III liga, gr. II sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 18 41 13 2 3 36 10 26
2 Kotwica Kołobrzeg 18 40 12 4 2 40 15 25
3 Sokół Kleczew 18 37 12 1 5 31 14 17
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 37 11 4 3 31 21 10
5 Unia Janikowo 18 32 10 2 6 31 24 7
6 Świt Skolwin (Szczecin) 18 29 8 5 5 29 20 9
7 Błękitni Stargard 18 27 8 3 7 22 24 -2
8 Polonia Środa Wielkopolska 18 26 7 5 6 23 19 4
9 Pogoń II Szczecin 18 24 6 6 6 28 26 2
10 Zawisza Bydgoszcz 18 23 6 5 7 25 28 -3
11 KP Starogard Gdański 18 23 6 5 7 24 28 -4
12 Elana Toruń 18 21 6 3 9 36 36 0
13 Stolem Gniewino 18 19 5 4 9 23 41 -18
14 Bałtyk Gdynia 18 18 5 3 10 25 31 -6
15 Bałtyk Koszalin 18 17 4 5 9 22 37 -15
16 Jarota Jarocin 18 16 3 7 8 17 23 -6
17 GKS Przodkowo 18 14 3 5 10 15 30 -15
18 Kluczevia Stargard 18 6 1 3 14 8 39 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Kleczew 10 22 7 1 2 20 6 14
2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 22 7 1 1 16 5 11
3 Kotwica Kołobrzeg 9 20 6 2 1 21 6 15
4 Błękitni Stargard 10 17 5 2 3 12 9 3
5 Unia Janikowo 9 14 4 2 3 16 10 6
6 Pogoń II Szczecin 9 14 4 2 3 17 10 7
7 Olimpia Grudziądz 8 13 4 1 3 18 9 9
8 Świt Skolwin (Szczecin) 8 13 4 1 3 15 9 6
9 Bałtyk Gdynia 9 13 4 1 4 16 15 1
10 Polonia Środa Wielkopolska 9 12 3 3 3 11 9 2
11 Elana Toruń 9 11 3 2 4 23 17 6
12 Stolem Gniewino 9 11 3 2 4 12 17 -5
13 Zawisza Bydgoszcz 9 10 3 1 5 10 13 -3
14 KP Starogard Gdański 9 10 2 4 3 13 15 -2
15 GKS Przodkowo 10 9 2 3 5 9 15 -6
16 Bałtyk Koszalin 9 6 1 3 5 11 17 -6
17 Jarota Jarocin 8 3 0 3 5 8 15 -7
18 Kluczevia Stargard 9 2 0 2 7 5 16 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 10 28 9 1 0 18 1 17
2 Kotwica Kołobrzeg 9 20 6 2 1 19 9 10
3 Unia Janikowo 9 18 6 0 3 15 14 1
4 Świt Skolwin (Szczecin) 10 16 4 4 2 14 11 3
5 Sokół Kleczew 8 15 5 0 3 11 8 3
6 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 15 4 3 2 15 16 -1
7 Polonia Środa Wielkopolska 9 14 4 2 3 12 10 2
8 Zawisza Bydgoszcz 9 13 3 4 2 15 15 0
9 KP Starogard Gdański 9 13 4 1 4 11 13 -2
10 Jarota Jarocin 10 13 3 4 3 9 8 1
11 Bałtyk Koszalin 9 11 3 2 4 11 20 -9
12 Błękitni Stargard 8 10 3 1 4 10 15 -5
13 Pogoń II Szczecin 9 10 2 4 3 11 16 -5
14 Elana Toruń 9 10 3 1 5 13 19 -6
15 Stolem Gniewino 9 8 2 2 5 11 24 -13
16 Bałtyk Gdynia 9 5 1 2 6 9 16 -7
17 GKS Przodkowo 8 5 1 2 5 6 15 -9
18 Kluczevia Stargard 9 4 1 1 7 3 23 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS Przodkowo

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS Przodkowo 3 - 2 Stolem Gniewino 20 listopada 2021
GKS Przodkowo 1 - 1 KP Starogard Gdański 13 listopada 2021
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 GKS Przodkowo 6 listopada 2021
GKS Przodkowo 0 - 1 Bałtyk Koszalin 30 października 2021
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 1 GKS Przodkowo 23 października 2021
GKS Przodkowo 3 - 2 Elana Toruń 15 października 2021
Błękitni Stargard 0 - 0 GKS Przodkowo 9 października 2021
GKS Przodkowo 0 - 1 Pogoń II Szczecin 2 października 2021
Unia Janikowo 2 - 1 GKS Przodkowo 25 września 2021
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 GKS Przodkowo 18 września 2021
GKS Przodkowo 0 - 4 Olimpia Grudziądz 11 września 2021
Sokół Kleczew 2 - 0 GKS Przodkowo 8 września 2021
GKS Przodkowo 0 - 1 Jarota Jarocin 4 września 2021
GKS Przodkowo 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 28 sierpnia 2021
