IV liga pomorska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 24 57 18 3 3 63 26 37
2 Jaguar Gdańsk 24 55 18 1 5 68 30 38
3 Bałtyk Gdynia 24 51 16 3 5 53 28 25
4 Grom Nowy Staw 24 47 14 5 5 49 30 19
5 Pomezania Malbork 24 42 11 9 4 57 32 25
6 Pogoń Lębork 24 37 10 7 7 51 38 13
7 Supra Kwidzyn 24 37 10 7 7 33 38 -5
8 Gryf Wejherowo 24 35 11 2 11 48 42 6
9 Chojniczanka II Chojnice 24 33 10 3 11 46 45 1
10 Radunia II Stężyca 24 33 9 6 9 41 42 -1
11 Anioły Garczegorze 23 31 9 4 10 40 40 0
12 Powiśle Dzierzgoń 24 28 7 7 10 29 38 -9
13 MKS Władysławowo 23 24 6 6 11 30 47 -17
14 Sparta Sycewice 24 21 4 9 11 36 57 -21
15 Gedania II Gdańsk 24 19 6 1 17 37 70 -33
16 Arka II Gdynia 24 18 4 6 14 33 48 -15
17 GKS Kolbudy 24 16 4 4 16 20 57 -37
18 Start Miastko 22 14 3 5 14 28 54 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 12 34 11 1 0 35 8 27
2 Bałtyk Gdynia 12 28 9 1 2 31 13 18
3 Jaguar Gdańsk 12 27 9 0 3 37 19 18
4 Pomezania Malbork 12 24 7 3 2 31 13 18
5 Grom Nowy Staw 12 21 6 3 3 23 17 6
6 Pogoń Lębork 12 21 6 3 3 25 11 14
7 Radunia II Stężyca 12 17 5 2 5 22 23 -1
8 Chojniczanka II Chojnice 12 16 5 1 6 28 27 1
9 Powiśle Dzierzgoń 12 16 4 4 4 17 16 1
10 Gedania II Gdańsk 12 16 5 1 6 23 25 -2
11 Gryf Wejherowo 12 14 4 2 6 22 22 0
12 Supra Kwidzyn 12 13 3 4 5 14 23 -9
13 Anioły Garczegorze 11 12 3 3 5 17 21 -4
14 MKS Władysławowo 11 12 3 3 5 14 22 -8
15 Start Miastko 12 12 3 3 6 17 23 -6
16 Arka II Gdynia 13 10 2 4 7 18 23 -5
17 Sparta Sycewice 12 9 2 3 7 19 31 -12
18 GKS Kolbudy 11 9 2 3 6 13 19 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Gdańsk 12 28 9 1 2 31 11 20
2 Grom Nowy Staw 12 26 8 2 2 26 13 13
3 Supra Kwidzyn 12 24 7 3 2 19 15 4
4 Gryf Słupsk 12 23 7 2 3 28 18 10
5 Bałtyk Gdynia 12 23 7 2 3 22 15 7
6 Gryf Wejherowo 12 21 7 0 5 26 20 6
7 Anioły Garczegorze 12 19 6 1 5 23 19 4
8 Pomezania Malbork 12 18 4 6 2 26 19 7
9 Chojniczanka II Chojnice 12 17 5 2 5 18 18 0
10 Pogoń Lębork 12 16 4 4 4 26 27 -1
11 Radunia II Stężyca 12 16 4 4 4 19 19 0
12 Powiśle Dzierzgoń 12 12 3 3 6 12 22 -10
13 MKS Władysławowo 12 12 3 3 6 16 25 -9
14 Sparta Sycewice 12 12 2 6 4 17 26 -9
15 Arka II Gdynia 11 8 2 2 7 15 25 -10
16 GKS Kolbudy 13 7 2 1 10 7 38 -31
17 Gedania II Gdańsk 12 3 1 0 11 14 45 -31
18 Start Miastko 10 2 0 2 8 11 31 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Gryf Wejherowo

Gospodarze Wynik Goście Data
MKS Władysławowo 0 - 0 Gryf Wejherowo 22 czerwca 2024
Gryf Wejherowo 0 - 0 Supra Kwidzyn 15 czerwca 2024
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Gryf Wejherowo 8 czerwca 2024
Gryf Wejherowo 0 - 0 Arka II Gdynia 1 czerwca 2024
Gedania II Gdańsk 0 - 0 Gryf Wejherowo 25 maja 2024
Gryf Wejherowo 0 - 0 Grom Nowy Staw 18 maja 2024
Pomezania Malbork 0 - 0 Gryf Wejherowo 11 maja 2024
Gryf Wejherowo 0 - 0 Sparta Sycewice 4 maja 2024
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Gryf Wejherowo 27 kwietnia 2024
Gryf Wejherowo 0 - 0 Anioły Garczegorze 20 kwietnia 2024
