Chojniczanka Chojnice przedstawiła oficjalną listę transferową, na której znalazło się czterech zawodników. Dostali oni wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

Czterech pomocników z Chojniczanki Chojnice znalazło się na oficjalnej liście transferowej klubu, a są nimi: 20-letni Szymon Emche, 25-letni Maciej Kona, 22-letni Kamil Orlik oraz 31-letni Adrian Rakowski. 

Szymon Emche w tym sezonie wystąpił formalnie w 12 spotkaniach, ale na boisku spędził 116 minut, w tym czasie raz wpisał się na listę strzelców. Z Chojniczanką związany był od sezonu 2020/21 i ogólnie wystąpił w 31 spotkaniach.

Maciej Kona rozegrał 17 spotkań i trzy razy trafiał do bramki przeciwnika, podobnie jak Emche dołączył przed sezonem 2020/21 a na swoim koncie zgromadził 55 występów.

Pozostała dwójka zgromadziła mniej występów, Adrian Rakowski wystąpił w 7 spotkaniach, natomiast Kamil Orlik nie wystąpił w żadnym spotkaniu w rundzie jesiennej.

Źródło / Foto: Chojniczanka Chojnice 

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.