IV liga pomorska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chojniczanka II Chojnice 11 33 11 0 0 32 7 25
2 KTS-K Luzino 11 31 10 1 0 35 12 23
3 Anioły Garczegorze 11 24 7 3 1 35 15 20
4 Jaguar Gdańsk 11 23 7 2 2 22 14 8
5 Sparta Sycewice 11 22 7 1 3 24 13 11
6 Pomezania Malbork 10 17 5 2 3 19 11 8
7 Arka II Gdynia 10 17 5 2 3 24 19 5
8 Gryf Wejherowo 11 16 4 4 3 23 17 6
9 Pogoń Lębork 11 15 5 0 6 14 18 -4
10 Grom Nowy Staw 10 14 3 5 2 12 7 5
11 Gryf Słupsk 10 14 4 2 4 18 16 2
12 Czarni Pruszcz Gdański 11 14 4 2 5 21 20 1
13 Borowiak Czersk 11 11 3 2 6 10 19 -9
14 MKS Władysławowo 11 10 2 4 5 19 32 -13
15 GKS Kowale 11 10 2 4 5 13 28 -15
16 Bytovia Bytów 11 9 2 3 6 15 22 -7
17 Wierzyca Pelplin 11 9 3 0 8 10 22 -12
18 GKS Kolbudy 11 5 1 2 8 15 28 -13
19 Powiśle Dzierzgoń 11 5 1 2 8 10 26 -16
20 Jantar Ustka 11 4 1 1 9 7 32 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chojniczanka II Chojnice 6 18 6 0 0 18 4 14
2 KTS-K Luzino 6 16 5 1 0 15 6 9
3 Anioły Garczegorze 6 13 4 1 1 23 8 15
4 Jaguar Gdańsk 6 13 4 1 1 12 9 3
5 Arka II Gdynia 5 10 3 1 1 15 7 8
6 Pogoń Lębork 5 9 3 0 2 7 6 1
7 Grom Nowy Staw 6 9 2 3 1 8 3 5
8 Gryf Słupsk 5 9 3 0 2 8 6 2
9 Czarni Pruszcz Gdański 6 9 3 0 3 13 12 1
10 Sparta Sycewice 5 7 2 1 2 5 6 -1
11 MKS Władysławowo 5 7 2 1 2 11 13 -2
12 Gryf Wejherowo 5 6 1 3 1 12 9 3
13 Pomezania Malbork 5 4 1 1 3 6 7 -1
14 Powiśle Dzierzgoń 6 4 1 1 4 8 15 -7
15 Borowiak Czersk 5 3 1 0 4 3 10 -7
16 GKS Kowale 5 3 0 3 2 7 13 -6
17 Wierzyca Pelplin 5 3 1 0 4 4 11 -7
18 Jantar Ustka 5 3 1 0 4 5 13 -8
19 Bytovia Bytów 5 2 0 2 3 7 11 -4
20 GKS Kolbudy 6 2 0 2 4 6 16 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chojniczanka II Chojnice 5 15 5 0 0 14 3 11
2 KTS-K Luzino 5 15 5 0 0 20 6 14
3 Sparta Sycewice 6 15 5 0 1 19 7 12
4 Pomezania Malbork 5 13 4 1 0 13 4 9
5 Anioły Garczegorze 5 11 3 2 0 12 7 5
6 Jaguar Gdańsk 5 10 3 1 1 10 5 5
7 Gryf Wejherowo 6 10 3 1 2 11 8 3
8 Borowiak Czersk 6 8 2 2 2 7 9 -2
9 Arka II Gdynia 5 7 2 1 2 9 12 -3
10 GKS Kowale 6 7 2 1 3 6 15 -9
11 Bytovia Bytów 6 7 2 1 3 8 11 -3
12 Pogoń Lębork 6 6 2 0 4 7 12 -5
13 Wierzyca Pelplin 6 6 2 0 4 6 11 -5
14 Grom Nowy Staw 4 5 1 2 1 4 4 0
15 Gryf Słupsk 5 5 1 2 2 10 10 0
16 Czarni Pruszcz Gdański 5 5 1 2 2 8 8 0
17 MKS Władysławowo 6 3 0 3 3 8 19 -11
18 GKS Kolbudy 5 3 1 0 4 9 12 -3
19 Powiśle Dzierzgoń 5 1 0 1 4 2 11 -9
20 Jantar Ustka 6 1 0 1 5 2 19 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wierzyca Pelplin

Gospodarze Wynik Goście Data
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Grom Nowy Staw 26 listopada 2022
