Mający na swoim koncie 268 występów w Ekstraklasie Marcin Pietrowski wraca do swojego rodzinnego Gdańska i zagra w tamtejszym Jaguarze.

Grający na pozycji środkowego obrońcy Marcin Pietrowski - niezwykle doświadczony zawodnik przechodzi z Miedzi Legnica do Jaguara Gdańsk. Zawodnik wraca do rodzinnego Gdańska po 6 latach - lecz nie do Lechii, której barwy najdłużej reprezentował w swojej karierze.

Jego przygoda rozpoczęła się właśnie w Lechii Gdańsk gdzie występował od 2003 roku jako junior aż do 2015 roku. Następnie związał się z Piastem Gliwice, którego barwy reprezentował przez 5 sezonów a z którym także zdobył tytuł mistrza Polski w sezonie 2018/19. Po Piaście związał się z Miedzią Legnica, by po rozegranych tam dwóch sezonach wrócić ponownie do Gdańska.

Jego dorobek jest imponujący: 268 występów w Ekstraklasie, 24 występy w I lidze, udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów i Ligi Europy, wszystkie trzy medale Ekstraklasy.


Foto: Jaguar Gdańsk

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.