Działacze Unii Janikowo naprawdę solidnie popracowali w zimowym okienku transferowy. Zespół prowadzony przez Piotra Klepczarka zasiliło kilku doświadczonych zawodników, teraz do tego grona dołączył były bramkarz Widzewa Łódź - Wojciech Pawłowski

Czy Unia Janikowo włączy się do walki o awans w rundzie wiosennej? Ciężko na tą chwilę ocenić, ale patrząc po transferach, klub poważnie się pod tym kątem wzmocnił. Tym razem do zespołu dołączył Wojciech Pawłowski, który od maja pozostawał bez pracodawcy. Poprzednio reprezentował barwy Widzewa Łódź.

Pawłowski jest wychowankiem Bałtyku Koszalin, skąd w 2010 roku trafił do Lechii Gdańsk. W 2012 roku wyjechał do Włoch, trafił do Udinese Calcio, ale był wypożyczany do Latina Calcio, kolejne wypożyczenia zawodnika były do Polski, w 2014 roku trafił do Śląska Wrocław, następnie była to Bytovia Bytów i Rozwój Katowice. W 2016 roku rozstał się z Udinese i trafił do Górnika Zabrze, skąd następnie zawędrował do Widzewa Łódź.

Źródło / Foto: Unia Janikowo

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.