IV liga pomorska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Gdańsk 18 46 15 1 2 58 18 40
2 Gryf Słupsk 17 38 12 2 3 44 24 20
3 Bałtyk Gdynia 18 38 12 2 4 37 19 18
4 Grom Nowy Staw 18 36 11 3 4 41 26 15
5 Pomezania Malbork 18 30 8 6 4 42 25 17
6 Pogoń Lębork 18 29 8 5 5 41 29 12
7 Gryf Wejherowo 18 28 9 1 8 37 28 9
8 Anioły Garczegorze 18 27 8 3 7 35 33 2
9 Radunia II Stężyca 17 25 7 4 6 31 27 4
10 Powiśle Dzierzgoń 17 24 6 6 5 23 24 -1
11 Chojniczanka II Chojnice 17 23 7 2 8 32 36 -4
12 Supra Kwidzyn 18 23 6 5 7 23 34 -11
13 Sparta Sycewice 18 16 3 7 8 27 42 -15
14 Gedania II Gdańsk 17 15 5 0 12 23 47 -24
15 MKS Władysławowo 17 13 3 4 10 20 37 -17
16 Start Miastko 18 13 3 4 11 25 47 -22
17 Arka II Gdynia 17 10 2 4 11 23 35 -12
18 GKS Kolbudy 17 9 2 3 12 14 45 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Gdańsk 9 24 8 0 1 31 11 20
2 Gryf Słupsk 8 22 7 1 0 22 8 14
3 Pogoń Lębork 10 20 6 2 2 23 8 15
4 Bałtyk Gdynia 9 19 6 1 2 21 9 12
5 Pomezania Malbork 9 19 6 1 2 23 9 14
6 Grom Nowy Staw 9 17 5 2 2 19 14 5
7 Radunia II Stężyca 9 14 4 2 3 18 15 3
8 Gryf Wejherowo 9 13 4 1 4 18 14 4
9 Powiśle Dzierzgoń 9 13 3 4 2 13 11 2
10 Gedania II Gdańsk 9 12 4 0 5 15 20 -5
11 Anioły Garczegorze 9 11 3 2 4 16 19 -3
12 Chojniczanka II Chojnice 8 10 3 1 4 16 20 -4
13 Sparta Sycewice 9 8 2 2 5 16 25 -9
14 Start Miastko 7 8 2 2 3 11 16 -5
15 Supra Kwidzyn 9 6 1 3 5 9 21 -12
16 Arka II Gdynia 10 6 1 3 6 14 18 -4
17 MKS Władysławowo 9 5 1 2 6 8 21 -13
18 GKS Kolbudy 7 5 1 2 4 10 14 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Gdańsk 9 22 7 1 1 27 7 20
2 Bałtyk Gdynia 9 19 6 1 2 16 10 6
3 Grom Nowy Staw 9 19 6 1 2 22 12 10
4 Supra Kwidzyn 9 17 5 2 2 14 13 1
5 Gryf Słupsk 9 16 5 1 3 22 16 6
6 Anioły Garczegorze 9 16 5 1 3 19 14 5
7 Gryf Wejherowo 9 15 5 0 4 19 14 5
8 Chojniczanka II Chojnice 9 13 4 1 4 16 16 0
9 Pomezania Malbork 9 11 2 5 2 19 16 3
10 Radunia II Stężyca 8 11 3 2 3 13 12 1
11 Powiśle Dzierzgoń 8 11 3 2 3 10 13 -3
12 Pogoń Lębork 8 9 2 3 3 18 21 -3
13 Sparta Sycewice 9 8 1 5 3 11 17 -6
14 MKS Władysławowo 8 8 2 2 4 12 16 -4
15 Start Miastko 11 5 1 2 8 14 31 -17
16 Arka II Gdynia 7 4 1 1 5 9 17 -8
17 GKS Kolbudy 10 4 1 1 8 4 31 -27
18 Gedania II Gdańsk 8 3 1 0 7 8 27 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Arka II Gdynia

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS Kolbudy 0 - 0 Arka II Gdynia 22 czerwca 2024
Pogoń Lębork 0 - 0 Arka II Gdynia 15 czerwca 2024
Arka II Gdynia 0 - 0 Gryf Słupsk 8 czerwca 2024
Gryf Wejherowo 0 - 0 Arka II Gdynia 1 czerwca 2024
Arka II Gdynia 0 - 0 Start Miastko 25 maja 2024
MKS Władysławowo 0 - 0 Arka II Gdynia 18 maja 2024
Arka II Gdynia 0 - 0 Supra Kwidzyn 11 maja 2024
