Sensacja w Kołobrzegu! Kotwica przegrała z Unią Janikowo

Zaczyna oddalać się awans Kotwicy Kołobrzeg. Zespół z województwa zachodniopomorskiego przegrał w sobotę u siebie z Unią Janikowo.

więcej →

Michał Orlik będzie pełnił funkcję trenera Unii Janikowo

Michał Orlik będzie sprawował funkcję nowego szkoleniowca Unii Janikowo. Zastąpi na tym stanowisku Piotra Klepczarka, z którym zarząd ostatnio się pożegnał.

więcej →

Damian Zagórski nowym piłkarzem Sokoła Ostróda

Sokół Ostróda potwierdził kolejne wzmocnienie. Do drugoligowca dołączył Damian Zagórski, który ostatnio występował w Unii Janikowo.

więcej →

Wojciech Pawłowski zagra w Unii Janikowo

Działacze Unii Janikowo naprawdę solidnie popracowali w zimowym okienku transferowy. Zespół prowadzony przez Piotra Klepczarka zasiliło kilku doświadczonych zawodników, teraz do tego grona dołączył były bramkarz Widzewa Łódź - Wojciech...

więcej →

Patryk Zych nowym zawodnikiem Unii Janikowo

Patryk Zych w zimowym okienku transferowym przeniósł się ze Stomilu Olsztyn do trzecioligowej Unii Janikowo

więcej →

Mikołaj Gabor wzmacnia Unię Janikowo

Mikołaj Gabor dołącza do zespołu prowadzonego przez Piotra Klepczarka na zasadzie transferu definitywnego i w rundzie jesiennej będzie występował na trzecioligowych boiskach.

więcej →

Dwóch zawodników opuszcza szeregi Unii Janikowo

Damian Zagórski i Adrian Beta nie będą reprezentować barw Unii Janikowo w nadchodzącej rundzie wiosennej. Kontrakty obu zawodników zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

więcej →

Damian Ciechanowski przechodzi do Unii Janikowo

Damian Ciechanowski po rozstaniu ze Stomilem Olsztyn, długo nie szukał nowego pracodawcy. Nowym klubem 25-latka została Unia Janikowo.

więcej →

Aleksander Kowalski dołączył do Unii Janikowo

Aleksander Kowalski były piłkarz Elany Toruń, w rundzie wiosennej będzie występował w Unii Janikowo, o czym poinformował oficjalny profil w mediach społecznościowych klubu.

więcej →

Sebastian Ginter zawodnikiem Unii Janikowo

Unia Janikowo przedstawiła kolejne wzmocnienie w zimowym okienku transferowym. Do zespołu dołączył Sebastian Ginter, który w rundzie jesiennej reprezentował barwy Bałtyku Koszalin

więcej →

Dwóch zawodników pożegnało się z Unią Janikowo

Roszady w 3 lidze ruszają na dobre, tym razem Unia Janikowo poinformowała, że zimą klub opuści dwóch zawodników

więcej →

Plan przygotowań Unii Janikowo do rundy wiosennej

Trzecioligowiec z województwa kujawsko-pomorskiego ogłosił plan przygotować do rundy wiosennej sezonu 2021/22. W planie jest siedem spotkań kontrolnych z lokalnymi drużynami.

więcej →

Jędrzej Kujawa piłkarzem Unii Janikowo

Jędrzej Kujawa oficjalnie opuszcza szeregi Polonii Środa Wielkopolska i w przyszłej rundzie będzie reprezentował ligowego rywala.

więcej →

WIDEO: Skrót meczu Unia Janikowo - Elana Toruń 1:1 (1:0)

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z derbowego spotkania pomiędzy Unią Janikowo a Elaną Toruń. Po zaciętym spotkaniu na boisku padł bramkowy remis. Gospodarze szybko otworzyli wynik spotkania, ale gościom udało się...

więcej →

Derby Kujaw na remis! Elana Toruń podzieliła się punktami z Unią Janikowo

Unia Janikowo w meczu z Elaną Toruń z pewnością liczyła na więcej. Podopieczni Piotra Klepczarka po ostatniej porażce z Bałtykiem Gdynia liczyli na zwycięstwo, jednak ostatecznie udało im się ugrać...

więcej →

Bałtyk Gdynia pokonał u siebie Unię Janikowo

Dobrze weekend rozpoczęli piłkarze Bałtyku Gdynia. Podopieczni Roberta Reiwera w piątkowy wieczór odnieśli zwycięstwo z rzędu, a w pokonanym polu znalazła się tym razem Unia Janikowo.

więcej →

Unia Janikowo bez szans w starciu z rozpędzoną Kotwicą Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg podtrzymała zwycięską passę i tym razem wywozi trzy punkty z Janikowa. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1, druga zaś to koncertowa gra gości i pewne zwycięstwo w całym...

więcej →

Piotr Klepczarek nowym szkoleniowcem Unii Janikowo

Wyjaśniła się sytuacja, kto obejmie dowodzenie w drużynie po Arturze Polehojko. Unia Janikowo postawiła na byłego trenera Stomilu Olsztyn.

więcej →

Artur Polehojko nie będzie dłużej prowadził Unii Janikowo

W dniu wczorajszym oficjalny serwis Unii Janikowo poinformował, że spotkanie z KP Starogardem Gdańskim będzie ostatnim w roli szkoleniowca dla Artura Polehojko.

więcej →

Polonia Środa lepsza od Unia Janikowo, dwie błyskawiczne bramki Antkowiaka.

Polonia Środa Wielkopolska okazała się lepsza na własnym boisku w starciu z Unią Janikowo. Do przerwy padła tylko jedna bramka, po przerwie goście zdołali odpowiedzieć, ale do końca spotkania to...

więcej →