III liga, gr. II sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 9 22 7 1 1 21 6 15
2 Olimpia Grudziądz 9 21 7 0 2 18 6 12
3 Świt Skolwin (Szczecin) 9 20 6 2 1 14 5 9
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 18 5 3 1 16 11 5
5 Błękitni Stargard 9 17 5 2 2 12 8 4
6 Polonia Środa Wielkopolska 9 14 4 2 3 18 11 7
7 Elana Toruń 9 14 4 2 3 19 18 1
8 Sokół Kleczew 9 13 4 1 4 11 9 2
9 Pogoń II Szczecin 9 12 3 3 3 16 13 3
10 Stolem Gniewino 9 11 3 2 4 15 20 -5
11 Jarota Jarocin 9 10 2 4 3 7 10 -3
12 Unia Janikowo 9 10 3 1 5 9 14 -5
13 Bałtyk Koszalin 9 9 2 3 4 11 13 -2
14 Zawisza Bydgoszcz 9 9 2 3 4 11 15 -4
15 KP Starogard Gdański 9 9 2 3 4 10 14 -4
16 Bałtyk Gdynia 9 8 2 2 5 13 18 -5
17 GKS Przodkowo 9 5 1 2 6 6 16 -10
18 Kluczevia Stargard 9 2 0 2 7 4 24 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 13 4 1 0 8 2 6
2 Kotwica Kołobrzeg 4 10 3 1 0 10 1 9
3 Świt Skolwin (Szczecin) 5 10 3 1 1 10 5 5
4 Błękitni Stargard 5 10 3 1 1 6 4 2
5 Sokół Kleczew 5 10 3 1 1 8 3 5
6 Bałtyk Gdynia 5 7 2 1 2 9 9 0
7 Olimpia Grudziądz 4 6 2 0 2 8 5 3
8 Pogoń II Szczecin 4 6 2 0 2 9 6 3
9 KP Starogard Gdański 5 6 1 3 1 8 8 0
10 Elana Toruń 4 5 1 2 1 10 8 2
11 Polonia Środa Wielkopolska 5 4 1 1 3 7 7 0
12 Stolem Gniewino 5 4 1 1 3 7 12 -5
13 Bałtyk Koszalin 5 4 1 1 3 6 8 -2
14 Zawisza Bydgoszcz 4 3 1 0 3 5 9 -4
15 GKS Przodkowo 5 2 0 2 3 2 8 -6
16 Jarota Jarocin 3 1 0 1 2 2 5 -3
17 Unia Janikowo 4 1 0 1 3 1 6 -5
18 Kluczevia Stargard 4 1 0 1 3 2 7 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 5 15 5 0 0 10 1 9
2 Kotwica Kołobrzeg 5 12 4 0 1 11 5 6
3 Świt Skolwin (Szczecin) 4 10 3 1 0 4 0 4
4 Polonia Środa Wielkopolska 4 10 3 1 0 11 4 7
5 Elana Toruń 5 9 3 0 2 9 10 -1
6 Jarota Jarocin 6 9 2 3 1 5 5 0
7 Unia Janikowo 5 9 3 0 2 8 8 0
8 Błękitni Stargard 4 7 2 1 1 6 4 2
9 Stolem Gniewino 4 7 2 1 1 8 8 0
10 Pogoń II Szczecin 5 6 1 3 1 7 7 0
11 Zawisza Bydgoszcz 5 6 1 3 1 6 6 0
12 Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 5 1 2 1 8 9 -1
13 Bałtyk Koszalin 4 5 1 2 1 5 5 0
14 Sokół Kleczew 4 3 1 0 3 3 6 -3
15 KP Starogard Gdański 4 3 1 0 3 2 6 -4
16 GKS Przodkowo 4 3 1 0 3 4 8 -4
17 Bałtyk Gdynia 4 1 0 1 3 4 9 -5
18 Kluczevia Stargard 5 1 0 1 4 2 17 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stolem Gniewino

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS Przodkowo 0 - 0 Stolem Gniewino 20 listopada 2021
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Stolem Gniewino 13 listopada 2021
Stolem Gniewino 0 - 0 Olimpia Grudziądz 6 listopada 2021
Sokół Kleczew 0 - 0 Stolem Gniewino 30 października 2021
Stolem Gniewino 0 - 0 Jarota Jarocin 23 października 2021
0 - 0 Stolem Gniewino 16 października 2021
Stolem Gniewino 0 - 0 Bałtyk Gdynia 9 października 2021
Kluczevia Stargard 0 - 0 Stolem Gniewino 2 października 2021
Stolem Gniewino 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 25 września 2021
Stolem Gniewino 1 - 3 Unia Janikowo 18 września 2021
KP Starogard Gdański 1 - 1 Stolem Gniewino 12 września 2021
Stolem Gniewino 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 8 września 2021
Bałtyk Koszalin 0 - 3 Stolem Gniewino 4 września 2021
Stolem Gniewino 2 - 4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 sierpnia 2021
Elana Toruń 5 - 1 Stolem Gniewino 21 sierpnia 2021
Stolem Gniewino 0 - 0 Błękitni Stargard 18 sierpnia 2021
Pogoń II Szczecin 2 - 3 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2021
Stolem Gniewino 3 - 1 GKS Przodkowo 6 sierpnia 2021