Pomezania Malbork 0 - 0 Wierzyca Pelplin 19 listopada 2022
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 12 listopada 2022
GKS Kolbudy 0 - 0 Wierzyca Pelplin 5 listopada 2022
Wierzyca Pelplin 0 - 0 MKS Władysławowo 29 października 2022
GKS Kowale 0 - 0 Wierzyca Pelplin 22 października 2022
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Gryf Wejherowo 15 października 2022
Gryf Słupsk 0 - 0 Wierzyca Pelplin 8 października 2022
Pogoń Lębork 1 - 0 Wierzyca Pelplin 1 października 2022
Wierzyca Pelplin 0 - 2 Borowiak Czersk 24 września 2022
Jantar Ustka 2 - 3 Wierzyca Pelplin 18 września 2022
Wierzyca Pelplin 1 - 3 Bytovia Bytów 10 września 2022
Sparta Sycewice 0 - 2 Wierzyca Pelplin 3 września 2022
Wierzyca Pelplin 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice 31 sierpnia 2022
Anioły Garczegorze 2 - 1 Wierzyca Pelplin 28 sierpnia 2022
Wierzyca Pelplin 2 - 1 Arka II Gdynia 24 sierpnia 2022
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Wierzyca Pelplin 20 sierpnia 2022
Wierzyca Pelplin 1 - 2 KTS-K Luzino 13 sierpnia 2022
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Wierzyca Pelplin 5 sierpnia 2022

IV liga pomorska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Dąbrowski KTS-K Luzino 10
2 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 7
3 Tomasz Grabowski Pomezania Malbork 7
4 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 6
5 Maciej Leske Gryf Wejherowo 6
6 Łukasz Skierka Sparta Sycewice 6
7 Mateusz Koniuszy Chojniczanka II Chojnice 6
8 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 6
9 Jeremiasz Grela Chojniczanka II Chojnice 6
10 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 6
11 Roman Zalow Jaguar Gdańsk 5
12 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 5
13 Zak Abbott Arka II Gdynia 5
14 Volodymyr Kaydrovych Bytovia Bytów 5
15 Artur Wojach Anioły Garczegorze 5
16 Antoni Prałat Chojniczanka II Chojnice 4
17 Dawid Kowalski Anioły Garczegorze 4
18 Kornel Przyborowski Arka II Gdynia 4
19 Paweł Czychowski Jaguar Gdańsk 4
20 Wiktor Szaradowski Anioły Garczegorze 4
21 Igor Michalski Czarni Pruszcz Gdański 4
22 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 4
23 Dominik Klecha MKS Władysławowo 4
24 Jakub Krefft KTS-K Luzino 4
25 Marcin Dampc GKS Kolbudy 4
26 Mateusz Dampc Gryf Wejherowo 4
27 Jakub Demski Powiśle Dzierzgoń 4
28 Piotr Sobieraj Pomezania Malbork 3
29 Robert Wesołowski Pomezania Malbork 3
30 Marcin Karniluk Pomezania Malbork 3
31 Błażej Troka Borowiak Czersk 3
32 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 3
33 Donat Adkonis Sparta Sycewice 3
34 Maciej Miecznikowski Sparta Sycewice 3
