Piłkarze Bałtyku Gdynia mogą pluć sobie w brodę. Podopieczni Roberta Reiwera tylko zremisowali ze Stolemem Gniewino.

W pierwszej połowie więcej z gry miał Bałtyk Gdynia, który stworzył sobie kilka niezłych sytuacji. Podopieczni Roberta Reiwera bardzo chcieli tego dnia wygrać, choć Stolem Gniewino nie zamierzał do domu wracać z pustymi rękami. Samo spotkanie nie stało jednak na dobrym poziomie, a ponadto szwankowała skuteczność po obu stronach i do przerwy było 0-0.

Po zmianie stron, lepsze wrażenie sprawiał Stolem, który przejął inicjatywę na murawie i częściej był w "szesnastce" Bałtyku. Szwankowała jednak skuteczność i cały czas było 0-0. Goście mecz kończyli w osłabieniu, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Cezary Stolz. Miejscowi próbowali wykorzystać grę w przewadze, lecz szwankowała skuteczność i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino 0-0