IV liga pomorska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Anioły Garczegorze 1 3 1 0 0 7 2 5
2 Arka II Gdynia 1 3 1 0 0 5 0 5
3 Gryf Słupsk 1 3 1 0 0 4 1 3
4 Chojniczanka II Chojnice 1 3 1 0 0 3 1 2
5 Jaguar Gdańsk 1 3 1 0 0 2 0 2
6 Borowiak Czersk 1 3 1 0 0 2 1 1
7 KTS-K Luzino 1 3 1 0 0 2 1 1
8 Gryf Wejherowo 1 1 0 1 0 1 1 0
9 MKS Władysławowo 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Powiśle Dzierzgoń 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Grom Nowy Staw 1 1 0 1 0 1 1 0
12 GKS Kowale 1 1 0 1 0 0 0 0
13 Pomezania Malbork 1 1 0 1 0 0 0 0
14 Pogoń Lębork 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 Czarni Pruszcz Gdański 1 0 0 0 1 1 2 -1
16 Sparta Sycewice 1 0 0 0 1 1 3 -2
17 Wierzyca Pelplin 1 0 0 0 1 0 2 -2
18 GKS Kolbudy 1 0 0 0 1 1 4 -3
19 Bytovia Bytów 1 0 0 0 1 2 7 -5
20 Jantar Ustka 1 0 0 0 1 0 5 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Anioły Garczegorze 1 3 1 0 0 7 2 5
2 Arka II Gdynia 1 3 1 0 0 5 0 5
3 Chojniczanka II Chojnice 1 3 1 0 0 3 1 2
4 Jaguar Gdańsk 1 3 1 0 0 2 0 2
5 KTS-K Luzino 1 3 1 0 0 2 1 1
6 Powiśle Dzierzgoń 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Grom Nowy Staw 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Pomezania Malbork 1 1 0 1 0 0 0 0
9 Gryf Słupsk 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Borowiak Czersk 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Gryf Wejherowo 0 0 0 0 0 0 0 0
12 MKS Władysławowo 0 0 0 0 0 0 0 0
13 GKS Kowale 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Pogoń Lębork 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Czarni Pruszcz Gdański 1 0 0 0 1 1 2 -1
16 Sparta Sycewice 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Wierzyca Pelplin 0 0 0 0 0 0 0 0
18 GKS Kolbudy 1 0 0 0 1 1 4 -3
19 Bytovia Bytów 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Jantar Ustka 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 1 3 1 0 0 4 1 3
2 Borowiak Czersk 1 3 1 0 0 2 1 1
3 Gryf Wejherowo 1 1 0 1 0 1 1 0
4 MKS Władysławowo 1 1 0 1 0 1 1 0
5 GKS Kowale 1 1 0 1 0 0 0 0
6 Anioły Garczegorze 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Arka II Gdynia 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Chojniczanka II Chojnice 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Jaguar Gdańsk 0 0 0 0 0 0 0 0
10 KTS-K Luzino 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Powiśle Dzierzgoń 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Grom Nowy Staw 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Pomezania Malbork 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Pogoń Lębork 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 Czarni Pruszcz Gdański 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Sparta Sycewice 1 0 0 0 1 1 3 -2
17 Wierzyca Pelplin 1 0 0 0 1 0 2 -2
18 GKS Kolbudy 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Bytovia Bytów 1 0 0 0 1 2 7 -5
20 Jantar Ustka 1 0 0 0 1 0 5 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Jaguar Gdańsk

Gospodarze Wynik Goście Data
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Jaguar Gdańsk 31 sierpnia 2022
Jaguar Gdańsk 0 - 0 GKS Kolbudy 27 sierpnia 2022
MKS Władysławowo 0 - 0 Jaguar Gdańsk 24 sierpnia 2022
Jaguar Gdańsk 0 - 0 GKS Kowale 20 sierpnia 2022
Gryf Wejherowo 0 - 0 Jaguar Gdańsk 13 sierpnia 2022
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Wierzyca Pelplin 5 sierpnia 2022

IV liga pomorska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Rafał Siemaszko KTS-K Luzino 2
2 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 2
3 Kornel Przyborowski Arka II Gdynia 2
4 Artur Wojach Anioły Garczegorze 1
5 Dawid Kowalski Anioły Garczegorze 1
6 Volodymyr Kaydrovych Bytovia Bytów 1
7 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 1
8 Jakub Bloch Anioły Garczegorze 1
9 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 1
10 Wiktor Szaradowski Anioły Garczegorze 1
11 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 1
12 Artur Rzepiński Bytovia Bytów 1
13 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 1
14 Wiktor Krajewski GKS Kolbudy 1
15 Kacper Książkiewicz Gryf Słupsk 1
16 Wiktor Ciechański Gryf Słupsk 1
17 Damian Orłowski Powiśle Dzierzgoń 1
18 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 1
19 Rafał Majtyka Chojniczanka II Chojnice 1
20 Łukasz Skierka Sparta Sycewice 1
21 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 1
22 Czesław Raburski Chojniczanka II Chojnice 1
23 Tomasz Panek Grom Nowy Staw 1
24 Jakub Kwidziński Gryf Wejherowo 1
25 Patryk Duda Borowiak Czersk 1
26 Jakub Malinowski Czarni Pruszcz Gdański 1
27 Dariusz Nowaczyk Borowiak Czersk 1
28 Mateusz Mikulski Arka II Gdynia 1
29 Maciej Pyrek Arka II Gdynia 1
30 Adrian Łyszkiewicz Arka II Gdynia 1
31 Roman Zalow Jaguar Gdańsk 1
32 Igor Pawlak Jaguar Gdańsk 1