Damian Kostkowski został wystawiony na listę transferową Stali Rzeszów

Stal Rzeszów poinformowała, że 28-letni obrońca został wystawiony na listę transferową. Mowa o Damianie Kostkowskim, który dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

więcej →

Lukáš Bielák kolejnym wzmocnieniem Podhala Nowy Targ

Kolejny zawodnik dołączył do ekipy Szymona Grabowskiego. W poprzednim sezonie występował w Fortuna I Lidze.

więcej →

Marcin Pietrowski wraca do Gdańska i zagra w 4 lidze

Mający na swoim koncie 268 występów w Ekstraklasie Marcin Pietrowski wraca do swojego rodzinnego Gdańska i zagra w tamtejszym Jaguarze.

więcej →

Sebastian Rak zawodnikiem Motoru Lublin

Występujący w zeszłym sezonie 20-letni napastnik Sebastian Rak związał się dwuletnim kontraktem z Motorem Lublin i w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy drugoligowca

więcej →

Konrad Prawucki zawodnikiem Błękitnych Stargard

Konrad Prawucki opuszcza szeregi Floty Świnoujście na rzecz innego klubu z województwa zachodniopomorskiego. W przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy spadkowicza z 2 ligi.

więcej →

Hubert Antkowiak opuszcza Elanę Toruń. Zagra u ligowego rywala

Zawodnikiem Polonii Środa Wielkopolska został napastnik Hubert Antkowiak. Jest to kolejny zawodnik, który opuszcza Elanę Toruń. Poprzednio zespół opuścili Łukasz Furtak, Mariusz Kryszak oraz Marcin Matus.

więcej →

Adrian Szynka i Łukasz Furtak zasilają Podhale Nowy Targ

Podhale Nowy Targ pozyskało dwóch doświadczonych zawodników pochodzących z III ligi grupy II.

więcej →

Igor Tarała w Hutniku Kraków! Jest też lista transferowa klubu z Nowej Huty

Dużo się dzieje ostatnio w ekipie z Nowej Huty. Dziś Hutnik Kraków ogłosił pozyskanie Igora Tarały z Głogovii Głogów Małopolski, a ponadto poinformował, którzy zawodnicy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu...

więcej →

Piotr Darmochwał, Krystian Kalinowski oraz Adam Nowak na liście transferowej Motoru Lublin

Trzech zawodników znalazło się na liście transferowej drugoligowego Motoru Lublin. Jak czytamy na oficjalnej stronie, wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy otrzymali Piotr Darmochwał, Krystian Kalinowski oraz Adam Nowak.

więcej →

Mariusz Rzepecki znalazł się na liście transferowej Błękitnych Stargard

Błękitni Stargard wystawili na listę transferową doświadczonego bramkarza. Mariusz Rzepecki, bo o nim mowa, w ekipie z województwa zachodniopomorskiego występuje od sezonu 2017/18.

więcej →

Podbeskidzie Bielsko-Biała ogłosiło listę transferową! Sześciu piłkarzy może opuścić beniaminka PKO Ekstraklasy

Podbeskidzie Bielsko-Biała ogłosiło listę transferową, czyli listę zawodników, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. Znalazło się na niej sześciu piłkarzy.

więcej →

Siedmiu zawodników znalazło się na liście transferowej Hutnika Kraków

Hutnik Kraków ogłosił listę transferową. Klub w porozumieniu z dyrektorem sportowym oraz sztabem szkoleniowym, postanowił dać siedmiu zawodnikom, wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

więcej →