III liga, gr. II sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 18 45 14 3 1 41 12 29
2 Radunia Stężyca 18 40 11 7 0 37 10 27
3 Świt Skolwin (Szczecin) 18 39 11 6 1 30 7 23
4 Kotwica Kołobrzeg 18 39 13 0 5 37 22 15
5 Mieszko Gniezno 18 36 11 3 4 33 17 16
6 Unia Janikowo 18 33 10 3 5 43 29 14
7 Sokół Kleczew 18 27 8 3 7 22 22 0
8 KP Starogard Gdański 18 25 7 4 7 19 20 -1
9 Polonia Środa Wielkopolska 18 23 6 5 7 28 24 4
10 Chemik Police 18 21 6 3 9 21 27 -6
11 Pogoń II Szczecin 18 21 6 3 9 23 30 -7
12 Gwardia Koszalin 18 18 5 3 10 19 37 -18
13 Bałtyk Koszalin 18 17 4 5 9 17 35 -18
14 Nielba Wągrowiec 18 16 4 4 10 22 38 -16
15 Jarota Jarocin 18 15 3 6 9 18 24 -6
16 Górnik Konin 18 14 4 2 12 22 37 -15
17 Grom Nowy Staw 18 14 3 5 10 19 35 -16
18 Bałtyk Gdynia 18 10 3 1 14 12 37 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 9 25 8 1 0 24 6 18
2 Świt Skolwin (Szczecin) 9 23 7 2 0 17 4 13
3 Kotwica Kołobrzeg 9 21 7 0 2 22 9 13
4 Mieszko Gniezno 9 21 6 3 0 22 7 15
5 Radunia Stężyca 9 19 5 4 0 20 7 13
6 Unia Janikowo 9 17 5 2 2 21 13 8
7 Sokół Kleczew 9 17 5 2 2 10 6 4
8 Pogoń II Szczecin 9 14 4 2 3 14 12 2
9 KP Starogard Gdański 9 13 4 1 4 9 10 -1
10 Chemik Police 9 13 4 1 4 11 12 -1
11 Polonia Środa Wielkopolska 9 12 3 3 3 17 9 8
12 Nielba Wągrowiec 9 12 4 0 5 16 18 -2
13 Gwardia Koszalin 9 10 3 1 5 11 18 -7
14 Grom Nowy Staw 9 10 3 1 5 9 16 -7
15 Bałtyk Koszalin 9 9 2 3 4 10 17 -7
16 Jarota Jarocin 9 5 0 5 4 6 10 -4
17 Bałtyk Gdynia 9 4 1 1 7 5 21 -16
18 Górnik Konin 9 1 0 1 8 7 17 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radunia Stężyca 9 21 6 3 0 17 3 14
2 KKS 1925 Kalisz 9 20 6 2 1 17 6 11
3 Kotwica Kołobrzeg 9 18 6 0 3 15 13 2
4 Świt Skolwin (Szczecin) 9 16 4 4 1 13 3 10
5 Unia Janikowo 9 16 5 1 3 22 16 6
6 Mieszko Gniezno 9 15 5 0 4 11 10 1
7 Górnik Konin 9 13 4 1 4 15 20 -5
8 KP Starogard Gdański 9 12 3 3 3 10 10 0
9 Polonia Środa Wielkopolska 9 11 3 2 4 11 15 -4
10 Sokół Kleczew 9 10 3 1 5 12 16 -4
11 Jarota Jarocin 9 10 3 1 5 12 14 -2
12 Chemik Police 9 8 2 2 5 10 15 -5
13 Gwardia Koszalin 9 8 2 2 5 8 19 -11
14 Bałtyk Koszalin 9 8 2 2 5 7 18 -11
15 Pogoń II Szczecin 9 7 2 1 6 9 18 -9
16 Bałtyk Gdynia 9 6 2 0 7 7 16 -9
17 Nielba Wągrowiec 9 4 0 4 5 6 20 -14
18 Grom Nowy Staw 9 4 0 4 5 10 19 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Kluczevia Stargard

Gospodarze Wynik Goście Data
Kluczevia Stargard 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 18 września 2021

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 20
2 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 14
3 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 10
4 Marcin Trojanowski Kotwica Kołobrzeg 9
5 Łukasz Zagdański Mieszko Gniezno 9
6 Dawid Cempa Radunia Stężyca 9
7 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 8
8 Dawid Retlewski Kotwica Kołobrzeg 8
9 Adrian Szynka Polonia Środa Wielkopolska 8
10 Taras Jaworśkyj Górnik Konin 8
11 Norbert Grzelak Sokół Kleczew 7
12 Adam Konieczny Unia Janikowo 7
13 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 7
14 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 7
15 Sebastian Deja Kotwica Kołobrzeg 7
16 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 6
