III liga, gr. II sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 32 79 25 4 3 64 15 49
2 Elana Toruń 32 65 19 8 5 51 20 31
3 Unia Swarzędz 32 57 17 6 9 61 45 16
4 Błękitni Stargard 32 55 17 4 11 75 54 21
5 Zawisza Bydgoszcz 32 52 15 7 10 66 37 29
6 Pogoń II Szczecin 32 49 15 4 13 62 55 7
7 Noteć Czarnków 32 47 14 5 13 68 56 12
8 Gedania Gdańsk 32 47 15 2 15 53 53 0
9 Polonia Środa Wielkopolska 32 47 14 5 13 50 55 -5
10 Pogoń Nowe Skalmierzyce 32 46 13 7 12 52 48 4
11 Sokół Kleczew 32 45 13 6 13 55 59 -4
12 Vineta Wolin 32 45 13 6 13 39 55 -16
13 Cartusia Kartuzy 32 44 12 8 12 58 46 12
14 Flota Świnoujście 32 40 12 4 16 41 58 -17
15 Stolem Gniewino 32 33 8 9 15 34 54 -20
16 KTS-K Luzino 32 28 8 4 20 43 68 -25
17 Unia Solec Kujawski 32 22 6 4 22 38 76 -38
18 KP Starogard Gdański 32 13 2 7 23 37 93 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 16 46 15 1 0 42 7 35
2 Elana Toruń 17 39 12 3 2 30 8 22
3 Unia Swarzędz 16 36 11 3 2 34 16 18
4 Zawisza Bydgoszcz 16 30 9 3 4 39 17 22
5 Noteć Czarnków 16 29 9 2 5 43 27 16
6 Pogoń II Szczecin 16 28 9 1 6 32 28 4
7 Sokół Kleczew 16 26 8 2 6 32 31 1
8 Vineta Wolin 16 26 7 5 4 19 16 3
9 Cartusia Kartuzy 16 25 7 4 5 32 21 11
10 Błękitni Stargard 16 24 7 3 6 39 27 12
11 Polonia Środa Wielkopolska 16 24 7 3 6 20 22 -2
12 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 22 6 4 6 31 29 2
13 Gedania Gdańsk 16 20 6 2 8 21 24 -3
14 Stolem Gniewino 15 18 4 6 5 17 20 -3
15 KTS-K Luzino 16 17 5 2 9 21 27 -6
16 Flota Świnoujście 16 16 5 1 10 22 32 -10
17 Unia Solec Kujawski 16 15 4 3 9 21 32 -11
18 KP Starogard Gdański 16 2 0 2 14 17 51 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 16 33 10 3 3 22 8 14
2 Błękitni Stargard 16 31 10 1 5 36 27 9
3 Gedania Gdańsk 16 27 9 0 7 32 29 3
4 Elana Toruń 15 26 7 5 3 21 12 9
5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 24 7 3 6 21 19 2
6 Flota Świnoujście 16 24 7 3 6 19 26 -7
7 Polonia Środa Wielkopolska 16 23 7 2 7 30 33 -3
8 Zawisza Bydgoszcz 16 22 6 4 6 27 20 7
9 Unia Swarzędz 16 21 6 3 7 27 29 -2
10 Pogoń II Szczecin 16 21 6 3 7 30 27 3
11 Sokół Kleczew 16 19 5 4 7 23 28 -5
12 Vineta Wolin 16 19 6 1 9 20 39 -19
13 Cartusia Kartuzy 16 19 5 4 7 26 25 1
14 Noteć Czarnków 16 18 5 3 8 25 29 -4
15 Stolem Gniewino 17 15 4 3 10 17 34 -17
16 KTS-K Luzino 16 11 3 2 11 22 41 -19
17 KP Starogard Gdański 16 11 2 5 9 20 42 -22
18 Unia Solec Kujawski 16 7 2 1 13 17 44 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Środa Wielkopolska

Gospodarze Wynik Goście Data
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 8 czerwca 2024
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Sokół Kleczew 1 czerwca 2024
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Vineta Wolin 25 maja 2024
Zawisza Bydgoszcz 4 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 18 maja 2024
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 3 Błękitni Stargard 15 maja 2024
Stolem Gniewino 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 12 maja 2024
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 maja 2024
KP Starogard Gdański 2 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 27 kwietnia 2024
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Pogoń II Szczecin 20 kwietnia 2024
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 13 kwietnia 2024
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Unia Swarzędz 7 kwietnia 2024
Flota Świnoujście 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 30 marca 2024
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Unia Solec Kujawski 23 marca 2024
Elana Toruń 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 16 marca 2024
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 KTS-K Luzino 10 marca 2024
Noteć Czarnków 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 2 marca 2024
