowski Cartusia Kartuzy 2
42 Gabriel Falciano Zawisza Bydgoszcz 2
43 Kacper Friska Błękitni Stargard 2
44 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 2
45 Sebastian Bartlewski Stolem Gniewino 2
46 Maciej Słupecki Unia Solec Kujawski 2
47 Wiktor Patrzykąt Stolem Gniewino 2
48 Klaudiusz Milachowski Polonia Środa Wielkopolska 2
49 Mikołaj Witkowski Polonia Środa Wielkopolska 2
50 Przemysław Kędziora Świt Skolwin (Szczecin) 2
51 Mikołaj Jankowski Jarota Jarocin 2
52 Michał Marczak Cartusia Kartuzy 2
53 Hubert Mich Olimpia Grudziądz 2
54 Szymon Kurczak Vineta Wolin 2
55 Yadegar Rostami Pogoń II Szczecin 2
56 Bartłomiej Mruk Pogoń II Szczecin 2
57 Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 2
58 Mariusz Kryszak Unia Janikowo 2
59 Adam Kujawski Unia Janikowo 2
60 Michał Gajewski Gedania Gdańsk 2
61 Kamil Kurowski Olimpia Grudziądz 2
62 Marcin Warcholak Olimpia Grudziądz 2
63 Oskar Sikorski Olimpia Grudziądz 2
64 Szymon Doba Olimpia Grudziądz 2
65 Piotr Wujec Polonia Środa Wielkopolska 2
66 Jakub Giełda Polonia Środa Wielkopolska 2
67 Patryk Urbański Zawisza Bydgoszcz 2
68 Daniel Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
69 Borys Sobstyl-Jałoszyński Cartusia Kartuzy 2
70 Wojciech Lisowski Pogoń II Szczecin 2
71 Sebastian Ginter Błękitni Stargard 2
72 Oskar Ryk Błękitni Stargard 2
73 Emanuel Mikołajczyk Sokół Kleczew 2
74 Kamil Drygas Pogoń II Szczecin 2
75 Jan Andrzejewski Sokół Kleczew 2
76 Grzegorz Ochwat KP Starogard Gdański 1
77 Kamil Dałek Unia Swarzędz 1
78 Michał Balewski Stolem Gniewino 1
79 Krzysztof Cudowski Unia Janikowo 1
80 Radosław Cyburt Vineta Wolin 1
81 Kryspin Leśniak Vineta Wolin 1
82 Jakub Bach Bałtyk Gdynia 1
83 Gracjan Goździk Świt Skolwin (Szczecin) 1
84 Piotr Łysiak KP Starogard Gdański 1
85 Mateusz Mączyński KP Starogard Gdański 1
86 Jędrzej Góral Pogoń II Szczecin 1
87 Oskar Kozłowski Unia Swarzędz 1
88 Filip Łukasik Bałtyk Gdynia 1
89 Filip Karmański Olimpia Grudziądz 1
90 Olaf Korczakowski Pogoń II Szczecin 1
91 Takato Sakai Unia Janikowo 1
92 Dominik Konopacki Jarota Jarocin 1
93 Krystian Patok Stolem Gniewino 1
94 Miłosz Manuszewski KP Starogard Gdański 1
95 Przemysław Żukowski Cartusia Kartuzy 1
96 Kamil Kankowski Gedania Gdańsk 1
97 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
98 Maciej Kaźmierczak Bałtyk Gdynia 1
99 Mateusz Wzięch Sokół Kleczew 1
100 Damian Ciechanowski KP Starogard Gdański 1
101 Filip Szewczyk Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
102 Damian Stasikowski Unia Solec Kujawski 1
103 Mariusz Fornalczyk Pogoń II Szczecin 1
104 Dawid Rezaeian Pogoń II Szczecin 1
105 Amin Doustali Pogoń II Szczecin 1
106 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
107 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 1
108 Dawid Patelczyk Stolem Gniewino 1
109 Szymon Komendziński Jarota Jarocin 1
110 Erick Salguero Olimpia Grudziądz 1
111 Dawid Kisły Świt Skolwin (Szczecin) 1
112 Mateusz Bąk Pogoń II Szczecin 1
113 Mateusz Trela Cartusia Kartuzy 1
114 Krystian Szczepaniak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
115 Adam Borucki Unia Swarzędz 1
116 Sebastian Rugowski Zawisza Bydgoszcz 1
117 Jakub Białczyk Świt Skolwin (Szczecin) 1
118 Piotr Stępień KP Starogard Gdański 1
119 Przemysław Brzeziański KP Starogard Gdański 1
120 Camilo Villarreal Unia Janikowo 1
121 Kamil Zadka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
122 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
123 Marek Niewiada Vineta Wolin 1
124 Kievin chinedu Durueke Polonia Środa Wielkopolska 1
125 Karol Fietz Bałtyk Gdynia 1
126 Paweł Flis Gedania Gdańsk 1
127 Oleksandr Horvat Unia Solec Kujawski 1
128 Gracjan Kuśmierek Vineta Wolin 1
129 Sebastian Rogala Olimpia Grudziądz 1
130 Denis Gojko Olimpia Grudziądz 1
131 Adam Paliwoda Zawisza Bydgoszcz 1
132 Medard Dahms Zawisza Bydgoszcz 1
133 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 1
134 Konrad Kleinschmidt KP Starogard Gdański 1
135 Krzysztof Dymarski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
136 João Criciúma KP Starogard Gdański 1
137 Wojciech Mielcarek Zawisza Bydgoszcz 1
138 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 1
139 Damian Garbacik Cartusia Kartuzy 1
140 Eryk Misztal Unia Janikowo 1
141 Przemysław Jurków Sokół Kleczew 1
142 Kacper Zaborski Pogoń II Szczecin 1
143 Jakub Poręba Cartusia Kartuzy 1
144 Kacper Litwin Vineta Wolin 1
145 Jan Paczyński Unia Swarzędz 1
146 Ernest Korek Unia Swarzędz 1
147 Mateusz Długołęcki Bałtyk Gdynia 1
148 Damian Pawlak Unia Swarzędz 1
149 Jakub Sawczak Błękitni Stargard 1
150 Szymon Stanisławski Olimpia Grudziądz 1
151 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 1