35 Przemysław Kostuch KTS-K Luzino 3
36 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 3
37 Marcel Mich Jaguar Gdańsk 3
38 Maciej Gregorek Anioły Garczegorze 3
39 Przemysław Rusiecki Gryf Słupsk 3
40 Mateusz Sadło GKS Kolbudy 3
41 Patryk Duda Borowiak Czersk 3
42 Rafał Siemaszko KTS-K Luzino 3
43 Samuel Wirkus Bytovia Bytów 2
44 Grzegorz Lejk Bytovia Bytów 2
45 Damian Formela Pogoń Lębork 2
46 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 2
47 Kacper Korczyc Chojniczanka II Chojnice 2
48 Kacper Książkiewicz Gryf Słupsk 2
49 Jakub Kwidziński Gryf Wejherowo 2
50 Marcel Ziemann Gryf Wejherowo 2
51 Krzysztof Kołodziej Powiśle Dzierzgoń 2
52 Marcin Pietrowski Jaguar Gdańsk 2
53 Nicolas Kankowski Jaguar Gdańsk 2
54 Łukasz Stasiak Jantar Ustka 2
55 Szymon Stosik Wierzyca Pelplin 2
56 Michał Kowalkowski Pogoń Lębork 2
57 Kacper Wiśniewski Gryf Wejherowo 2
58 Bartosz Stankiewicz Gryf Słupsk 2
59 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 2
60 Marcin Maszota KTS-K Luzino 2
61 Mateusz Borkowski Grom Nowy Staw 2
62 Paweł Deja Grom Nowy Staw 2
63 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 2
64 Maciej Kozakowski Gryf Słupsk 2
65 Mateusz Klecha Pogoń Lębork 2
66 Dominik Rycewicz GKS Kolbudy 2
67 Marcus Da silva de oliveira Arka II Gdynia 2
68 Antoni Klimczuk Arka II Gdynia 2
69 Wojciech Wilczyński KTS-K Luzino 2
70 Kacper Bąkowski Bytovia Bytów 2
71 Marcin Adamkiewicz Czarni Pruszcz Gdański 2
72 Paweł Jaszczyk Czarni Pruszcz Gdański 2
73 Jan Przybyszewski GKS Kowale 2
74 Marek Kwaśnik MKS Władysławowo 2
75 Bartosz Bławat GKS Kowale 2
76 Kacper Dawid Sparta Sycewice 2
77 Mateusz Gruszewski Grom Nowy Staw 2
78 Krystian Opłatkowski KTS-K Luzino 2
79 Artur Ziemblewicz Czarni Pruszcz Gdański 2
80 Maciej Jankowski Czarni Pruszcz Gdański 2
81 Damian Orłowski Powiśle Dzierzgoń 2
82 Jakub Malinowski Czarni Pruszcz Gdański 2
83 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 2
84 Przemysław Leik Bytovia Bytów 1
85 Kajetan Wierczyński Jaguar Gdańsk 1
86 Luiz Carlos Santos Deleu Jaguar Gdańsk 1
87 Martin Romanek Pogoń Lębork 1
88 Mateusz Frymark Borowiak Czersk 1
89 Julian Goyke Gryf Wejherowo 1
90 Kacper Dawidowski MKS Władysławowo 1
91 Konrad Kiełczykowski Sparta Sycewice 1
92 Jarosław Cudziło Sparta Sycewice 1
93 Krystian Klawikowski Sparta Sycewice 1
94 Mateusz Frankowski GKS Kowale 1
95 Łukasz Murakowski KTS-K Luzino 1
96 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 1
97 Marcin Kajca Pogoń Lębork 1
98 Kacper Małolepszy Gryf Wejherowo 1
99 Radosław Regliński Bytovia Bytów 1
100 Piotr Jaroszek GKS Kowale 1