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Arka II Gdynia 4 maja 2024
Jaguar Gdańsk 0 - 0 Arka II Gdynia 27 kwietnia 2024
Arka II Gdynia 0 - 0 Gedania II Gdańsk 20 kwietnia 2024
Grom Nowy Staw 0 - 0 Arka II Gdynia 13 kwietnia 2024
Arka II Gdynia 0 - 0 Pomezania Malbork 6 kwietnia 2024
Sparta Sycewice 0 - 0 Arka II Gdynia 30 marca 2024
Arka II Gdynia 0 - 0 Bałtyk Gdynia 23 marca 2024
Anioły Garczegorze 0 - 0 Arka II Gdynia 16 marca 2024
Arka II Gdynia 0 - 0 Chojniczanka II Chojnice 9 marca 2024
Radunia II Stężyca 1 - 0 Arka II Gdynia 3 marca 2024
Arka II Gdynia 4 - 0 GKS Kolbudy 25 listopada 2023
Arka II Gdynia 2 - 3 Pogoń Lębork 12 listopada 2023
Gryf Słupsk 2 - 2 Arka II Gdynia 4 listopada 2023
Arka II Gdynia 2 - 4 Gryf Wejherowo 29 października 2023
Start Miastko 4 - 2 Arka II Gdynia 22 października 2023
Arka II Gdynia 1 - 1 MKS Władysławowo 15 października 2023
Supra Kwidzyn 0 - 2 Arka II Gdynia 7 października 2023
Arka II Gdynia 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 1 października 2023
Arka II Gdynia 0 - 2 Jaguar Gdańsk 24 września 2023
Gedania II Gdańsk 2 - 1 Arka II Gdynia 16 września 2023
Arka II Gdynia 1 - 2 Grom Nowy Staw 9 września 2023
Pomezania Malbork 2 - 0 Arka II Gdynia 2 września 2023
Arka II Gdynia 3 - 3 Sparta Sycewice 26 sierpnia 2023
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Arka II Gdynia 19 sierpnia 2023
Arka II Gdynia 0 - 1 Anioły Garczegorze 15 sierpnia 2023
Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Arka II Gdynia 12 sierpnia 2023
Arka II Gdynia 0 - 0 Radunia II Stężyca 5 sierpnia 2023

IV liga pomorska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Borowski Grom Nowy Staw 14
2 Robert Wesołowski Pomezania Malbork 10
3 Paweł Czychowski Jaguar Gdańsk 9
4 Przemysław Płotka Jaguar Gdańsk 9
5 Damian Wojda Pogoń Lębork 9
6 Janusz Surdykowski Jaguar Gdańsk 8
7 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 8
8 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 7
9 Andrzej Łyszyk Gryf Słupsk 7
10 Krzysztof Idzi Gryf Wejherowo 5
11 Szymon Rychłowski Bałtyk Gdynia 5
12 Łukasz Skierka Sparta Sycewice 5
13 Mateusz Koniuszy Pogoń Lębork 5
14 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 5
15 Jakub Żywicki Chojniczanka II Chojnice 5
16 Tomasz Grabowski Pomezania Malbork 5
17 Dominik Klecha MKS Władysławowo 5
18 Jakub Rendzio Radunia II Stężyca 4
19 Maciej Leske Gryf Wejherowo 4
20 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 4
21 Marcin Dampc GKS Kolbudy 4
22 Bartłomiej Iwański Gryf Wejherowo 4
23 Jakub Kwidziński Gryf Wejherowo 4
24 Kacper Rapinczuk Pomezania Malbork 4
25 Dariusz Staniaszek Supra Kwidzyn 4
26 Krystian Rodzim Radunia II Stężyca 4
