IV liga pomorska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KTS-K Luzino 19 50 16 2 1 61 17 44
2 Chojniczanka II Chojnice 19 42 13 3 3 41 21 20
3 Grom Nowy Staw 19 39 11 6 2 47 11 36
4 Pomezania Malbork 19 37 11 4 4 52 26 26
5 Gryf Wejherowo 19 37 11 4 4 41 26 15
6 Anioły Garczegorze 18 33 10 3 5 49 30 19
7 Jaguar Gdańsk 17 32 10 2 5 33 21 12
8 Czarni Pruszcz Gdański 17 29 9 2 6 35 27 8
9 Sparta Sycewice 17 29 9 2 6 34 32 2
10 Arka II Gdynia 17 27 8 3 6 41 34 7
11 GKS Kowale 17 23 6 5 6 28 35 -7
12 MKS Władysławowo 18 23 6 5 7 30 43 -13
13 Pogoń Lębork 19 19 6 1 12 19 41 -22
14 GKS Kolbudy 17 17 5 2 10 24 31 -7
15 Gryf Słupsk 19 17 5 2 12 26 41 -15
16 Powiśle Dzierzgoń 19 17 4 5 10 27 44 -17
17 Borowiak Czersk 19 16 4 4 11 20 37 -17
18 Bytovia Bytów 17 13 3 4 10 19 36 -17
19 Wierzyca Pelplin 18 9 3 0 15 17 41 -24
20 Jantar Ustka 18 4 1 1 16 15 65 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KTS-K Luzino 9 25 8 1 0 25 4 21
2 Chojniczanka II Chojnice 10 24 7 3 0 23 8 15
3 Anioły Garczegorze 10 22 7 1 2 36 12 24
4 Jaguar Gdańsk 10 22 7 1 2 23 12 11
5 Grom Nowy Staw 10 21 6 3 1 29 4 25
6 Arka II Gdynia 9 19 6 1 2 31 15 16
7 Gryf Wejherowo 9 18 5 3 1 20 12 8
8 Czarni Pruszcz Gdański 9 18 6 0 3 22 12 10
9 Pomezania Malbork 10 17 5 2 3 20 13 7
10 MKS Władysławowo 9 13 4 1 4 19 23 -4
11 Pogoń Lębork 9 12 4 0 5 9 17 -8
12 Gryf Słupsk 9 12 4 0 5 10 11 -1
13 Sparta Sycewice 7 11 3 2 2 11 10 1
14 Powiśle Dzierzgoń 10 11 3 2 5 19 24 -5
15 GKS Kowale 8 10 2 4 2 17 17 0
16 Borowiak Czersk 9 7 2 1 6 10 19 -9
17 GKS Kolbudy 8 5 1 2 5 8 18 -10
18 Bytovia Bytów 8 3 0 3 5 9 18 -9
19 Wierzyca Pelplin 9 3 1 0 8 7 20 -13
20 Jantar Ustka 9 3 1 0 8 10 32 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KTS-K Luzino 10 25 8 1 1 36 13 23
2 Pomezania Malbork 9 20 6 2 1 32 13 19
3 Gryf Wejherowo 10 19 6 1 3 21 14 7
4 Chojniczanka II Chojnice 9 18 6 0 3 18 13 5
5 Grom Nowy Staw 9 18 5 3 1 18 7 11
6 Sparta Sycewice 10 18 6 0 4 23 22 1
7 GKS Kowale 9 13 4 1 4 11 18 -7
8 GKS Kolbudy 9 12 4 0 5 16 13 3
9 Anioły Garczegorze 8 11 3 2 3 13 18 -5
10 Czarni Pruszcz Gdański 8 11 3 2 3 13 15 -2
11 Jaguar Gdańsk 7 10 3 1 3 10 9 1
12 MKS Władysławowo 9 10 2 4 3 11 20 -9
13 Bytovia Bytów 9 10 3 1 5 10 18 -8
14 Borowiak Czersk 10 9 2 3 5 10 18 -8
15 Arka II Gdynia 8 8 2 2 4 10 19 -9
16 Pogoń Lębork 10 7 2 1 7 10 24 -14
17 Powiśle Dzierzgoń 9 6 1 3 5 8 20 -12
18 Wierzyca Pelplin 9 6 2 0 7 10 21 -11
19 Gryf Słupsk 10 5 1 2 7 16 30 -14
20 Jantar Ustka 9 1 0 1 8 5 33 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Gryf Słupsk

Gospodarze Wynik Goście Data
Chojniczanka II Chojnice 1 - 0 Gryf Słupsk 26 listopada 2022
Gryf Słupsk 0 - 1 MKS Władysławowo 19 listopada 2022
Anioły Garczegorze 7 - 2 Gryf Słupsk 12 listopada 2022
Gryf Słupsk 0 - 1 GKS Kowale 5 listopada 2022
