Ciężko w superlatywach określić sytuację Bałtyku Gdynia w aktualnym sezonie rozgrywek 3 ligi grupy II. Klub nie wygrał żadnego ze swoich ostatnich ośmiu spotkań i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Sytuacja Bałtyku Gdynia staje się co raz cięższa, klub w swoich ostatnich ośmiu spotkaniach tylko raz zremisował i przegrywał aż siedmiokrotnie.  Po rozegranych 13. kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, gorsza jest tylko Kluczevia Stargard. To najgorszy start zespołu z Gdyni w ostatnich latach.

Sobotnia porażka ze Świtem Skolwin przelała czarę goryczy, mimo, że gdynianie po 10. minutach prowadzili już 2:0 ostatecznie przegrali to spotkanie 2:3. Po porażce kontrakt z byłym już szkoleniowcem Grzegorzem Nicińskim został rozwiązany. 

48-latek prowadził Bałtyk od lipca tego roku, pod jego wodzą drużyna rozegrała 13 spotkań z bilansem 2 zwycięstw, 2 remisów i 9 porażek. Obowiązki tymczasowego szkoleniowca przejął Robert Reiwer - dotychczasowy asystent.


Foto: Bałtyk Gdynia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.