III liga, gr. II sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 14 34 11 1 2 31 7 24
2 Kotwica Kołobrzeg 14 32 10 2 2 30 12 18
3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 30 9 3 2 27 16 11
4 Świt Skolwin (Szczecin) 14 27 8 3 3 25 14 11
5 Sokół Kleczew 14 25 8 1 5 22 13 9
6 Unia Janikowo 14 25 8 1 5 24 20 4
7 Polonia Środa Wielkopolska 14 21 6 3 5 22 17 5
8 Błękitni Stargard 14 21 6 3 5 16 20 -4
9 Zawisza Bydgoszcz 14 20 5 5 4 20 20 0
10 Stolem Gniewino 14 19 5 4 5 21 26 -5
11 KP Starogard Gdański 14 18 5 3 6 18 20 -2
12 Elana Toruń 14 17 5 2 7 29 30 -1
13 Pogoń II Szczecin 14 16 4 4 6 20 23 -3
14 Bałtyk Koszalin 14 13 3 4 7 16 25 -9
15 Jarota Jarocin 14 11 2 5 7 10 18 -8
16 Bałtyk Gdynia 14 11 3 2 9 19 28 -9
17 GKS Przodkowo 14 9 2 3 9 11 26 -15
18 Kluczevia Stargard 14 3 0 3 11 7 33 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 19 6 1 1 14 5 9
2 Kotwica Kołobrzeg 6 13 4 1 1 13 5 8
3 Świt Skolwin (Szczecin) 7 13 4 1 2 15 8 7
4 Sokół Kleczew 7 13 4 1 2 12 5 7
5 Olimpia Grudziądz 6 12 4 0 2 16 6 10
6 Polonia Środa Wielkopolska 8 11 3 2 3 11 9 2
7 Błękitni Stargard 7 11 3 2 2 6 7 -1
8 Stolem Gniewino 8 11 3 2 3 12 15 -3
9 Unia Janikowo 7 10 3 1 3 11 9 2
10 Zawisza Bydgoszcz 7 10 3 1 3 9 10 -1
11 KP Starogard Gdański 8 9 2 3 3 11 13 -2
12 Elana Toruń 7 8 2 2 3 17 13 4
13 Pogoń II Szczecin 6 7 2 1 3 11 9 2
14 Bałtyk Gdynia 7 7 2 1 4 11 14 -3
15 Bałtyk Koszalin 8 5 1 2 5 9 15 -6
16 GKS Przodkowo 7 5 1 2 4 5 11 -6
17 Kluczevia Stargard 7 2 0 2 5 5 12 -7
18 Jarota Jarocin 5 1 0 1 4 4 10 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 8 22 7 1 0 15 1 14
2 Kotwica Kołobrzeg 8 19 6 1 1 17 7 10
3 Unia Janikowo 7 15 5 0 2 13 11 2
4 Świt Skolwin (Szczecin) 7 14 4 2 1 10 6 4
5 Sokół Kleczew 7 12 4 0 3 10 8 2
6 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 11 3 2 1 13 11 2
7 Polonia Środa Wielkopolska 6 10 3 1 2 11 8 3
8 Błękitni Stargard 7 10 3 1 3 10 13 -3
9 Zawisza Bydgoszcz 7 10 2 4 1 11 10 1
10 Jarota Jarocin 9 10 2 4 3 6 8 -2
11 KP Starogard Gdański 6 9 3 0 3 7 7 0
12 Elana Toruń 7 9 3 0 4 12 17 -5
13 Pogoń II Szczecin 8 9 2 3 3 9 14 -5
14 Stolem Gniewino 6 8 2 2 2 9 11 -2
15 Bałtyk Koszalin 6 8 2 2 2 7 10 -3
16 Bałtyk Gdynia 7 4 1 1 5 8 14 -6
17 GKS Przodkowo 7 4 1 1 5 6 15 -9
18 Kluczevia Stargard 7 1 0 1 6 2 21 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Unia Janikowo

Gospodarze Wynik Goście Data
Unia Janikowo 2 - 1 GKS Przodkowo 25 września 2021
Stolem Gniewino 1 - 3 Unia Janikowo 18 września 2021
GKS Przodkowo 1 - 0 Unia Janikowo 4 listopada 2020

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Bojas Olimpia Grudziądz 9
2 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 8
3 Grzegorz Goncerz Kotwica Kołobrzeg 8
4 Hubert Antkowiak Polonia Środa Wielkopolska 8
5 Łukasz Witucki Elana Toruń 7
6 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 7
7 Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 6
8 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 6
9 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 6
10 Paweł Łysiak Bałtyk Koszalin 6
11 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 6
12 Gracjan Goździk Unia Janikowo 5
13 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 5
14 Kamil Włodyka Elana Toruń 5
