IV liga pomorska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 30 72 23 3 4 80 34 46
2 Jaguar Gdańsk 30 70 23 1 6 86 39 47
3 Bałtyk Gdynia 30 64 20 4 6 78 39 39
4 Grom Nowy Staw 30 60 18 6 6 69 36 33
5 Pomezania Malbork 30 52 14 10 6 71 41 30
6 Chojniczanka II Chojnice 30 48 15 3 12 68 57 11
7 Gryf Wejherowo 30 45 14 3 13 62 54 8
8 Anioły Garczegorze 30 42 12 6 12 56 50 6
9 Supra Kwidzyn 30 41 11 8 11 36 51 -15
10 Radunia II Stężyca 30 40 11 7 12 56 61 -5
11 Pogoń Lębork 30 39 10 9 11 54 51 3
12 Powiśle Dzierzgoń 30 36 9 9 12 40 46 -6
13 Sparta Sycewice 30 32 7 11 12 51 66 -15
14 MKS Władysławowo 29 30 7 9 13 44 65 -21
15 Arka II Gdynia 30 28 7 7 16 51 57 -6
16 Gedania II Gdańsk 30 22 6 4 20 45 83 -38
17 GKS Kolbudy 30 16 4 4 22 25 86 -61
18 Start Miastko 29 15 3 6 20 33 89 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 15 43 14 1 0 47 10 37
2 Jaguar Gdańsk 15 36 12 0 3 45 21 24
3 Bałtyk Gdynia 15 35 11 2 2 40 18 22
4 Grom Nowy Staw 15 30 9 3 3 37 18 19
5 Pomezania Malbork 15 28 8 4 3 38 19 19
6 Chojniczanka II Chojnice 15 25 8 1 6 40 31 9
7 Pogoń Lębork 15 22 6 4 5 27 16 11
8 Radunia II Stężyca 15 21 6 3 6 31 32 -1
9 Powiśle Dzierzgoń 15 20 5 5 5 23 21 2
10 Gryf Wejherowo 15 18 5 3 7 27 26 1
11 Anioły Garczegorze 15 18 5 3 7 27 27 0
12 Supra Kwidzyn 15 17 4 5 6 17 28 -11
13 Arka II Gdynia 16 17 4 5 7 31 26 5
14 Gedania II Gdańsk 15 17 5 2 8 27 33 -6
15 MKS Władysławowo 14 16 4 4 6 23 31 -8
16 Sparta Sycewice 15 15 4 3 8 28 35 -7
17 Start Miastko 15 13 3 4 8 19 35 -16
18 GKS Kolbudy 14 9 2 3 9 16 35 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Gdańsk 15 34 11 1 3 41 18 23
2 Grom Nowy Staw 15 30 9 3 3 32 18 14
3 Gryf Słupsk 15 29 9 2 4 33 24 9
4 Bałtyk Gdynia 15 29 9 2 4 38 21 17
5 Gryf Wejherowo 15 27 9 0 6 35 28 7
6 Pomezania Malbork 15 24 6 6 3 33 22 11
7 Anioły Garczegorze 15 24 7 3 5 29 23 6
8 Supra Kwidzyn 15 24 7 3 5 19 23 -4
9 Chojniczanka II Chojnice 15 23 7 2 6 28 26 2
10 Radunia II Stężyca 15 19 5 4 6 25 29 -4
11 Pogoń Lębork 15 17 4 5 6 27 35 -8
12 Sparta Sycewice 15 17 3 8 4 23 31 -8
13 Powiśle Dzierzgoń 15 16 4 4 7 17 25 -8
14 MKS Władysławowo 15 14 3 5 7 21 34 -13
15 Arka II Gdynia 14 11 3 2 9 20 31 -11
16 GKS Kolbudy 16 7 2 1 13 9 51 -42
17 Gedania II Gdańsk 15 5 1 2 12 18 50 -32
18 Start Miastko 14 2 0 2 12 14 54 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Anioły Garczegorze

Gospodarze Wynik Goście Data
Pomezania Malbork 0 - 0 Anioły Garczegorze 22 czerwca 2024
Anioły Garczegorze 0 - 0 Sparta Sycewice 15 czerwca 2024
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Anioły Garczegorze 8 czerwca 2024
Anioły Garczegorze 0 - 0 Jaguar Gdańsk 1 czerwca 2024
Anioły Garczegorze 2 - 3 Chojniczanka II Chojnice 25 maja 2024
Radunia II Stężyca 3 - 3 Anioły Garczegorze 18 maja 2024
Anioły Garczegorze 4 - 0 GKS Kolbudy 12 maja 2024
Pogoń Lębork 0 - 2 Anioły Garczegorze 1 maja 2024
Anioły Garczegorze 0 - 3 Gryf Słupsk 28 kwietnia 2024
Gryf Wejherowo 1 - 1 Anioły Garczegorze 20 kwietnia 2024
Anioły Garczegorze 4 - 0 Start Miastko 14 kwietnia 2024