GKS Przodkowo 1 - 1 Bałtyk Gdynia 21 sierpnia 2021
Kluczevia Stargard 1 - 3 GKS Przodkowo 18 sierpnia 2021
GKS Przodkowo 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 14 sierpnia 2021
Stolem Gniewino 3 - 1 GKS Przodkowo 6 sierpnia 2021
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 GKS Przodkowo 26 czerwca 2021
GKS Przodkowo 0 - 10 Radunia Stężyca 19 czerwca 2021
Bałtyk Gdynia 2 - 1 GKS Przodkowo 13 czerwca 2021
GKS Przodkowo 1 - 1 Pogoń II Szczecin 6 czerwca 2021
GKS Przodkowo 0 - 2 KP Starogard Gdański 2 czerwca 2021
Elana Toruń 4 - 0 GKS Przodkowo 29 maja 2021
GKS Przodkowo 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 22 maja 2021
GKS Przodkowo 1 - 5 Świt Skolwin (Szczecin) 16 maja 2021
Radunia Stężyca 6 - 0 GKS Przodkowo 8 maja 2021
GKS Przodkowo 0 - 1 Bałtyk Gdynia 1 maja 2021
Pogoń II Szczecin 5 - 1 GKS Przodkowo 25 kwietnia 2021
KP Starogard Gdański 2 - 1 GKS Przodkowo 17 kwietnia 2021
GKS Przodkowo 0 - 0 Elana Toruń 10 kwietnia 2021
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 GKS Przodkowo 7 kwietnia 2021
Chemik Police 0 - 2 GKS Przodkowo 27 marca 2021
GKS Przodkowo 0 - 2 Radunia Stężyca 20 marca 2021
Górnik Konin 1 - 2 GKS Przodkowo 13 marca 2021
GKS Przodkowo 1 - 2 Elana Toruń 7 marca 2021
Jarota Jarocin 2 - 1 GKS Przodkowo 14 listopada 2020
GKS Przodkowo 3 - 0 Mieszko Gniezno 11 listopada 2020
Pogoń II Szczecin 1 - 4 GKS Przodkowo 8 listopada 2020
GKS Przodkowo 1 - 0 Unia Janikowo 4 listopada 2020
Sokół Kleczew 0 - 1 GKS Przodkowo 24 października 2020
GKS Przodkowo 4 - 0 Bałtyk Gdynia 17 października 2020
Pomorzanin Toruń 0 - 2 GKS Przodkowo 10 października 2020
GKS Przodkowo 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 3 października 2020
Flota Świnoujście 1 - 1 GKS Przodkowo 26 września 2020
GKS Przodkowo 1 - 2 Nielba Wągrowiec 19 września 2020
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 GKS Przodkowo 12 września 2020
GKS Przodkowo 1 - 1 KP Starogard Gdański 5 września 2020
Gryf Wejherowo 2 - 2 GKS Przodkowo 29 sierpnia 2020
GKS Przodkowo 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 22 sierpnia 2020
Gwardia Koszalin 1 - 3 GKS Przodkowo 15 sierpnia 2020
GKS Przodkowo 4 - 2 Unia Swarzędz 8 sierpnia 2020
GKS Przodkowo 0 - 0 Bałtyk Koszalin 1 sierpnia 2020
GKS Przodkowo 0 - 0 Arka II Gdynia 20 czerwca 2020
Lechia II Gdańsk 0 - 0 GKS Przodkowo 13 czerwca 2020
Jantar Ustka 0 - 0 GKS Przodkowo 11 czerwca 2020
GKS Przodkowo 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 6 czerwca 2020
Pogoń Lębork 0 - 0 GKS Przodkowo 30 maja 2020
GKS Przodkowo 0 - 0 Gryf Słupsk 23 maja 2020
Lipniczanka Lipnica 0 - 0 GKS Przodkowo 16 maja 2020
GKS Przodkowo 0 - 0 Gedania Gdańsk 9 maja 2020
Cartusia Kartuzy 0 - 0 GKS Przodkowo 2 maja 2020
GKS Przodkowo 0 - 0 Gwiazda Karsin 25 kwietnia 2020
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 GKS Przodkowo 18 kwietnia 2020
GKS Przodkowo 0 - 0 Stolem Gniewino 8 kwietnia 2020
GKS Kowale 0 - 0 GKS Przodkowo 4 kwietnia 2020
GKS Przodkowo 0 - 0 KTS-K Wikęd Luzino 28 marca 2020
Wda Lipusz 0 - 0 GKS Przodkowo 21 marca 2020
GKS Przodkowo 0 - 0 Wierzyca Pelplin 14 marca 2020
Jaguar Gdańsk 1 - 3 GKS Przodkowo 8 marca 2020
Arka II Gdynia 0 - 2 GKS Przodkowo 23 listopada 2019
GKS Przodkowo 4 - 1 Lechia II Gdańsk 16 listopada 2019
GKS Przodkowo 4 - 3 Jantar Ustka 9 listopada 2019
