II liga sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 13 32 10 2 1 26 11 15
2 Polonia Warszawa 13 24 6 6 1 24 15 9
3 Znicz Pruszków 13 23 7 2 4 21 17 4
4 KKS 1925 Kalisz 13 22 6 4 3 25 19 6
5 Wisła Puławy 13 21 6 3 4 24 16 8
6 Olimpia Elbląg 13 21 5 6 2 20 13 7
7 Zagłębie II Lubin 13 21 7 0 6 21 25 -4
8 GKS Jastrzębie 13 20 5 5 3 15 13 2
9 Stomil Olsztyn 13 18 4 6 3 17 15 2
10 Radunia Stężyca 13 15 4 3 6 23 25 -2
11 Górnik Polkowice 13 15 4 3 6 14 17 -3
12 Garbarnia Kraków 13 14 4 2 7 23 26 -3
13 Pogoń Siedlce 13 14 4 2 7 17 21 -4
14 Siarka Tarnobrzeg 13 13 3 4 6 19 26 -7
15 Śląsk II Wrocław 13 13 3 4 6 16 23 -7
16 Lech II Poznań 13 12 2 6 5 20 23 -3
17 Motor Lublin 13 11 2 5 6 12 22 -10
18 Hutnik Kraków 13 10 3 1 9 21 31 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 7 19 6 1 0 13 4 9
2 Znicz Pruszków 6 15 5 0 1 11 4 7
3 KKS 1925 Kalisz 6 14 4 2 0 15 8 7
4 Olimpia Elbląg 7 14 4 2 1 14 7 7
5 GKS Jastrzębie 7 14 4 2 1 11 7 4
6 Wisła Puławy 7 13 4 1 2 11 7 4
7 Garbarnia Kraków 7 13 4 1 2 15 10 5
8 Zagłębie II Lubin 6 12 4 0 2 12 9 3
9 Polonia Warszawa 7 11 2 5 0 10 7 3
10 Stomil Olsztyn 6 11 3 2 1 13 8 5
11 Siarka Tarnobrzeg 7 10 3 1 3 13 11 2
12 Hutnik Kraków 7 10 3 1 3 14 15 -1
13 Radunia Stężyca 7 9 2 3 2 17 16 1
14 Pogoń Siedlce 6 8 2 2 2 8 8 0
15 Górnik Polkowice 6 7 2 1 3 8 9 -1
16 Śląsk II Wrocław 6 6 1 3 2 5 8 -3
17 Motor Lublin 6 6 1 3 2 4 10 -6
18 Lech II Poznań 6 5 1 2 3 7 9 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 6 13 4 1 1 13 7 6
2 Polonia Warszawa 6 13 4 1 1 14 8 6
3 Zagłębie II Lubin 7 9 3 0 4 9 16 -7
4 Znicz Pruszków 7 8 2 2 3 10 13 -3
5 KKS 1925 Kalisz 7 8 2 2 3 10 11 -1
6 Wisła Puławy 6 8 2 2 2 13 9 4
7 Górnik Polkowice 7 8 2 2 3 6 8 -2
8 Olimpia Elbląg 6 7 1 4 1 6 6 0
9 Stomil Olsztyn 7 7 1 4 2 4 7 -3
10 Śląsk II Wrocław 7 7 2 1 4 11 15 -4
11 Lech II Poznań 7 7 1 4 2 13 14 -1
12 GKS Jastrzębie 6 6 1 3 2 4 6 -2
13 Radunia Stężyca 6 6 2 0 4 6 9 -3
14 Pogoń Siedlce 7 6 2 0 5 9 13 -4
15 Motor Lublin 7 5 1 2 4 8 12 -4
16 Siarka Tarnobrzeg 6 3 0 3 3 6 15 -9
17 Garbarnia Kraków 6 1 0 1 5 8 16 -8
18 Hutnik Kraków 6 0 0 0 6 7 16 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Radunia Stężyca

Gospodarze Wynik Goście Data
Radunia Stężyca 0 - 0 Znicz Pruszków 12 listopada 2022
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Radunia Stężyca 5 listopada 2022
Stomil Olsztyn 0 - 0 Radunia Stężyca 29 października 2022
Radunia Stężyca 0 - 0 Pogoń Siedlce 22 października 2022
KKS 1925 Kalisz 0 - 0 Radunia Stężyca 14 października 2022
Radunia Stężyca 0 - 0 Motor Lublin 9 października 2022
Górnik Polkowice 0 - 1 Radunia Stężyca 1 października 2022
Radunia Stężyca 2 - 2 Olimpia Elbląg 25 września 2022
Garbarnia Kraków 3 - 1 Radunia Stężyca 17 września 2022
Radunia Stężyca 2 - 3 Polonia Warszawa 11 września 2022
Zagłębie II Lubin 2 - 1 Radunia Stężyca 5 września 2022
Radunia Stężyca 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 26 sierpnia 2022
Radunia Stężyca 4 - 2 GKS Jastrzębie 21 sierpnia 2022
Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 Radunia Stężyca 13 sierpnia 2022
Radunia Stężyca 2 - 1 Hutnik Kraków 10 sierpnia 2022