MKS Władysławowo 1 - 0 Anioły Garczegorze 6 kwietnia 2024
Anioły Garczegorze 0 - 0 Supra Kwidzyn 30 marca 2024
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Anioły Garczegorze 23 marca 2024
Anioły Garczegorze 1 - 2 Arka II Gdynia 16 marca 2024
Gedania II Gdańsk 2 - 3 Anioły Garczegorze 10 marca 2024
Anioły Garczegorze 1 - 2 Grom Nowy Staw 2 marca 2024
Anioły Garczegorze 1 - 1 Pomezania Malbork 18 listopada 2023
Sparta Sycewice 2 - 2 Anioły Garczegorze 11 listopada 2023
Anioły Garczegorze 1 - 2 Bałtyk Gdynia 4 listopada 2023
Jaguar Gdańsk 3 - 2 Anioły Garczegorze 28 października 2023
Chojniczanka II Chojnice 4 - 5 Anioły Garczegorze 22 października 2023
Anioły Garczegorze 1 - 4 Radunia II Stężyca 14 października 2023
GKS Kolbudy 1 - 2 Anioły Garczegorze 7 października 2023
Anioły Garczegorze 3 - 2 Pogoń Lębork 30 września 2023
Gryf Słupsk 2 - 1 Anioły Garczegorze 23 września 2023
Anioły Garczegorze 2 - 1 Gryf Wejherowo 16 września 2023
Start Miastko 1 - 4 Anioły Garczegorze 9 września 2023
Anioły Garczegorze 3 - 4 MKS Władysławowo 2 września 2023
Supra Kwidzyn 0 - 2 Anioły Garczegorze 26 sierpnia 2023
Anioły Garczegorze 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 19 sierpnia 2023
Arka II Gdynia 0 - 1 Anioły Garczegorze 15 sierpnia 2023
Anioły Garczegorze 2 - 1 Gedania II Gdańsk 12 sierpnia 2023
Grom Nowy Staw 1 - 0 Anioły Garczegorze 5 sierpnia 2023

IV liga pomorska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Borowski Grom Nowy Staw 23
2 Andrzej Łyszyk Gryf Słupsk 15
3 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 14
4 Konrad Nędza Pomezania Malbork 12
5 Tomasz Grabowski Pomezania Malbork 12
6 Dominik Klecha MKS Władysławowo 12
7 Szymon Rychłowski Bałtyk Gdynia 12
8 Krzysztof Idzi Gryf Wejherowo 11
9 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 11
10 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 10
11 Janusz Surdykowski Jaguar Gdańsk 10
12 Paweł Czychowski Jaguar Gdańsk 10
13 Robert Wesołowski Pomezania Malbork 10
14 Maciej Miecznikowski Gryf Słupsk 9
15 Dominik Stolc Radunia II Stężyca 9
16 Przemysław Płotka Jaguar Gdańsk 9
17 Damian Wojda Pogoń Lębork 9
18 Maciej Leske Gryf Wejherowo 8
19 Fabian Urbański Grom Nowy Staw 8
20 Norbert Hołtyn Grom Nowy Staw 7
21 Robert Hirsz Bałtyk Gdynia 7
22 Łukasz Skierka Sparta Sycewice 7
23 Jakub Kwidziński Gryf Wejherowo 7
24 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 6
25 Dawid Kowalski Anioły Garczegorze 6
26 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 6
27 Krystian Faltyński Gryf Wejherowo 6
28 Bartłomiej Iwański Gryf Wejherowo 6
29 Jakub Kościów Sparta Sycewice 6
30 Jakub Rendzio Radunia II Stężyca 6
31 Mateusz Pietrzyk Supra Kwidzyn 6
32 Jakub Żywicki Chojniczanka II Chojnice 6
33 Adam Duda Jaguar Gdańsk 5
34 Dariusz Staniaszek Supra Kwidzyn 5
35 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 5
36 Mateusz Koniuszy Pogoń Lębork 5
37 Bartek Błaszczyk Powiśle Dzierzgoń 4
38 Krzysztof Rzepa Powiśle Dzierzgoń 4
39 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 4
