Bałtyk Gdynia wygrał w sobotę z GKS-em Przodkowo w niezwykle ważnym spotkaniu w kontekście układu sił w dolnej części tabeli. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Oskar Sikorski a jedno trafienie dołożył Michał Marczak.

Sobotnie spotkanie pomiędzy drużynami które sąsiadują w ligowej tabeli, było bardzo ważne dla układu sił, oba zespoły walczą o zachowanie ligowego bytu na kolejny sezon w 3 lidze, nic więc dziwnego, że można było wyczuć sporo motywacji w poczynaniach piłkarzy.

Wynik spotkania w 21. minucie otworzył Oskar Sikorski, który dobrze odnalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Strzelona bramka dla gospodarzy pozwoliła im nieco uspokoić poczynania boiskowe i dać chwilowy komfort z racji prowadzenia. Było to pierwsze i jedyne trafienie w tej części spotkania.

Po kwadransie drugiej połowy, gospodarze podwyższyli stan rywalizacji, a po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Sikorski po strzale głową. Goście starali się odwrócić losy spotkania, lecz ich próby upadały w zarodku, na domiar złego miejscowi przed końcem regulaminowego czasu gry zadali trzeci cios. W 88. minucie wynik spotkania ustalił Michał Marczak.

Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo 3:0 (1:0)

21' 1:0 Sikorski

60' 2:0 Sikorski

88' 3:0 Marczak

Foto: 

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.