Arka II Gdynia 5 - 3 Gryf Słupsk 30 października 2022
Gryf Słupsk 0 - 2 Gryf Wejherowo 22 października 2022
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Gryf Słupsk 15 października 2022
Gryf Słupsk 2 - 1 Wierzyca Pelplin 8 października 2022
Pomezania Malbork 3 - 1 Gryf Słupsk 5 października 2022
KTS-K Luzino 1 - 1 Gryf Słupsk 1 października 2022
Gryf Słupsk 2 - 1 Pogoń Lębork 24 września 2022
Jaguar Gdańsk 3 - 2 Gryf Słupsk 17 września 2022
Gryf Słupsk 5 - 1 Borowiak Czersk 10 września 2022
Grom Nowy Staw 1 - 1 Gryf Słupsk 3 września 2022
Gryf Słupsk 1 - 0 Jantar Ustka 31 sierpnia 2022
Gryf Słupsk 0 - 2 Bytovia Bytów 24 sierpnia 2022
Powiśle Dzierzgoń 4 - 2 Gryf Słupsk 20 sierpnia 2022
Gryf Słupsk 0 - 2 Sparta Sycewice 13 sierpnia 2022
GKS Kolbudy 1 - 4 Gryf Słupsk 6 sierpnia 2022

IV liga pomorska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Tomasz Grabowski Pomezania Malbork 19
2 Mateusz Borowski Grom Nowy Staw 18
3 Mateusz Dąbrowski KTS-K Luzino 17
4 Maciej Leske Gryf Wejherowo 14
5 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 10
6 Łukasz Skierka Sparta Sycewice 9
7 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 8
8 Igor Michalski Czarni Pruszcz Gdański 7
9 Rafał Siemaszko KTS-K Luzino 7
10 Krystian Opłatkowski KTS-K Luzino 7
11 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 7
12 Marcin Dampc GKS Kolbudy 6
13 Robert Wesołowski Pomezania Malbork 6
14 Dawid Kowalski Anioły Garczegorze 6
15 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 6
16 Jakub Krefft KTS-K Luzino 6
17 Zak Abbott Arka II Gdynia 6
18 Paweł Czychowski Jaguar Gdańsk 6
19 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 6
20 Volodymyr Kaydrovych Bytovia Bytów 6
21 Dominik Klecha MKS Władysławowo 6
22 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 6
23 Mateusz Koniuszy Chojniczanka II Chojnice 6
24 Jeremiasz Grela Chojniczanka II Chojnice 6
25 Norbert Hołtyn Grom Nowy Staw 5
26 Piotr Sobieraj Pomezania Malbork 5
27 Mateusz Dampc Gryf Wejherowo 5
28 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 5
29 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 5
30 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 5
31 Mateusz Gruszewski Grom Nowy Staw 5
32 Kornel Przyborowski Arka II Gdynia 5
33 Maciej Miecznikowski Sparta Sycewice 5
34 Jakub Malinowski Czarni Pruszcz Gdański 5
35 Roman Zalow Jaguar Gdańsk 5
36 Antoni Prałat Chojniczanka II Chojnice 5
37 Artur Wojach Anioły Garczegorze 5
38 Mateusz Sadło GKS Kolbudy 4
39 Robert Zieliński Grom Nowy Staw 4
40 Marcin Adamkiewicz Czarni Pruszcz Gdański 4
41 Marek Kwaśnik MKS Władysławowo 4
42 Szymon Skurat KTS-K Luzino 4
43 Wojciech Wilczyński KTS-K Luzino 4
44 Kacper Dawid Sparta Sycewice 4
45 Damian Kugiel GKS Kowale 4
46 Przemysław Kostuch KTS-K Luzino 4
47 Jan Przybyszewski GKS Kowale 4
48 Błażej Troka Borowiak Czersk 4