40 Hubert Żuber Sparta Sycewice 4
41 Maksym Demianchuk Bałtyk Gdynia 4
42 Wiktor Ciechański Gryf Słupsk 4
43 Maciej Gregorek Anioły Garczegorze 4
44 Krzysztof Iwanowski Bałtyk Gdynia 4
45 Mateusz Meyer Chojniczanka II Chojnice 4
46 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 4
47 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 4
48 Rafał Bobrowski Sparta Sycewice 4
49 Bartosz Bławat Gedania II Gdańsk 4
50 Marcin Dampc GKS Kolbudy 4
51 Kacper Rapinczuk Pomezania Malbork 4
52 Krystian Rodzim Radunia II Stężyca 4
53 Daniel Lorkowski Powiśle Dzierzgoń 3
54 Donat Adkonis Sparta Sycewice 3
55 Adrian Polański Grom Nowy Staw 3
56 Dawid Patelcztyk Pogoń Lębork 3
57 Vadym Kukuruza Arka II Gdynia 3
58 Radosław Stępień Bałtyk Gdynia 3
59 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 3
60 Sebastian Dziadkowiec Pomezania Malbork 3
61 Igor Michalski Jaguar Gdańsk 3
62 Jakub Kafarski Radunia II Stężyca 3
63 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 3
64 Igor Pawlak Gedania II Gdańsk 3
65 Oktawian Skrzecz Bałtyk Gdynia 3
66 Michał Kowalkowski Pogoń Lębork 3
67 Mateusz Dampc Pogoń Lębork 3
68 Filip Lipka Radunia II Stężyca 3
69 Krzysztof Bryndal Start Miastko 3
70 Jakub Narodzonek Start Miastko 3
71 Jakub Piotrowski Arka II Gdynia 3
72 Karol Świdziński Gryf Słupsk 3
73 Nikodem Bunik Gedania II Gdańsk 3
74 Rafał Majtyka Chojniczanka II Chojnice 3
75 Kacper Szostak Start Miastko 3
76 Kordian Błażejczyk Pogoń Lębork 3
77 Konrad Bizewski MKS Władysławowo 3
78 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 3
79 Oskar Bohm Bałtyk Gdynia 3
80 Mateusz Sadło GKS Kolbudy 3
81 Oliwier Kątny Gryf Wejherowo 2
82 Mateusz Latkiewicz Pomezania Malbork 2
83 Aleksander Reclaw Radunia II Stężyca 2
84 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 2
85 Marcin Pietrowski Jaguar Gdańsk 2
86 Ahmed Hafez Hussein Abdallah Arka II Gdynia 2
87 Adrian Rajski Radunia II Stężyca 2
88 Grzegorz Gulczyński Radunia II Stężyca 2
89 Miłosz Detmer Chojniczanka II Chojnice 2
90 Ksawery Ronowski Sparta Sycewice 2
91 Wojciech Wójcik Sparta Sycewice 2
92 Tomasz Wacławski Supra Kwidzyn 2
93 Krzysztof Guzowski Start Miastko 2
94 Szymon Łukasiewicz GKS Kolbudy 2
95 Alef Miraildes Firmino Dos Anjos Chojniczanka II Chojnice 2
96 Jakub Romanik Chojniczanka II Chojnice 2
97 Martin Romanek Pogoń Lębork 2
98 Kacper Chmielewski Powiśle Dzierzgoń 2
99 Kacper Bladowski Jaguar Gdańsk 2
100 Krzysztof Kaniewski Radunia II Stężyca 2
101 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 2
102 Bartosz Ossowski Bałtyk Gdynia 2
103 Damian Tofil Sparta Sycewice 2
104 Bartłomiej Szwajczewski Start Miastko 2
105 Michał Kobiela Anioły Garczegorze 2
106 Robert Zieliński Grom Nowy Staw 2
107 Kacper Madej Chojniczanka II Chojnice 2
108 Dawid Zieliński Grom Nowy Staw 2
109 Gustaw Panic Gedania II Gdańsk 2
110 Mateusz Górka Supra Kwidzyn 2
111 Paweł Koniuszek Start Miastko 2
112 Kacper Jendruch Gryf Słupsk 2
113 Jakub Leszkiewicz Pogoń Lębork 2
114 Maciej Zagraba Chojniczanka II Chojnice 2
115 Andrzej Kaszuba Jaguar Gdańsk 1
