Ważne zwycięstwo odniósł GKS Przodkowo. Zespół z województwa pomorskiego w piątek pewnie pokonał Polonię Środa Wielkopolska.

Polonia Środa Wielkopolska po raz kolejny wysoko przegrała w 3 lidze gr. II. Zespół z województwa wielkopolskiego dzielnie się jednak trzymał na murawie i skutecznie odpierał ataki GKS-u Przodkowo. Miejscowi w pierwszej połowie dwoili się i troili, jednak ostatecznie do przerwy więcej goli nie padło.

Podopieczni Arkadiusza Gaffki po przerwie cały czas atakowali i w 51. minucie dopięli swego, a piłkę w siatce umieścił Robert Hirsz. Bramka dodała skrzydeł miejscowym, którzy szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. To udało się znaleźć jedenaście minut później, a gola zdobył Łukasz Stasiak. Miejscowym było jednak mało.

Zespół z Przodkowa przeważał na murawie, a w kolejnych minutach stworzył sobie więcej okazji bramkowych. Ostatecznie miejscowi jeszcze dwukrotnie trafili do siatki. W 75. minucie na 3-0 podwyższył Łukasz Stasiak, a dziewięć minut później, wynik ustalił Krzysztof Iwanowski, który wykorzystał rzut karny.

GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska 4-0 (0-0)

1-0 Robert Hirsz (51)

2-0 Łukasz Stasiak (62)

3-0 Łukasz Stasiak (75)

4-0 Krzysztof Iwanowski (84-rzut karny)