Bałtyk Gdynia odniósł ważne zwycięstwo! Kluczevia Stargard w pokonanym polu

Bałtyk Gdynia odskoczył od strefy spadkowej. Popularne "Kadłuby" w sobotę pokonały na własnym stadionie Kluczevię Stargard.

więcej →

Bałtyk Gdynia nie wykorzystał gry w przewadze i tylko zremisował ze Stolemem Gniewino

Piłkarze Bałtyku Gdynia mogą pluć sobie w brodę. Podopieczni Roberta Reiwera tylko zremisowali ze Stolemem Gniewino.

więcej →

Bałtyk Gdynia pewnie pokonał Polonię Środa Wielkopolska

Bałtyk Gdynia odskoczył od strefy spadkowej. Zespół popularnych "Kadłubów" w sobotę pokonał u siebie Polonię Środa Wielkopolska.

więcej →

Pewne zwycięstwo Bałtyku Gdynia z Pogonią Nowe Skalmierzyce

Bałtyk Gdynia złapał trochę tlenu i oskoczył od strefy spadkowej. Popularne "Kadłuby" w sobotę pewnie pokonały Pogoń Nowe Skalmierzyce.

więcej →

Bałtyk Gdynia podzielił się punktami z Błękitnymi Stargard

Piłkarze Bałtyku Gdynia zdobyli cenny punkt w walce o ligowy byt. Popularne "Kadłuby" w piątkowe popołudnie zremisowali z Błękitnymi Stargard.

więcej →

Bałtyk Gdynia odniósł cenne zwycięstwo nad GKS-em Przodkowo

Bałtyk Gdynia wygrał w sobotę z GKS-em Przodkowo w niezwykle ważnym spotkaniu w kontekście układu sił w dolnej części tabeli. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Oskar Sikorski a jedno...

więcej →

[BRAMKI] Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz 1:4 (0:1)

Zapraszamy do obejrzenia bramek, które padły w inauguracyjnym spotkaniu 3 ligi grupy II w rundzie wiosennej, w którym Bałtyk Gdynia uległ przed własną publicznością wyżej notowanemu rywalowi - Olimpii Grudziądz. 

więcej →

Olimpia Grudziądz lepsza od Bałtyku Gdynia na inaugurację piłkarskiej wiosny

Olimpia Grudziądz od zwycięstwa zaczęła piłkarską wiosnę w 3 lidze gr. II. Podopieczni Marcina Płuski na wyjeździe pokonali Bałtyk Gdynia.

więcej →

Adrian Liberacki nowym zawodnikiem Stolema Gniewino

Adrian Liberacki w zimowym okienku transferowym zamienił Bałtyk Gdynia na ligowego rywala - Stolem Gniewino.

więcej →

Mateusz Długołęcki związał się z Bałtykiem Gdynia

Były zawodnik Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Mateusz Długołęcki związał się z trzecioligowym Bałtykiem Gdynia

więcej →

Czesław Michniewicz znalazł się w Radzie Sportowej Bałtyku Gdynia

Trzecioligowy Bałtyk Gdynia wybrał nowe władze. Nowym prezesem trzecioligowca został Jacek Goliński, a ponadto została powołana Rada Sportowa. W jej składzie znalazł się m.in. Czesław Michniewicz, były trener Legii Warszawa.

więcej →

Adrian Liberacki rozwiązał kontrakt z Bałtykiem Gdynia

Adrian Liberacki zdecydował się rozstać z dotychczasowym pracodawcą i w rundzie wiosennej nie wystąpi w barwach Bałtyku Gdynia.

więcej →

Bałtyk Gdynia pewnie pokonał Zawiszę Bydgoszcz

Piłkarze Bałtyku Gdynia odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu w 3 lidze gr. II. Podopieczni Roberta Reiwera tym razem pokonali u siebie Zawiszę Bydgoszcz.

więcej →

Bałtyk Gdynia pokonał u siebie Unię Janikowo

Dobrze weekend rozpoczęli piłkarze Bałtyku Gdynia. Podopieczni Roberta Reiwera w piątkowy wieczór odnieśli zwycięstwo z rzędu, a w pokonanym polu znalazła się tym razem Unia Janikowo.

więcej →

Bałtyk Gdynia bez trenera. Porażka ze Świtem Skolwin przelała czarę goryczy

Ciężko w superlatywach określić sytuację Bałtyku Gdynia w aktualnym sezonie rozgrywek 3 ligi grupy II. Klub nie wygrał żadnego ze swoich ostatnich ośmiu spotkań i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

więcej →

Podział punktów w starciu dwóch Bałtyków

W pierwszym meczu III ligi grupy II rozgrywanym w piątkowe popołudnie spotkały się Bałtyk Gdynia i Bałtyk Koszalin. Mecz zakończył się podziałem punktów

więcej →

Pogoń Nowe Skalmierzyce nadal bez porażki. Tym razem ograli Bałtyk Gdynia

Beniaminek 3 ligi grupy II jest rewelacją początku rozgrywek w sezonie 2021/22. Tym razem nie dali szans Bałtykowi Gdynia i pewnie zwyciężyli na własnym obiekcie 3:1 tym samem pozostali jedyną...

więcej →

Elana Toruń z piekła do nieba w spotkaniu z Bałtykiem Gdynia

Gospodarze w tym spotkaniu prowadzili już dwoma trafieniami i nic nie wskazywało na to, że mogą zgubić punkty. Determinacja gości się opłaciła, dzięki czemu obrócili niekorzystny wynik 0:2 na 3:2...

więcej →

Błękitni Stargard górą w starciu z Bałtykiem Gdynia! Kibice zobaczyli 5 bramek

Błękitni Stargard odnieśli bardzo ważne zwycięstwo w meczu z Bałtykiem Gdynia. Goście jednak postawili spadkowiczowi z eWinner 2 ligi trudne warunki, ale ten ostatecznie dał radę i zgarnął pełną pulę.

więcej →

Kotwica Kołobrzeg zwycięża w Gdyni zgodnie z planem

Kotwica Kołobrzeg będąca faworytem tego spotkania pokonała Bałtyk Gdynia 2:1. Wynik spotkania w 9. minucie otworzył Jagodziński a tuż po przerwie podwyższył Goncerz. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Garbacika, ale było to...

więcej →