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Stolem Gniewino 26 czerwca 2021
Stolem Gniewino 2 - 1 Gryf Słupsk 19 czerwca 2021
GKS Kowale 1 - 3 Stolem Gniewino 12 czerwca 2021
Stolem Gniewino 2 - 2 Pogoń Lębork 9 czerwca 2021
Gedania Gdańsk 0 - 5 Stolem Gniewino 6 czerwca 2021
Stolem Gniewino 1 - 0 Anioły Garczegorze 2 czerwca 2021
Jaguar Gdańsk 4 - 1 Stolem Gniewino 29 maja 2021
Stolem Gniewino 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 22 maja 2021
Stolem Gniewino 0 - 0 Chojniczanka II Chojnice 15 maja 2021
Gedania Gdańsk 2 - 4 Stolem Gniewino 8 maja 2021
Stolem Gniewino 2 - 1 Gryf Słupsk 1 maja 2021
Stolem Gniewino 0 - 0 KTS-K Wikęd Luzino 24 kwietnia 2021
Pogoń Lębork 1 - 4 Stolem Gniewino 6 marca 2021
Stolem Gniewino 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 14 listopada 2020
Anioły Garczegorze 0 - 2 Stolem Gniewino 11 listopada 2020
Stolem Gniewino 6 - 1 MKS Władysławowo 7 listopada 2020
Sokół Zblewo 0 - 2 Stolem Gniewino 31 października 2020
Stolem Gniewino 0 - 0 Chojniczanka II Chojnice 24 października 2020
Wda Lipusz 1 - 6 Stolem Gniewino 17 października 2020
Stolem Gniewino 5 - 0 Arka II Gdynia 10 października 2020
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Stolem Gniewino 3 października 2020
Stolem Gniewino 3 - 1 Wierzyca Pelplin 26 września 2020
Jantar Ustka 2 - 3 Stolem Gniewino 19 września 2020
Stolem Gniewino 3 - 0 GKS Kowale 12 września 2020
Lechia II Gdańsk 2 - 3 Stolem Gniewino 6 września 2020
Stolem Gniewino 6 - 2 Gwiazda Karsin 29 sierpnia 2020
Jaguar Gdańsk 0 - 1 Stolem Gniewino 23 sierpnia 2020
Grom Nowy Staw 0 - 1 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2020
Stolem Gniewino 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 1 sierpnia 2020
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Stolem Gniewino 20 czerwca 2020
Stolem Gniewino 0 - 0 Gwiazda Karsin 13 czerwca 2020
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Stolem Gniewino 11 czerwca 2020
Stolem Gniewino 0 - 0 Jantar Ustka 6 czerwca 2020
Stolem Gniewino 0 - 0 GKS Kowale 30 maja 2020
KTS-K Wikęd Luzino 0 - 0 Stolem Gniewino 23 maja 2020
Stolem Gniewino 0 - 0 Wda Lipusz 16 maja 2020
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Stolem Gniewino 9 maja 2020
Stolem Gniewino 0 - 0 Jaguar Gdańsk 2 maja 2020
Arka II Gdynia 0 - 0 Stolem Gniewino 25 kwietnia 2020
Stolem Gniewino 0 - 0 Lechia II Gdańsk 18 kwietnia 2020
GKS Przodkowo 0 - 0 Stolem Gniewino 8 kwietnia 2020
Stolem Gniewino 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 4 kwietnia 2020
Pogoń Lębork 0 - 0 Stolem Gniewino 28 marca 2020
Stolem Gniewino 0 - 0 Gryf Słupsk 21 marca 2020
Lipniczanka Lipnica 0 - 0 Stolem Gniewino 14 marca 2020
Stolem Gniewino 2 - 1 Gedania Gdańsk 8 marca 2020
Stolem Gniewino 4 - 0 Cartusia Kartuzy 23 listopada 2019
Gwiazda Karsin 0 - 3 Stolem Gniewino 16 listopada 2019
Stolem Gniewino 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 9 listopada 2019
Jantar Ustka 0 - 3 Stolem Gniewino 2 listopada 2019
GKS Kowale 2 - 3 Stolem Gniewino 26 października 2019
Stolem Gniewino 4 - 1 KTS-K Wikęd Luzino 19 października 2019
Wda Lipusz 4 - 3 Stolem Gniewino 12 października 2019
Stolem Gniewino 7 - 1 Wierzyca Pelplin 5 października 2019
Jaguar Gdańsk 1 - 5 Stolem Gniewino 28 września 2019
Stolem Gniewino 2 - 1 Arka II Gdynia 21 września 2019
Lechia II Gdańsk 11 - 0 Stolem Gniewino 15 września 2019
Stolem Gniewino 1 - 1 GKS Przodkowo 7 września 2019