17 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 5
18 Sebastian Ginter Gwardia Koszalin 5
19 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 5
20 Szymon Kapelusz Chemik Police 5
21 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 5
22 Tomasz Bzdęga Mieszko Gniezno 5
23 Sebastian Kaczyński KKS 1925 Kalisz 5
24 Maciej Kazimierowicz Bałtyk Gdynia 5
25 Gracjan Goździk Unia Janikowo 5
26 Radosław Mikołajczak Mieszko Gniezno 5
27 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 5
28 Radosław Stępień Radunia Stężyca 4
29 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 4
30 Michał Kwiecień Pogoń II Szczecin 4
31 Michał Marczak Kotwica Kołobrzeg 4
32 Filip Burkhardt Radunia Stężyca 4
33 Jakub Bojas Radunia Stężyca 4
34 Andrej Protasenko Chemik Police 4
35 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 4
36 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 4
37 Łukasz Kopeć Świt Skolwin (Szczecin) 3
38 Jacek Figaszewski Nielba Wągrowiec 3
39 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 3
40 Keisuke Naka Gwardia Koszalin 3
41 Kamil Żylski Unia Janikowo 3
42 Krzysztof Biegański Mieszko Gniezno 3
43 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 3
44 Adam Wiejkuć Chemik Police 3
45 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 3
46 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 3
47 Przemysław Brzeziański Świt Skolwin (Szczecin) 3
48 Grzegorz Piesio Kotwica Kołobrzeg 3
49 Jakub Bach Radunia Stężyca 3
50 Dawid Radomski Unia Janikowo 3
51 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 3
52 Adrian Kaliszan Mieszko Gniezno 3
53 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 3
54 Konrad Rudnicki KP Starogard Gdański 3
55 Aleks Hendryk Gwardia Koszalin 2
56 Michális Maniás Pogoń II Szczecin 2
57 Jędrzej Ludwiczak Jarota Jarocin 2
58 Szymon Chać Gwardia Koszalin 2
59 Krzysztof Filipowicz Świt Skolwin (Szczecin) 2
60 Mariusz Bedliński Chemik Police 2
61 Tomasz Zając Bałtyk Gdynia 2
62 Kamil Kuropatwiński Unia Janikowo 2
63 Patryk Baranowski Świt Skolwin (Szczecin) 2
64 Mateusz Kowalczyk Chemik Police 2
65 Maciej Wichtowski Kotwica Kołobrzeg 2
66 Mateusz Mączyński KKS 1925 Kalisz 2
67 Marcin Kajca KP Starogard Gdański 2
68 Aleks Silski Gwardia Koszalin 2
69 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 2
70 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 2
71 Szymon Bartosik Górnik Konin 2
72 Filip Brzostowski Sokół Kleczew 2
73 Paweł Łydkowski KKS 1925 Kalisz 2
74 Jakub Sobecki Chemik Police 2
75 Mateusz Kaczor Nielba Wągrowiec 2
76 Oskar Kozłowski Polonia Środa Wielkopolska 2
77 Krzysztof Bartoszak Mieszko Gniezno 2
78 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 2
79 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 2
80 Artur Formela Radunia Stężyca 2
81 Andrzej Trubeha KKS 1925 Kalisz 2
82 Paweł Piceluk Sokół Kleczew 2
83 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 2
84 Michał Łopatka Jarota Jarocin 2
85 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 2
86 Łukasz Żeglen Polonia Środa Wielkopolska 2
87 Krzysztof Iwanowski Radunia Stężyca 2
88 Mateusz Majer Górnik Konin 2
89 Damian Sędziak Mieszko Gniezno 2
90 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 2
