Bałtyk Gdynia odskoczył od strefy spadkowej. Popularne "Kadłuby" w sobotę pokonały na własnym stadionie Kluczevię Stargard.


Bałtyk Gdynia szybko przejął inicjatywę na murawie, a prowadzenie objął już w 10. minucie, a bramkarza Kluczevii Stargard pokonał Damian Garbacik. W kolejnych minutach mecz się wyrównał, a okazje zaczął stwarzać sobie także zespół gości. Emocji na murawie nie brakowało, jednak do przerwy więcej trafień już nie odnotowano i na tą w lepszych humorach schodzili podopieczni Roberta Reiwera.

Druga odsłona świetnie zaczęła się dla ekipy ze Stargardu, która w 50. minucie otrzymała rzut karny. Do piłki podszedł Michał Magnuski, który pewnym strzałem pokonał bramkarza Bałtyku. To widocznie podrażniło zespół z Gdyni, który szybko ruszył do odrabiania strat. Miejscowi prowadzenie odzyskali osiem minut później, a bramkę zdobył Michał Marczak, który ustalił wynik meczu.


Bałtyk Gdynia - Kluczevia Stargard 2-1 (1-0)

1-0 Damian Garbacik (10) 

1-1 Michał Magnuski (51-rzur karny)

2-1 Michał Marczak (58)


Foto: Bałtyk Gdynia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.