IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 33 92 30 2 1 119 33 86
2 Gwardia Koszalin 33 84 26 6 1 117 20 97
3 Bałtyk Koszalin 33 83 27 2 4 101 22 79
4 Kluczevia Stargard 33 78 25 3 5 118 29 89
5 Biali Sądów 34 58 17 7 10 74 58 16
6 Ina Goleniów 33 54 16 6 11 81 63 18
7 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 33 46 12 10 11 63 54 9
8 Błękitni II Stargard 33 45 13 6 14 54 65 -11
9 Perła Dygowo 33 43 11 10 12 47 69 -22
10 Olimp Gościno 33 40 12 4 17 54 74 -20
11 Darłovia Darłowo 34 37 11 4 19 55 74 -19
12 MKP Szczecinek 33 36 10 6 17 52 80 -28
13 Chemik Police 33 34 8 10 15 49 62 -13
14 Mechanik Bobolice 33 33 10 3 20 50 94 -44
15 Orzeł Wałcz 33 30 8 6 19 42 80 -38
16 Wieża Postomino 33 21 6 3 24 32 96 -64
17 Odra Chojna 33 18 5 3 25 29 99 -70
18 Unia Dolice 33 16 5 1 27 25 90 -65
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 46 15 1 0 59 12 47
2 Gwardia Koszalin 17 44 14 2 1 63 12 51
3 Kluczevia Stargard 17 43 14 1 2 69 13 56
4 Bałtyk Koszalin 16 41 13 2 1 61 10 51
5 Biali Sądów 17 32 10 2 5 45 27 18
6 Ina Goleniów 17 30 9 3 5 42 29 13
7 Błękitni II Stargard 17 24 7 3 7 36 28 8
8 Mechanik Bobolice 17 22 7 1 9 24 36 -12
9 Perła Dygowo 17 21 5 6 6 25 32 -7
10 Chemik Police 17 20 5 5 7 27 31 -4
11 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 16 19 5 4 7 33 29 4
12 Orzeł Wałcz 17 18 5 3 9 24 35 -11
13 Darłovia Darłowo 17 17 5 2 10 34 38 -4
14 MKP Szczecinek 16 16 4 4 8 21 35 -14
15 Olimp Gościno 16 15 4 3 9 25 36 -11
16 Odra Chojna 16 11 3 2 11 16 41 -25
17 Wieża Postomino 16 10 3 1 12 18 46 -28
18 Unia Dolice 16 7 2 1 13 13 37 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 17 46 15 1 1 60 21 39
2 Bałtyk Koszalin 17 42 14 0 3 40 12 28
3 Gwardia Koszalin 16 40 12 4 0 54 8 46
4 Kluczevia Stargard 16 35 11 2 3 49 16 33
5 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 17 27 7 6 4 30 25 5
6 Biali Sądów 17 26 7 5 5 29 31 -2
7 Olimp Gościno 17 25 8 1 8 29 38 -9
8 Ina Goleniów 16 24 7 3 6 39 34 5
9 Perła Dygowo 16 22 6 4 6 22 37 -15
10 Błękitni II Stargard 16 21 6 3 7 18 37 -19
11 Darłovia Darłowo 17 20 6 2 9 21 36 -15
12 MKP Szczecinek 17 20 6 2 9 31 45 -14
13 Chemik Police 16 14 3 5 8 22 31 -9
14 Orzeł Wałcz 16 12 3 3 10 18 45 -27
15 Mechanik Bobolice 16 11 3 2 11 26 58 -32
16 Wieża Postomino 17 11 3 2 12 14 50 -36
17 Unia Dolice 17 9 3 0 14 12 53 -41
18 Odra Chojna 17 7 2 1 14 13 58 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Biali Sądów

Gospodarze Wynik Goście Data
Darłovia Darłowo 1 - 1 Biali Sądów 15 czerwca 2024
Biali Sądów 3 - 0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8 czerwca 2024
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 Biali Sądów 30 maja 2024
Biali Sądów 3 - 1 Bałtyk Koszalin 25 maja 2024
Chemik Police 2 - 1 Biali Sądów 18 maja 2024
Biali Sądów 1 - 2 Kluczevia Stargard 11 maja 2024
Mechanik Bobolice 0 - 1 Biali Sądów 4 maja 2024
Biali Sądów 6 - 1 Wieża Postomino 1 maja 2024
Biali Sądów 1 - 2 Perła Dygowo 27 kwietnia 2024
MKP Szczecinek 0 - 2 Biali Sądów 20 kwietnia 2024
Biali Sądów 0 - 1 Błękitni II Stargard 13 kwietnia 2024
Gwardia Koszalin 1 - 1 Biali Sądów 6 kwietnia 2024
Biali Sądów 1 - 1 Orzeł Wałcz 30 marca 2024
Odra Chojna 1 - 3 Biali Sądów 23 marca 2024
Biali Sądów 2 - 2 Olimp Gościno 16 marca 2024
Ina Goleniów 2 - 2 Biali Sądów 9 marca 2024
Biali Sądów 3 - 0 Unia Dolice 2 marca 2024
Biali Sądów 4 - 2 Darłovia Darłowo 25 listopada 2023
