IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 25 72 24 0 1 93 26 67
2 Gwardia Koszalin 24 65 21 2 1 91 11 80
3 Bałtyk Koszalin 25 65 21 2 2 77 15 62
4 Kluczevia Stargard 24 57 18 3 3 89 21 68
5 Biali Sądów 25 45 13 6 6 56 47 9
6 Perła Dygowo 25 39 10 9 6 42 33 9
7 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 24 35 9 8 7 40 34 6
8 Błękitni II Stargard 24 33 10 3 11 33 42 -9
9 Ina Goleniów 24 32 9 5 10 52 48 4
10 Mechanik Bobolice 24 29 9 2 13 38 69 -31
11 MKP Szczecinek 25 27 7 6 12 42 60 -18
12 Olimp Gościno 25 27 8 3 14 38 58 -20
13 Darłovia Darłowo 25 23 7 2 16 31 59 -28
14 Chemik Police 24 21 4 9 11 32 47 -15
15 Odra Chojna 25 18 5 3 17 27 70 -43
16 Orzeł Wałcz 24 17 4 5 15 27 63 -36
17 Unia Dolice 25 13 4 1 20 17 67 -50
18 Wieża Postomino 25 9 2 3 20 20 75 -55
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 12 36 12 0 0 48 8 40
2 Gwardia Koszalin 12 31 10 1 1 44 7 37
3 Kluczevia Stargard 12 31 10 1 1 49 8 41
4 Bałtyk Koszalin 12 29 9 2 1 42 8 34
5 Biali Sądów 12 23 7 2 3 31 21 10
6 Ina Goleniów 13 23 7 2 4 31 21 10
7 Perła Dygowo 13 20 5 5 3 23 16 7
8 Mechanik Bobolice 12 19 6 1 5 18 25 -7
9 Błękitni II Stargard 12 16 5 1 6 21 17 4
10 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 12 15 4 3 5 19 19 0
11 Olimp Gościno 13 14 4 2 7 22 29 -7
12 MKP Szczecinek 12 13 3 4 5 18 27 -9
13 Darłovia Darłowo 12 13 4 1 7 20 26 -6
14 Chemik Police 13 13 3 4 6 20 27 -7
15 Orzeł Wałcz 12 12 3 3 6 16 26 -10
16 Odra Chojna 12 11 3 2 7 16 30 -14
17 Unia Dolice 13 7 2 1 10 10 30 -20
18 Wieża Postomino 12 4 1 1 10 12 40 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 13 36 12 0 1 45 18 27
2 Bałtyk Koszalin 13 36 12 0 1 35 7 28
3 Gwardia Koszalin 12 34 11 1 0 47 4 43
4 Kluczevia Stargard 12 26 8 2 2 40 13 27
5 Biali Sądów 13 22 6 4 3 25 26 -1
6 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 12 20 5 5 2 21 15 6
7 Perła Dygowo 12 19 5 4 3 19 17 2
8 Błękitni II Stargard 12 17 5 2 5 12 25 -13
9 MKP Szczecinek 13 14 4 2 7 24 33 -9
10 Olimp Gościno 12 13 4 1 7 16 29 -13
11 Mechanik Bobolice 12 10 3 1 8 20 44 -24
12 Darłovia Darłowo 13 10 3 1 9 11 33 -22
13 Ina Goleniów 11 9 2 3 6 21 27 -6
14 Chemik Police 11 8 1 5 5 12 20 -8
15 Odra Chojna 13 7 2 1 10 11 40 -29
16 Unia Dolice 12 6 2 0 10 7 37 -30
17 Orzeł Wałcz 12 5 1 2 9 11 37 -26
18 Wieża Postomino 13 5 1 2 10 8 35 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Gwardia Koszalin

Gospodarze Wynik Goście Data
Odra Chojna 0 - 0 Gwardia Koszalin 15 czerwca 2024
Gwardia Koszalin 0 - 0 Olimp Gościno 8 czerwca 2024
Ina Goleniów 0 - 0 Gwardia Koszalin 1 czerwca 2024
Gwardia Koszalin 0 - 0 Unia Dolice 25 maja 2024
Darłovia Darłowo 0 - 0 Gwardia Koszalin 18 maja 2024
Gwardia Koszalin 0 - 0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 11 maja 2024
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 0 Gwardia Koszalin 4 maja 2024
Gwardia Koszalin 0 - 0 Bałtyk Koszalin 1 maja 2024
Chemik Police 0 - 0 Gwardia Koszalin 27 kwietnia 2024
Gwardia Koszalin 0 - 0 Kluczevia Stargard 20 kwietnia 2024
Mechanik Bobolice 0 - 2 Gwardia Koszalin 13 kwietnia 2024
Gwardia Koszalin 1 - 1 Biali Sądów 6 kwietnia 2024
Perła Dygowo 1 - 2 Gwardia Koszalin 30 marca 2024
Gwardia Koszalin 2 - 1 MKP Szczecinek 23 marca 2024
Błękitni II Stargard 1 - 3 Gwardia Koszalin 17 marca 2024
Gwardia Koszalin 3 - 0 Wieża Postomino 10 marca 2024
Gwardia Koszalin 3 - 0 Orzeł Wałcz 3 marca 2024
Gwardia Koszalin 7 - 2 Odra Chojna 25 listopada 2023
Olimp Gościno 1 - 4 Gwardia Koszalin 18 listopada 2023
