II liga sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 9 22 7 1 1 19 6 13
2 Ruch Chorzów 9 21 6 3 0 14 5 9
3 Motor Lublin 9 17 5 2 2 22 9 13
4 Chojniczanka Chojnice 8 15 5 0 3 19 9 10
5 Olimpia Elbląg 8 15 4 3 1 8 5 3
6 Wisła Puławy 9 14 4 2 3 16 13 3
7 Śląsk II Wrocław 9 13 3 4 2 15 14 1
8 KKS 1925 Kalisz 9 13 4 1 4 10 10 0
9 Radunia Stężyca 8 12 4 0 4 9 11 -2
10 Lech II Poznań 9 12 4 0 5 8 10 -2
11 Pogoń Siedlce 8 11 3 2 3 13 13 0
12 Znicz Pruszków 9 11 3 2 4 12 15 -3
13 Wigry Suwałki 9 11 3 2 4 7 11 -4
14 Garbarnia Kraków 9 10 2 4 3 14 16 -2
15 GKS Bełchatów 9 10 3 1 5 9 16 -7
16 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 9 2 3 3 10 12 -2
17 Hutnik Kraków 8 2 0 2 6 4 14 -10
18 Sokół Ostróda 9 0 0 0 9 2 22 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 5 13 4 1 0 10 2 8
2 Radunia Stężyca 4 12 4 0 0 6 1 5
3 Ruch Chorzów 5 11 3 2 0 8 2 6
4 Olimpia Elbląg 4 10 3 1 0 5 2 3
5 Wigry Suwałki 5 10 3 1 1 6 7 -1
6 Motor Lublin 4 9 3 0 1 11 2 9
7 Chojniczanka Chojnice 4 9 3 0 1 12 4 8
8 Śląsk II Wrocław 5 9 2 3 0 9 5 4
9 Wisła Puławy 5 8 2 2 1 8 6 2
10 KKS 1925 Kalisz 5 7 2 1 2 7 7 0
11 Garbarnia Kraków 4 7 2 1 1 10 5 5
12 GKS Bełchatów 4 7 2 1 1 6 4 2
13 Lech II Poznań 4 6 2 0 2 6 5 1
14 Pogoń Siedlce 3 6 2 0 1 6 5 1
15 Znicz Pruszków 5 4 1 1 3 5 9 -4
16 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 4 1 1 2 4 7 -3
17 Hutnik Kraków 3 1 0 1 2 2 5 -3
18 Sokół Ostróda 5 0 0 0 5 0 12 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 4 10 3 1 0 6 3 3
2 Stal Rzeszów 4 9 3 0 1 9 4 5
3 Motor Lublin 5 8 2 2 1 11 7 4
4 Znicz Pruszków 4 7 2 1 1 7 6 1
5 Chojniczanka Chojnice 4 6 2 0 2 7 5 2
6 Wisła Puławy 4 6 2 0 2 8 7 1
7 KKS 1925 Kalisz 4 6 2 0 2 3 3 0
8 Lech II Poznań 5 6 2 0 3 2 5 -3
9 Olimpia Elbląg 4 5 1 2 1 3 3 0
10 Pogoń Siedlce 5 5 1 2 2 7 8 -1
11 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 5 1 2 1 6 5 1
12 Śląsk II Wrocław 4 4 1 1 2 6 9 -3
13 Garbarnia Kraków 5 3 0 3 2 4 11 -7
14 GKS Bełchatów 5 3 1 0 4 3 12 -9
15 Wigry Suwałki 4 1 0 1 3 1 4 -3
16 Hutnik Kraków 5 1 0 1 4 2 9 -7
17 Radunia Stężyca 4 0 0 0 4 3 10 -7
18 Sokół Ostróda 4 0 0 0 4 2 10 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Radunia Stężyca

Gospodarze Wynik Goście Data
Radunia Stężyca 0 - 0 Pogoń Siedlce 7 maja 2022
Ruch Chorzów 0 - 0 Radunia Stężyca 23 kwietnia 2022
Pogoń Siedlce 0 - 0 Radunia Stężyca 30 października 2021
Radunia Stężyca 0 - 0 Ruch Chorzów 9 października 2021

II liga sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Fidziukiewicz Motor Lublin 12
2 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 7
3 Maciej Górski Pogoń Siedlce 5
4 Tomasz Foszmańczyk Ruch Chorzów 4
5 Artur Pląskowski Chojniczanka Chojnice 4
6 Wojciech Kalinowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
7 Maciej Firlej Motor Lublin 3
8 Wojciech Słomka Garbarnia Kraków 3
9 Łukasz Janoszka Ruch Chorzów 3
10 Jean Franco Sarmiento Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
11 Bartłomiej Purcha Garbarnia Kraków 3
12 Janusz Surdykowski Radunia Stężyca 3
13 Piotr Giel KKS 1925 Kalisz 3
14 Bartosz Marchewka Śląsk II Wrocław 3
15 Krzysztof Danielewicz Stal Rzeszów 3
16 Andreja Prokić Stal Rzeszów 3
17 Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce 3
18 Maciej Kona Chojniczanka Chojnice 3
19 Patryk Małecki Stal Rzeszów 3
20 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
21 Wojciech Błyszko Motor Lublin 2
22 Piotr Głowacki Stal Rzeszów 2
23 Lukáš Hrnčiar Znicz Pruszków 2
24 Patryk Skórecki Sokół Ostróda 2
25 Sergei Krivets Lech II Poznań 2
26 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 2
27 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 2
