Ruchy transferowe w 3 lidze wciąż trwają, wczoraj informowaliśmy Państwa o wzmocnieniu Zawiszy Bydgoszcz, tym razem pora przyszła na ich ligowego rywala - GKS Przodkowo

Robert Sulewski bo to o nim mowa, oficjalnie został zarejestrowany jako piłkarz GKS-u Przodkowo. 27-letni obrońca pochodzący z Gdynii jest wychowankiem tamtejszej Arki, w której występował od początku swojej kariery do końca rundy jesiennej sezonu 2014/15, aby zostać wypożyczonym do Stali Mielec. W Mielcu zagościł przez 2,5 sezonu po czym przeniósł się do Zagłębia Sosnowiec.

W swoim dorobku piłkarskim ma 55 spotkań na poziomie I ligi i 46 spotkań rozegranych szczebel niżej czyli w 2 lidze a także dwa oficjalne występy w Ekstraklasie.

W sezonie 2020/21 reprezentował barwy Raduni Stężyca, dla której wystąpił w 17 spotkaniach i zdobył jedno trafienie. Od 1 lipca tego roku jest wolnym zawodnikiem, po tym jak klub z Kaszub postanowił zakończyć współpracę z piłkarzem. 

Foto: Arka Gdynia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.