IV liga pomorska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 29 72 23 3 3 80 30 50
2 Jaguar Gdańsk 29 67 22 1 6 82 39 43
3 Bałtyk Gdynia 29 61 19 4 6 73 36 37
4 Grom Nowy Staw 29 57 17 6 6 64 36 28
5 Pomezania Malbork 29 49 13 10 6 69 41 28
6 Chojniczanka II Chojnice 29 45 14 3 12 65 55 10
7 Gryf Wejherowo 29 42 13 3 13 59 52 7
8 Anioły Garczegorze 29 42 12 6 11 54 47 7
9 Supra Kwidzyn 29 41 11 8 10 36 47 -11
10 Radunia II Stężyca 29 40 11 7 11 53 56 -3
11 Pogoń Lębork 29 39 10 9 10 54 48 6
12 Powiśle Dzierzgoń 29 33 8 9 12 34 44 -10
13 MKS Władysławowo 28 30 7 9 12 42 59 -17
14 Sparta Sycewice 29 29 6 11 12 46 65 -19
15 Arka II Gdynia 29 25 6 7 16 43 56 -13
16 Gedania II Gdańsk 29 22 6 4 19 43 80 -37
17 GKS Kolbudy 29 16 4 4 21 24 81 -57
18 Start Miastko 28 15 3 6 19 32 81 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 15 43 14 1 0 47 11 36
2 Jaguar Gdańsk 14 33 11 0 3 41 21 20
3 Bałtyk Gdynia 14 32 10 2 2 35 15 20
4 Grom Nowy Staw 14 27 8 3 3 32 18 14
5 Pomezania Malbork 14 25 7 4 3 35 19 16
6 Chojniczanka II Chojnice 15 25 8 1 6 40 31 9
7 Pogoń Lębork 15 22 6 4 5 27 16 11
8 Radunia II Stężyca 15 21 6 3 6 31 32 -1
9 Gryf Wejherowo 15 18 5 3 7 27 26 1
10 Anioły Garczegorze 14 18 5 3 6 25 24 1
11 Supra Kwidzyn 15 17 4 5 6 17 28 -11
12 Powiśle Dzierzgoń 14 17 4 5 5 17 19 -2
13 Gedania II Gdańsk 14 17 5 2 7 25 30 -5
14 MKS Władysławowo 14 16 4 4 6 23 31 -8
15 Arka II Gdynia 15 14 3 5 7 23 25 -2
16 Start Miastko 15 13 3 4 8 19 35 -16
17 Sparta Sycewice 14 12 3 3 8 23 34 -11
18 GKS Kolbudy 14 9 2 3 9 16 35 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jaguar Gdańsk 15 34 11 1 3 41 18 23
2 Grom Nowy Staw 15 30 9 3 3 32 18 14
3 Gryf Słupsk 14 29 9 2 3 33 19 14
4 Bałtyk Gdynia 15 29 9 2 4 38 21 17
5 Pomezania Malbork 15 24 6 6 3 34 22 12
6 Gryf Wejherowo 14 24 8 0 6 32 26 6
7 Anioły Garczegorze 15 24 7 3 5 29 23 6
8 Supra Kwidzyn 14 24 7 3 4 19 19 0
9 Chojniczanka II Chojnice 14 20 6 2 6 25 24 1
10 Radunia II Stężyca 14 19 5 4 5 22 24 -2
11 Pogoń Lębork 14 17 4 5 5 27 32 -5
12 Sparta Sycewice 15 17 3 8 4 23 31 -8
13 Powiśle Dzierzgoń 15 16 4 4 7 17 25 -8
14 MKS Władysławowo 14 14 3 5 6 19 28 -9
15 Arka II Gdynia 14 11 3 2 9 20 31 -11
16 GKS Kolbudy 15 7 2 1 12 8 46 -38
17 Gedania II Gdańsk 15 5 1 2 12 18 50 -32
18 Start Miastko 13 2 0 2 11 13 46 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Bałtyk Gdynia

Gospodarze Wynik Goście Data
Sparta Sycewice 0 - 0 Bałtyk Gdynia 22 czerwca 2024
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Jaguar Gdańsk 15 czerwca 2024
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Anioły Garczegorze 8 czerwca 2024
Chojniczanka II Chojnice 0 - 0 Bałtyk Gdynia 1 czerwca 2024
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Radunia II Stężyca 25 maja 2024
GKS Kolbudy 1 - 8 Bałtyk Gdynia 18 maja 2024
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Pogoń Lębork 11 maja 2024
Gryf Słupsk 4 - 1 Bałtyk Gdynia 4 maja 2024
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Gryf Wejherowo 27 kwietnia 2024
Start Miastko 1 - 7 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2024
