IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 83 27 2 1 105 30 75
2 Gwardia Koszalin 30 77 24 5 1 102 16 86
3 Bałtyk Koszalin 30 77 25 2 3 95 18 77
4 Kluczevia Stargard 30 72 23 3 4 108 26 82
5 Biali Sądów 30 51 15 6 9 66 54 12
6 Ina Goleniów 30 47 14 5 11 71 56 15
7 Perła Dygowo 30 43 11 10 9 46 48 -2
8 Błękitni II Stargard 30 41 12 5 13 48 58 -10
9 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 40 10 10 10 51 49 2
10 Olimp Gościno 30 36 11 3 16 47 67 -20
11 Darłovia Darłowo 30 32 10 2 18 45 66 -21
12 Chemik Police 30 31 7 10 13 44 57 -13
13 MKP Szczecinek 30 30 8 6 16 44 75 -31
14 Mechanik Bobolice 30 30 9 3 18 45 85 -40
15 Orzeł Wałcz 30 26 7 5 18 36 74 -38
16 Wieża Postomino 30 18 5 3 22 27 85 -58
17 Odra Chojna 30 18 5 3 22 29 89 -60
18 Unia Dolice 30 16 5 1 24 22 78 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 43 14 1 0 57 11 46
2 Kluczevia Stargard 15 40 13 1 1 62 10 52
3 Gwardia Koszalin 15 38 12 2 1 50 10 40
4 Bałtyk Koszalin 15 38 12 2 1 58 9 49
5 Ina Goleniów 16 29 9 2 5 40 27 13
6 Biali Sądów 15 26 8 2 5 39 26 13
7 Błękitni II Stargard 15 23 7 2 6 32 22 10
8 Perła Dygowo 15 21 5 6 4 25 20 5
9 Chemik Police 16 20 5 5 6 27 28 -1
10 Mechanik Bobolice 15 19 6 1 8 20 30 -10
11 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 15 16 4 4 7 24 28 -4
12 Darłovia Darłowo 15 16 5 1 9 31 32 -1
13 Orzeł Wałcz 15 15 4 3 8 20 31 -11
14 Olimp Gościno 15 14 4 2 9 23 34 -11
15 MKP Szczecinek 14 13 3 4 7 18 32 -14
16 Odra Chojna 15 11 3 2 10 16 36 -20
17 Wieża Postomino 14 7 2 1 11 14 42 -28
18 Unia Dolice 15 7 2 1 12 12 35 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 40 13 1 1 48 19 29
2 Gwardia Koszalin 15 39 12 3 0 52 6 46
3 Bałtyk Koszalin 15 39 13 0 2 37 9 28
4 Kluczevia Stargard 15 32 10 2 3 46 16 30
5 Biali Sądów 15 25 7 4 4 27 28 -1
6 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 15 24 6 6 3 27 21 6
7 Perła Dygowo 15 22 6 4 5 21 28 -7
8 Olimp Gościno 15 22 7 1 7 24 33 -9
9 Ina Goleniów 14 18 5 3 6 31 29 2
10 Błękitni II Stargard 15 18 5 3 7 16 36 -20
11 MKP Szczecinek 16 17 5 2 9 26 43 -17
12 Darłovia Darłowo 15 16 5 1 9 14 34 -20
13 Chemik Police 14 11 2 5 7 17 29 -12
14 Mechanik Bobolice 15 11 3 2 10 25 55 -30
15 Orzeł Wałcz 15 11 3 2 10 16 43 -27
16 Wieża Postomino 16 11 3 2 11 13 43 -30
17 Unia Dolice 15 9 3 0 12 10 43 -33
18 Odra Chojna 15 7 2 1 12 13 53 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Orzeł Wałcz

Gospodarze Wynik Goście Data
Wieża Postomino 0 - 0 Orzeł Wałcz 15 czerwca 2024
Orzeł Wałcz 0 - 0 Odra Chojna 8 czerwca 2024
Olimp Gościno 0 - 0 Orzeł Wałcz 1 czerwca 2024
Orzeł Wałcz 0 - 0 Ina Goleniów 25 maja 2024
Unia Dolice 0 - 2 Orzeł Wałcz 18 maja 2024
Orzeł Wałcz 1 - 2 Darłovia Darłowo 11 maja 2024
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1 - 3 Orzeł Wałcz 4 maja 2024
Orzeł Wałcz 0 - 2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 maja 2024
Bałtyk Koszalin 5 - 0 Orzeł Wałcz 27 kwietnia 2024
Orzeł Wałcz 3 - 1 Chemik Police 20 kwietnia 2024
Kluczevia Stargard 9 - 1 Orzeł Wałcz 13 kwietnia 2024
Orzeł Wałcz 2 - 1 Mechanik Bobolice 6 kwietnia 2024
Biali Sądów 1 - 1 Orzeł Wałcz 30 marca 2024
Orzeł Wałcz 1 - 1 Perła Dygowo 23 marca 2024
MKP Szczecinek 2 - 1 Orzeł Wałcz 16 marca 2024
Orzeł Wałcz 0 - 1 Błękitni II Stargard 9 marca 2024
Gwardia Koszalin 3 - 0 Orzeł Wałcz 3 marca 2024
Orzeł Wałcz 2 - 0 Wieża Postomino 25 listopada 2023
Odra Chojna 4 - 2 Orzeł Wałcz 18 listopada 2023