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Gedania Gdańsk 25 listopada 2023
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 18 listopada 2023
Sokół Kleczew 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada 2023
Vineta Wolin 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 4 listopada 2023
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 28 października 2023
Błękitni Stargard 1 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 21 października 2023
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Stolem Gniewino 15 października 2023
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 7 października 2023
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 KP Starogard Gdański 30 września 2023
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 22 września 2023
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Cartusia Kartuzy 16 września 2023
Unia Swarzędz 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 8 września 2023
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Flota Świnoujście 1 września 2023
Unia Solec Kujawski 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 26 sierpnia 2023
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 Elana Toruń 23 sierpnia 2023
KTS-K Luzino 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 19 sierpnia 2023
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 4 Noteć Czarnków 11 sierpnia 2023
Gedania Gdańsk 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 5 sierpnia 2023

III liga, gr. II sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wiktor Kacprzak Noteć Czarnków 24
2 Michał Marczak Błękitni Stargard 20
3 Mateusz Wzięch Sokół Kleczew 19
4 Daniel Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 18
5 Grzegorz Aftyka Błękitni Stargard 15
6 Patryk Palat Pogoń Nowe Skalmierzyce 14
7 Damian Niedojad Błękitni Stargard 14
8 Filip Sosnowski Gedania Gdańsk 13
9 Dominik Chromiński Unia Swarzędz 12
10 Szymon Piekarski Noteć Czarnków 12
11 Jakub Bojas Zawisza Bydgoszcz 12
12 Krzysztof Biegański Unia Swarzędz 11
13 Jędrzej Drame Polonia Środa Wielkopolska 11
14 Piotr Gryszkiewicz Cartusia Kartuzy 11
15 Maciej Rożnowski Elana Toruń 11
16 Jakub Krefft KTS-K Luzino 10
17 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 10
18 Szymon Sarbinowski Flota Świnoujście 10
19 Dawid Szalecki Cartusia Kartuzy 10
20 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 9
21 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 9
22 Patryk Urbański Zawisza Bydgoszcz 8
23 Piotr Łysiak Cartusia Kartuzy 8
24 Przemysław Żukowski Gedania Gdańsk 8
25 Łukasz Święty Świt Skolwin (Szczecin) 8
26 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 7
27 Marcin Kościelecki Elana Toruń 7
28 Fabian Leonowicz Zawisza Bydgoszcz 7
29 Krystian Sanocki Zawisza Bydgoszcz 7
30 Miłosz Manuszewski Gedania Gdańsk 7
31 Sergii Kravchenko Unia Solec Kujawski 7
32 Karol Zieliński KP Starogard Gdański 7
33 Szymon Cybulski Flota Świnoujście 7
34 Kacper Żmudź Vineta Wolin 7
35 Eryk Sobków KTS-K Luzino 7
36 Jakub Giełda Polonia Środa Wielkopolska 7
37 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 7
38 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 6
39 Szymon Emche Vineta Wolin 6
40 Łukasz Grabowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 6
41 Szymon Kurczak Vineta Wolin 6
42 Dawid Bałdyga Polonia Środa Wielkopolska 6
43 Łukasz Spławski Unia Swarzędz 5
44 Mateusz Góra Elana Toruń 5
45 Dawid Kroczek Pogoń II Szczecin 5
46 Szymon Babiarz Unia Solec Kujawski 5
47 Jakub Poręba Cartusia Kartuzy 5
48 Patryk Paczuk Świt Skolwin (Szczecin) 5
49 Jay Jaskólski Elana Toruń 5
50 Konrad Waliszewski Gedania Gdańsk 5
51 Bruno Siedlecki Polonia Środa Wielkopolska 5
52 Marcin Szeibe Unia Swarzędz 5
53 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 5
