Za nami kolejne piłkarskie trzecioligowe derby Szczecina. W meczu 20. kolejki 3 ligi gr. II, rezerwy Pogoni na własnym stadionie pokonały Świt Skolwin.


Oba zespoły przed pierwszym gwizdkiem miały dobre humory. Rezerwy Pogoni Szczecin ostatnio pewnie pokonały na wyjeździe Stolem Gniewino, a Świt Skolwin okazał się lepszy od GKS-u Przodkowo. Mecz od początku był wyrównany, a oba zespoły starały się kreować okazje brakowe. Te z czasem przyszły, jednak brakowało konkretów i do przerwy był bezbramkowy remis.

Kibice nie mogli narzekać na nudę, a i z czasem też doczekali się bramek. "Portowcy" na prowadzenie wyszli w 66. minucie, a bramkarza Świtu pokonał Yadegar Rostami. Ekipa z dzielnicy Skolwin w kolejnych minutach próbowała doprowadzić do wyrównania, ale Pogoń dobrze grała w defensywie. Ostatnie słowo w tym meczu należało do gospodarzy, a wynik w końcówce podwyższył Kacper Zaborski.


Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin 2-0 (0-0)

1-0 Yadegar Rostami (66)

2-0 Kacper Zaborski (90)


Foto: Pogoń Szczecin

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.