W meczu 30. kolejki III ligi grupy II, Stolem Gniewino podejmował przed własną publicznością Zawisze Bydgoszcz. Goście jako pierwsi wyszli w spotkaniu na prowadzenie. Miejscowym udało się doprowadzić do wyrównania w drugiej części spotkania i oba zespoły musiały zadowolić się z podziału punktów.

Lepiej w to starcie weszli goście, którzy dość szybko objęli prowadzenie. Już w 12. minucie spotkania do bramki trafił Mateusz Oczkowski i lepsze nastroje zapanowały w szeregach przyjezdnych. Niestety, pod koniec pierwszej części spotkania boisko opuścić musiał Cyprian Maciejewski, przez co Zawisza musiał grać w osłabieniu. Mimo to, do przerwy rezultat nie uległ zmianie. 

Po zmianie stron Stolem postanowił zaatakować, co przyniosło oczekiwany efekt. W 60. minucie Kamil Patelczyk doprowadził do wyrównania w tym starciu. Zdobyta bramka dała wiatru w żagle miejscowym, którzy chcieli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ta sztuka im się nie udała, mądra gra w defensywie bydgoszczan, sprawiła, że oba zespoły musiały zadowolić się z podziału punktów. 

Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (0:1)

12' 0:1 Oczkowski

60' 1:1 Patelczyk

Foto: Zawisza Bydgoszcza

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.