54 Olaf Korczakowski Pogoń II Szczecin 5
55 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 5
56 Miłosz Matuszewski Sokół Kleczew 5
57 Jędrzej Kujawa Świt Skolwin (Szczecin) 5
58 Sebastian Pacek Unia Solec Kujawski 5
59 Damian Wojda KTS-K Luzino 4
60 Sebastian Deja Cartusia Kartuzy 4
61 Roman Zalow KTS-K Luzino 4
62 Adrian Laskowski Unia Swarzędz 4
63 Mateusz Maluśki Unia Swarzędz 4
64 Michał Grobelny Sokół Kleczew 4
65 Mateusz Sopoćko Sokół Kleczew 4
66 Daniel Sławiński KP Starogard Gdański 4
67 Kamil Jakubczyk Pogoń II Szczecin 4
68 Mateusz Bąk Pogoń II Szczecin 4
69 Kamil Poźniak Flota Świnoujście 4
70 Mikołaj Mikuła KP Starogard Gdański 4
71 Adam Borucki Unia Swarzędz 4
72 Antoni Klukowski Pogoń II Szczecin 4
73 Mikołaj Chaciński KP Starogard Gdański 4
74 Nikodem Parulski KP Starogard Gdański 4
75 Klaudiusz Milachowski Polonia Środa Wielkopolska 4
76 Patryk Harkot Flota Świnoujście 4
77 Dominik Siwiński Świt Skolwin (Szczecin) 4
78 Kacper Kowalski Elana Toruń 4
79 Damian Garbacik KP Starogard Gdański 4
80 Patryk Soboczyński Stolem Gniewino 4
81 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 4
82 Cyprian Poniedziałek Vineta Wolin 3
83 Paweł Wojowski Cartusia Kartuzy 3
84 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 3
85 Kamil Kuropatwiński Elana Toruń 3
86 Konrad Kleinschmidt KP Starogard Gdański 3
87 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 3
88 Arkadiusz Kaczmarek Noteć Czarnków 3
89 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 3
90 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 3
91 Damian Knera Elana Toruń 3
92 Gracjan Goździk Świt Skolwin (Szczecin) 3
93 Bartosz Krzysztofek Flota Świnoujście 3
94 Adam Paliwoda Zawisza Bydgoszcz 3
95 Kacper Kasperowicz Vineta Wolin 3
96 Rafał Kruczkowski Stolem Gniewino 3
97 Rafał Remisz Świt Skolwin (Szczecin) 3
98 Bartłomiej Zdunek Błękitni Stargard 3
99 Gracjan Hyl Pogoń II Szczecin 3
100 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
101 Marek Niewiadomski Gedania Gdańsk 3
102 Przemysław Kostuch KTS-K Luzino 3
103 Damian Formela KTS-K Luzino 3
104 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 3
105 Kornel Przyborowski Cartusia Kartuzy 3
106 Mohammad Doustali Pogoń II Szczecin 3
107 Daniel Kozak Noteć Czarnków 3
108 Maciej Badowski Flota Świnoujście 2
109 Piotr Wujec Polonia Środa Wielkopolska 2
110 Emanuel Mikołajczyk Polonia Środa Wielkopolska 2
111 Łukasz Zenger Noteć Czarnków 2
112 Artur Stawikowski Gedania Gdańsk 2
113 Bartosz Borkowski Gedania Gdańsk 2
114 Gracjan Konieczny Sokół Kleczew 2
115 Radosław Śledzicki Vineta Wolin 2
116 Paweł Flis Gedania Gdańsk 2
117 Jakub Duda Błękitni Stargard 2
118 Maciej Ignasiak Błękitni Stargard 2
119 Krzysztof Ropski Świt Skolwin (Szczecin) 2
120 Kacper Witkowski Unia Solec Kujawski 2
121 Kamil Włodyka Zawisza Bydgoszcz 2
122 Oskar Śliwkowski Stolem Gniewino 2
123 Arkadiusz Korpalski Elana Toruń 2
124 Mikołaj Stangel Polonia Środa Wielkopolska 2
125 Fryderyk Misztal Stolem Gniewino 2
126 Michał Balewski Stolem Gniewino 2
127 Błażej Jezierski Flota Świnoujście 2
128 Kamil Chiliński Sokół Kleczew 2
129 Dariusz Mienik KTS-K Luzino 2
130 Michał Sacharuk Zawisza Bydgoszcz 2
131 Olivier Kliś Błękitni Stargard 2
132 Mikołaj Rakowski Unia Solec Kujawski 2
133 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 2
134 Dawid Szałecki Cartusia Kartuzy 2
135 Eryk Marcinkowski Unia Swarzędz 2
136 Andres Vidal Cartusia Kartuzy 2
137 Tymoteusz Klupś Unia Swarzędz 2
138 Kuba Maszka Vineta Wolin 2
139 Mateusz Walczak Noteć Czarnków 2
140 Michał Walczak Polonia Środa Wielkopolska 2
141 Bartosz Łuczak Unia Swarzędz 2
142 Oscar Andres Vidal Mera Cartusia Kartuzy 2
143 Filip Łukasik KP Starogard Gdański 2
144 Kacper Borowiak Unia Swarzędz 2
145 Sebastian Rugowski Zawisza Bydgoszcz 2
