Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg nie mieli litości dla beniaminka 3 ligi gr. II. Podopieczni Dietmara Brehmera ze Stolemem Gniewino zagrali na "szóstkę".


Stolem Gniewino w meczu z wyżej notowaną Kotwicą Kołobrzeg chciał sprawić niespodziankę. Beniaminek zagrał bez kompleksów, ale to aspirujący do awansu do eWinner 2 ligi podopieczni Dietmara Brehmera byli konkretniejsi. Gospodarze prowadzenie objęli w 17. minucie, a piłkę w siatce umieścił Piotr ŁysiakKołobrzeżanie ani myśleli się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania gola numer dwa. 

Stolem jednak starał się odpierać ataki wyżej notowanej Kotwicy i całkiem nieźle mu to wychodziło. Miejscowi cały czas napierali i w 33. minucie podwyższyli na 2-0, a bramkę zdobył Michał Kozajda. Zespół z Gniewina próbował w kolejnych minutach złapać kontakt, ale "biało-niebiescy" nie dali sobie wbić bramki. Ekipa Dietmara Brehmera w drugiej odsłonie nadal była stroną przeważającą, a kolejne trafienia były kwestią czasu.

Kotwica trzeciego gola zdobyła tuż po przerwie, a tym razem do siatki trafił Grzegorz Goncerz. Popularny "Gonzo" w nie zatrzymywał się i sześć minut później później miał już na swoim koncie dublet. Kołobrzeżanie zaś włączyli piąty bieg i jeszcze dwukrotnie cieszyli się z bramki. Najpierw do siatki trafił Damian Kostkowski, a wynik spotkania ustalił Dominik Chromiński.


Kotwica Kołobrzeg - Stolem Gniewino 6-0 (2-0)

1-0 Piotr Łysiak (17)

2-0 Michał Kozajda (33)

3-0 Grzegorz Goncerz (47)

4-0 Grzegorz Goncerz (53)

5-0 Damian Kostkowski (60)

6-0 Dominik Chromiński (71)


Foto: Patrycja Smalkowska/Kotwica Kołobrzeg

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.