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Stolem Gniewino 31 sierpnia 2019
Stolem Gniewino 1 - 2 Pogoń Lębork 24 sierpnia 2019
Gryf Słupsk 3 - 3 Stolem Gniewino 18 sierpnia 2019
Stolem Gniewino 4 - 2 Lipniczanka Lipnica 15 sierpnia 2019
Gedania Gdańsk 2 - 2 Stolem Gniewino 10 sierpnia 2019
Grom Nowy Staw 1 - 1 Stolem Gniewino 20 czerwca 2019
Stolem Gniewino 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 16 czerwca 2019
Orkan Rumia 1 - 3 Stolem Gniewino 8 czerwca 2019
Stolem Gniewino 6 - 3 Arka II Gdynia 1 czerwca 2019
Anioły Garczegorze 1 - 3 Stolem Gniewino 25 maja 2019
Stolem Gniewino 4 - 1 Jantar Ustka 18 maja 2019
Kaszubia Kościerzyna 2 - 5 Stolem Gniewino 11 maja 2019
Stolem Gniewino 0 - 0 GKS Kowale 3 maja 2019
KTS-K Wikęd Luzino 1 - 1 Stolem Gniewino 30 kwietnia 2019
Pogoń Lębork 0 - 1 Stolem Gniewino 27 kwietnia 2019
Stolem Gniewino 3 - 0 Wda Lipusz 17 kwietnia 2019
Bytovia II Bytów 1 - 5 Stolem Gniewino 14 kwietnia 2019
Stolem Gniewino 3 - 3 Lechia II Gdańsk 6 kwietnia 2019
GKS Kolbudy 2 - 2 Stolem Gniewino 30 marca 2019
Stolem Gniewino 1 - 0 GKS Przodkowo 23 marca 2019
Jaguar Gdańsk 1 - 3 Stolem Gniewino 16 marca 2019
Stolem Gniewino 0 - 4 Gryf Słupsk 9 marca 2019
Gedania Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino 2 marca 2019
Stolem Gniewino 2 - 4 Grom Nowy Staw 17 listopada 2018
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Stolem Gniewino 10 listopada 2018
Stolem Gniewino 4 - 1 Orkan Rumia 3 listopada 2018
Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino 27 października 2018
Stolem Gniewino 4 - 0 Anioły Garczegorze 20 października 2018
Jantar Ustka 1 - 8 Stolem Gniewino 13 października 2018
Stolem Gniewino 5 - 0 Kaszubia Kościerzyna 6 października 2018
GKS Kowale 3 - 6 Stolem Gniewino 29 września 2018
Stolem Gniewino 3 - 1 KTS-K Wikęd Luzino 22 września 2018
Stolem Gniewino 0 - 0 Pogoń Lębork 15 września 2018
Wda Lipusz 2 - 3 Stolem Gniewino 8 września 2018
Stolem Gniewino 7 - 3 Bytovia II Bytów 5 września 2018
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino 1 września 2018
Stolem Gniewino 2 - 1 GKS Kolbudy 26 sierpnia 2018
GKS Przodkowo 1 - 1 Stolem Gniewino 18 sierpnia 2018
Stolem Gniewino 4 - 0 Jaguar Gdańsk 15 sierpnia 2018
Gryf Słupsk 4 - 1 Stolem Gniewino 11 sierpnia 2018
Stolem Gniewino 0 - 2 Gedania Gdańsk 5 sierpnia 2018
Stolem Gniewino 0 - 1 KTS-K Wikęd Luzino 23 czerwca 2018
KTS-K Wikęd Luzino 2 - 1 Stolem Gniewino 23 czerwca 2018
Stolem Gniewino 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 16 czerwca 2018
Jaguar Gdańsk 2 - 2 Stolem Gniewino 9 czerwca 2018
Stolem Gniewino 3 - 5 Grom Nowy Staw 6 czerwca 2018
GKS Kolbudy 1 - 0 Stolem Gniewino 3 czerwca 2018
Radunia Stężyca 5 - 0 Stolem Gniewino 31 maja 2018
Stolem Gniewino 2 - 0 Cartusia Kartuzy 26 maja 2018
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Stolem Gniewino 19 maja 2018
Stolem Gniewino 3 - 1 Orkan Rumia 12 maja 2018
Sokół Wyczechy 0 - 5 Stolem Gniewino 5 maja 2018
Start Miastko 4 - 4 Stolem Gniewino 1 maja 2018
Stolem Gniewino 3 - 2 Gedania Gdańsk 28 kwietnia 2018
Gryf Słupsk 4 - 3 Stolem Gniewino 22 kwietnia 2018
Stolem Gniewino 0 - 2 Bytovia II Bytów 14 kwietnia 2018
Stolem Gniewino 2 - 1 Anioły Garczegorze 7 kwietnia 2018
Pogoń Lębork 1 - 4 Stolem Gniewino 28 marca 2018
Stolem Gniewino 1 - 2 Arka II Gdynia 24 marca 2018
Stolem Gniewino 2 - 2 GKS Kolbudy 25 listopada 2017
Stolem Gniewino 2 - 0 KTS-K Wikęd Luzino 18 listopada 2017
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Stolem Gniewino 11 listopada 2017
