Po zremisowany bezbramkowo spotkaniu przez Polonię Środa Wielkopolska z GKS-em Przodkowo, trener Krzysztof Kapuściński przestał pełnić funkcję trenera.

Polonia Środa Wielkopolska w sobotnim spotkaniu zremisowała z GKS-em Przodkowo, był to już kolejny remis zespołu ze Środy Wielkopolskiej. Wyniki osiągane przez drużynę były na tyle niezadowalające, że z posadą trenera pożegnał się Krzysztof Kapuściński

Po dzisiejszym meczu Zarząd sekcji piłki nożnej KS Polonia Środa Wlkp. podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Krzysztof Kapuściński. - możemy przeczytać no oficjalnej stronie klubu. 

Kapuściński prowadził zespół Polonii od lipca 2018 roku odnosząc z nim sukcesy w Pucharze Polskim na szczeblu województwa wielkopolskiego, pod jego wodzą zespół w zeszłym sezonie zajął wysokie trzeciej miejsce. 

Decyzją Zarządu sekcji piłki nożnej KS Polonia Środa Wlkp. do końca  rundy jesiennej sezonu 2021/22 zespół Polonii Środa poprowadzi Paweł Juszczyk wraz z Marcinem Duchałą i profesorem Marcinem Andrzejewskim.

 Foto: Polonia Środa Wielkopolska

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.