Wisła Puławy 1 - 0 Radunia Stężyca 6 sierpnia 2022
Radunia Stężyca 3 - 3 Lech II Poznań 31 lipca 2022
Znicz Pruszków 3 - 1 Radunia Stężyca 22 lipca 2022
Radunia Stężyca 3 - 3 Śląsk II Wrocław 16 lipca 2022

II liga sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 10
2 Maciej Firlej Znicz Pruszków 10
3 Damian Nowak Pogoń Siedlce 7
4 Néstor Gordillo KKS 1925 Kalisz 7
5 Michał Fidziukiewicz Polonia Warszawa 7
6 Daniel Stanclik GKS Jastrzębie 6
7 Piotr Giel KKS 1925 Kalisz 6
8 Jakub Tecław Stomil Olsztyn 6
9 Dawid Retlewski Wisła Puławy 6
10 Patryk Serafin Hutnik Kraków 5
11 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 5
12 Shuma Nagamatsu Znicz Pruszków 5
13 Wojciech Fadecki Polonia Warszawa 5
14 Abdallah Hafez Górnik Polkowice 5
15 Bartosz Zynek Radunia Stężyca 5
16 Bartłomiej Purcha Garbarnia Kraków 5
17 Adam Żak Garbarnia Kraków 5
18 Grzegorz Goncerz Kotwica Kołobrzeg 5
19 Filip Wilak Lech II Poznań 4
20 Szymon Gołuch GKS Jastrzębie 4
21 Karol Żwir Stomil Olsztyn 4
22 Yan Senkevich Olimpia Elbląg 4
23 Kamil Kort Kotwica Kołobrzeg 4
24 Szymon Kobusiński Zagłębie II Lubin 4
25 Radosław Stępień Radunia Stężyca 4
26 Marcin Rajch Olimpia Elbląg 4
27 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 4
28 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 3
29 Piotr Kurbiel Stomil Olsztyn 3
30 Tomasz Cywka Lech II Poznań 3
31 Miłosz Kurowski Śląsk II Wrocław 3
32 Mateusz Klichowicz Wisła Puławy 3
33 Dominik Banach Wisła Puławy 3
34 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 3
35 Janusz Surdykowski Radunia Stężyca 3
36 Szymon Lewicki Siarka Tarnobrzeg 3
37 Mark Assinor Hutnik Kraków 3
38 Paweł Łysiak Kotwica Kołobrzeg 3
39 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 3
40 Wojciech Łuczak Radunia Stężyca 3
41 Aron Stasiak Olimpia Elbląg 3
42 Cezary Bujalski Pogoń Siedlce 3
43 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 3
44 Norbert Pacławski Lech II Poznań 2
45 Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce 2
46 Piotr Witasik Kotwica Kołobrzeg 2
47 Dawid Cempa Kotwica Kołobrzeg 2
48 Bartłomiej Putno KKS 1925 Kalisz 2
49 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 2
50 Damian Kostkowski Kotwica Kołobrzeg 2
51 Dawid Wojtyra Olimpia Elbląg 2
52 Mateusz Cegiełka Znicz Pruszków 2
53 Krystian Pomorski Znicz Pruszków 2
54 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 2
55 Marcin Kluska Polonia Warszawa 2
56 Jakub Branecki Olimpia Elbląg 2
57 Leszek Jagodziński Motor Lublin 2
58 Oleksandr Yatsenko Siarka Tarnobrzeg 2
59 Kacper Lepczyński Zagłębie II Lubin 2
60 Wojciech Szafranek Zagłębie II Lubin 2
61 Filip Kendzia KKS 1925 Kalisz 2
62 Michał Borecki KKS 1925 Kalisz 2
63 Mikołaj Kosior Motor Lublin 2
64 Damian Kołtański Wisła Puławy 2
65 Marcel Tyl Siarka Tarnobrzeg 2
66 Maciej Famulak Olimpia Elbląg 2
67 Thomas Pranica Garbarnia Kraków 2
68 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 2
69 Kamil Adamek Siarka Tarnobrzeg 2
70 Dawid Burka Górnik Polkowice 2
71 Michał Szmigiel Śląsk II Wrocław 2
72 Bartosz Boruń GKS Jastrzębie 2
73 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 2
74 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 2