Orzeł Wałcz 2 - 4 Olimp Gościno 11 listopada 2023
Ina Goleniów 5 - 0 Orzeł Wałcz 4 listopada 2023
Orzeł Wałcz 2 - 3 Unia Dolice 28 października 2023
Darłovia Darłowo 1 - 2 Orzeł Wałcz 21 października 2023
Orzeł Wałcz 1 - 1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 14 października 2023
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 Orzeł Wałcz 7 października 2023
Orzeł Wałcz 0 - 3 Bałtyk Koszalin 30 września 2023
Chemik Police 2 - 2 Orzeł Wałcz 23 września 2023
Orzeł Wałcz 0 - 4 Kluczevia Stargard 16 września 2023
Mechanik Bobolice 3 - 1 Orzeł Wałcz 9 września 2023
Orzeł Wałcz 2 - 2 Biali Sądów 2 września 2023
Perła Dygowo 3 - 0 Orzeł Wałcz 26 sierpnia 2023
Orzeł Wałcz 4 - 2 MKP Szczecinek 19 sierpnia 2023
Błękitni II Stargard 2 - 0 Orzeł Wałcz 12 sierpnia 2023
Orzeł Wałcz 0 - 4 Gwardia Koszalin 5 sierpnia 2023

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Banachewicz Ina Goleniów 13
2 Miłosz Stępnik Bałtyk Koszalin 10
3 Adrian Cybula Gwardia Koszalin 10
4 Wiktor Sawicki Wybrzeże Rewalskie Rewal 9
5 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 8
6 Jakub Pożyczka Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8
7 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 7
8 Borys Sobstyl-Jałoszyński Wybrzeże Rewalskie Rewal 7
9 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 6
10 Fabian Pach Kluczevia Stargard 6
11 Sebastian Milanowski Gwardia Koszalin 6
12 Kamil Schab Mechanik Bobolice 6
13 Sebastian Inczewski Biali Sądów 6
14 Cezary Zalewski Gwardia Koszalin 6
15 Mateusz Górny MKP Szczecinek 6
16 Sebastian Ginter Bałtyk Koszalin 6
17 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 5
18 Łukasz Wiśniewski Perła Dygowo 5
19 Mikołaj Duwe Perła Dygowo 5
20 Maksym Krutin Biali Sądów 5
21 Michał Masłowski Gwardia Koszalin 5
22 Patryk Baranowski Kluczevia Stargard 4
23 Piotr Surma Kluczevia Stargard 4
24 Kacper Tomaszewicz Ina Goleniów 4
25 Viktor Kolesnyk Biali Sądów 4
26 Patryk Błaszczyk Błękitni II Stargard 4
27 Vladyslav Sandrak-Vinnytskyi Wieża Postomino 4
28 Radosław Mikołajczak Bałtyk Koszalin 4
29 Mateusz Bień Perła Dygowo 4
30 Dominik Dziąbek Kluczevia Stargard 4
31 Rafał Maćkowski Gwardia Koszalin 4
32 Marcin Gozdal Olimp Gościno 3
33 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 3
34 Dominik Grochowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3
35 Daniel Czerwiński MKP Szczecinek 3
36 Jakub Poznański Perła Dygowo 3
37 Bartosz Stankiewicz Darłovia Darłowo 3
38 Illia Sobol Biali Sądów 3
39 Damian Mosiejko Gwardia Koszalin 3
40 Przemysław Brzeziański Kluczevia Stargard 3
41 Daniel Chyła Wybrzeże Rewalskie Rewal 3
42 Karol Zarembski Chemik Police 3
43 Dominik Lis Chemik Police 3
44 Hubert Górka Perła Dygowo 3
45 Adrian Rutkowski Olimp Gościno 2
46 Paweł Krawiec Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
47 Łukasz Szymański Perła Dygowo 2
48 Grzegorz Magnuski Biali Sądów 2
49 Damian Gałosz Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
50 Kacper Piotrowski Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
51 Mateusz Myśliński Darłovia Darłowo 2
52 Michał Janicki Chemik Police 2
53 Marek Hermanowicz Orzeł Wałcz 2
54 Karol Ogórek Biali Sądów 2
55 Konrad Data Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
56 Olivier Albiński Gwardia Koszalin 2
57 Patryk Ściurkowski Orzeł Wałcz 2
58 Gabriel Szygenda Gwardia Koszalin 2
59 Patryk Smykowski Gwardia Koszalin 2
60 Bartłomiej Babiak Kluczevia Stargard 2
