Mecz na szczycie w Kołobrzegu trzymał w napięciu do samego końca. Miejscowa Kotwica ostatecznie postawiła na swoim i wygrała z rezerwami Pogoni Szczecin.


Samo spotkanie od początku było bardzo wyrównane. Oba zespoły stwarzały sobie, jednak dobrą wykonywali tego dnia obrońcy. Kibice oglądali dobre zawody, choć brakowało goli. Zarówno Kotwica Kołobrzeg jak i rezerwy Pogoni Szczecin liczyły tego dnia na zwycięstwo. Mimo ogromnych z chęci jednej i drugiej strony, ostatecznie do przerwy trafień nie odnotowano.

W drugiej to Kotwica lepiej się prezentowała i częściej atakowała na bramkę Pogoni. Gospodarze stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, jednak "Portowcy" dobrze prezentowali się w defensywie. Nudy nie było, a podopieczni Dietmera Brehmera cały czas szukali okazji do strzelenia gola. Kołobrzeżanie dopięli swego w doliczonym czasie gry, a piłkę w siatce umieścił Ondrej Jakubov.


Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 1-0 (0-0)

1-0 Ondrej Jakubov (90)


Foto: Kotwica Kołobrzeg

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.