Kotwica Kołobrzeg w ostatniej kolejce sezonu zapewniła sobie awans do eWinner 2 ligi, jak się jednak okazuje, przed startem nowego sezonu może dojść do zmian na stanowisku trenera.

Dietmar Brehmer został jednym z wielu ojców sukcesu Kotwicy Kołobrzeg w sezonie 2021/22. Pod jego wodzą zespół wywalczył awans na szczebel centralny rozgrywek w Polsce. Dopiero zwycięstwo w ostatniej kolejce ze Stolemem Gniewino 4:3 oraz porażka Olimpii Grudziądz ze Świtem Skolwin 0:1 dała upragniony awans w Kołobrzegu. 

Tym bardziej zaskakujące wieści docierają z północno-zachodniej Polski, jak poinformował na twitterze użytkownik Janekx89: 

🔜W Kołobrzegu gorąco nie tylko na plaży. Dietmar Brehmer nie będzie w nowym sezonie trenerem miejscowej Kotwicy, beniaminka drugiej ligi. Prawdopodobne odejście także dyrektora sportowego.

Link do twitta

Jego potencjalnym następcą może zostać.. były szkoleniowiec Olimpii Grudziądz - Marcin Płuska. Czekamy zatem na rozwój sytuacji oraz informację ze strony zarządu Kotwicy.

Źródło: Janekx89 - twitter

Foto: Kotwica Kołobrzeg

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.