Stolem Gniewino 1 - 1 Jaguar Gdańsk 4 listopada 2017
Stolem Gniewino 2 - 3 Radunia Stężyca 21 października 2017
Cartusia Kartuzy 0 - 3 Stolem Gniewino 14 października 2017
Stolem Gniewino 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 7 października 2017
Orkan Rumia 1 - 2 Stolem Gniewino 30 września 2017
Stolem Gniewino 7 - 2 Sokół Wyczechy 23 września 2017
Gedania Gdańsk 1 - 2 Stolem Gniewino 16 września 2017
Stolem Gniewino 2 - 2 Gryf Słupsk 9 września 2017
Bytovia II Bytów 1 - 2 Stolem Gniewino 3 września 2017
Anioły Garczegorze 1 - 3 Stolem Gniewino 26 sierpnia 2017
Stolem Gniewino 1 - 1 Pogoń Lębork 19 sierpnia 2017
Arka II Gdynia 4 - 4 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2017
Stolem Gniewino 4 - 0 Start Miastko 12 sierpnia 2017
Grom Nowy Staw 0 - 1 Stolem Gniewino 5 sierpnia 2017
Stolem Gniewino 0 - 3 GKS Kolbudy 18 czerwca 2017
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Stolem Gniewino 15 czerwca 2017
Stolem Gniewino 3 - 1 Anioły Garczegorze 10 czerwca 2017
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Stolem Gniewino 3 czerwca 2017
Stolem Gniewino 0 - 3 Wierzyca Pelplin 27 maja 2017
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino 20 maja 2017
Stolem Gniewino 1 - 1 Cartusia Kartuzy 13 maja 2017
Gryf Słupsk 0 - 1 Stolem Gniewino 6 maja 2017
Centrum Pelplin 2 - 1 Stolem Gniewino 3 maja 2017
Stolem Gniewino 0 - 3 KP Starogard Gdański 29 kwietnia 2017
Grom Nowy Staw 1 - 0 Stolem Gniewino 22 kwietnia 2017
Stolem Gniewino 3 - 0 Orkan Rumia 12 kwietnia 2017
Sokół Wyczechy 2 - 4 Stolem Gniewino 8 kwietnia 2017
Stolem Gniewino 0 - 1 Bytovia II Bytów 1 kwietnia 2017
Gedania Gdańsk 0 - 0 Stolem Gniewino 25 marca 2017
Stolem Gniewino 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 18 marca 2017
Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino 11 marca 2017
GKS Kolbudy 0 - 1 Stolem Gniewino 26 listopada 2016
Stolem Gniewino 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 19 listopada 2016
Anioły Garczegorze 1 - 0 Stolem Gniewino 13 listopada 2016
Stolem Gniewino 0 - 0 Rodło Kwidzyn 5 listopada 2016
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Stolem Gniewino 29 października 2016
Stolem Gniewino 2 - 1 Jaguar Gdańsk 22 października 2016
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Stolem Gniewino 15 października 2016
Stolem Gniewino 2 - 0 Gryf Słupsk 8 października 2016
Stolem Gniewino 1 - 0 Centrum Pelplin 1 października 2016
KP Starogard Gdański 1 - 0 Stolem Gniewino 24 września 2016
Stolem Gniewino 4 - 2 Grom Nowy Staw 17 września 2016
Orkan Rumia 0 - 0 Stolem Gniewino 10 września 2016
Stolem Gniewino 2 - 2 Sokół Wyczechy 3 września 2016
Bytovia II Bytów 0 - 1 Stolem Gniewino 27 sierpnia 2016
Stolem Gniewino 2 - 3 Gedania Gdańsk 21 sierpnia 2016
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Stolem Gniewino 14 sierpnia 2016
Stolem Gniewino 1 - 4 Arka II Gdynia 6 sierpnia 2016
Stolem Gniewino 1 - 3 Centrum Pelplin 18 czerwca 2016
Bytovia II Bytów 0 - 3 Stolem Gniewino 12 czerwca 2016
Stolem Gniewino 2 - 1 Start Miastko 4 czerwca 2016
GKS Kolbudy 1 - 0 Stolem Gniewino 28 maja 2016
Stolem Gniewino 2 - 1 MKS Władysławowo 25 maja 2016
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Stolem Gniewino 21 maja 2016
Stolem Gniewino 5 - 1 Jantar Ustka 14 maja 2016
Jaguar Gdańsk 1 - 0 Stolem Gniewino 7 maja 2016
Stolem Gniewino 0 - 0 KTS-K Wikęd Luzino 29 kwietnia 2016
Gryf 2009 Tczew 0 - 9 Stolem Gniewino 23 kwietnia 2016
