Kotwica Kołobrzeg będąca faworytem tego spotkania pokonała Bałtyk Gdynia 2:1. Wynik spotkania w 9. minucie otworzył Jagodziński a tuż po przerwie podwyższył Goncerz. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Garbacika, ale było to zbyt mało w tym spotkaniu.

Kotwica mogła rozpocząć spotkanie w sposób wymarzony, w 2. minucie, Grzegorz Goncerz wykorzystał błąd Damiana Garbacika wbiegł z piłką w pole karne, lecz minimalnie chybił. Siedem minut później było już 0:1, kolejny błąd defensywy gospodarzy Dawid Cempa zagrywa do Leszka Jagodzińskiego, który bez problemów pokonał bramkarza gospodarzy.

Bałtyk miał jedną dogodną okazję w pierwszej połowie, po dośrodkowaniu na bliższy słupek uderzenie Michała Marczaka zablokował Miłosz Martuszewski. Do końca pierwszej połowy Kotwica przeważała, swoich okazji szukał Cempa, najpierw piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką, a następnie dobrze interweniował bramkarz.

Niespełna dziesięć minut po wznowieniu gry, do bramki trafił Goncerz po dobrym dośrodkowaniu Mateusza Rościszewskiego. Chwile później gospodarze złapali kontakt. Po wrzutce z rzutu rożnego jeden z piłkarzy zgrywa piłkę na 16-metr a tam Garbacik strzałem z woleja umiejszcza piłkę w siatce.

Goście spotkanie kończyli w 10-tkę, w 89. minucie bezpośrednią czerwoną kartką za faul w środku pola ukarany został Jakub Szarpak.

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 1:2 (0:1)

9' 0:1 Jagodziński

56' 0:2 Goncerz

63' 1:2 Garbacik

Kotwica Kołobrzeg: Pogorzelec - Martuszewski, Gawron, Łysiak, Cempa, Szarpak, Goncerz, Kozajda, Jagodziński, Rościszewski, Obst

Bałtyk Gdynia: Bartkowiak - Lisiecki, Kapuściński, Garbacik, Sikorski, Gułajski, Marczak, Wiśniewski, Skrzecz, Nowicki, Brzuzy