Kaszubia Kościerzyna 2 - 5 GKS Przodkowo 3 listopada 2019
GKS Przodkowo 1 - 2 Pogoń Lębork 26 października 2019
Gryf Słupsk 2 - 1 GKS Przodkowo 20 października 2019
GKS Przodkowo 5 - 2 Lipniczanka Lipnica 12 października 2019
Gedania Gdańsk 1 - 2 GKS Przodkowo 5 października 2019
GKS Przodkowo 4 - 1 Cartusia Kartuzy 28 września 2019
Gwiazda Karsin 2 - 1 GKS Przodkowo 21 września 2019
GKS Przodkowo 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 14 września 2019
Stolem Gniewino 1 - 1 GKS Przodkowo 7 września 2019
GKS Przodkowo 4 - 1 GKS Kowale 31 sierpnia 2019
KTS-K Wikęd Luzino 1 - 3 GKS Przodkowo 24 sierpnia 2019
GKS Przodkowo 4 - 0 Wda Lipusz 18 sierpnia 2019
Wierzyca Pelplin 1 - 2 GKS Przodkowo 14 sierpnia 2019
GKS Przodkowo 3 - 1 Jaguar Gdańsk 10 sierpnia 2019
GKS Kolbudy 1 - 2 GKS Przodkowo 23 czerwca 2019
GKS Przodkowo 2 - 1 Pogoń Lębork 18 czerwca 2019
GKS Przodkowo 3 - 0 Jaguar Gdańsk 15 czerwca 2019
Gryf Słupsk 1 - 1 GKS Przodkowo 8 czerwca 2019
GKS Przodkowo 4 - 0 Gedania Gdańsk 1 czerwca 2019
GKS Przodkowo 1 - 1 Grom Nowy Staw 18 maja 2019
Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 GKS Przodkowo 11 maja 2019
GKS Przodkowo 3 - 0 Orkan Rumia 4 maja 2019
Arka II Gdynia 2 - 2 GKS Przodkowo 1 maja 2019
GKS Przodkowo 1 - 1 Anioły Garczegorze 27 kwietnia 2019
Jantar Ustka 1 - 1 GKS Przodkowo 17 kwietnia 2019
GKS Przodkowo 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 13 kwietnia 2019
GKS Kowale 1 - 2 GKS Przodkowo 6 kwietnia 2019
GKS Przodkowo 2 - 1 KTS-K Wikęd Luzino 30 marca 2019
Stolem Gniewino 1 - 0 GKS Przodkowo 23 marca 2019
GKS Przodkowo 3 - 1 Wda Lipusz 16 marca 2019
Bytovia II Bytów 2 - 1 GKS Przodkowo 10 marca 2019
GKS Przodkowo 2 - 1 Lechia II Gdańsk 2 marca 2019
GKS Przodkowo 1 - 0 GKS Kolbudy 24 listopada 2018
Pogoń Lębork 3 - 1 GKS Przodkowo 17 listopada 2018
Jaguar Gdańsk 1 - 6 GKS Przodkowo 10 listopada 2018
GKS Przodkowo 3 - 1 Gryf Słupsk 3 listopada 2018
Gedania Gdańsk 1 - 0 GKS Przodkowo 27 października 2018
Grom Nowy Staw 0 - 0 GKS Przodkowo 13 października 2018
GKS Przodkowo 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 6 października 2018
Orkan Rumia 0 - 2 GKS Przodkowo 29 września 2018
GKS Przodkowo 5 - 1 Arka II Gdynia 22 września 2018
Anioły Garczegorze 1 - 4 GKS Przodkowo 16 września 2018
GKS Przodkowo 4 - 1 Jantar Ustka 8 września 2018
Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 GKS Przodkowo 5 września 2018
GKS Przodkowo 1 - 2 GKS Kowale 1 września 2018
KTS-K Wikęd Luzino 2 - 1 GKS Przodkowo 25 sierpnia 2018
GKS Przodkowo 1 - 1 Stolem Gniewino 18 sierpnia 2018
Wda Lipusz 2 - 1 GKS Przodkowo 15 sierpnia 2018
GKS Przodkowo 2 - 0 Bytovia II Bytów 11 sierpnia 2018
Lechia II Gdańsk 0 - 1 GKS Przodkowo 8 sierpnia 2018
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 GKS Przodkowo 16 czerwca 2018
GKS Przodkowo 3 - 1 Unia Solec Kujawski 9 czerwca 2018
KP Starogard Gdański 6 - 1 GKS Przodkowo 3 czerwca 2018
GKS Przodkowo 0 - 2 Wierzyca Pelplin 31 maja 2018
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 0 GKS Przodkowo 26 maja 2018
GKS Przodkowo 2 - 1 Wda Świecie 19 maja 2018
Górnik Konin 0 - 0 GKS Przodkowo 12 maja 2018
GKS Przodkowo 3 - 0 Energetyk Gryfino 5 maja 2018
Elana Toruń 6 - 0 GKS Przodkowo 1 maja 2018
GKS Przodkowo 3 - 3 Pogoń II Szczecin 28 kwietnia 2018
GKS Przodkowo 1 - 3 Lech II Poznań 21 kwietnia 2018