Chojniczanka II Chojnice 3 - 4 Gryf Wejherowo 14 kwietnia 2024
Gryf Wejherowo 3 - 3 Radunia II Stężyca 7 kwietnia 2024
GKS Kolbudy 1 - 3 Gryf Wejherowo 30 marca 2024
Gryf Wejherowo 1 - 3 Pogoń Lębork 23 marca 2024
Gryf Słupsk 2 - 0 Gryf Wejherowo 16 marca 2024
Gryf Wejherowo 0 - 2 Jaguar Gdańsk 10 marca 2024
Gryf Wejherowo 1 - 1 Start Miastko 2 marca 2024
Gryf Wejherowo 0 - 1 MKS Władysławowo 18 listopada 2023
Supra Kwidzyn 2 - 3 Gryf Wejherowo 11 listopada 2023
Gryf Wejherowo 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 4 listopada 2023
Arka II Gdynia 2 - 4 Gryf Wejherowo 29 października 2023
Gryf Wejherowo 5 - 1 Gedania II Gdańsk 21 października 2023
Grom Nowy Staw 0 - 2 Gryf Wejherowo 15 października 2023
Gryf Wejherowo 3 - 1 Pomezania Malbork 7 października 2023
Sparta Sycewice 1 - 5 Gryf Wejherowo 30 września 2023
Gryf Wejherowo 1 - 2 Bałtyk Gdynia 23 września 2023
Anioły Garczegorze 2 - 1 Gryf Wejherowo 16 września 2023
Gryf Wejherowo 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 10 września 2023
Radunia II Stężyca 1 - 2 Gryf Wejherowo 2 września 2023
Gryf Wejherowo 2 - 1 GKS Kolbudy 26 sierpnia 2023
Pogoń Lębork 2 - 0 Gryf Wejherowo 19 sierpnia 2023
Gryf Wejherowo 3 - 4 Gryf Słupsk 15 sierpnia 2023
Jaguar Gdańsk 3 - 2 Gryf Wejherowo 12 sierpnia 2023
Start Miastko 1 - 0 Gryf Wejherowo 5 sierpnia 2023

IV liga pomorska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Borowski Grom Nowy Staw 16
2 Andrzej Łyszyk Gryf Słupsk 11
3 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 11
4 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 10
5 Robert Wesołowski Pomezania Malbork 10
6 Krzysztof Idzi Gryf Wejherowo 9
7 Janusz Surdykowski Jaguar Gdańsk 9
8 Paweł Czychowski Jaguar Gdańsk 9
9 Przemysław Płotka Jaguar Gdańsk 9
10 Damian Wojda Pogoń Lębork 9
11 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 8
12 Dominik Klecha MKS Władysławowo 8
13 Szymon Rychłowski Bałtyk Gdynia 8
14 Jakub Kwidziński Gryf Wejherowo 7
15 Konrad Nędza Pomezania Malbork 7
16 Dominik Stolc Radunia II Stężyca 6
17 Mateusz Pietrzyk Supra Kwidzyn 6
18 Łukasz Skierka Sparta Sycewice 6
19 Jakub Żywicki Chojniczanka II Chojnice 6
20 Tomasz Grabowski Pomezania Malbork 6
21 Maciej Leske Gryf Wejherowo 5
22 Bartłomiej Iwański Gryf Wejherowo 5
23 Adam Duda Jaguar Gdańsk 5
24 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 5
25 Maciej Miecznikowski Gryf Słupsk 5
26 Jakub Rendzio Radunia II Stężyca 5
27 Dariusz Staniaszek Supra Kwidzyn 5
28 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 5
29 Mateusz Koniuszy Pogoń Lębork 5
30 Mateusz Meyer Chojniczanka II Chojnice 4
31 Fabian Urbański Grom Nowy Staw 4
32 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 4
33 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 4
34 Rafał Bobrowski Sparta Sycewice 4
35 Bartosz Bławat Gedania II Gdańsk 4
36 Marcin Dampc GKS Kolbudy 4
37 Kacper Rapinczuk Pomezania Malbork 4
38 Krystian Rodzim Radunia II Stężyca 4
39 Jakub Kościów Sparta Sycewice 4
