Kolejny klub znika ze sportowej mapy Polski. Elana Toruń, która od dłuższego czasu miała poważne problemy finansowe ogłosiła upadłość.

Elana Toruń od dłuższego czasu zmagała się z problemami finansowymi, wielu sympatyków toruńskiego klubu przygotowywało akcje ratunkowe wśród lokalnych inwestorów, sporo z nich zdecydowało się pomóc klubowi, jednak ostatecznie zarząd przekazał przed świętami smutne informacje.

"[...] Dlatego z wielkim bólem, kierując się odpowiedzialnością, by nie pogłębiać i tak trudnej sytuacji finansowej klubu, informujemy o zaprzestaniu kontynuowania uproszczonego postępowania o zatwierdzenie układu.

Wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję #Ratujmy Elanę! Właścicielom, sponsorom, pracownikom i kibicom, bardzo dziękuję za Wasz czas, zaangażowanie, wysiłek  i wielkie serce do walki. 

To był wielki zaszczyt grać z Wami w jednej drużynie.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Zarząd TKP ELANA S.A"

W związku z tym klub nie przystąpi na wiosnę do rozgrywek 3 ligi grupy II. 

Źródło / Foto: Elana Toruń

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.