GKS Przodkowo 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 18 kwietnia 2018
KKS 1925 Kalisz 2 - 0 GKS Przodkowo 15 kwietnia 2018
GKS Przodkowo 1 - 1 Jarota Jarocin 7 kwietnia 2018
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 GKS Przodkowo 31 marca 2018
GKS Przodkowo 1 - 3 Bałtyk Gdynia 24 marca 2018
Sokół Kleczew 2 - 1 GKS Przodkowo 17 marca 2018
GKS Przodkowo 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 25 listopada 2017
Unia Solec Kujawski 1 - 0 GKS Przodkowo 18 listopada 2017
GKS Przodkowo 0 - 1 KP Starogard Gdański 11 listopada 2017
Wierzyca Pelplin 1 - 0 GKS Przodkowo 4 listopada 2017
GKS Przodkowo 4 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski 28 października 2017
Wda Świecie 3 - 2 GKS Przodkowo 21 października 2017
GKS Przodkowo 2 - 1 Górnik Konin 15 października 2017
Energetyk Gryfino 3 - 2 GKS Przodkowo 7 października 2017
GKS Przodkowo 1 - 0 Elana Toruń 30 września 2017
Pogoń II Szczecin 4 - 0 GKS Przodkowo 24 września 2017
Lech II Poznań 3 - 1 GKS Przodkowo 16 września 2017
GKS Przodkowo 3 - 2 KKS 1925 Kalisz 9 września 2017
Jarota Jarocin 1 - 0 GKS Przodkowo 2 września 2017
GKS Przodkowo 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 26 sierpnia 2017
Bałtyk Gdynia 5 - 0 GKS Przodkowo 23 sierpnia 2017
GKS Przodkowo 1 - 5 Sokół Kleczew 19 sierpnia 2017
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 2 GKS Przodkowo 12 sierpnia 2017
Pogoń Lębork 2 - 3 GKS Przodkowo 18 czerwca 2017
GKS Przodkowo 1 - 1 Górnik Konin 15 czerwca 2017
Leśnik Manowo 1 - 3 GKS Przodkowo 11 czerwca 2017
GKS Przodkowo 1 - 1 Sokół Kleczew 3 czerwca 2017
KKS 1925 Kalisz 1 - 1 GKS Przodkowo 27 maja 2017
GKS Przodkowo 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 19 maja 2017
GKS Przodkowo 1 - 2 Wda Świecie 13 maja 2017
Gwardia Koszalin 1 - 3 GKS Przodkowo 6 maja 2017
GKS Przodkowo 3 - 2 Jarota Jarocin 3 maja 2017
KS Chwaszczyno 1 - 0 GKS Przodkowo 29 kwietnia 2017
GKS Przodkowo 1 - 1 Lech II Poznań 22 kwietnia 2017
Pogoń II Szczecin 1 - 0 GKS Przodkowo 12 kwietnia 2017
GKS Przodkowo 1 - 0 Vineta Wolin 8 kwietnia 2017
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 GKS Przodkowo 1 kwietnia 2017
GKS Przodkowo 2 - 2 Elana Toruń 25 marca 2017
Bałtyk Gdynia 0 - 3 GKS Przodkowo 18 marca 2017
GKS Przodkowo 3 - 2 Chemik Bydgoszcz 11 marca 2017
GKS Przodkowo 1 - 1 Pogoń Lębork 26 listopada 2016
Górnik Konin 0 - 1 GKS Przodkowo 19 listopada 2016
GKS Przodkowo 4 - 1 Leśnik Manowo 12 listopada 2016
Sokół Kleczew 4 - 1 GKS Przodkowo 6 listopada 2016
GKS Przodkowo 3 - 1 KKS 1925 Kalisz 29 października 2016
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 GKS Przodkowo 23 października 2016
Wda Świecie 2 - 2 GKS Przodkowo 15 października 2016
GKS Przodkowo 5 - 1 Gwardia Koszalin 8 października 2016
Jarota Jarocin 1 - 1 GKS Przodkowo 1 października 2016
GKS Przodkowo 2 - 0 KS Chwaszczyno 24 września 2016
Lech II Poznań 0 - 3 GKS Przodkowo 17 września 2016
GKS Przodkowo 5 - 1 Pogoń II Szczecin 10 września 2016
Vineta Wolin 1 - 1 GKS Przodkowo 2 września 2016
GKS Przodkowo 2 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 27 sierpnia 2016
Elana Toruń 2 - 2 GKS Przodkowo 21 sierpnia 2016
GKS Przodkowo 1 - 2 Bałtyk Gdynia 13 sierpnia 2016
Chemik Bydgoszcz 0 - 2 GKS Przodkowo 6 sierpnia 2016
GKS Przodkowo 3 - 0 Wierzyca Pelplin 4 czerwca 2016
Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 0 GKS Przodkowo 28 maja 2016
GKS Przodkowo 5 - 1 Gryf Słupsk 21 maja 2016
KS Chwaszczyno 1 - 0 GKS Przodkowo 15 maja 2016
GKS Przodkowo 3 - 0 Chemik Police 7 maja 2016
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 GKS Przodkowo 3 maja 2016
GKS Przodkowo 2 - 1 Cartusia Kartuzy 30 kwietnia 2016
Pogoń II Szczecin 3 - 1 GKS Przodkowo 24 kwietnia 2016
GKS Przodkowo 2 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 16 kwietnia 2016
Lechia II Gdańsk 0 - 3 GKS Przodkowo 10 kwietnia 2016
GKS Przodkowo 0 - 0 Vineta Wolin 2 kwietnia 2016
Bałtyk Koszalin 0 - 2 GKS Przodkowo 23 marca 2016
GKS Przodkowo 3 - 2 Gwardia Koszalin 19 marca 2016
Arka II Gdynia 2 - 0 GKS Przodkowo 12 marca 2016
GKS Przodkowo 5 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 29 listopada 2015
GKS Przodkowo 1 - 0 Bałtyk Gdynia 21 listopada 2015
Wierzyca Pelplin 1 - 8 GKS Przodkowo 14 listopada 2015
Gryf Słupsk 0 - 1 GKS Przodkowo 7 listopada 2015
GKS Przodkowo 3 - 3 KS Chwaszczyno 31 października 2015
Chemik Police 0 - 2 GKS Przodkowo 24 października 2015
GKS Przodkowo 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 17 października 2015
Cartusia Kartuzy 0 - 1 GKS Przodkowo 10 października 2015
GKS Przodkowo 1 - 0 Pogoń II Szczecin 3 października 2015
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 2 GKS Przodkowo 26 września 2015
GKS Przodkowo 2 - 0 Lechia II Gdańsk 19 września 2015
Vineta Wolin 1 - 0 GKS Przodkowo 12 września 2015
GKS Przodkowo 7 - 2 Bałtyk Koszalin 5 września 2015
Gwardia Koszalin 0 - 3 GKS Przodkowo 29 sierpnia 2015
GKS Przodkowo 3 - 1 Arka II Gdynia 22 sierpnia 2015
Bałtyk Gdynia 2 - 1 GKS Przodkowo 15 sierpnia 2015
GKS Przodkowo 0 - 2 Cartusia Kartuzy 7 czerwca 2015
Chemik Police 0 - 3 GKS Przodkowo 3 czerwca 2015
GKS Przodkowo 4 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 30 maja 2015
Lechia II Gdańsk 2 - 1 GKS Przodkowo 23 maja 2015
GKS Przodkowo 5 - 1 Bałtyk Gdynia 16 maja 2015
Gwardia Koszalin 1 - 2 GKS Przodkowo 9 maja 2015
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 GKS Przodkowo 2 maja 2015
KS Chwaszczyno 0 - 3 GKS Przodkowo 25 kwietnia 2015
Arka II Gdynia 3 - 2 GKS Przodkowo 19 kwietnia 2015
GKS Przodkowo 0 - 1 Leśnik Manowo 11 kwietnia 2015
Astra Ustronie Morskie 1 - 2 GKS Przodkowo 1 kwietnia 2015
GKS Przodkowo 2 - 0 Rasel Dygowo 28 marca 2015
Pogoń II Szczecin 2 - 2 GKS Przodkowo 21 marca 2015
GKS Przodkowo 1 - 2 Gryf Wejherowo 14 marca 2015
Bałtyk Koszalin 1 - 1 GKS Przodkowo 7 marca 2015
Cartusia Kartuzy 1 - 0 GKS Przodkowo 15 listopada 2014
Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 1 GKS Przodkowo 11 listopada 2014
GKS Przodkowo 0 - 0 Chemik Police 8 listopada 2014
GKS Przodkowo 2 - 2 Lechia II Gdańsk 25 października 2014
Bałtyk Gdynia 7 - 1 GKS Przodkowo 18 października 2014
GKS Przodkowo 0 - 1 Gwardia Koszalin 11 października 2014
GKS Przodkowo 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 4 października 2014
GKS Przodkowo 1 - 1 KS Chwaszczyno 27 września 2014
GKS Przodkowo 1 - 1 Arka II Gdynia 20 września 2014
Leśnik Manowo 3 - 1 GKS Przodkowo 13 września 2014
GKS Przodkowo 2 - 1 Astra Ustronie Morskie 7 września 2014
Rasel Dygowo 1 - 2 GKS Przodkowo 30 sierpnia 2014
GKS Przodkowo 2 - 1 Pogoń II Szczecin 23 sierpnia 2014
Gryf Wejherowo 3 - 3 GKS Przodkowo 16 sierpnia 2014
