Pierwsze zmiany w Zawiszy Bydgoszcz stały się faktem, zespół zimą opuści trzech doświadczonych zawodników. Ich umowy z klubem zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Adriana Brzezińskiego, Tomasza Prejsa i Jakuba Wituckiego nie zobaczymy wiosną w niebiesko-czarnych barwach. - taką informację możemy przeczytać na oficjalnej stronie Zawiszy Bydgoszcz

Adrian Brzeziński umowę z klubem rozwiązał z powodów prywatnych i zawodowych. 26-latek jesienią tego roku stał się legendą klubu z okazji 100 występów w niebiesko-czarnych barwach. Do zespołu dołączył w 2017 roku i od B-klasy walczył o odbudowanie pozycji Zawiszy.

Tomasz Prejs związany był z klubem od marca 2019, dołączył do zespołu w klasie okręgowej. W rundzie jesiennej tego sezonu spędził na boisku 870 minut, był jednym z architektów awansu do III ligi.

Z klubem żegna się także Jakub Witucki - kapitan. Jego kontrakt kończy się z dniem 31 grudnia 2021 roku i nie zostanie przedłużony. W niebiesko-czarnych barwach rozegrał 66 spotkań.

Źródło / Foto: Zawisza Bydgoszcz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.