91 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 2
92 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 2
93 Kacper Górski KKS 1925 Kalisz 1
94 Kamil Sabiłło KKS 1925 Kalisz 1
95 Tomasz Kowalski Górnik Konin 1
96 Robert Hirsz KP Starogard Gdański 1
97 Jakub Hoffmann Mieszko Gniezno 1
98 Jakub Formaczyński Bałtyk Koszalin 1
99 Mateusz Rumiński Unia Janikowo 1
100 Mateusz Rozmarynowski Nielba Wągrowiec 1
101 Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz 1
102 Eryk Krzysztopowicz Kotwica Kołobrzeg 1
103 Maciej Adamczewski Górnik Konin 1
104 Michał Kozajda Sokół Kleczew 1
105 Michał Wolinowski Sokół Kleczew 1
106 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
107 Fabian Hiszpański KKS 1925 Kalisz 1
108 Fabian Walszczyk Bałtyk Koszalin 1
109 Mikołaj Gibas Unia Janikowo 1
110 Maciej Gregorek Bałtyk Koszalin 1
111 Paweł Mądrzejewski Unia Janikowo 1
112 Filip Jagielski Unia Janikowo 1
113 Konrad Kobylarek Sokół Kleczew 1
114 Cezary Bać Gwardia Koszalin 1
115 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 1
116 Przemysław Szur Kotwica Kołobrzeg 1
117 Jakub Wilk Polonia Środa Wielkopolska 1
118 Dawid Krzyżaniak Jarota Jarocin 1
119 Michał Ciarkowski Kotwica Kołobrzeg 1
120 Oskar Bohm Bałtyk Gdynia 1
121 Michał Bajdur Bałtyk Gdynia 1
122 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 1
123 Sebastian Bartlewski Bałtyk Gdynia 1
124 Beniamin Wrembel Jarota Jarocin 1
125 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 1
126 Mateusz Jagiełło Grom Nowy Staw 1
127 Piotr Wujec Polonia Środa Wielkopolska 1
128 Łukasz Kowalczyk KP Starogard Gdański 1
129 Igor Łasicki Pogoń II Szczecin 1
130 Marcel Wędrychowski Pogoń II Szczecin 1
131 Damian Pawlak Mieszko Gniezno 1
132 Bartosz Zakrzewski Górnik Konin 1
133 Daniel Stanclik KKS 1925 Kalisz 1
134 Nikodem Zatorski Unia Janikowo 1
135 Dawid Kalinowski Górnik Konin 1
136 Krzysztof Wolkiewicz Nielba Wągrowiec 1
137 Jakub Losik Unia Janikowo 1
138 Adam Męcfel Jarota Jarocin 1
139 Gracjan Kuśmierek Pogoń II Szczecin 1
140 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 1
141 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 1
142 Łukasz Bogajewski Mieszko Gniezno 1
143 Kacper Smoliński Pogoń II Szczecin 1
144 Daniel Kamiński KKS 1925 Kalisz 1
145 Adrian Polański Radunia Stężyca 1
146 Marcin Radzewicz KKS 1925 Kalisz 1
147 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
148 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 1
149 Damian Słabikowski Polonia Środa Wielkopolska 1
150 Adam Gajda Nielba Wągrowiec 1
151 Bil Patryk Świt Skolwin (Szczecin) 1
152 Damian Poliński KKS 1925 Kalisz 1
153 Miłosz Brylewski Nielba Wągrowiec 1
154 Łukasz Włodarczyk Bałtyk Koszalin 1
155 Mateusz Żytko KKS 1925 Kalisz 1
156 Krystian Peda Chemik Police 1
157 Marcin Świątek Grom Nowy Staw 1
158 Dariusz Staniaszek Grom Nowy Staw 1
159 Damian Pawłowski Pogoń II Szczecin 1
160 Mikołaj Brzeski Świt Skolwin (Szczecin) 1
161 Sebastian Golak Mieszko Gniezno 1
162 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 1
163 Bartosz Ława Chemik Police 1
164 Andrzej Kaszuba KKS 1925 Kalisz 1
165 Szymon Gałczyński Jarota Jarocin 1
166 Daniel Kraska KP Starogard Gdański 1