GKS Przodkowo 2 - 0 Bałtyk Koszalin 9 sierpnia 2014
Olimpia Sztum 0 - 2 GKS Przodkowo 21 czerwca 2014
GKS Przodkowo 3 - 4 Powiśle Dzierzgoń 18 czerwca 2014
Amator Kiełpino 1 - 3 GKS Przodkowo 14 czerwca 2014
GKS Przodkowo 10 - 0 Wietcisa Skarszewy 7 czerwca 2014
KTS-K Wikęd Luzino 3 - 0 GKS Przodkowo 31 maja 2014
GKS Przodkowo 2 - 0 Anioły Garczegorze 24 maja 2014
Bytovia II Bytów 0 - 1 GKS Przodkowo 17 maja 2014
GKS Przodkowo 1 - 1 GKS Kolbudy 14 maja 2014
Pomezania Malbork 0 - 2 GKS Przodkowo 4 maja 2014
GKS Przodkowo 4 - 2 Wierzyca Pelplin 1 maja 2014
GKS Przodkowo 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 26 kwietnia 2014
Pogoń Lębork 2 - 2 GKS Przodkowo 16 kwietnia 2014
GKS Przodkowo 1 - 2 KS Chwaszczyno 12 kwietnia 2014
Piast Człuchów 1 - 5 GKS Przodkowo 5 kwietnia 2014
GKS Przodkowo 5 - 1 Orlęta Reda 29 marca 2014
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 GKS Przodkowo 22 marca 2014
Gryf Słupsk 0 - 3 GKS Przodkowo 15 marca 2014
GKS Przodkowo 1 - 0 Olimpia Sztum 16 listopada 2013
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 GKS Przodkowo 9 listopada 2013
GKS Przodkowo 3 - 0 Amator Kiełpino 2 listopada 2013
Wietcisa Skarszewy 1 - 4 GKS Przodkowo 26 października 2013
GKS Przodkowo 1 - 0 KTS-K Wikęd Luzino 19 października 2013
Anioły Garczegorze 0 - 0 GKS Przodkowo 13 października 2013
GKS Przodkowo 7 - 0 Bytovia II Bytów 5 października 2013
GKS Kolbudy 1 - 1 GKS Przodkowo 29 września 2013
GKS Przodkowo 4 - 1 Pomezania Malbork 21 września 2013
Wierzyca Pelplin 1 - 7 GKS Przodkowo 14 września 2013
Gryf 2009 Tczew 0 - 7 GKS Przodkowo 11 września 2013
GKS Przodkowo 6 - 1 Pogoń Lębork 7 września 2013
KS Chwaszczyno 1 - 1 GKS Przodkowo 31 sierpnia 2013
GKS Przodkowo 1 - 0 Piast Człuchów 24 sierpnia 2013
Orlęta Reda 1 - 3 GKS Przodkowo 18 sierpnia 2013
GKS Przodkowo 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2013
GKS Przodkowo 3 - 0 Gryf Słupsk 10 sierpnia 2013

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Bojas Olimpia Grudziądz 12
2 Grzegorz Goncerz Kotwica Kołobrzeg 11
3 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 9
4 Łukasz Witucki Elana Toruń 8
5 Gracjan Goździk Unia Janikowo 8
6 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 8
7 Hubert Antkowiak Polonia Środa Wielkopolska 8
8 Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 7
9 Paweł Łysiak Bałtyk Koszalin 7
10 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 7
11 Damian Niedojad Błękitni Stargard 7
12 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 7
13 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 7
14 Dawid Cempa Kotwica Kołobrzeg 6
15 Dominik Chromiński Kotwica Kołobrzeg 6
16 Sebastian Ginter Bałtyk Koszalin 6
17 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 6
18 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 6
19 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 5
20 Mateusz Molewski Sokół Kleczew 5
21 Patryk Urbański Unia Janikowo 5
22 Aron Stasiak Pogoń II Szczecin 5
23 Dawid Przybyszewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 5
24 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 5
25 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 5
26 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 5
27 Krzysztof Biegański Sokół Kleczew 5
28 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 5
29 Kamil Włodyka Elana Toruń 5