Gwardia Koszalin 2 - 0 Ina Goleniów 11 listopada 2023
Unia Dolice 0 - 3 Gwardia Koszalin 4 listopada 2023
Gwardia Koszalin 4 - 0 Darłovia Darłowo 28 października 2023
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0 - 3 Gwardia Koszalin 21 października 2023
Gwardia Koszalin 1 - 2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 14 października 2023
Bałtyk Koszalin 0 - 2 Gwardia Koszalin 7 października 2023
Gwardia Koszalin 2 - 0 Chemik Police 30 września 2023
Kluczevia Stargard 1 - 1 Gwardia Koszalin 23 września 2023
Gwardia Koszalin 8 - 0 Mechanik Bobolice 16 września 2023
Biali Sądów 0 - 7 Gwardia Koszalin 9 września 2023
Gwardia Koszalin 4 - 1 Perła Dygowo 2 września 2023
MKP Szczecinek 0 - 7 Gwardia Koszalin 26 sierpnia 2023
Gwardia Koszalin 7 - 0 Błękitni II Stargard 19 sierpnia 2023
Wieża Postomino 0 - 9 Gwardia Koszalin 12 sierpnia 2023
Orzeł Wałcz 0 - 4 Gwardia Koszalin 5 sierpnia 2023

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Banachewicz Ina Goleniów 13
2 Miłosz Stępnik Bałtyk Koszalin 10
3 Adrian Cybula Gwardia Koszalin 10
4 Wiktor Sawicki Wybrzeże Rewalskie Rewal 9
5 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 8
6 Jakub Pożyczka Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8
7 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 7
8 Borys Sobstyl-Jałoszyński Wybrzeże Rewalskie Rewal 7
9 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 6
10 Fabian Pach Kluczevia Stargard 6
11 Sebastian Milanowski Gwardia Koszalin 6
12 Kamil Schab Mechanik Bobolice 6
13 Sebastian Inczewski Biali Sądów 6
14 Cezary Zalewski Gwardia Koszalin 6
15 Mateusz Górny MKP Szczecinek 6
16 Sebastian Ginter Bałtyk Koszalin 6
17 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 5
18 Łukasz Wiśniewski Perła Dygowo 5
19 Mikołaj Duwe Perła Dygowo 5
20 Maksym Krutin Biali Sądów 5
21 Michał Masłowski Gwardia Koszalin 5
22 Patryk Baranowski Kluczevia Stargard 4
23 Piotr Surma Kluczevia Stargard 4
24 Kacper Tomaszewicz Ina Goleniów 4
25 Viktor Kolesnyk Biali Sądów 4
26 Patryk Błaszczyk Błękitni II Stargard 4
27 Vladyslav Sandrak-Vinnytskyi Wieża Postomino 4
28 Radosław Mikołajczak Bałtyk Koszalin 4
29 Mateusz Bień Perła Dygowo 4
30 Dominik Dziąbek Kluczevia Stargard 4
31 Rafał Maćkowski Gwardia Koszalin 4
32 Marcin Gozdal Olimp Gościno 3
33 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 3
34 Dominik Grochowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3
35 Daniel Czerwiński MKP Szczecinek 3
36 Jakub Poznański Perła Dygowo 3
37 Bartosz Stankiewicz Darłovia Darłowo 3
38 Illia Sobol Biali Sądów 3
39 Damian Mosiejko Gwardia Koszalin 3
40 Przemysław Brzeziański Kluczevia Stargard 3
41 Daniel Chyła Wybrzeże Rewalskie Rewal 3
42 Karol Zarembski Chemik Police 3
43 Dominik Lis Chemik Police 3
44 Hubert Górka Perła Dygowo 3
45 Adrian Rutkowski Olimp Gościno 2
46 Paweł Krawiec Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
47 Łukasz Szymański Perła Dygowo 2
48 Grzegorz Magnuski Biali Sądów 2
49 Damian Gałosz Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
50 Kacper Piotrowski Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
51 Mateusz Myśliński Darłovia Darłowo 2
52 Michał Janicki Chemik Police 2
53 Marek Hermanowicz Orzeł Wałcz 2
54 Karol Ogórek Biali Sądów 2
55 Konrad Data Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
56 Olivier Albiński Gwardia Koszalin 2
57 Patryk Ściurkowski Orzeł Wałcz 2
58 Gabriel Szygenda Gwardia Koszalin 2
59 Patryk Smykowski Gwardia Koszalin 2
