Trzech zawodników znalazło się na liście transferowej drugoligowego Motoru Lublin. Jak czytamy na oficjalnej stronie, wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy otrzymali Piotr Darmochwał, Krystian Kalinowski oraz Adam Nowak.


Piotr Darmochwał, Krystian Kalinowski oraz Adam Nowak zostali wystawieni na listę transferową drugoligowego Motoru Lublin. Tym samym cała trójka otrzymała wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. 29-letni pomocnik Darmochwał jesienią zagrał w dwóch meczach, a 26-letni pomocnik Nowak zagrał w jednym meczu 2 ligi. 22-letni bramkarz Kalinowski zaś, nie wystąpił w żadnym spotkaniu ligowym.

Darmochwał oraz Nowak w Motorze występują od początku sezonu 2019/20, a Kalinowiski dołączył przed rundą wiosenną. 29-letni pomocnik pierwsze kroki stawiał w Tomasovii Tomaszów Lubelski. Kolejnym klubem w jego karierze był Promień Opalenica, a ponadto grał także w Okocimskim KS-ie Brzesko, Stomilu Olsztyn, Wiśle Płock, Olimpii Grudziądz, Wiśle Puławy oraz Avii Świdnik.

26-letni pomocnik Nowak jest wychowankiem Wisły Józefów. Kolejnym krokiem w jego karierze były przenosiny do Wisły Puławy, a ponadto grał też w Opolaninie Opole Lubelskie, Avii Świdnik, GKS-ie Bełchatów, Stali Kraśnik i Stali Rzeszów. Jeśli chodzi zaś 22-letniego Kalinowskiego, to jego pierwszym klubem był Mazur Radzymin, a ponadto reprezentował także barwy Legii Warszawa, Znicza Pruszków, Zagłębia Lubin, ŁKS-u 1926 Łomża i Stali Stalowa Wola.


Foto: Motor Lublin

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.