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3 - 1 Biali Sądów 18 listopada 2023
Biali Sądów 0 - 2 Wybrzeże Rewalskie Rewal 12 listopada 2023
Bałtyk Koszalin 7 - 0 Biali Sądów 4 listopada 2023
Biali Sądów 2 - 1 Chemik Police 28 października 2023
Kluczevia Stargard 4 - 0 Biali Sądów 21 października 2023
Biali Sądów 6 - 0 Mechanik Bobolice 14 października 2023
Wieża Postomino 2 - 4 Biali Sądów 7 października 2023
Perła Dygowo 3 - 3 Biali Sądów 30 września 2023
Biali Sądów 4 - 1 MKP Szczecinek 23 września 2023
Błękitni II Stargard 1 - 2 Biali Sądów 16 września 2023
Biali Sądów 0 - 7 Gwardia Koszalin 9 września 2023
Orzeł Wałcz 2 - 2 Biali Sądów 2 września 2023
Biali Sądów 4 - 0 Odra Chojna 26 sierpnia 2023
Olimp Gościno 0 - 3 Biali Sądów 19 sierpnia 2023
Biali Sądów 5 - 4 Ina Goleniów 12 sierpnia 2023
Unia Dolice 0 - 2 Biali Sądów 5 sierpnia 2023

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Banachewicz Ina Goleniów 13
2 Miłosz Stępnik Bałtyk Koszalin 10
3 Adrian Cybula Gwardia Koszalin 10
4 Wiktor Sawicki Wybrzeże Rewalskie Rewal 9
5 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 8
6 Jakub Pożyczka Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8
7 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 7
8 Borys Sobstyl-Jałoszyński Wybrzeże Rewalskie Rewal 7
9 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 6
10 Fabian Pach Kluczevia Stargard 6
11 Sebastian Milanowski Gwardia Koszalin 6
12 Kamil Schab Mechanik Bobolice 6
13 Sebastian Inczewski Biali Sądów 6
14 Cezary Zalewski Gwardia Koszalin 6
15 Mateusz Górny MKP Szczecinek 6
16 Sebastian Ginter Bałtyk Koszalin 6
17 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 5
18 Łukasz Wiśniewski Perła Dygowo 5
19 Mikołaj Duwe Perła Dygowo 5
20 Maksym Krutin Biali Sądów 5
21 Michał Masłowski Gwardia Koszalin 5
22 Patryk Baranowski Kluczevia Stargard 4
23 Piotr Surma Kluczevia Stargard 4
24 Kacper Tomaszewicz Ina Goleniów 4
25 Viktor Kolesnyk Biali Sądów 4
26 Patryk Błaszczyk Błękitni II Stargard 4
27 Vladyslav Sandrak-Vinnytskyi Wieża Postomino 4
28 Radosław Mikołajczak Bałtyk Koszalin 4
29 Mateusz Bień Perła Dygowo 4
30 Dominik Dziąbek Kluczevia Stargard 4
31 Rafał Maćkowski Gwardia Koszalin 4
32 Marcin Gozdal Olimp Gościno 3
33 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 3
34 Dominik Grochowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3
35 Daniel Czerwiński MKP Szczecinek 3
36 Jakub Poznański Perła Dygowo 3
37 Bartosz Stankiewicz Darłovia Darłowo 3
38 Illia Sobol Biali Sądów 3
39 Damian Mosiejko Gwardia Koszalin 3
40 Przemysław Brzeziański Kluczevia Stargard 3
41 Daniel Chyła Wybrzeże Rewalskie Rewal 3
42 Karol Zarembski Chemik Police 3
43 Dominik Lis Chemik Police 3
44 Hubert Górka Perła Dygowo 3
45 Adrian Rutkowski Olimp Gościno 2
46 Paweł Krawiec Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
47 Łukasz Szymański Perła Dygowo 2
48 Grzegorz Magnuski Biali Sądów 2
49 Damian Gałosz Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
50 Kacper Piotrowski Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
51 Mateusz Myśliński Darłovia Darłowo 2
52 Michał Janicki Chemik Police 2
53 Marek Hermanowicz Orzeł Wałcz 2
54 Karol Ogórek Biali Sądów 2
55 Konrad Data Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
56 Olivier Albiński Gwardia Koszalin 2
57 Patryk Ściurkowski Orzeł Wałcz 2
58 Gabriel Szygenda Gwardia Koszalin 2
59 Patryk Smykowski Gwardia Koszalin 2
60 Bartłomiej Babiak Kluczevia Stargard 2
