Sebastian Jacak kolejnym letnim transferem Hutnika Kraków

Kolejnym wzmocnieniem Hutnika Kraków został Sebastian Jacak, dla 25-letniego pomocnika jest to powrót na Suche Stawy po sześciu latach. Zawodnik związał się z umową obowiązującą do 30 czerwca 2023 roku.

więcej →

Hutnik Kraków oraz Pogoń Grodzisk Mazowiecki spadły z eWinner 2 ligi

Poznaliśmy wszystkich spadkowiczów z eWinner 2 ligi. Do Sokoła Ostróda w sobotę dołączyły Hutnik Kraków oraz Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

więcej →

To już pewne! Stal Rzeszów po 28 latach awansowała do 1 ligi

27 kwietnia 2022 roku to już data historyczna dla fanów Stali Rzeszów. Ich ulubieńcy w środę, chwilę po godzinie 20:00 oficjalnie mogli cieszyć się z awansu do Fortuna 1 ligi,...

więcej →

Sokół Ostróda przegrał z Hutnikiem Kraków i spadł z eWinner 2 ligi

Poznaliśmy pierwszego spadkowicza z eWinner 2 ligi. Została nim ekipa Sokoła Ostróda, która w sobotę przegrała na wyjeździe z Hutnikiem Kraków.

więcej →

Kamil Sobala odchodzi z Hutnika Kraków

Kamil Sobala nie będzie już reprezentował barw Hutnika Kraków. Umowa z 35-latkiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

więcej →

Mecz GKS-u Bełchatów z Hutnikiem Kraków nie dojdzie do skutu

Mecz GKS-u Bełchatów z Hutnikiem Kraków nie dojdzie do skutku. Spotkanie miało zostać rozegrane w sobotę 5 marca 2022 roku.

więcej →

Hutnik Kraków mimo ambitnej gry przegrał z Motorem Lublin

Inauguracja piłkarskiej wiosny dla Motoru Lublin. Podopieczni Marka Saganowskiego pokonali na Suchych Stawach Hutnika Kraków.

więcej →

Mateusz Ozimek piłkarzem Orląt Radzyń Podlaski

Nowym zawodnikiem Orląt Radzyń Podlaski został 21-letni Mateusz Ozimek. Młody skrzydłowy związał się z klubem 1,5-roczną umową.

więcej →

Bartosz Tetych będzie grał w Wiślanach Jaśkowice

Wyjaśniła się przyszłość Bartosza Tetycha. 25-letni były zawodnik Hutnika Kraków, w rundzie wiosennej będzie występował w czwartoligowych Wiślanach Jaśkowice.

więcej →

Ilias El Bouh na celowniku Hutnika Kraków

Drugoligowy Hutnik Kraków może pozyskać byłego piłkarza Olimpii Elbląg. Mowa tutaj o Ilias El Bouh, który jesienią rozegrał jeden mecz w eWinner 2 lidze.

więcej →

Abdallah Hafez został wypożyczony do Górnika Polkowice

Piłkarz Hutnika Kraków wiosną zagra w Górniku Polkowice. Mowa tutaj o Abdallahu Hafezie, który został wypożyczony do beniaminka Fortuna 1 ligi.

więcej →

Mateusz Wyjadłowski wypożyczony do Hutnika Kraków

Mateusz Wyjadłowski nadchodzącą rundę wiosenną spędzi w drugoligowym Hutniku Kraków. Wypożyczenie 22-letniego napastnika do Stali Mielec zostało skrócone.

więcej →

Adrian Basta wzmocnił Hutnika Kraków

Hutnik Kraków potwierdził kolejne wzmocnienie. Do drugoligowca dołączył Adrian Basta, który ostatnio był zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz.

więcej →

Sebastian Zalepa nowym piłkarzem Hutnika Kraków

Hutnik Kraków potwierdził kolejne zimowe wzmocnienie. Do ekipy Krzysztofa Lipeckiego dołączył Sebastian Zalepa, który ostatnio był bez klubu.

więcej →

Jarosław Lis na testach w Hutniku Kraków

Piłkarz TEXOM Sokoła Sieniawa trenuje z Hutnikiem Kraków. Mowa tutaj o Jarosławie Lisie, który w rundzie jesiennej rozegrał 14 spotkań w 3 lidze gr. IV.

więcej →

Elorhan Matheus Vital Gomes de Sena nowym zawodnikiem Hutnika Kraków

Drugoligowy Hutnik Kraków dokonał bardzo ciekawego wzmocnienia. Do ekipy dowodzonej przez Krzysztofa Lipeckiego dołączył Elorhan Matheus Vital Gomes de Sena.

więcej →

Szymon Stasik wypożyczony do Hutnika Kraków

Drugoligowy Hutnik Kraków ma nowego zawodnika. Został nim Szymon Stasik, który został wypożyczony z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

więcej →

Piotr Zmorzyński podpisał umowę z Arką Gdynia

Arka Gdynia ma nowego piłkarza. Został nim Piotr Zmorzyński, który w minionej rundzie występował w drugoligowym Hutniku Kraków.

więcej →

Piotr Zmorzyński odszedł z Hutnika Kraków

Piotr Zmorzyński nie jest już piłkarzem drugoligowego Hutnika Kraków. Jak poinformował oficjalny serwis internetowy klubu, umowa z 27-latkiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

więcej →

Pięciu piłkarzy znalazło się na liście transferowej Hutnika Kraków

Drugoligowy Hutnik Kraków na łamach oficjalnej strony internetowej, opublikował listę transferową. Jak czytamy, pięciu piłkarzy otrzymało wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

więcej →