101 Jan Nadolski GKS Kowale 1
102 Adrian Solczak Sparta Sycewice 1
103 Alec Schwartzman Arka II Gdynia 1
104 Kacper Skóra Arka II Gdynia 1
105 Paweł Zamerski Powiśle Dzierzgoń 1
106 Szymon Skurat KTS-K Luzino 1
107 Mateusz Latkiewicz Pomezania Malbork 1
108 Mateusz Rabenda Pomezania Malbork 1
109 Jakub Sawicki GKS Kolbudy 1
110 Dawid Pawelczyk GKS Kolbudy 1
111 Szymon Galikowski Chojniczanka II Chojnice 1
112 Ohkawa Takuto Borowiak Czersk 1
113 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 1
114 Łukasz Kwaśnik Pogoń Lębork 1
115 Rafał Wojczuk Czarni Pruszcz Gdański 1
116 Maciej Zwoliński MKS Władysławowo 1
117 Maciej Borski KTS-K Luzino 1
118 Filip Tuliszka Arka II Gdynia 1
119 Patryk Regulski KTS-K Luzino 1
120 Jerzy Zaworski KTS-K Luzino 1
121 Maciej Błaszkowski Bytovia Bytów 1
122 Dawid Gdaniec Wierzyca Pelplin 1
123 Tomasz Wonitowy Jantar Ustka 1
124 Marek Jaryczewski Czarni Pruszcz Gdański 1
125 Jakub Stanikowski Grom Nowy Staw 1
126 Kacper Bornowski Anioły Garczegorze 1
127 Ruslan Pankratov Anioły Garczegorze 1
128 Karol Szopiński Borowiak Czersk 1
129 Krystian Faltyński Gryf Wejherowo 1
130 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 1
131 Ksawery Ronowski Pogoń Lębork 1
132 Marcel Gnabasik Arka II Gdynia 1
133 Karol Baranowski Gryf Wejherowo 1
134 Kacper Redecki Czarni Pruszcz Gdański 1
135 Sebastian Gwóżdż Grom Nowy Staw 1
136 Maciej Gaszka Jaguar Gdańsk 1
137 Piotr Marciszewski Sparta Sycewice 1
138 Eryk Kosiński Sparta Sycewice 1
139 Damian Wojda Pogoń Lębork 1
140 Jędrzej Osowski Chojniczanka II Chojnice 1
141 Damian Mońka Wierzyca Pelplin 1
142 Artur Bodalski Czarni Pruszcz Gdański 1
143 Sebastian Kowalski Gryf Wejherowo 1
144 Przemysław Kuss GKS Kolbudy 1
145 Sebastian Dziadkowiec GKS Kolbudy 1
146 Rafał Malanowski Czarni Pruszcz Gdański 1
147 Bartłomiej Granosik Jantar Ustka 1
148 Michał Sadowski Grom Nowy Staw 1
149 Jakub Jędrzejewski Grom Nowy Staw 1
150 Konrad Formela Chojniczanka II Chojnice 1
151 Damian Kopyciński Sparta Sycewice 1
152 Michał Ressel Powiśle Dzierzgoń 1
153 Robert Zieliński Grom Nowy Staw 1
154 Damian Lisiecki Gryf Wejherowo 1
155 Jakub Bloch Anioły Garczegorze 1
156 Łukasz Łapigrowski Anioły Garczegorze 1
157 Artur Rzepiński Bytovia Bytów 1
158 Wiktor Krajewski GKS Kolbudy 1
159 Wiktor Ciechański Gryf Słupsk 1
160 Rafał Majtyka Chojniczanka II Chojnice 1
161 Czesław Raburski Chojniczanka II Chojnice 1
162 Tomasz Panek Grom Nowy Staw 1
163 Dariusz Nowaczyk Borowiak Czersk 1
164 Mateusz Mikulski Arka II Gdynia 1
165 Maciej Pyrek Arka II Gdynia 1
166 Adrian Łyszkiewicz Arka II Gdynia 1
167 Igor Pawlak Jaguar Gdańsk 1