Bałtyk Gdynia 3 - 2 MKS Władysławowo 13 kwietnia 2024
Supra Kwidzyn 2 - 1 Bałtyk Gdynia 6 kwietnia 2024
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 30 marca 2024
Arka II Gdynia 2 - 4 Bałtyk Gdynia 23 marca 2024
Bałtyk Gdynia 4 - 2 Gedania II Gdańsk 16 marca 2024
Grom Nowy Staw 1 - 1 Bałtyk Gdynia 9 marca 2024
Bałtyk Gdynia 4 - 2 Pomezania Malbork 2 marca 2024
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Sparta Sycewice 18 listopada 2023
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia 11 listopada 2023
Anioły Garczegorze 1 - 2 Bałtyk Gdynia 4 listopada 2023
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 27 października 2023
Radunia II Stężyca 1 - 3 Bałtyk Gdynia 22 października 2023
Bałtyk Gdynia 4 - 0 GKS Kolbudy 14 października 2023
Pogoń Lębork 0 - 1 Bałtyk Gdynia 7 października 2023
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Gryf Słupsk 30 września 2023
Gryf Wejherowo 1 - 2 Bałtyk Gdynia 23 września 2023
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Start Miastko 15 września 2023
MKS Władysławowo 3 - 2 Bałtyk Gdynia 9 września 2023
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Supra Kwidzyn 2 września 2023
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Bałtyk Gdynia 27 sierpnia 2023
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Arka II Gdynia 19 sierpnia 2023
Gedania II Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia 16 sierpnia 2023
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Grom Nowy Staw 11 sierpnia 2023
Pomezania Malbork 0 - 2 Bałtyk Gdynia 5 sierpnia 2023

IV liga pomorska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Borowski Grom Nowy Staw 21
2 Andrzej Łyszyk Gryf Słupsk 15
3 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 14
4 Dominik Klecha MKS Władysławowo 11
5 Konrad Nędza Pomezania Malbork 11
6 Krzysztof Idzi Gryf Wejherowo 11
7 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 11
8 Tomasz Grabowski Pomezania Malbork 10
9 Michał Choszcz Anioły Garczegorze 10
10 Szymon Rychłowski Bałtyk Gdynia 10
11 Janusz Surdykowski Jaguar Gdańsk 10
12 Paweł Czychowski Jaguar Gdańsk 10
13 Robert Wesołowski Pomezania Malbork 10
14 Maciej Miecznikowski Gryf Słupsk 9
15 Dominik Stolc Radunia II Stężyca 9
16 Przemysław Płotka Jaguar Gdańsk 9
17 Damian Wojda Pogoń Lębork 9
18 Robert Hirsz Bałtyk Gdynia 7
19 Fabian Urbański Grom Nowy Staw 7
20 Łukasz Skierka Sparta Sycewice 7
21 Maciej Leske Gryf Wejherowo 7
22 Jakub Kwidziński Gryf Wejherowo 7
23 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 6
24 Norbert Hołtyn Grom Nowy Staw 6
25 Krystian Faltyński Gryf Wejherowo 6
26 Bartłomiej Iwański Gryf Wejherowo 6
27 Jakub Kościów Sparta Sycewice 6
28 Jakub Rendzio Radunia II Stężyca 6
29 Mateusz Pietrzyk Supra Kwidzyn 6
30 Jakub Żywicki Chojniczanka II Chojnice 6
31 Dawid Kowalski Anioły Garczegorze 5
32 Adam Duda Jaguar Gdańsk 5
33 Arkadiusz Proena MKS Władysławowo 5
34 Dariusz Staniaszek Supra Kwidzyn 5
35 Mateusz Słumiński Anioły Garczegorze 5
36 Mateusz Koniuszy Pogoń Lębork 5