61 Dominik Dąbrowski Chemik Police 2
62 Oskar Jarocha Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
63 Dominik Mazurkiewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
64 Yauheni Savastsynau Kluczevia Stargard 2
65 Krystian Wójcik Biali Sądów 2
66 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 2
67 Marcin Misiek Unia Dolice 2
68 Dawid Frączczak Perła Dygowo 2
69 Daniel Wólkiewicz Darłovia Darłowo 2
70 Rafał Bulanda Ina Goleniów 1
71 Konrad Trzmiel Orzeł Wałcz 1
72 Łukasz Włodarczyk Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
73 Krzysztof Lisiak Perła Dygowo 1
74 Michał Szałek Wieża Postomino 1
75 Patryk Korewo Wieża Postomino 1
76 Antoni Bochan Chemik Police 1
77 Bartłomiej Białek Chemik Police 1
78 Bartłomiej Zdunek Błękitni II Stargard 1
79 Bartosz Mikuć Odra Chojna 1
80 Maksymilian Gregoruk Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
81 Jakub Geldner Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
82 Patryk Kozioł Mechanik Bobolice 1
83 Karol Saganowski Mechanik Bobolice 1
84 Dmytro Shevchuk Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
85 Karol Wąchała Odra Chojna 1
86 Vladyslav Kushnir Biali Sądów 1
87 Michał Świercz Biali Sądów 1
88 Konrad Romańczyk Darłovia Darłowo 1
89 Jakub Kulon Darłovia Darłowo 1
90 Krzysztof Wólczyński Darłovia Darłowo 1
91 Kacper Szaflarski Bałtyk Koszalin 1
92 Paweł Gejdyk Odra Chojna 1
93 Jakub Jaworek Orzeł Wałcz 1
94 Wiktor Kurzawa Chemik Police 1
95 Maciej Góra MKP Szczecinek 1
96 Olivier Kliś Błękitni II Stargard 1
97 Radosław Stępień Gwardia Koszalin 1
98 Krystian Ryfa Darłovia Darłowo 1
99 Daniel Sidor Wieża Postomino 1
100 Maciej Sobczyk MKP Szczecinek 1
101 Jakub Janeda Błękitni II Stargard 1
102 Dawid Wróbel Błękitni II Stargard 1
103 Tomasz Żoła Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
104 Miłosz Kraśniewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
105 Dominik Pawłowski Bałtyk Koszalin 1
106 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
107 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
108 Miłosz Kiciński Błękitni II Stargard 1
109 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
110 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 1
111 Hubert Dublinowski Gwardia Koszalin 1
112 Marcel Graczyk Mechanik Bobolice 1
113 Otari Giorgobiani Unia Dolice 1
114 Anton Holiaka Chemik Police 1
115 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
116 Yevhenii Zadereiko Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
117 Olegi Kurtanidze Ina Goleniów 1
118 Tomasz Borucki Ina Goleniów 1
119 Cezary Burak Orzeł Wałcz 1
120 Kacper Orman Odra Chojna 1
121 Norbert Kornaga Darłovia Darłowo 1
122 Jan Lewandowski Chemik Police 1
123 Danylo Tobctyxa Wieża Postomino 1
124 Kacper Tokarewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
125 Leszek Jaruzel Bałtyk Koszalin 1
126 Kazimierz Misztal Mechanik Bobolice 1
127 Wojciech Gersztyn Mechanik Bobolice 1
128 Michał Czarny Gwardia Koszalin 1
129 Marcin Konopski Błękitni II Stargard 1
130 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 1
131 Maksymilian Kuzio Kluczevia Stargard 1
132 Michał Kochanowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
133 Adam Jabłoński MKP Szczecinek 1
134 Marcin Borczyński Odra Chojna 1
135 Mateusz Poczwardowski Błękitni II Stargard 1
136 Dawid Grochowski Bałtyk Koszalin 1
137 Oliwier Żulicki Bałtyk Koszalin 1
138 Patryk Wojtasiak Kluczevia Stargard 1