15 Dominik Chromiński Kotwica Kołobrzeg 5
16 Sebastian Ginter Bałtyk Koszalin 5
17 Tomasz Kaczmarek Olimpia Grudziądz 5
18 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 5
19 Damian Niedojad Błękitni Stargard 5
20 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
21 Dawid Przybyszewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
22 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 4
23 Michał Szczyrba Elana Toruń 4
24 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 4
25 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 4
26 Krzysztof Wicki Olimpia Grudziądz 4
27 Dawid Cempa Kotwica Kołobrzeg 4
28 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 4
29 Dominik Pisarek Elana Toruń 4
30 Patryk Bil Świt Skolwin (Szczecin) 3
31 Krzysztof Biegański Sokół Kleczew 3
32 Krzysztof Kołodziej Sokół Kleczew 3
33 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 3
34 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 3
35 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 3
36 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 3
37 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 3
38 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 3
39 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 3
40 Patryk Urbański Unia Janikowo 3
41 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 3
42 Damian Garbacik Bałtyk Gdynia 3
43 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 3
44 Aron Stasiak Pogoń II Szczecin 3
45 Bartosz Krzysztofek Pogoń II Szczecin 3
46 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
47 Marcin Rajch Błękitni Stargard 3
48 Mateusz Molewski Sokół Kleczew 3
49 Jakub Pawlik Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
50 Mikołaj Hofman Stolem Gniewino 2
51 Antoni Prałat Jarota Jarocin 2
52 Maciej Mysiak Unia Janikowo 2
53 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 2
54 Oktawian Skrzecz Bałtyk Gdynia 2
55 Esteban Munoz Elana Toruń 2
56 Rafał Piekuś Zawisza Bydgoszcz 2
57 Patryk Moskiewicz KP Starogard Gdański 2
58 Konrad Kleinschmidt KP Starogard Gdański 2
59 Oskar Sikorski Bałtyk Gdynia 2
60 Damian Kostkowski Kotwica Kołobrzeg 2
61 Maksym Demianchuk GKS Przodkowo 2
62 Adrian Karankiewicz Olimpia Grudziądz 2
63 Denzel Gomez Unia Janikowo 2
64 Michał Cywiński Olimpia Grudziądz 2
65 Marko Zawada Olimpia Grudziądz 2
66 Mateusz Rościszewski Kotwica Kołobrzeg 2
67 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 2
68 Robert Hirsz GKS Przodkowo 2
69 Oskar Frygier KP Starogard Gdański 2
70 Adrian Ratajczyk Sokół Kleczew 2
71 Cyprian Maciejewski Zawisza Bydgoszcz 2
72 Dawid Rezaeian Pogoń II Szczecin 2
73 Jakub Kuzio Kluczevia Stargard 2
74 Marcin Gawron Kotwica Kołobrzeg 2
75 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 2
76 Arkadiusz Korpalski KP Starogard Gdański 2
77 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 2
78 Cezary Bać Stolem Gniewino 2
79 Miłosz Manuszewski KP Starogard Gdański 2
80 Piotr Wojtasiak Świt Skolwin (Szczecin) 2
81 Leszek Jagodziński Kotwica Kołobrzeg 2
82 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 2
83 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
84 Damian Zagórski Unia Janikowo 1
85 Norbert Hołtyn GKS Przodkowo 1
86 Wiktor Patrzykąt Sokół Kleczew 1