60 Bartłomiej Babiak Kluczevia Stargard 2
61 Dominik Dąbrowski Chemik Police 2
62 Oskar Jarocha Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
63 Dominik Mazurkiewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
64 Yauheni Savastsynau Kluczevia Stargard 2
65 Krystian Wójcik Biali Sądów 2
66 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 2
67 Marcin Misiek Unia Dolice 2
68 Dawid Frączczak Perła Dygowo 2
69 Daniel Wólkiewicz Darłovia Darłowo 2
70 Rafał Bulanda Ina Goleniów 1
71 Konrad Trzmiel Orzeł Wałcz 1
72 Łukasz Włodarczyk Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
73 Krzysztof Lisiak Perła Dygowo 1
74 Michał Szałek Wieża Postomino 1
75 Patryk Korewo Wieża Postomino 1
76 Antoni Bochan Chemik Police 1
77 Bartłomiej Białek Chemik Police 1
78 Bartłomiej Zdunek Błękitni II Stargard 1
79 Bartosz Mikuć Odra Chojna 1
80 Maksymilian Gregoruk Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
81 Jakub Geldner Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
82 Patryk Kozioł Mechanik Bobolice 1
83 Karol Saganowski Mechanik Bobolice 1
84 Dmytro Shevchuk Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
85 Karol Wąchała Odra Chojna 1
86 Vladyslav Kushnir Biali Sądów 1
87 Michał Świercz Biali Sądów 1
88 Konrad Romańczyk Darłovia Darłowo 1
89 Jakub Kulon Darłovia Darłowo 1
90 Krzysztof Wólczyński Darłovia Darłowo 1
91 Kacper Szaflarski Bałtyk Koszalin 1
92 Paweł Gejdyk Odra Chojna 1
93 Jakub Jaworek Orzeł Wałcz 1
94 Wiktor Kurzawa Chemik Police 1
95 Maciej Góra MKP Szczecinek 1
96 Olivier Kliś Błękitni II Stargard 1
97 Radosław Stępień Gwardia Koszalin 1
98 Krystian Ryfa Darłovia Darłowo 1
99 Daniel Sidor Wieża Postomino 1
100 Maciej Sobczyk MKP Szczecinek 1
101 Jakub Janeda Błękitni II Stargard 1
102 Dawid Wróbel Błękitni II Stargard 1
103 Tomasz Żoła Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
104 Miłosz Kraśniewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
105 Dominik Pawłowski Bałtyk Koszalin 1
106 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
107 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
108 Miłosz Kiciński Błękitni II Stargard 1
109 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
110 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 1
111 Hubert Dublinowski Gwardia Koszalin 1
112 Marcel Graczyk Mechanik Bobolice 1
113 Otari Giorgobiani Unia Dolice 1
114 Anton Holiaka Chemik Police 1
115 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
116 Yevhenii Zadereiko Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
117 Olegi Kurtanidze Ina Goleniów 1
118 Tomasz Borucki Ina Goleniów 1
119 Cezary Burak Orzeł Wałcz 1
120 Kacper Orman Odra Chojna 1
121 Norbert Kornaga Darłovia Darłowo 1
122 Jan Lewandowski Chemik Police 1
123 Danylo Tobctyxa Wieża Postomino 1
124 Kacper Tokarewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
125 Leszek Jaruzel Bałtyk Koszalin 1
126 Kazimierz Misztal Mechanik Bobolice 1
127 Wojciech Gersztyn Mechanik Bobolice 1
128 Michał Czarny Gwardia Koszalin 1
129 Marcin Konopski Błękitni II Stargard 1
130 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 1
131 Maksymilian Kuzio Kluczevia Stargard 1
132 Michał Kochanowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
133 Adam Jabłoński MKP Szczecinek 1
134 Marcin Borczyński Odra Chojna 1
135 Mateusz Poczwardowski Błękitni II Stargard 1
136 Dawid Grochowski Bałtyk Koszalin 1
137 Oliwier Żulicki Bałtyk Koszalin 1
138 Patryk Wojtasiak Kluczevia Stargard 1