37 Wiktor Ciechański Gryf Słupsk 4
38 Maciej Gregorek Anioły Garczegorze 4
39 Krzysztof Iwanowski Bałtyk Gdynia 4
40 Mateusz Meyer Chojniczanka II Chojnice 4
41 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 4
42 Marcin Trojanowski Chojniczanka II Chojnice 4
43 Rafał Bobrowski Sparta Sycewice 4
44 Bartosz Bławat Gedania II Gdańsk 4
45 Marcin Dampc GKS Kolbudy 4
46 Kacper Rapinczuk Pomezania Malbork 4
47 Krystian Rodzim Radunia II Stężyca 4
48 Maksym Demianchuk Bałtyk Gdynia 3
49 Adrian Polański Grom Nowy Staw 3
50 Dawid Patelcztyk Pogoń Lębork 3
51 Vadym Kukuruza Arka II Gdynia 3
52 Radosław Stępień Bałtyk Gdynia 3
53 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 3
54 Sebastian Dziadkowiec Pomezania Malbork 3
55 Igor Michalski Jaguar Gdańsk 3
56 Jakub Kafarski Radunia II Stężyca 3
57 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 3
58 Igor Pawlak Gedania II Gdańsk 3
59 Krzysztof Rzepa Powiśle Dzierzgoń 3
60 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 3
61 Oktawian Skrzecz Bałtyk Gdynia 3
62 Michał Kowalkowski Pogoń Lębork 3
63 Mateusz Dampc Pogoń Lębork 3
64 Filip Lipka Radunia II Stężyca 3
65 Krzysztof Bryndal Start Miastko 3
66 Jakub Narodzonek Start Miastko 3
67 Jakub Piotrowski Arka II Gdynia 3
68 Karol Świdziński Gryf Słupsk 3
69 Nikodem Bunik Gedania II Gdańsk 3
70 Rafał Majtyka Chojniczanka II Chojnice 3
71 Bartek Błaszczyk Powiśle Dzierzgoń 3
72 Kacper Szostak Start Miastko 3
73 Kordian Błażejczyk Pogoń Lębork 3
74 Konrad Bizewski MKS Władysławowo 3
75 Hubert Syldatk Anioły Garczegorze 3
76 Oskar Bohm Bałtyk Gdynia 3
77 Mateusz Sadło GKS Kolbudy 3
78 Mateusz Latkiewicz Pomezania Malbork 2
79 Aleksander Reclaw Radunia II Stężyca 2
80 Klaudiusz Filas Jaguar Gdańsk 2
81 Marcin Pietrowski Jaguar Gdańsk 2
82 Ahmed Hafez Hussein Abdallah Arka II Gdynia 2
83 Adrian Rajski Radunia II Stężyca 2
84 Grzegorz Gulczyński Radunia II Stężyca 2
85 Miłosz Detmer Chojniczanka II Chojnice 2
86 Ksawery Ronowski Sparta Sycewice 2
87 Wojciech Wójcik Sparta Sycewice 2
88 Tomasz Wacławski Supra Kwidzyn 2
89 Krzysztof Guzowski Start Miastko 2
90 Szymon Łukasiewicz GKS Kolbudy 2
91 Alef Miraildes Firmino Dos Anjos Chojniczanka II Chojnice 2
92 Jakub Romanik Chojniczanka II Chojnice 2
93 Martin Romanek Pogoń Lębork 2
94 Kacper Chmielewski Powiśle Dzierzgoń 2
95 Kacper Bladowski Jaguar Gdańsk 2
96 Krzysztof Kaniewski Radunia II Stężyca 2
97 Filip Tomasiewicz Anioły Garczegorze 2
98 Bartosz Ossowski Bałtyk Gdynia 2
99 Damian Tofil Sparta Sycewice 2
100 Bartłomiej Szwajczewski Start Miastko 2
101 Michał Kobiela Anioły Garczegorze 2
102 Donat Adkonis Sparta Sycewice 2
103 Robert Zieliński Grom Nowy Staw 2
104 Kacper Madej Chojniczanka II Chojnice 2
105 Dawid Zieliński Grom Nowy Staw 2
106 Gustaw Panic Gedania II Gdańsk 2
107 Mateusz Górka Supra Kwidzyn 2
108 Paweł Koniuszek Start Miastko 2
109 Kacper Jendruch Gryf Słupsk 2
110 Jakub Leszkiewicz Pogoń Lębork 2
111 Maciej Zagraba Chojniczanka II Chojnice 2
112 Andrzej Kaszuba Jaguar Gdańsk 1
113 Jan Garczyński Start Miastko 1
114 Bartosz Śmietanko Pomezania Malbork 1