75 Michał Żebrakowski Motor Lublin 2
76 Maciej Wichtowski Pogoń Siedlce 2
77 Dominik Chromiński Kotwica Kołobrzeg 2
78 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 2
79 Patryk Kieliś Hutnik Kraków 2
80 Szymon Kiebzak Górnik Polkowice 2
81 Mariusz Idzik Górnik Polkowice 2
82 Patryk Mularczyk Garbarnia Kraków 2
83 Łukasz Spławski Lech II Poznań 2
84 Krystian Puton Wisła Puławy 2
85 Cheikhou Dieng Zagłębie II Lubin 2
86 Kamil Włodyka Pogoń Siedlce 1
87 Mateusz Maćkowiak Stomil Olsztyn 1
88 Mateusz Chmarek Zagłębie II Lubin 1
89 Łukasz Sarnowski Olimpia Elbląg 1
90 Wojciech Jakubik Radunia Stężyca 1
91 Rafał Król Motor Lublin 1
92 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 1
93 Bartosz Florek Stomil Olsztyn 1
94 Krzysztof Koton Polonia Warszawa 1
95 Dariusz Kamiński GKS Jastrzębie 1
96 Daniel Szymczak GKS Jastrzębie 1
97 Artur Sobiech Lech II Poznań 1
98 Bartosz Tomaszewski Lech II Poznań 1
99 Ernest Dzięcioł Pogoń Siedlce 1
100 Wojciech Słomka Garbarnia Kraków 1
101 Michał Bierzało Siarka Tarnobrzeg 1
102 Iván Agudo Siarka Tarnobrzeg 1
103 Jakub Antczak Lech II Poznań 1
104 Eryk Sobków Radunia Stężyca 1
105 Marcin Pieńkowski Polonia Warszawa 1
106 Patryk Gogół Lech II Poznań 1
107 Maksym Czekała Lech II Poznań 1
108 Dominik Pisarek Górnik Polkowice 1
109 Jarosław Ratajczak Górnik Polkowice 1
110 Krystian Sanocki Lech II Poznań 1
111 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 1
112 Jakub Bojas Kotwica Kołobrzeg 1
113 Maciej Kowalski-Haberek Polonia Warszawa 1
114 Patryk Czarnowski Znicz Pruszków 1
115 Ezana Kahsay Motor Lublin 1
116 Lukáš Hrnčiar Siarka Tarnobrzeg 1
117 Dawid Pakulski Zagłębie II Lubin 1
118 Kacper Masiak Zagłębie II Lubin 1
119 Michał Rutkowski Pogoń Siedlce 1
120 Yevgeniy Zakharchenko GKS Jastrzębie 1
121 Bojan Gvozdenović Wisła Puławy 1
122 Robert Majewski Wisła Puławy 1
123 Josip Šoljić Kotwica Kołobrzeg 1
124 Andrzej Kaszuba Radunia Stężyca 1
125 Krzysztof Zawiślak Siarka Tarnobrzeg 1
126 Michał Kozajda Kotwica Kołobrzeg 1
127 Hubert Muszyński Śląsk II Wrocław 1
128 Nikodem Zawistowski KKS 1925 Kalisz 1
129 Mateusz Wysokiński KKS 1925 Kalisz 1
130 Mateusz Michalski Polonia Warszawa 1
131 Wiktor Nowak Znicz Pruszków 1
132 Radosław Tuleja Kotwica Kołobrzeg 1
133 Tornike Gaprindashvili Zagłębie II Lubin 1
134 Patryk Warczak Garbarnia Kraków 1
135 Michał Cywiński Kotwica Kołobrzeg 1
136 Sebastian Murawski Kotwica Kołobrzeg 1
137 Przemysław Szarek Motor Lublin 1
138 Ednilson Furtado Wisła Puławy 1
139 Jakub Karbownik Garbarnia Kraków 1
140 Michał Karlikowski Stomil Olsztyn 1
141 Rafał Kosznik Radunia Stężyca 1
142 Cezary Stańczyk Siarka Tarnobrzeg 1
143 Adrian Bukowski Śląsk II Wrocław 1
144 Adam Ratajczyk Zagłębie II Lubin 1
145 Filip Wójcik Stomil Olsztyn 1
146 Jakub Zagórski Lech II Poznań 1
147 Pavlo Chmelenko Siarka Tarnobrzeg 1
148 Michał Zięba Hutnik Kraków 1
149 Kamil Kuczak Garbarnia Kraków 1
150 Bartosz Gęsior KKS 1925 Kalisz 1
151 Piotr Ceglarz Motor Lublin 1
152 Olivier Wypart Śląsk II Wrocław 1
153 Przemysław Kita Radunia Stężyca 1
154 Filip Wełniak Lech II Poznań 1
155 Krystian Palacz Lech II Poznań 1
156 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 1