II liga sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 33 56 16 8 9 60 42 18
2 Pogoń Siedlce 33 55 15 10 8 54 45 9
3 KKS 1925 Kalisz 33 52 14 10 9 44 31 13
4 Stal Stalowa Wola 33 51 14 9 10 42 37 5
5 Chojniczanka Chojnice 33 51 14 9 10 46 43 3
6 Polonia Bytom 33 50 13 11 9 54 48 6
7 Hutnik Kraków 33 49 13 10 10 46 41 5
8 Radunia Stężyca 33 47 12 11 10 45 43 2
9 Zagłębie II Lubin 33 46 13 7 13 47 45 2
10 ŁKS II Łódź 33 45 12 9 12 46 46 0
11 Wisła Puławy 33 41 9 14 10 48 47 1
12 Skra Częstochowa 33 40 10 10 13 39 39 0
13 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 33 40 10 10 13 40 48 -8
14 Olimpia Elbląg 33 40 10 10 13 34 43 -9
15 Lech II Poznań 33 39 10 9 14 34 47 -13
16 Olimpia Grudziądz 33 37 9 10 14 33 41 -8
17 Stomil Olsztyn 33 34 9 7 17 28 39 -11
18 Sandecja Nowy Sącz 33 32 8 8 17 32 47 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Stalowa Wola 16 33 10 3 3 28 15 13
2 Polonia Bytom 16 31 8 7 1 33 24 9
3 Zagłębie II Lubin 17 31 9 4 4 27 17 10
4 Kotwica Kołobrzeg 17 29 9 2 6 25 16 9
5 Hutnik Kraków 16 29 8 5 3 31 19 12
6 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17 29 8 5 4 25 20 5
7 Pogoń Siedlce 17 27 7 6 4 28 24 4
8 Chojniczanka Chojnice 16 27 7 6 3 22 17 5
9 ŁKS II Łódź 16 26 7 5 4 26 21 5
10 Skra Częstochowa 17 26 7 5 5 22 15 7
11 Olimpia Elbląg 17 26 7 5 5 23 21 2
12 KKS 1925 Kalisz 16 25 7 4 5 23 15 8
13 Radunia Stężyca 17 24 6 6 5 25 21 4
14 Wisła Puławy 16 24 6 6 4 25 20 5
15 Stomil Olsztyn 16 24 7 3 6 16 14 2
16 Lech II Poznań 17 22 6 4 7 17 25 -8
17 Olimpia Grudziądz 17 22 6 4 7 19 18 1
18 Sandecja Nowy Sącz 16 18 4 6 6 16 19 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Siedlce 16 28 8 4 4 26 21 5
2 Kotwica Kołobrzeg 16 27 7 6 3 35 26 9
3 KKS 1925 Kalisz 17 27 7 6 4 21 16 5
4 Chojniczanka Chojnice 17 24 7 3 7 24 26 -2
5 Radunia Stężyca 16 23 6 5 5 20 22 -2
6 Hutnik Kraków 17 20 5 5 7 15 22 -7
7 Polonia Bytom 17 19 5 4 8 21 24 -3
8 ŁKS II Łódź 17 19 5 4 8 20 25 -5
9 Stal Stalowa Wola 17 18 4 6 7 14 22 -8
10 Wisła Puławy 17 17 3 8 6 23 27 -4
11 Lech II Poznań 16 17 4 5 7 17 22 -5
12 Zagłębie II Lubin 16 15 4 3 9 20 28 -8
13 Olimpia Grudziądz 16 15 3 6 7 14 23 -9
14 Skra Częstochowa 16 14 3 5 8 17 24 -7
15 Olimpia Elbląg 16 14 3 5 8 11 22 -11
16 Sandecja Nowy Sącz 17 14 4 2 11 16 28 -12
17 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16 11 2 5 9 15 28 -13
18 Stomil Olsztyn 17 10 2 4 11 12 25 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Kotwica Kołobrzeg

Gospodarze Wynik Goście Data
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 25 maja 2024
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Hutnik Kraków 19 maja 2024
KKS 1925 Kalisz 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 11 maja 2024
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Stomil Olsztyn 3 maja 2024
Stal Stalowa Wola 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 27 kwietnia 2024
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 ŁKS II Łódź 21 kwietnia 2024
Wisła Puławy 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 14 kwietnia 2024
Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Zagłębie II Lubin 9 kwietnia 2024
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Pogoń Siedlce 5 kwietnia 2024