146 Adrian Przyborek Pogoń II Szczecin 2
147 Mateusz Ogrodowski Błękitni Stargard 2
148 Bartosz Kalupa Noteć Czarnków 2
149 Krystian Pawlak Sokół Kleczew 2
150 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
151 Nikodem Fiedosewicz KTS-K Luzino 2
152 Jakub Ostrowski Vineta Wolin 2
153 Yadegar Rostami Pogoń II Szczecin 2
154 Michał Zachciał Noteć Czarnków 2
155 Maciej Kona Zawisza Bydgoszcz 2
156 Jan Mierzwa Noteć Czarnków 2
157 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
158 Mateusz Gułajski Stolem Gniewino 2
159 Kamil Banaczek Cartusia Kartuzy 2
160 Dawid Gruchała-Węsierski Vineta Wolin 2
161 Adam Nagórski Vineta Wolin 2
162 Jakub Pek KP Starogard Gdański 2
163 Jan Chachuła Zawisza Bydgoszcz 2
164 Michał Zimmer Sokół Kleczew 2
165 Krzysztof Dymarski Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
166 Oleksandr Horvat Unia Solec Kujawski 2
167 Mateusz Dąbrowski KTS-K Luzino 2
168 Filip Soboń Unia Swarzędz 2
169 Jan Paczyński Unia Swarzędz 2
170 Kacper Nowak Świt Skolwin (Szczecin) 2
171 Damian Kacperski Elana Toruń 1
172 Krystian Szczepaniak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
173 Mateusz Szymański Unia Solec Kujawski 1
174 Kacper Smoliński Pogoń II Szczecin 1
175 Kamil Machałek KTS-K Luzino 1
176 Fabian Leśniewski Stolem Gniewino 1
177 Mateusz Młynarczyk Zawisza Bydgoszcz 1
178 Paweł Woźny Unia Solec Kujawski 1
179 Kacper Janiak Sokół Kleczew 1
180 Robert Obst Świt Skolwin (Szczecin) 1
181 Wiktor Kapela Świt Skolwin (Szczecin) 1
182 Wahe Mnacakanjan Unia Solec Kujawski 1
183 Gabriel Szygenda Flota Świnoujście 1
184 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 1
185 Kiewin Durueke Polonia Środa Wielkopolska 1
186 Bartosz Nowicki Błękitni Stargard 1
187 Jakub Ryczkowski Unia Solec Kujawski 1
188 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 1
189 Aleksander Łazarski Gedania Gdańsk 1
190 Wiktor Patrzykąt Stolem Gniewino 1
191 Euzebiusz Belka Stolem Gniewino 1
192 Kamil Dałek Unia Swarzędz 1
193 Kacper Knera Elana Toruń 1
194 Grzegorz Wachowiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
195 Dawid Szalas Vineta Wolin 1
196 Damian Staniszewski Flota Świnoujście 1
197 Oskar Kujawka Unia Solec Kujawski 1
198 Aleksander Kultys Sokół Kleczew 1
199 Aleksander Kluczyński Polonia Środa Wielkopolska 1
200 Jędrzej Osowski Noteć Czarnków 1
201 Filip Adamski Flota Świnoujście 1
202 Bartosz Sitkowski Vineta Wolin 1
203 Adam Zadka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
204 Fabian Burzyński Unia Swarzędz 1
205 Modou Camara Unia Solec Kujawski 1
206 Borys Freilich Pogoń II Szczecin 1
207 Cyprian Maciejewski Zawisza Bydgoszcz 1
208 Davis Boateng Flota Świnoujście 1
209 Adam Tandecki Cartusia Kartuzy 1
210 Julian Kamiński Błękitni Stargard 1
211 Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 1
212 Michał Kwiecień Flota Świnoujście 1
213 Paweł Karbowiński Elana Toruń 1
214 Paweł Brzuzy KTS-K Luzino 1
215 Dawid Kisły Świt Skolwin (Szczecin) 1
216 Jakub Stawski Elana Toruń 1
217 Szymon Łukasiewcz Gedania Gdańsk 1
218 Albert Żerkowski Polonia Środa Wielkopolska 1
219 Piotr Przygocki Noteć Czarnków 1
220 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
221 Kryspin Leśniak Vineta Wolin 1
222 Alan Krauze Flota Świnoujście 1
223 Marcin Kaczmarek Polonia Środa Wielkopolska 1
224 Jędrzej Góral Pogoń II Szczecin 1
225 Jakub Nawrocki Unia Solec Kujawski 1
226 Jakub Kuzko Świt Skolwin (Szczecin) 1
227 Kamil Piskorski Elana Toruń 1
228 Miłosz Wódecki Polonia Środa Wielkopolska 1
229 Michał Graczyk Zawisza Bydgoszcz 1
230 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 1
231 Jan Andrzejewski Sokół Kleczew 1
232 Hubert Choluj Unia Solec Kujawski 1
233 Claudio Zenger Noteć Czarnków 1
234 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 1
235 Aleksander Theus Unia Swarzędz 1