30 Tomasz Kaczmarek Olimpia Grudziądz 5
31 Oktawian Skrzecz Bałtyk Gdynia 4
32 Damian Garbacik Bałtyk Gdynia 4
33 Michał Szczyrba Elana Toruń 4
34 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 4
35 Krzysztof Wicki Olimpia Grudziądz 4
36 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 4
37 Dominik Pisarek Elana Toruń 4
38 Cyprian Maciejewski Zawisza Bydgoszcz 3
39 Aleksander Kowalski Elana Toruń 3
40 Esteban Munoz Elana Toruń 3
41 Leszek Jagodziński Kotwica Kołobrzeg 3
42 Mikołaj Zawistowski Sokół Kleczew 3
43 Denzel Gomez Unia Janikowo 3
44 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 3
45 Szymon Nowicki GKS Przodkowo 3
46 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 3
47 Robert Hirsz GKS Przodkowo 3
48 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 3
49 Damian Kostkowski Kotwica Kołobrzeg 3
50 Miłosz Manuszewski KP Starogard Gdański 3
51 Patryk Moskiewicz KP Starogard Gdański 3
52 Konrad Kleinschmidt KP Starogard Gdański 3
53 Patryk Bil Świt Skolwin (Szczecin) 3
54 Krzysztof Kołodziej Sokół Kleczew 3
55 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 3
56 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 3
57 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 3
58 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 3
59 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 3
60 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 3
61 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 3
62 Bartosz Krzysztofek Pogoń II Szczecin 3
63 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
64 Marcin Rajch Błękitni Stargard 3
65 Jakub Pawlik Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
66 Sebastian Kamiński Jarota Jarocin 2
67 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 2
68 Jakub Bach KP Starogard Gdański 2
69 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 2
70 Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 2
71 Miłosz Matuszewski Sokół Kleczew 2
72 Piotr Łysiak Kotwica Kołobrzeg 2
73 Michał Kozajda Kotwica Kołobrzeg 2
74 Kamil Zadka Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
75 Bartosz Boniecki Pogoń II Szczecin 2
76 Patryk Leszczyński Olimpia Grudziądz 2
77 Sebastian Golak Sokół Kleczew 2
78 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 2
79 Mikołaj Hofman Stolem Gniewino 2
80 Antoni Prałat Jarota Jarocin 2
81 Maciej Mysiak Unia Janikowo 2
82 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 2
83 Rafał Piekuś Zawisza Bydgoszcz 2
84 Oskar Sikorski Bałtyk Gdynia 2
85 Maksym Demianchuk GKS Przodkowo 2
86 Adrian Karankiewicz Olimpia Grudziądz 2
87 Michał Cywiński Olimpia Grudziądz 2
88 Marko Zawada Olimpia Grudziądz 2
89 Mateusz Rościszewski Kotwica Kołobrzeg 2
90 Oskar Frygier KP Starogard Gdański 2
91 Adrian Ratajczyk Sokół Kleczew 2
92 Dawid Rezaeian Pogoń II Szczecin 2
93 Jakub Kuzio Kluczevia Stargard 2
94 Marcin Gawron Kotwica Kołobrzeg 2
95 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 2
96 Arkadiusz Korpalski KP Starogard Gdański 2
97 Cezary Bać Stolem Gniewino 2
98 Piotr Wojtasiak Świt Skolwin (Szczecin) 2
99 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 2
100 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
101 Jakub Giełda Polonia Środa Wielkopolska 1
102 Wojciech Mielcarek Zawisza Bydgoszcz 1
103 Fabian Lengiewicz Bałtyk Gdynia 1
104 Kamil Kort Pogoń II Szczecin 1