40 Igor Michalski Jaguar Gdańsk 3
41 Robert Hirsz Bałtyk Gdynia 3
42 Jakub Kafarski Radunia II Stężyca 3
43 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 3
44 Igor Pawlak Gedania II Gdańsk 3
45 Wiktor Ciechański Gryf Słupsk 3
46 Krzysztof Rzepa Powiśle Dzierzgoń 3
47 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 3
48 Oktawian Skrzecz Bałtyk Gdynia 3
49 Michał Kowalkowski Pogoń Lębork 3
50 Krystian Faltyński Gryf Wejherowo 3
51 Mateusz Dampc Pogoń Lębork 3
52 Filip Lipka Radunia II Stężyca 3
53 Krzysztof Bryndal Start Miastko 3
54 Jakub Narodzonek Start Miastko 3
55 Norbert Hołtyn Grom Nowy Staw 3
56 Jakub Piotrowski Arka II Gdynia 3
57 Dawid Kowalski Anioły Garczegorze 3
58 Maciej Gregorek Anioły Garczegorze 3
59 Karol Świdziński Gryf Słupsk 3
60 Nikodem Bunik Gedania II Gdańsk 3
61 Rafał Majtyka Chojniczanka II Chojnice 3
62 Bartek Błaszczyk Powiśle Dzierzgoń 3
63 Kacper Szostak Start Miastko 3
64 Kordian Błażejczyk Pogoń Lębork 3
65 Konrad Bizewski MKS Władysławowo 3
66 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 3
67 Oskar Bohm Bałtyk Gdynia 3
68 Mateusz Sadło GKS Kolbudy 3
69 Miłosz Detmer Chojniczanka II Chojnice 2
70 Adrian Polański Grom Nowy Staw 2
71 Radosław Stępień Bałtyk Gdynia 2
72 Vadym Kukuruza Arka II Gdynia 2
73 Ksawery Ronowski Sparta Sycewice 2
74 Wojciech Wójcik Sparta Sycewice 2
75 Tomasz Wacławski Supra Kwidzyn 2
76 Krzysztof Guzowski Start Miastko 2
77 Dawid Patelcztyk Pogoń Lębork 2
78 Szymon Łukasiewicz GKS Kolbudy 2
79 Alef Miraildes Firmino Dos Anjos Chojniczanka II Chojnice 2
80 Jakub Romanik Chojniczanka II Chojnice 2
81 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 2
82 Maksym Demianchuk Bałtyk Gdynia 2
83 Martin Romanek Pogoń Lębork 2
84 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 2
85 Kacper Chmielewski Powiśle Dzierzgoń 2
86 Kacper Bladowski Jaguar Gdańsk 2
87 Krzysztof Kaniewski Radunia II Stężyca 2
88 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 2
89 Bartosz Ossowski Bałtyk Gdynia 2
90 Damian Tofil Sparta Sycewice 2
91 Bartłomiej Szwajczewski Start Miastko 2
92 Michał Kobiela Anioły Garczegorze 2
93 Donat Adkonis Sparta Sycewice 2
94 Robert Zieliński Grom Nowy Staw 2
95 Krzysztof Iwanowski Bałtyk Gdynia 2
96 Kacper Madej Chojniczanka II Chojnice 2
97 Dawid Zieliński Grom Nowy Staw 2
98 Gustaw Panic Gedania II Gdańsk 2
99 Mateusz Górka Supra Kwidzyn 2
100 Paweł Koniuszek Start Miastko 2
101 Sebastian Dziadkowiec Bałtyk Gdynia 2
102 Kacper Jendruch Gryf Słupsk 2
103 Jakub Leszkiewicz Pogoń Lębork 2
104 Maciej Zagraba Chojniczanka II Chojnice 2
105 Mateusz Długołęcki Bałtyk Gdynia 1
106 Adrian Włoch Pomezania Malbork 1
107 Grzegorz Gulczyński Radunia II Stężyca 1
108 Przemysław Ronkowski MKS Władysławowo 1
109 Julian Goyke Gryf Wejherowo 1
110 Jakub Siekierski Bałtyk Gdynia 1
111 Karol Kowalczyk Powiśle Dzierzgoń 1
112 Mateusz Klecha Pogoń Lębork 1
113 Jarosław Kuźniarski GKS Kolbudy 1
114 Damian Kugiel GKS Kolbudy 1
115 Krzysztof Garbowski Start Miastko 1
