Młodzież Polonii Środa Wielkopolska w sobotę pokazała charakter. Zespół z województwa wielkopolskiego rzutem na taśmę zremisował z Sokołem Kleczew.


Mecz od początku był wyrównany, a Polonia Środa Wielkopolska od początku starała się przeciwstawiać wyżej notowanemu Sokołowi Kleczew. Miejscowi nie przestraszyli się rywala, choć ten z czasem zaczął coraz śmielej poczynać sobie na murawie. Podopieczni Marcina Woźniaka coraz groźniej atakowali i w 39. minucie w końcu dopięli swego, a piłkę w siatce umieści Miłosz Matuszewski.

Zespół ze Środy Wielkopolskiej w końcówce pierwszej połowy próbował jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale Sokół dobrze grał w obronie. Po przerwie Polonia za wszelką cenę dążyła do wyrównania, ale goście skutecznie odpierali ataki rywala. Ekipa Pawła Juszczyka nie dawała za wygraną i w doliczonym czasie wywalczyła rzut karny, którego na bramkę zamienił Kacper Nowak.


Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 1-1 (0-1)

0-1 Miłosz Matuszewski (39)

1-1 Kacper Nowak (90-rzut karny)

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.