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg 28 marca 2024
Radunia Stężyca 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 17 marca 2024
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Skra Częstochowa 10 marca 2024
Olimpia Grudziądz 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 2 marca 2024
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 24 lutego 2024
Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Lech II Poznań 3 grudnia 2023
Olimpia Elbląg 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg 24 listopada 2023
Polonia Bytom 3 - 3 Kotwica Kołobrzeg 18 listopada 2023
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz 10 listopada 2023
Hutnik Kraków 3 - 5 Kotwica Kołobrzeg 5 listopada 2023
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 KKS 1925 Kalisz 28 października 2023
Stomil Olsztyn 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 21 października 2023
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Stal Stalowa Wola 18 października 2023
ŁKS II Łódź 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg 6 października 2023
Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 Wisła Puławy 1 października 2023
Pogoń Siedlce 3 - 3 Kotwica Kołobrzeg 23 września 2023
Zagłębie II Lubin 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg 20 września 2023
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16 września 2023
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Radunia Stężyca 4 września 2023
Skra Częstochowa 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 25 sierpnia 2023
Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Olimpia Grudziądz 19 sierpnia 2023
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 12 sierpnia 2023
Lech II Poznań 1 - 5 Kotwica Kołobrzeg 5 sierpnia 2023
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Olimpia Elbląg 29 lipca 2023
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Polonia Bytom 22 lipca 2023

II liga sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Hubert Sobol KKS 1925 Kalisz 13
2 Jonathan Júnior Kotwica Kołobrzeg 10
3 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 9
4 Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce 9
5 Mateusz Kuzimski Radunia Stężyca 9
6 Oskar Koprowski ŁKS II Łódź 8
7 Dawid Wolny Polonia Bytom 8
8 Dawid Retlewski Wisła Puławy 8
9 Mateusz Klichowicz Wisła Puławy 7
10 Adam Imiela Stal Stalowa Wola 6
11 Jan Ciućka Skra Częstochowa 6
12 Michał Bednarski GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6
13 Michał Cywiński Kotwica Kołobrzeg 6
14 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 5
15 Marcin Wróbel Hutnik Kraków 5
16 Néstor Gordillo KKS 1925 Kalisz 5
17 Michał Biskup Radunia Stężyca 5
18 Patryk Kusztal Zagłębie II Lubin 5
19 Oskar Sikorski Olimpia Grudziądz 5
20 Kostiantyn Chernii Olimpia Grudziądz 5
21 Paweł Kruszelnicki Zagłębie II Lubin 4
22 Antoni Prałat Chojniczanka Chojnice 4
23 Wojciech Szumilas Chojniczanka Chojnice 4
24 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 4
25 Jakub Sinior Pogoń Siedlce 4
26 Mikołaj Kwietniewski Sandecja Nowy Sącz 4
27 Olivier Wypart Skra Częstochowa 4
28 Michał Karlikowski Stomil Olsztyn 4
29 Deniss Rakels Hutnik Kraków 4
30 Jędrzej Zając ŁKS II Łódź 4
31 Olaf Nowak Kotwica Kołobrzeg 4