49 Wiktor Szaradowski Anioły Garczegorze 4
50 Jakub Demski Powiśle Dzierzgoń 4
51 Sebastian Kowalski Gryf Wejherowo 3
52 Damian Lisiecki Gryf Wejherowo 3
53 Jakub Jędrzejewski Grom Nowy Staw 3
54 Michał Kowalkowski Pogoń Lębork 3
55 Michał Sadowski Grom Nowy Staw 3
56 Karol Baranowski Gryf Wejherowo 3
57 Sebastian Dziadkowiec GKS Kolbudy 3
58 Krzysztof Kołodziej Powiśle Dzierzgoń 3
59 Maciej Jankowski Czarni Pruszcz Gdański 3
60 Bartosz Stankiewicz Gryf Słupsk 3
61 Tomasz Panek Grom Nowy Staw 3
62 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 3
63 Przemysław Rusiecki Gryf Słupsk 3
64 Marcin Karniluk Pomezania Malbork 3
65 Donat Adkonis Sparta Sycewice 3
66 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 3
67 Marcel Mich Jaguar Gdańsk 3
68 Maciej Gregorek Anioły Garczegorze 3
69 Patryk Duda Borowiak Czersk 3
70 Kacper Bornowski Anioły Garczegorze 2
71 Kajetan Wierczyński Jaguar Gdańsk 2
72 Maciej Gaszka Jaguar Gdańsk 2
73 Damian Wojda Pogoń Lębork 2
74 Mateusz Latkiewicz Pomezania Malbork 2
75 Ruslan Pankratov Anioły Garczegorze 2
76 Paweł Zamerski Powiśle Dzierzgoń 2
77 Sebastian Gwóżdż Grom Nowy Staw 2
78 Marcin Kajca Pogoń Lębork 2
79 Michał Ressel Powiśle Dzierzgoń 2
80 Marek Jaryczewski Czarni Pruszcz Gdański 2
81 Jerzy Zaworski KTS-K Luzino 2
82 Artur Rzepiński Bytovia Bytów 2
83 Julian Goyke Gryf Wejherowo 2
84 Maciej Borski KTS-K Luzino 2
85 Dawid Wasilewski GKS Kowale 2
86 Wiktor Ciechański Gryf Słupsk 2
87 Mateusz Frymark Borowiak Czersk 2
88 Igor Pawlak Jaguar Gdańsk 2
89 Samuel Wirkus Bytovia Bytów 2
90 Grzegorz Lejk Bytovia Bytów 2
91 Damian Formela Pogoń Lębork 2
92 Konrad Kiełczykowski Sparta Sycewice 2
93 Kacper Korczyc Chojniczanka II Chojnice 2
94 Kacper Książkiewicz Gryf Słupsk 2
95 Jakub Kwidziński Gryf Wejherowo 2
96 Marcel Ziemann Gryf Wejherowo 2
97 Marcin Pietrowski Jaguar Gdańsk 2
98 Nicolas Kankowski Jaguar Gdańsk 2
99 Łukasz Stasiak Jantar Ustka 2
100 Szymon Stosik Wierzyca Pelplin 2
101 Kacper Wiśniewski Gryf Wejherowo 2
102 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 2
103 Marcin Maszota KTS-K Luzino 2
104 Paweł Deja Grom Nowy Staw 2
105 Maciej Kozakowski Gryf Słupsk 2
106 Mateusz Klecha Pogoń Lębork 2
107 Dominik Rycewicz GKS Kolbudy 2
108 Marcus Da silva de oliveira Arka II Gdynia 2
109 Antoni Klimczuk Arka II Gdynia 2
110 Kacper Bąkowski Bytovia Bytów 2
111 Paweł Jaszczyk Czarni Pruszcz Gdański 2
112 Bartosz Bławat GKS Kowale 2
113 Artur Ziemblewicz Czarni Pruszcz Gdański 2
114 Damian Orłowski Powiśle Dzierzgoń 2
115 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 2
116 Szymon Balcerowski Powiśle Dzierzgoń 1
117 Karol Kowalczyk Powiśle Dzierzgoń 1
118 Krystian Kielar Pomezania Malbork 1
119 Bartłomiej Iwański Gryf Wejherowo 1
120 Przemysław Szymański MKS Władysławowo 1
121 Rento Doumboya MKS Władysławowo 1