115 Mateusz Długołęcki Bałtyk Gdynia 1
116 Adrian Włoch Pomezania Malbork 1
117 Przemysław Ronkowski MKS Władysławowo 1
118 Julian Goyke Gryf Wejherowo 1
119 Jakub Siekierski Bałtyk Gdynia 1
120 Karol Kowalczyk Powiśle Dzierzgoń 1
121 Mateusz Klecha Pogoń Lębork 1
122 Jarosław Kuźniarski GKS Kolbudy 1
123 Damian Kugiel GKS Kolbudy 1
124 Krzysztof Garbowski Start Miastko 1
125 Konrad Waliszewski Gedania II Gdańsk 1
126 Mateusz Michalewski Gedania II Gdańsk 1
127 Hubert Żuber Sparta Sycewice 1
128 Wojciech Zyska Gedania II Gdańsk 1
129 Piotr Marszałek Pomezania Malbork 1
130 Filip Mosek Chojniczanka II Chojnice 1
131 Marcel Predenkiewicz Arka II Gdynia 1
132 Jacek Gretkowski Supra Kwidzyn 1
133 Przemysław Lewandowski Supra Kwidzyn 1
134 Oskar Formela MKS Władysławowo 1
135 Dawid Jabłoński Supra Kwidzyn 1
136 Jakub Fijałkowski Gedania II Gdańsk 1
137 Marcel Pietrykowski Sparta Sycewice 1
138 Marcel Karakiewicz Gedania II Gdańsk 1
139 Wojciech Zieliński Arka II Gdynia 1
140 Wiktor Sawicki Arka II Gdynia 1
141 Jakub Borsuk Start Miastko 1
142 Marcin Drzazgowski Anioły Garczegorze 1
143 Igor Bogdański Gedania II Gdańsk 1
144 Dominik Rycewicz GKS Kolbudy 1
145 Szymon Dawidowski MKS Władysławowo 1
146 Dawid Karczewski Pomezania Malbork 1
147 Krzysztof Błażek Grom Nowy Staw 1
148 Michał Alaburda Supra Kwidzyn 1
149 Marcin Karniluk Pomezania Malbork 1
150 Jakub Jędrzejewski Supra Kwidzyn 1
151 Maciej Gorwa Gedania II Gdańsk 1
152 Filip Kowalski Arka II Gdynia 1
153 Jan Furman Radunia II Stężyca 1
154 Cezary Gołubiński MKS Władysławowo 1
155 Oskar Klessa Chojniczanka II Chojnice 1
156 Jakub Goliński Chojniczanka II Chojnice 1
157 Jakub Bloch Anioły Garczegorze 1
158 Dawid Darga Anioły Garczegorze 1
159 Wojciech Pawlina Gryf Słupsk 1
160 Kacper Dawidowski MKS Władysławowo 1
161 Mateusz Motyliński Supra Kwidzyn 1
162 Aleksander Łazarski Gedania II Gdańsk 1
163 Paweł Zamerski Powiśle Dzierzgoń 1
164 Paweł Kowalczyk Pogoń Lębork 1
165 Oliwier Kątny Gryf Wejherowo 1
166 Adam Wróblewski Chojniczanka II Chojnice 1
167 Kamil Dryjas Pomezania Malbork 1
168 Przemysław Kinder Jaguar Gdańsk 1
169 Oliwier Maczkowski Arka II Gdynia 1
170 Marcel Stenka Arka II Gdynia 1
171 Adam Płotka Radunia II Stężyca 1
172 Maciej Dampc Radunia II Stężyca 1
173 Tymoteusz Czyż MKS Władysławowo 1
174 Patryk Wójcik Sparta Sycewice 1
175 Michał Gajewski Powiśle Dzierzgoń 1
176 Nikodem Ciechański Gryf Słupsk 1
177 Dominik Butowski Gryf Słupsk 1
178 Robert Sulewski Jaguar Gdańsk 1
179 Mateusz Krause Arka II Gdynia 1
180 Aleksander Drozdowicz Bałtyk Gdynia 1
181 Kamil Witkowski Gedania II Gdańsk 1
182 Kacper Hebel Gryf Wejherowo 1
183 Antoni Prałat Chojniczanka II Chojnice 1
184 Chrystian Domaschke Radunia II Stężyca 1
185 Bartłomiej Borowicz Start Miastko 1
186 Jarosław Cudziło Sparta Sycewice 1
187 Piotr Dudzik Grom Nowy Staw 1
188 Daniel Lorkowski Powiśle Dzierzgoń 1
189 Kacper Skonieczny Chojniczanka II Chojnice 1
190 Patryk Migowski Arka II Gdynia 1
191 Patryk Popieliński Gedania II Gdańsk 1
192 Mateusz Bany GKS Kolbudy 1
193 Sebastian Gwóżdż Supra Kwidzyn 1