32 Filip Kozłowski Kotwica Kołobrzeg 4
33 Dominik Kozera Olimpia Elbląg 4
34 Grzegorz Szymusik Chojniczanka Chojnice 4
35 Filip Wójcik Stomil Olsztyn 4
36 Michał Kuczałek Olimpia Elbląg 4
37 Szymon Pawłowski Lech II Poznań 4
38 João Guilherme GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4
39 Maciej Famulak Olimpia Elbląg 4
40 Damian Nowak Pogoń Siedlce 4
41 Aron Stasiak Kotwica Kołobrzeg 4
42 Kacper Terlecki Zagłębie II Lubin 3
43 Kornel Lisman Lech II Poznań 3
44 Jakub Sangowski Olimpia Elbląg 3
45 Lucjan Zieliński Polonia Bytom 3
46 Szymon Karasiński Zagłębie II Lubin 3
47 Przemysław Sajdak Skra Częstochowa 3
48 Piotr Pyrdoł Pogoń Siedlce 3
49 Norbert Pacławski Lech II Poznań 3
50 Jan Kuźma ŁKS II Łódź 3
51 Dominik Zawadzki Hutnik Kraków 3
52 Krystian Lelek Hutnik Kraków 3
53 Cezary Polak Kotwica Kołobrzeg 3
54 Filipe Oliveira Kotwica Kołobrzeg 3
55 Piotr Kurbiel Stomil Olsztyn 3
56 Adam Żak Olimpia Elbląg 3
57 Piotr Rogala Stal Stalowa Wola 3
58 Patryk Kieliś Hutnik Kraków 3
59 Tomasz Gajda Polonia Bytom 3
60 Lucjan Klisiewicz Stal Stalowa Wola 3
61 Radosław Gołębiowski Sandecja Nowy Sącz 3
62 Przemysław Skałecki Wisła Puławy 3
63 Szymon Gołuch GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3
64 Maksymilian Dziuba Lech II Poznań 2
65 Maciej Wichtowski Lech II Poznań 2
66 Oliwier Sławiński ŁKS II Łódź 2
67 Bartosz Pioterczak Stal Stalowa Wola 2
68 Kamil Kargulewicz Wisła Puławy 2
69 Damian Kostkowski Olimpia Grudziądz 2
70 Cyprian Popielec Zagłębie II Lubin 2
71 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 2
72 Daniel Pietraszkiewicz Stomil Olsztyn 2
73 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 2
74 Sebastian Golak Chojniczanka Chojnice 2
75 Mateusz Wysokiński KKS 1925 Kalisz 2
76 Arkadiusz Ziarko Stal Stalowa Wola 2
77 Denis Potoma Sandecja Nowy Sącz 2
78 Mateusz Majewski Pogoń Siedlce 2
79 Sebastian Rogala GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2
80 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 2
81 Konrad Gutowski Olimpia Grudziądz 2
82 Karol Noiszewski Wisła Puławy 2
83 Marcin Budziński Hutnik Kraków 2
84 Dawid Wojtyra Skra Częstochowa 2
85 Karol Żwir Stomil Olsztyn 2
86 Krzysztof Ropski Polonia Bytom 2
87 Przemysław Misiak Pogoń Siedlce 2
88 Bartłomiej Putno KKS 1925 Kalisz 2
89 Grzegorz Glapka ŁKS II Łódź 2
90 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 2
91 Jan Łabędzki ŁKS II Łódź 2
92 Miłosz Drąg Hutnik Kraków 2
93 Lukáš Hrnčiar Pogoń Siedlce 2
94 Kamil Bartoś Olimpia Elbląg 2
95 Szymon Kiebzak GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2
96 Krystian Miś Pogoń Siedlce 2
97 Jakub Kowalski Stal Stalowa Wola 2
98 Tornike Gaprindashvili Zagłębie II Lubin 2
99 Juan Muñoz Zagłębie II Lubin 2
100 Oskar Przywara Wisła Puławy 2
101 Jarosław Jach Zagłębie II Lubin 2
102 Jakub Wilczyński Sandecja Nowy Sącz 1
103 Michał Bednarski KKS 1925 Kalisz 1
104 Yadegar Rostami ŁKS II Łódź 1
105 Jakub Żubrowski Kotwica Kołobrzeg 1
106 Jakub Marcinkowski Hutnik Kraków 1
107 Adrian Piekarski Polonia Bytom 1
108 Patryk Olejnik Lech II Poznań 1
109 Maciej Wojtak Stal Stalowa Wola 1
110 Daniel Ściślak Polonia Bytom 1
111 Janusz Nojszewski Wisła Puławy 1
112 Bartłomiej Juszczyk Lech II Poznań 1
113 Wojciech Słomka Radunia Stężyca 1