122 Michał Bednarski Arka II Gdynia 1
123 Mateusz Żebrowski Arka II Gdynia 1
124 Piotr Marszałek Pomezania Malbork 1
125 Adam Stefański Chojniczanka II Chojnice 1
126 Damian Narożniak GKS Kolbudy 1
127 Maciej Meler Wierzyca Pelplin 1
128 Jędrzej Głowiński Bytovia Bytów 1
129 Marcel Pietrykowski Sparta Sycewice 1
130 Karol Styś Powiśle Dzierzgoń 1
131 Oskar Pruszyński-Raban KTS-K Luzino 1
132 Filip Zdunek Jantar Ustka 1
133 Oskar Formela MKS Władysławowo 1
134 Jakub Szreder Jantar Ustka 1
135 Szymon Zimnicki Chojniczanka II Chojnice 1
136 Przemysław Leik Bytovia Bytów 1
137 Luiz Carlos Santos Deleu Jaguar Gdańsk 1
138 Szymon Budziński Jantar Ustka 1
139 Martin Romanek Pogoń Lębork 1
140 Kacper Dawidowski MKS Władysławowo 1
141 Jarosław Cudziło Sparta Sycewice 1
142 Krystian Klawikowski Sparta Sycewice 1
143 Mateusz Frankowski GKS Kowale 1
144 Łukasz Murakowski KTS-K Luzino 1
145 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 1
146 Kacper Małolepszy Gryf Wejherowo 1
147 Radosław Regliński Bytovia Bytów 1
148 Piotr Jaroszek GKS Kowale 1
149 Jan Nadolski GKS Kowale 1
150 Adrian Solczak Sparta Sycewice 1
151 Alec Schwartzman Arka II Gdynia 1
152 Kacper Skóra Arka II Gdynia 1
153 Mateusz Rabenda Pomezania Malbork 1
154 Jakub Sawicki GKS Kolbudy 1
155 Dawid Pawelczyk GKS Kolbudy 1
156 Szymon Galikowski Chojniczanka II Chojnice 1
157 Ohkawa Takuto Borowiak Czersk 1
158 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 1
159 Łukasz Kwaśnik Pogoń Lębork 1
160 Rafał Wojczuk Czarni Pruszcz Gdański 1
161 Maciej Zwoliński MKS Władysławowo 1
162 Filip Tuliszka Arka II Gdynia 1
163 Patryk Regulski KTS-K Luzino 1
164 Maciej Błaszkowski Bytovia Bytów 1
165 Dawid Gdaniec Wierzyca Pelplin 1
166 Tomasz Wonitowy Jantar Ustka 1
167 Jakub Stanikowski Grom Nowy Staw 1
168 Karol Szopiński Borowiak Czersk 1
169 Krystian Faltyński Gryf Wejherowo 1
170 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 1
171 Ksawery Ronowski Pogoń Lębork 1
172 Marcel Gnabasik Arka II Gdynia 1
173 Kacper Redecki Czarni Pruszcz Gdański 1
174 Piotr Marciszewski Sparta Sycewice 1
175 Eryk Kosiński Sparta Sycewice 1
176 Jędrzej Osowski Chojniczanka II Chojnice 1
177 Damian Mońka Wierzyca Pelplin 1
178 Artur Bodalski Czarni Pruszcz Gdański 1
179 Przemysław Kuss GKS Kolbudy 1
180 Rafał Malanowski Czarni Pruszcz Gdański 1
181 Bartłomiej Granosik Jantar Ustka 1
182 Konrad Formela Chojniczanka II Chojnice 1
183 Damian Kopyciński Sparta Sycewice 1
184 Jakub Bloch Anioły Garczegorze 1
185 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 1
186 Wiktor Krajewski GKS Kolbudy 1
187 Rafał Majtyka Chojniczanka II Chojnice 1
188 Czesław Raburski Chojniczanka II Chojnice 1
189 Dariusz Nowaczyk Borowiak Czersk 1
190 Mateusz Mikulski Arka II Gdynia 1
191 Maciej Pyrek Arka II Gdynia 1
192 Adrian Łyszkiewicz Arka II Gdynia 1