87 Paweł Karbowiński Elana Toruń 1
88 Jakub Szarpak Kotwica Kołobrzeg 1
89 Jan Chachuła Zawisza Bydgoszcz 1
90 Marcin Warcholak Olimpia Grudziądz 1
91 Dawid Kuczyński Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
92 Filip Szewczyk Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
93 Michał Kozajda Kotwica Kołobrzeg 1
94 Mariusz Kryszak Unia Janikowo 1
95 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 1
96 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 1
97 Szymon Nowicki GKS Przodkowo 1
98 Eryk Krysztopowicz Unia Janikowo 1
99 Bartosz Kołodziejczyk Pogoń II Szczecin 1
100 Ariel Jastrzembski Zawisza Bydgoszcz 1
101 Jakub Nawrocki Olimpia Grudziądz 1
102 Mikołaj Zawistowski Sokół Kleczew 1
103 Filip Karmański Olimpia Grudziądz 1
104 Jakub Bach KP Starogard Gdański 1
105 Krystian Szczepaniak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
106 Seweryn Wrzeszcz Kluczevia Stargard 1
107 Bartosz Boniecki Pogoń II Szczecin 1
108 Konrad Żulpo Świt Skolwin (Szczecin) 1
109 Łukasz Zagdański Unia Janikowo 1
110 Adam Kujawski Unia Janikowo 1
111 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 1
112 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 1
113 Jędrzej Drame Polonia Środa Wielkopolska 1
114 Sebastian Golak Sokół Kleczew 1
115 Stanisław Wędzelewski Zawisza Bydgoszcz 1
116 Borys Sobstyl-Jałoszyński Bałtyk Koszalin 1
117 Wojciech Lisowski Pogoń II Szczecin 1
118 Kamil Zadka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
119 Przemysław Żukowski Świt Skolwin (Szczecin) 1
120 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 1
121 Borys Freilich Pogoń II Szczecin 1
122 Olivier Martyn Bałtyk Koszalin 1
123 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
124 Aleksander Kowalski Elana Toruń 1
125 Bartosz Ława Pogoń II Szczecin 1
126 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
127 Mateusz Goerke Bałtyk Gdynia 1
128 Jakub Stawski Elana Toruń 1
129 Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 1
130 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 1
131 Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 1
132 Jakub Białczyk Świt Skolwin (Szczecin) 1
133 Adrian Bajkiewicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
134 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 1
135 Dawid Szałecki GKS Przodkowo 1
136 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 1
137 Marcin Maćkowiak Jarota Jarocin 1
138 Patryk Leszczyński Olimpia Grudziądz 1
139 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
140 Jakub Lis Pogoń II Szczecin 1
141 Bartłomiej Mruk Pogoń II Szczecin 1
142 Piotr Łysiak Kotwica Kołobrzeg 1
143 Sebastian Wroński GKS Przodkowo 1
144 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
145 Filip Rzepka Olimpia Grudziądz 1
146 Kacper Rybacki Elana Toruń 1
147 Kacper Łukasiak Pogoń II Szczecin 1
148 Kacper Łazaj GKS Przodkowo 1
149 Robert Wesołowski GKS Przodkowo 1
150 Kacper Tomczak GKS Przodkowo 1
151 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 1
152 Adam Gross Stolem Gniewino 1
153 Maciej Białczyk Pogoń II Szczecin 1
154 Kacper Aleksiuk Kotwica Kołobrzeg 1
155 Miłosz Matuszewski Sokół Kleczew 1
156 Jose Cabrera Olimpia Grudziądz 1
157 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1