27 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 4
28 Mateusz Pietrzyk Supra Kwidzyn 4
29 Jakub Kościów Sparta Sycewice 4
30 Konrad Nędza Pomezania Malbork 3
31 Maciej Gregorek Anioły Garczegorze 3
32 Dominik Stolc Radunia II Stężyca 3
33 Karol Świdziński Gryf Słupsk 3
34 Nikodem Bunik Gedania II Gdańsk 3
35 Rafał Majtyka Chojniczanka II Chojnice 3
36 Bartek Błaszczyk Powiśle Dzierzgoń 3
37 Kacper Szostak Start Miastko 3
38 Kordian Błażejczyk Pogoń Lębork 3
39 Konrad Bizewski MKS Władysławowo 3
40 Maciej Miecznikowski Gryf Słupsk 3
41 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 3
42 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 3
43 Fabian Urbański Grom Nowy Staw 3
44 Rafał Bobrowski Sparta Sycewice 3
45 Oskar Bohm Bałtyk Gdynia 3
46 Adam Duda Jaguar Gdańsk 3
47 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 3
48 Mateusz Sadło GKS Kolbudy 3
49 Mateusz Meyer Chojniczanka II Chojnice 3
50 Dawid Kowalski Anioły Garczegorze 2
51 Kacper Chmielewski Powiśle Dzierzgoń 2
52 Bartosz Bławat Gedania II Gdańsk 2
53 Kacper Bladowski Jaguar Gdańsk 2
54 Krzysztof Kaniewski Radunia II Stężyca 2
55 Michał Kowalkowski Pogoń Lębork 2
56 Robert Hirsz Powiśle Dzierzgoń 2
57 Wiktor Ciechański Gryf Słupsk 2
58 Krzysztof Bryndal Start Miastko 2
59 Krzysztof Rzepa Powiśle Dzierzgoń 2
60 Jakub Narodzonek Start Miastko 2
61 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 2
62 Bartosz Ossowski Bałtyk Gdynia 2
63 Damian Tofil Sparta Sycewice 2
64 Krystian Faltyński Gryf Wejherowo 2
65 Bartłomiej Szwajczewski Start Miastko 2
66 Michał Kobiela Anioły Garczegorze 2
67 Donat Adkonis Sparta Sycewice 2
68 Jakub Piotrowski Arka II Gdynia 2
69 Robert Zieliński Grom Nowy Staw 2
70 Krzysztof Iwanowski Bałtyk Gdynia 2
71 Kacper Madej Chojniczanka II Chojnice 2
72 Dawid Zieliński Grom Nowy Staw 2
73 Gustaw Panic Gedania II Gdańsk 2
74 Igor Michalski Jaguar Gdańsk 2
75 Filip Lipka Radunia II Stężyca 2
76 Mateusz Górka Supra Kwidzyn 2
77 Paweł Koniuszek Start Miastko 2
78 Sebastian Dziadkowiec Bałtyk Gdynia 2
79 Kacper Jendruch Gryf Słupsk 2
80 Jakub Leszkiewicz Pogoń Lębork 2
81 Maciej Zagraba Chojniczanka II Chojnice 2
82 Dawid Jabłoński Supra Kwidzyn 1
83 Igor Pawlak Gedania II Gdańsk 1
84 Jakub Fijałkowski Gedania II Gdańsk 1
85 Marcel Pietrykowski Sparta Sycewice 1
86 Marcel Karakiewicz Gedania II Gdańsk 1
87 Wojciech Zieliński Arka II Gdynia 1
88 Vadym Kukuruza Arka II Gdynia 1
89 Wiktor Sawicki Arka II Gdynia 1
90 Jakub Borsuk Start Miastko 1
91 Norbert Hołtyn Grom Nowy Staw 1
92 Marcin Drzazgowski Anioły Garczegorze 1
93 Martin Romanek Pogoń Lębork 1
94 Oktawian Skrzecz Bałtyk Gdynia 1
95 Igor Bogdański Gedania II Gdańsk 1
96 Dawid Patelcztyk Pogoń Lębork 1