Stolem Gniewino 1 - 1 Pogoń Lębork 16 kwietnia 2016
Brda Przechlewo 1 - 1 Stolem Gniewino 9 kwietnia 2016
Stolem Gniewino 1 - 0 Rodło Kwidzyn 2 kwietnia 2016
Gedania Gdańsk 0 - 3 Stolem Gniewino 23 marca 2016
Anioły Garczegorze 5 - 1 Stolem Gniewino 20 marca 2016
Stolem Gniewino 1 - 2 KP Starogard Gdański 12 marca 2016
Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Stolem Gniewino 28 listopada 2015
Centrum Pelplin 2 - 1 Stolem Gniewino 21 listopada 2015
Stolem Gniewino 0 - 2 Bytovia II Bytów 14 listopada 2015
Start Miastko 1 - 2 Stolem Gniewino 11 listopada 2015
Stolem Gniewino 2 - 1 GKS Kolbudy 7 listopada 2015
MKS Władysławowo 1 - 4 Stolem Gniewino 28 października 2015
Stolem Gniewino 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 24 października 2015
Jantar Ustka 2 - 2 Stolem Gniewino 17 października 2015
Stolem Gniewino 0 - 0 Jaguar Gdańsk 10 października 2015
KTS-K Wikęd Luzino 4 - 0 Stolem Gniewino 3 października 2015
Stolem Gniewino 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 26 września 2015
Pogoń Lębork 0 - 0 Stolem Gniewino 19 września 2015
Stolem Gniewino 1 - 2 Brda Przechlewo 12 września 2015
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Stolem Gniewino 5 września 2015
Stolem Gniewino 2 - 2 Gedania Gdańsk 29 sierpnia 2015
Stolem Gniewino 1 - 0 Anioły Garczegorze 22 sierpnia 2015
KP Starogard Gdański 4 - 1 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2015
Stolem Gniewino 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 8 sierpnia 2015

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Bojas Olimpia Grudziądz 8
2 Hubert Antkowiak Polonia Środa Wielkopolska 8
3 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 6
4 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 6
5 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 5
6 Łukasz Witucki Elana Toruń 5
7 Grzegorz Goncerz Kotwica Kołobrzeg 5
8 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 4
9 Dominik Pisarek Elana Toruń 4
10 Sebastian Ginter Bałtyk Koszalin 4
11 Damian Niedojad Błękitni Stargard 4
12 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 4
13 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 3
14 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 3
15 Aron Stasiak Pogoń II Szczecin 3
16 Dominik Chromiński Kotwica Kołobrzeg 3
17 Paweł Łysiak Bałtyk Koszalin 3
18 Bartosz Krzysztofek Pogoń II Szczecin 3
19 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
20 Gracjan Goździk Unia Janikowo 3
21 Dawid Cempa Kotwica Kołobrzeg 3
22 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
23 Marcin Rajch Błękitni Stargard 3
24 Mateusz Molewski Sokół Kleczew 3
25 Jakub Pawlik Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
26 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 2
27 Patryk Urbański Unia Janikowo 2
28 Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 2
29 Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 2
30 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 2
31 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 2
32 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 2
33 Dawid Rezaeian Pogoń II Szczecin 2
34 Damian Kostkowski Kotwica Kołobrzeg 2
35 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 2
36 Jakub Kuzio Kluczevia Stargard 2
37 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 2
38 Krzysztof Wicki Olimpia Grudziądz 2
39 Dawid Przybyszewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
40 Marcin Gawron Kotwica Kołobrzeg 2