116 Konrad Waliszewski Gedania II Gdańsk 1
117 Mateusz Michalewski Gedania II Gdańsk 1
118 Hubert Żuber Sparta Sycewice 1
119 Wojciech Zyska Gedania II Gdańsk 1
120 Piotr Marszałek Pomezania Malbork 1
121 Filip Mosek Chojniczanka II Chojnice 1
122 Marcel Predenkiewicz Arka II Gdynia 1
123 Ahmed Hafez Hussein Abdallah Arka II Gdynia 1
124 Jacek Gretkowski Supra Kwidzyn 1
125 Przemysław Lewandowski Supra Kwidzyn 1
126 Oskar Formela MKS Władysławowo 1
127 Adrian Rajski Radunia II Stężyca 1
128 Dawid Jabłoński Supra Kwidzyn 1
129 Jakub Fijałkowski Gedania II Gdańsk 1
130 Marcel Pietrykowski Sparta Sycewice 1
131 Marcel Karakiewicz Gedania II Gdańsk 1
132 Wojciech Zieliński Arka II Gdynia 1
133 Wiktor Sawicki Arka II Gdynia 1
134 Jakub Borsuk Start Miastko 1
135 Marcin Drzazgowski Anioły Garczegorze 1
136 Igor Bogdański Gedania II Gdańsk 1
137 Dominik Rycewicz GKS Kolbudy 1
138 Szymon Dawidowski MKS Władysławowo 1
139 Dawid Karczewski Pomezania Malbork 1
140 Krzysztof Błażek Grom Nowy Staw 1
141 Michał Alaburda Supra Kwidzyn 1
142 Marcin Karniluk Pomezania Malbork 1
143 Jakub Jędrzejewski Supra Kwidzyn 1
144 Maciej Gorwa Gedania II Gdańsk 1
145 Filip Kowalski Arka II Gdynia 1
146 Jan Furman Radunia II Stężyca 1
147 Cezary Gołubiński MKS Władysławowo 1
148 Oskar Klessa Chojniczanka II Chojnice 1
149 Jakub Goliński Chojniczanka II Chojnice 1
150 Marcin Pietrowski Jaguar Gdańsk 1
151 Jakub Bloch Anioły Garczegorze 1
152 Dawid Darga Anioły Garczegorze 1
153 Aleksander Reclaw Radunia II Stężyca 1
154 Wojciech Pawlina Gryf Słupsk 1
155 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 1
156 Kacper Dawidowski MKS Władysławowo 1
157 Mateusz Motyliński Supra Kwidzyn 1
158 Aleksander Łazarski Gedania II Gdańsk 1
159 Paweł Zamerski Powiśle Dzierzgoń 1
160 Paweł Kowalczyk Pogoń Lębork 1
161 Oliwier Kątny Gryf Wejherowo 1
162 Adam Wróblewski Chojniczanka II Chojnice 1
163 Kamil Dryjas Pomezania Malbork 1
164 Przemysław Kinder Jaguar Gdańsk 1
165 Oliwier Maczkowski Arka II Gdynia 1
166 Marcel Stenka Arka II Gdynia 1
167 Adam Płotka Radunia II Stężyca 1
168 Maciej Dampc Radunia II Stężyca 1
169 Tymoteusz Czyż MKS Władysławowo 1
170 Mateusz Latkiewicz Pomezania Malbork 1
171 Patryk Wójcik Sparta Sycewice 1
172 Michał Gajewski Powiśle Dzierzgoń 1
173 Nikodem Ciechański Gryf Słupsk 1
174 Dominik Butowski Gryf Słupsk 1
175 Robert Sulewski Jaguar Gdańsk 1
176 Mateusz Krause Arka II Gdynia 1
177 Aleksander Drozdowicz Bałtyk Gdynia 1
178 Kamil Witkowski Gedania II Gdańsk 1
179 Kacper Hebel Gryf Wejherowo 1
180 Antoni Prałat Chojniczanka II Chojnice 1
181 Chrystian Domaschke Radunia II Stężyca 1
182 Bartłomiej Borowicz Start Miastko 1
183 Jarosław Cudziło Sparta Sycewice 1
184 Piotr Dudzik Grom Nowy Staw 1
185 Daniel Lorkowski Powiśle Dzierzgoń 1
186 Kacper Skonieczny Chojniczanka II Chojnice 1
187 Patryk Migowski Arka II Gdynia 1
188 Patryk Popieliński Gedania II Gdańsk 1
189 Mateusz Bany GKS Kolbudy 1
190 Sebastian Gwóżdż Supra Kwidzyn 1