28 Abdallah Hafez Hutnik Kraków 2
29 Piotr Pierzchała Wigry Suwałki 2
30 Kacper Kondracki Wisła Puławy 2
31 Michał Feliks Garbarnia Kraków 2
32 Maciej Wichtowski Pogoń Siedlce 2
33 Radosław Stępień Radunia Stężyca 2
34 Piotr Ceglarz Motor Lublin 2
35 Mateusz Lisowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
36 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 2
37 Mateusz Klichowicz Chojniczanka Chojnice 2
38 Norbert Pacławski Lech II Poznań 2
39 Mateusz Wysokiński KKS 1925 Kalisz 2
40 Michał Borecki KKS 1925 Kalisz 2
41 Szymon Skrzypczak Chojniczanka Chojnice 2
42 Mariusz Gabrych Znicz Pruszków 2
43 Artur Golański GKS Bełchatów 2
44 Kamil Adamek Wigry Suwałki 2
45 Wojciech Łuczak Radunia Stężyca 2
46 Bartłomiej Kręcichwost Znicz Pruszków 2
47 Martin Klabník GKS Bełchatów 2
48 Maciej Machalski Znicz Pruszków 2
49 Adrian Dudziński Motor Lublin 2
50 Bartłomiej Poczobut Stal Rzeszów 2
51 Damian Michalik Stal Rzeszów 2
52 Bartłomiej Bartosiak Wisła Puławy 2
53 Przemysław Szkatuła Ruch Chorzów 2
54 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 2
55 Sam van Huffel Chojniczanka Chojnice 2
56 Aron Jóhannsson Lech II Poznań 2
57 Michał Miller Radunia Stężyca 1
58 Miłosz Przybecki Pogoń Siedlce 1
59 Filip Żagiel Ruch Chorzów 1
60 Dominik Banach Wisła Puławy 1
61 Shuma Nagamatsu Znicz Pruszków 1
62 Jakub Ostrowski Znicz Pruszków 1
63 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 1
64 Jakub Wilczyński Hutnik Kraków 1
65 Wojciech Trochim Pogoń Siedlce 1
66 Mateusz Gancarczyk GKS Bełchatów 1
67 Michał Czarny Olimpia Elbląg 1
68 Bartłomiej Putno KKS 1925 Kalisz 1
69 Michał Mikołajczyk Chojniczanka Chojnice 1
70 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
71 Szymon Kaliniec Znicz Pruszków 1
72 Carlos Daniel Wisła Puławy 1
73 Arkadiusz Najemski Motor Lublin 1
74 Robert Majewski Pogoń Siedlce 1
75 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 1
76 Piotr Celeban Śląsk II Wrocław 1
77 Daniel Szczepan Ruch Chorzów 1
78 Filip Wilak Lech II Poznań 1
79 Daniel Morys Garbarnia Kraków 1
80 Adrian Bukowski Śląsk II Wrocław 1
81 Michal Klec Garbarnia Kraków 1
82 Krystian Pomorski Znicz Pruszków 1
83 Damian Warnecki GKS Bełchatów 1
84 Łukasz Góra Stal Rzeszów 1
85 Bartłomiej Babiarz Wigry Suwałki 1
86 Mateusz Sowiński Wigry Suwałki 1
87 Mariusz Sławek Stal Rzeszów 1
88 Bartosz Rymek Pogoń Siedlce 1
89 Hubert Konstanty Śląsk II Wrocław 1
90 Krystian Puton Wisła Puławy 1
91 Mateusz Bartosiak Chojniczanka Chojnice 1
92 Szymon Stanisławski Olimpia Elbląg 1
93 Łukasz Wolsztyński Chojniczanka Chojnice 1
94 João Criciúma Wigry Suwałki 1
95 Piotr Kurbiel Olimpia Elbląg 1
96 Szymon Sołtysiński GKS Bełchatów 1
97 Piotr Lisowski Wisła Puławy 1
98 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 1
99 Przemysław Szur Radunia Stężyca 1
100 Filip Olejniczak Śląsk II Wrocław 1
101 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 1
102 Michał Mokrzycki Ruch Chorzów 1
103 Jakub Siwek Ruch Chorzów 1
104 Kamil Mazek Chojniczanka Chojnice 1
105 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 1
106 Lubambo Musonda Śląsk II Wrocław 1
107 Adrian Piekarski Olimpia Elbląg 1
108 Dawid Flaszka GKS Bełchatów 1
109 Waldemar Gancarczyk GKS Bełchatów 1
110 Filip Marchwiński Lech II Poznań 1
111 Ednilson Furtado Wisła Puławy 1
112 Bartosz Snopczyński Stal Rzeszów 1
113 Bartłomiej Korbecki Garbarnia Kraków 1
114 Tomasz Wojcinowicz Hutnik Kraków 1
115 Adrian Łyszczarz Śląsk II Wrocław 1
116 Yan Senkevich Olimpia Elbląg 1
117 Miłosz Kałahur Olimpia Elbląg 1
118 Mateusz Majewski KKS 1925 Kalisz 1
119 Sebastian Deja Radunia Stężyca 1