105 Marcin Poręba GKS Przodkowo 1
106 Kacper Friska Błękitni Stargard 1
107 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
108 Bartłomiej Zdunek Błękitni Stargard 1
109 Piotr Witasik Olimpia Grudziądz 1
110 Maksym Niemiec Elana Toruń 1
111 Adrian Brzeziński Zawisza Bydgoszcz 1
112 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 1
113 Kamil Banaczek KP Starogard Gdański 1
114 Jakub Świeciński Elana Toruń 1
115 Dawid Rączka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
116 Fabian Grzelka Pogoń II Szczecin 1
117 Adrian Kaliszan Sokół Kleczew 1
118 Jakub Kuzko Świt Skolwin (Szczecin) 1
119 Damian Zagórski Unia Janikowo 1
120 Norbert Hołtyn GKS Przodkowo 1
121 Wiktor Patrzykąt Sokół Kleczew 1
122 Paweł Karbowiński Elana Toruń 1
123 Jakub Szarpak Kotwica Kołobrzeg 1
124 Jan Chachuła Zawisza Bydgoszcz 1
125 Marcin Warcholak Olimpia Grudziądz 1
126 Dawid Kuczyński Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
127 Filip Szewczyk Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
128 Mariusz Kryszak Unia Janikowo 1
129 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 1
130 Eryk Krysztopowicz Unia Janikowo 1
131 Bartosz Kołodziejczyk Pogoń II Szczecin 1
132 Ariel Jastrzembski Zawisza Bydgoszcz 1
133 Jakub Nawrocki Olimpia Grudziądz 1
134 Filip Karmański Olimpia Grudziądz 1
135 Krystian Szczepaniak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
136 Seweryn Wrzeszcz Kluczevia Stargard 1
137 Konrad Żulpo Świt Skolwin (Szczecin) 1
138 Łukasz Zagdański Unia Janikowo 1
139 Adam Kujawski Unia Janikowo 1
140 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 1
141 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 1
142 Jędrzej Drame Polonia Środa Wielkopolska 1
143 Stanisław Wędzelewski Zawisza Bydgoszcz 1
144 Borys Sobstyl-Jałoszyński Bałtyk Koszalin 1
145 Wojciech Lisowski Pogoń II Szczecin 1
146 Przemysław Żukowski Świt Skolwin (Szczecin) 1
147 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 1
148 Borys Freilich Pogoń II Szczecin 1
149 Olivier Martyn Bałtyk Koszalin 1
150 Bartosz Ława Pogoń II Szczecin 1
151 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
152 Mateusz Goerke Bałtyk Gdynia 1
153 Jakub Stawski Elana Toruń 1
154 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 1
155 Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 1
156 Jakub Białczyk Świt Skolwin (Szczecin) 1
157 Adrian Bajkiewicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
158 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 1
159 Dawid Szałecki GKS Przodkowo 1
160 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 1
161 Marcin Maćkowiak Jarota Jarocin 1
162 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
163 Jakub Lis Pogoń II Szczecin 1
164 Bartłomiej Mruk Pogoń II Szczecin 1
165 Sebastian Wroński GKS Przodkowo 1
166 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
167 Filip Rzepka Olimpia Grudziądz 1
168 Kacper Rybacki Elana Toruń 1
169 Kacper Łukasiak Pogoń II Szczecin 1
170 Kacper Łazaj GKS Przodkowo 1
171 Robert Wesołowski GKS Przodkowo 1
172 Kacper Tomczak GKS Przodkowo 1
173 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 1
174 Adam Gross Stolem Gniewino 1
175 Maciej Białczyk Pogoń II Szczecin 1
176 Kacper Aleksiuk Kotwica Kołobrzeg 1
177 Jose Cabrera Olimpia Grudziądz 1
178 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1