114 Marcel Wszołek ŁKS II Łódź 1
115 Kacper Zych GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1
116 Patryk Mularczyk Radunia Stężyca 1
117 Aghvan Papikyan Olimpia Grudziądz 1
118 Robert Janicki Wisła Puławy 1
119 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 1
120 Igor Kornobis Lech II Poznań 1
121 Kamil Jadach GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1
122 Michał Bedronka Polonia Bytom 1
123 Tomasz Kołbon Sandecja Nowy Sącz 1
124 Kacper Chełmecki Stal Stalowa Wola 1
125 Tomasz Lewandowski Pogoń Siedlce 1
126 Jakub Górski Stal Stalowa Wola 1
127 Jakub Wróbel Sandecja Nowy Sącz 1
128 Rastislav Václavik Sandecja Nowy Sącz 1
129 Kamil Sobczak Sandecja Nowy Sącz 1
130 Łukasz Bogusławski Radunia Stężyca 1
131 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 1
132 Dominik Frelek Olimpia Grudziądz 1
133 Jonatan Straus Radunia Stężyca 1
134 Maksymilian Tkocz Wisła Puławy 1
135 Filip Jania Hutnik Kraków 1
136 Piotr Witasik Kotwica Kołobrzeg 1
137 Szymon Maza Lech II Poznań 1
138 Filip Laskowski Stomil Olsztyn 1
139 Konrad Andrzejczak Polonia Bytom 1
140 Rafał Kobryń Olimpia Grudziądz 1
141 Błażej Szczepanek Chojniczanka Chojnice 1
142 Stipe Jurić ŁKS II Łódź 1
143 Kamil Kurowski Olimpia Grudziądz 1
144 Ricardo Vaz GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1
145 Marcel Stefaniak Olimpia Elbląg 1
146 Jowin Radziński ŁKS II Łódź 1
147 Robert Majewski Pogoń Siedlce 1
148 Oskar Paprzycki Chojniczanka Chojnice 1
149 Peter Kolesár Chojniczanka Chojnice 1
150 Marek Mróz Zagłębie II Lubin 1
151 Dominik Budzik Polonia Bytom 1
152 Damian Szuprytowski Pogoń Siedlce 1
153 Łukasz Kosakiewicz Kotwica Kołobrzeg 1
154 Dawid Szufryn Sandecja Nowy Sącz 1
155 Dawid Gruszecki Zagłębie II Lubin 1
156 Yan Senkevich Olimpia Elbląg 1
157 Kamil Kumoch Wisła Puławy 1
158 Kentaro Arai KKS 1925 Kalisz 1
159 Adam Płotka Radunia Stężyca 1
160 Wojciech Łuczak Radunia Stężyca 1
161 Michal Bezpalec Stomil Olsztyn 1
162 Michał Głogowski Hutnik Kraków 1
163 Maciej Orłowski Lech II Poznań 1
164 Artur Sobiech Lech II Poznań 1
165 Oleksandr Yatsenko Olimpia Elbląg 1
166 Kelechukwu Ibe-Torti ŁKS II Łódź 1
167 Wojciech Szafranek Zagłębie II Lubin 1
168 Damian Vu thanh Olimpia Grudziądz 1
169 Maciej Pałaszewski Olimpia Grudziądz 1
170 Danny Babor Pogoń Siedlce 1
171 Kamil Koczy KKS 1925 Kalisz 1
172 Aleksander Nadolski Lech II Poznań 1
173 Damian Pavlas Wisła Puławy 1
174 Hubert Sadowski Stomil Olsztyn 1
175 Vladyslav Okhronchuk ŁKS II Łódź 1
176 Wiktor Kościuk ŁKS II Łódź 1
177 Damian Nowacki Chojniczanka Chojnice 1
178 Tomasz Nawotka Sandecja Nowy Sącz 1
179 Dan Spătaru Radunia Stężyca 1
180 Maciej Mas Sandecja Nowy Sącz 1
181 Dominik Banach Chojniczanka Chojnice 1
182 Sebastian Murawski Kotwica Kołobrzeg 1
183 Tafara Madembo Kotwica Kołobrzeg 1
184 Tobiasz Kubik Skra Częstochowa 1
185 Adrian Cierpka KKS 1925 Kalisz 1
186 Farid Ali GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1
187 Bartosz Florek Stomil Olsztyn 1
188 Bartłomiej Kasprzak Radunia Stężyca 1
189 Piotr Giel Chojniczanka Chojnice 1
190 Paweł Kucharczyk Skra Częstochowa 1
191 Mateusz Bąkowicz ŁKS II Łódź 1
192 Szymon Nowicki Radunia Stężyca 1
193 Krystian Puton Wisła Puławy 1
194 Dawid Kubowicz Hutnik Kraków 1
195 Filip Wolski Lech II Poznań 1