41 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 2
42 Damian Garbacik Bałtyk Gdynia 2
43 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 2
44 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 2
45 Michał Szczyrba Elana Toruń 2
46 Tomasz Kaczmarek Olimpia Grudziądz 2
47 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 2
48 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 2
49 Arkadiusz Korpalski KP Starogard Gdański 2
50 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 2
51 Cezary Bać Stolem Gniewino 2
52 Miłosz Manuszewski KP Starogard Gdański 2
53 Piotr Wojtasiak Świt Skolwin (Szczecin) 2
54 Leszek Jagodziński Kotwica Kołobrzeg 2
55 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 2
56 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
57 Kamil Zadka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
58 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 1
59 Przemysław Żukowski Świt Skolwin (Szczecin) 1
60 Kamil Włodyka Elana Toruń 1
61 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 1
62 Piotr Witasik Olimpia Grudziądz 1
63 Borys Freilich Pogoń II Szczecin 1
64 Olivier Martyn Bałtyk Koszalin 1
65 Mikołaj Hofman Stolem Gniewino 1
66 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
67 Cyprian Maciejewski Zawisza Bydgoszcz 1
68 Aleksander Kowalski Elana Toruń 1
69 Adrian Ratajczyk Sokół Kleczew 1
70 Bartosz Ława Pogoń II Szczecin 1
71 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
72 Mateusz Rościszewski Kotwica Kołobrzeg 1
73 Mateusz Goerke Bałtyk Gdynia 1
74 Esteban Munoz Elana Toruń 1
75 Jakub Stawski Elana Toruń 1
76 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 1
77 Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 1
78 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 1
79 Jakub Białczyk Świt Skolwin (Szczecin) 1
80 Adrian Bajkiewicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
81 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 1
82 Michał Cywiński Olimpia Grudziądz 1
83 Dawid Szałecki GKS Przodkowo 1
84 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 1
85 Oskar Sikorski Bałtyk Gdynia 1
86 Marcin Maćkowiak Jarota Jarocin 1
87 Patryk Leszczyński Olimpia Grudziądz 1
88 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
89 Jakub Lis Pogoń II Szczecin 1
90 Bartłomiej Mruk Pogoń II Szczecin 1
91 Piotr Łysiak Kotwica Kołobrzeg 1
92 Krzysztof Kołodziej Sokół Kleczew 1
93 Sebastian Wroński GKS Przodkowo 1
94 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
95 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
96 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 1
97 Filip Rzepka Olimpia Grudziądz 1
98 Kacper Rybacki Elana Toruń 1
99 Oskar Frygier KP Starogard Gdański 1
100 Kacper Łukasiak Pogoń II Szczecin 1
101 Kacper Łazaj GKS Przodkowo 1
102 Robert Wesołowski GKS Przodkowo 1
103 Kacper Tomczak GKS Przodkowo 1
104 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 1
105 Antoni Prałat Jarota Jarocin 1
106 Adam Gross Stolem Gniewino 1
107 Maciej Białczyk Pogoń II Szczecin 1
108 Krzysztof Biegański Sokół Kleczew 1
109 Adrian Karankiewicz Olimpia Grudziądz 1
110 Kacper Aleksiuk Kotwica Kołobrzeg 1
111 Miłosz Matuszewski Sokół Kleczew 1
112 Oktawian Skrzecz Bałtyk Gdynia 1
113 Jose Cabrera Olimpia Grudziądz 1
114 Denzel Gomez Unia Janikowo 1
115 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
116 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 1
117 Robert Hirsz GKS Przodkowo 1