97 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 1
98 Alef Miraildes Firmino Dos Anjos Chojniczanka II Chojnice 1
99 Dominik Rycewicz GKS Kolbudy 1
100 Jakub Kafarski Radunia II Stężyca 1
101 Szymon Dawidowski MKS Władysławowo 1
102 Dawid Karczewski Pomezania Malbork 1
103 Krzysztof Błażek Grom Nowy Staw 1
104 Michał Alaburda Supra Kwidzyn 1
105 Marcin Karniluk Pomezania Malbork 1
106 Patryk Lewandowski Pomezania Malbork 1
107 Jakub Jędrzejewski Supra Kwidzyn 1
108 Maciej Gorwa Gedania II Gdańsk 1
109 Filip Kowalski Arka II Gdynia 1
110 Jan Furman Radunia II Stężyca 1
111 Cezary Gołubiński MKS Władysławowo 1
112 Oskar Klessa Chojniczanka II Chojnice 1
113 Jakub Goliński Chojniczanka II Chojnice 1
114 Marcin Pietrowski Jaguar Gdańsk 1
115 Jakub Bloch Anioły Garczegorze 1
116 Dawid Darga Anioły Garczegorze 1
117 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 1
118 Aleksander Reclaw Radunia II Stężyca 1
119 Ksawery Ronowski Sparta Sycewice 1
120 Jakub Romanik Chojniczanka II Chojnice 1
121 Wojciech Pawlina Gryf Słupsk 1
122 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 1
123 Kacper Dawidowski MKS Władysławowo 1
124 Mateusz Motyliński Supra Kwidzyn 1
125 Aleksander Łazarski Gedania II Gdańsk 1
126 Szymon Łukasiewicz Gedania II Gdańsk 1
127 Paweł Zamerski Powiśle Dzierzgoń 1
128 Paweł Kowalczyk Pogoń Lębork 1
129 Oliwier Kątny Gryf Wejherowo 1
130 Adam Wróblewski Chojniczanka II Chojnice 1
131 Kamil Dryjas Pomezania Malbork 1
132 Przemysław Kinder Jaguar Gdańsk 1
133 Oliwier Maczkowski Arka II Gdynia 1
134 Marcel Stenka Arka II Gdynia 1
135 Wojciech Wójcik Sparta Sycewice 1
136 Adam Płotka Radunia II Stężyca 1
137 Maciej Dampc Radunia II Stężyca 1
138 Tymoteusz Czyż MKS Władysławowo 1
139 Mateusz Latkiewicz Pomezania Malbork 1
140 Patryk Wójcik Sparta Sycewice 1
141 Michał Gajewski Powiśle Dzierzgoń 1
142 Nikodem Ciechański Gryf Słupsk 1
143 Dominik Butowski Gryf Słupsk 1
144 Robert Sulewski Jaguar Gdańsk 1
145 Mateusz Krause Arka II Gdynia 1
146 Maksym Demianchuk Bałtyk Gdynia 1
147 Aleksander Drozdowicz Bałtyk Gdynia 1
148 Kamil Witkowski Gedania II Gdańsk 1
149 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
150 Kacper Hebel Gryf Wejherowo 1
151 Antoni Prałat Chojniczanka II Chojnice 1
152 Chrystian Domaschke Radunia II Stężyca 1
153 Bartłomiej Borowicz Start Miastko 1
154 Jarosław Cudziło Sparta Sycewice 1
155 Piotr Dudzik Grom Nowy Staw 1
156 Daniel Lorkowski Powiśle Dzierzgoń 1
157 Kacper Skonieczny Chojniczanka II Chojnice 1
158 Patryk Migowski Arka II Gdynia 1
159 Patryk Popieliński Gedania II Gdańsk 1
160 Mateusz Bany GKS Kolbudy 1
161 Sebastian Gwóżdż Supra Kwidzyn 1
162 Miłosz Detmer Chojniczanka II Chojnice 1