61 Dominik Dąbrowski Chemik Police 2
62 Oskar Jarocha Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
63 Dominik Mazurkiewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
64 Yauheni Savastsynau Kluczevia Stargard 2
65 Krystian Wójcik Biali Sądów 2
66 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 2
67 Marcin Misiek Unia Dolice 2
68 Dawid Frączczak Perła Dygowo 2
69 Daniel Wólkiewicz Darłovia Darłowo 2
70 Rafał Bulanda Ina Goleniów 1
71 Konrad Trzmiel Orzeł Wałcz 1
72 Łukasz Włodarczyk Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
73 Krzysztof Lisiak Perła Dygowo 1
74 Michał Szałek Wieża Postomino 1
75 Patryk Korewo Wieża Postomino 1
76 Antoni Bochan Chemik Police 1
77 Bartłomiej Białek Chemik Police 1
78 Bartłomiej Zdunek Błękitni II Stargard 1
79 Bartosz Mikuć Odra Chojna 1
80 Maksymilian Gregoruk Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
81 Jakub Geldner Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
82 Patryk Kozioł Mechanik Bobolice 1
83 Karol Saganowski Mechanik Bobolice 1
84 Dmytro Shevchuk Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
85 Karol Wąchała Odra Chojna 1
86 Vladyslav Kushnir Biali Sądów 1
87 Michał Świercz Biali Sądów 1
88 Konrad Romańczyk Darłovia Darłowo 1
89 Jakub Kulon Darłovia Darłowo 1
90 Krzysztof Wólczyński Darłovia Darłowo 1
91 Kacper Szaflarski Bałtyk Koszalin 1
92 Paweł Gejdyk Odra Chojna 1
93 Jakub Jaworek Orzeł Wałcz 1
94 Wiktor Kurzawa Chemik Police 1
95 Maciej Góra MKP Szczecinek 1
96 Olivier Kliś Błękitni II Stargard 1
97 Radosław Stępień Gwardia Koszalin 1
98 Krystian Ryfa Darłovia Darłowo 1
99 Daniel Sidor Wieża Postomino 1
100 Maciej Sobczyk MKP Szczecinek 1
101 Jakub Janeda Błękitni II Stargard 1
102 Dawid Wróbel Błękitni II Stargard 1
103 Tomasz Żoła Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
104 Miłosz Kraśniewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
105 Dominik Pawłowski Bałtyk Koszalin 1
106 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
107 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
108 Miłosz Kiciński Błękitni II Stargard 1
109 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
110 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 1
111 Hubert Dublinowski Gwardia Koszalin 1
112 Marcel Graczyk Mechanik Bobolice 1
113 Otari Giorgobiani Unia Dolice 1
114 Anton Holiaka Chemik Police 1
115 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
116 Yevhenii Zadereiko Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
117 Olegi Kurtanidze Ina Goleniów 1
118 Tomasz Borucki Ina Goleniów 1
119 Cezary Burak Orzeł Wałcz 1
120 Kacper Orman Odra Chojna 1
121 Norbert Kornaga Darłovia Darłowo 1
122 Jan Lewandowski Chemik Police 1
123 Danylo Tobctyxa Wieża Postomino 1
124 Kacper Tokarewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
125 Leszek Jaruzel Bałtyk Koszalin 1
126 Kazimierz Misztal Mechanik Bobolice 1
127 Wojciech Gersztyn Mechanik Bobolice 1
128 Michał Czarny Gwardia Koszalin 1
129 Marcin Konopski Błękitni II Stargard 1
130 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 1
131 Maksymilian Kuzio Kluczevia Stargard 1
132 Michał Kochanowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
133 Adam Jabłoński MKP Szczecinek 1
134 Marcin Borczyński Odra Chojna 1
135 Mateusz Poczwardowski Błękitni II Stargard 1
136 Dawid Grochowski Bałtyk Koszalin 1
137 Oliwier Żulicki Bałtyk Koszalin 1
138 Patryk Wojtasiak Kluczevia Stargard 1