Dużo się dzieje ostatnio w ekipie z Nowej Huty. Dziś Hutnik Kraków ogłosił pozyskanie Igora Tarały z Głogovii Głogów Małopolski, a ponadto poinformował, którzy zawodnicy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.


Igor Tarała został nowym zawodnikiem Hutnika Kraków. 18-latek występuje na pozycji na pozycji napastnika, a na Suche Stawy trafił z Głogovii Głogów Małopolski, która w nadchodzący weekend zakończy sezon w 4 lidze podkarpackiej. To jednak nie koniec wieści z klubu z Nowej Huty, bowiem ten ogłosił także listę transferową, na której znalazło się aż 13 piłkarzy.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Hutnika, wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali Kamil Bełczowski, Kamil Broda, Jakub Czarniecki, Filip Handzlik, Tomasz Kurek, Norbert Leśniak, Patryk Matysek, Mateusz Ozimek, Mateusz Reczulski, Maksymilian Sobolewski, Karol Wątroba, Mateusz Zając i Dawid Źródlewski. Klub także poinformował, że umowę z nim przedłużył Krzysztof Świątek.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.