III liga, gr. II sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 1 3 1 0 0 6 0 6
2 Olimpia Grudziądz 1 3 1 0 0 4 0 4
3 Błękitni Stargard 1 3 1 0 0 5 2 3
4 Sokół Kleczew 1 3 1 0 0 4 1 3
5 Unia Swarzędz 1 3 1 0 0 3 1 2
6 Zawisza Bydgoszcz 1 3 1 0 0 3 1 2
7 Pogoń II Szczecin 1 3 1 0 0 2 0 2
8 Cartusia Kartuzy 1 3 1 0 0 1 0 1
9 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 1 0 1 0 1 1 0
10 KP Starogard Gdański 1 1 0 1 0 1 1 0
11 GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Unia Solec Kujawski 1 0 0 0 1 0 1 -1
13 Bałtyk Gdynia 1 0 0 0 1 1 3 -2
14 Vineta Wolin 1 0 0 0 1 1 3 -2
15 Jarota Jarocin 1 0 0 0 1 0 2 -2
16 Gedania Gdańsk 1 0 0 0 1 2 5 -3
17 Unia Janikowo 1 0 0 0 1 1 4 -3
18 Stolem Gniewino 1 0 0 0 1 0 4 -4
19 Polonia Środa Wielkopolska 1 0 0 0 1 0 6 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Skolwin (Szczecin) 1 3 1 0 0 6 0 6
2 Sokół Kleczew 1 3 1 0 0 4 1 3
3 Unia Swarzędz 1 3 1 0 0 3 1 2
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Olimpia Grudziądz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Błękitni Stargard 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zawisza Bydgoszcz 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pogoń II Szczecin 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Cartusia Kartuzy 0 0 0 0 0 0 0 0
10 KP Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 0 0
11 GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Unia Solec Kujawski 1 0 0 0 1 0 1 -1
13 Bałtyk Gdynia 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Vineta Wolin 1 0 0 0 1 1 3 -2
15 Jarota Jarocin 1 0 0 0 1 0 2 -2
16 Gedania Gdańsk 1 0 0 0 1 2 5 -3
17 Unia Janikowo 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Stolem Gniewino 1 0 0 0 1 0 4 -4
19 Polonia Środa Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 1 3 1 0 0 4 0 4
2 Błękitni Stargard 1 3 1 0 0 5 2 3
3 Zawisza Bydgoszcz 1 3 1 0 0 3 1 2
4 Pogoń II Szczecin 1 3 1 0 0 2 0 2
5 Cartusia Kartuzy 1 3 1 0 0 1 0 1
6 KP Starogard Gdański 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Świt Skolwin (Szczecin) 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sokół Kleczew 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unia Swarzędz 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 0 0 0 0 0 0 0
11 GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Unia Solec Kujawski 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Bałtyk Gdynia 1 0 0 0 1 1 3 -2
14 Vineta Wolin 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Jarota Jarocin 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Gedania Gdańsk 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Unia Janikowo 1 0 0 0 1 1 4 -3
18 Stolem Gniewino 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Polonia Środa Wielkopolska 1 0 0 0 1 0 6 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Zawisza Bydgoszcz

Gospodarze Wynik Goście Data
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Sokół Kleczew 19 listopada 2022
Unia Solec Kujawski 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 12 listopada 2022
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 5 listopada 2022
Stolem Gniewino 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 29 października 2022
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Gedania Gdańsk 22 października 2022
Olimpia Grudziądz 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 15 października 2022
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 8 października 2022
GKS Przodkowo 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 1 października 2022
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Unia Janikowo 24 września 2022
Błękitni Stargard 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 17 września 2022
Pogoń II Szczecin 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 10 września 2022
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 KP Starogard Gdański 3 września 2022
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 27 sierpnia 2022
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Unia Swarzędz 20 sierpnia 2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 0 Zawisza Bydgoszcz 17 sierpnia 2022
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Jarota Jarocin 16 sierpnia 2022
Vineta Wolin 1 - 3 Zawisza Bydgoszcz 6 sierpnia 2022

III liga, gr. II sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jan Andrzejewski Sokół Kleczew 2
2 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 2
3 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 2
4 Eryk Misztal Unia Janikowo 1
5 Przemysław Jurków Sokół Kleczew 1
6 Emanuel Mikołajczyk Sokół Kleczew 1
7 Yadegar Rostami Pogoń II Szczecin 1
8 Kacper Zaborski Pogoń II Szczecin 1
9 Daniel Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
10 Przemysław Brzeziański KP Starogard Gdański 1
11 Jakub Poręba Cartusia Kartuzy 1
12 Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 1
13 Kacper Litwin Vineta Wolin 1
14 Jan Paczyński Unia Swarzędz 1
15 Ernest Korek Unia Swarzędz 1
16 Mateusz Długołęcki Bałtyk Gdynia 1
17 Damian Pawlak Unia Swarzędz 1
18 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 1
19 Jakub Sawczak Błękitni Stargard 1
20 Oskar Ryk Błękitni Stargard 1
21 Wojciech Zyska Gedania Gdańsk 1
22 Jakub Stawski Błękitni Stargard 1
23 Sebastian Ginter Błękitni Stargard 1
24 Bartosz Apostołowicz Gedania Gdańsk 1
25 Hubert Mich Olimpia Grudziądz 1
26 Patryk Winsztal Olimpia Grudziądz 1
27 Marcin Warcholak Olimpia Grudziądz 1
28 Szymon Stanisławski Olimpia Grudziądz 1
29 Oleh Synytsia Świt Skolwin (Szczecin) 1
30 Przemysław Kędziora Świt Skolwin (Szczecin) 1
31 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 1
32 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 1