116 Jan Garczyński Start Miastko 1
117 Bartosz Śmietanko Pomezania Malbork 1
118 Mateusz Długołęcki Bałtyk Gdynia 1
119 Adrian Włoch Pomezania Malbork 1
120 Przemysław Ronkowski MKS Władysławowo 1
121 Julian Goyke Gryf Wejherowo 1
122 Jakub Siekierski Bałtyk Gdynia 1
123 Karol Kowalczyk Powiśle Dzierzgoń 1
124 Mateusz Klecha Pogoń Lębork 1
125 Jarosław Kuźniarski GKS Kolbudy 1
126 Damian Kugiel GKS Kolbudy 1
127 Krzysztof Garbowski Start Miastko 1
128 Konrad Waliszewski Gedania II Gdańsk 1
129 Mateusz Michalewski Gedania II Gdańsk 1
130 Wojciech Zyska Gedania II Gdańsk 1
131 Piotr Marszałek Pomezania Malbork 1
132 Filip Mosek Chojniczanka II Chojnice 1
133 Marcel Predenkiewicz Arka II Gdynia 1
134 Jacek Gretkowski Supra Kwidzyn 1
135 Przemysław Lewandowski Supra Kwidzyn 1
136 Oskar Formela MKS Władysławowo 1
137 Dawid Jabłoński Supra Kwidzyn 1
138 Jakub Fijałkowski Gedania II Gdańsk 1
139 Marcel Pietrykowski Sparta Sycewice 1
140 Marcel Karakiewicz Gedania II Gdańsk 1
141 Wojciech Zieliński Arka II Gdynia 1
142 Wiktor Sawicki Arka II Gdynia 1
143 Jakub Borsuk Start Miastko 1
144 Marcin Drzazgowski Anioły Garczegorze 1
145 Igor Bogdański Gedania II Gdańsk 1
146 Dominik Rycewicz GKS Kolbudy 1
147 Szymon Dawidowski MKS Władysławowo 1
148 Dawid Karczewski Pomezania Malbork 1
149 Krzysztof Błażek Grom Nowy Staw 1
150 Michał Alaburda Supra Kwidzyn 1
151 Marcin Karniluk Pomezania Malbork 1
152 Jakub Jędrzejewski Supra Kwidzyn 1
153 Maciej Gorwa Gedania II Gdańsk 1
154 Filip Kowalski Arka II Gdynia 1
155 Jan Furman Radunia II Stężyca 1
156 Cezary Gołubiński MKS Władysławowo 1
157 Oskar Klessa Chojniczanka II Chojnice 1
158 Jakub Goliński Chojniczanka II Chojnice 1
159 Jakub Bloch Anioły Garczegorze 1
160 Dawid Darga Anioły Garczegorze 1
161 Wojciech Pawlina Gryf Słupsk 1
162 Kacper Dawidowski MKS Władysławowo 1
163 Mateusz Motyliński Supra Kwidzyn 1
164 Aleksander Łazarski Gedania II Gdańsk 1
165 Paweł Zamerski Powiśle Dzierzgoń 1
166 Paweł Kowalczyk Pogoń Lębork 1
167 Adam Wróblewski Chojniczanka II Chojnice 1
168 Kamil Dryjas Pomezania Malbork 1
169 Przemysław Kinder Jaguar Gdańsk 1
170 Oliwier Maczkowski Arka II Gdynia 1
171 Marcel Stenka Arka II Gdynia 1
172 Adam Płotka Radunia II Stężyca 1
173 Maciej Dampc Radunia II Stężyca 1
174 Tymoteusz Czyż MKS Władysławowo 1
175 Patryk Wójcik Sparta Sycewice 1
176 Michał Gajewski Powiśle Dzierzgoń 1
177 Nikodem Ciechański Gryf Słupsk 1
178 Dominik Butowski Gryf Słupsk 1
179 Robert Sulewski Jaguar Gdańsk 1
180 Mateusz Krause Arka II Gdynia 1
181 Aleksander Drozdowicz Bałtyk Gdynia 1
182 Kamil Witkowski Gedania II Gdańsk 1
183 Kacper Hebel Gryf Wejherowo 1
184 Antoni Prałat Chojniczanka II Chojnice 1
185 Chrystian Domaschke Radunia II Stężyca 1
186 Bartłomiej Borowicz Start Miastko 1
187 Jarosław Cudziło Sparta Sycewice 1
188 Piotr Dudzik Grom Nowy Staw 1
189 Kacper Skonieczny Chojniczanka II Chojnice 1
190 Patryk Migowski Arka II Gdynia 1
191 Patryk Popieliński Gedania II Gdańsk 1
192 Mateusz Bany GKS Kolbudy 1
193 Sebastian Gwóżdż Supra Kwidzyn 1