Wyjaśniła się sytuacja, kto obejmie dowodzenie w drużynie po Arturze Polehojko. Unia Janikowo postawiła na byłego trenera Stomilu Olsztyn.

Klub z województwa kujawsko-pomorskiego poinformował, że nowym szkoleniowcem drużyny seniorów został Piotr Klepczarek. Wychowanek Stomilu Olsztyn w minionym sezonie pracował w swoim macierzystym klubie. Trener posiada licencję UEFA A, początkowo w Olsztynie pełnił rolę analityka, później awansował do roli drugiego trenera a od 6 kwietnia bieżącego roku prowadził pierwszą drużynę Stomilu. Dodatkowo wcześniej był asystentem Jacka Magiery w reprezentacji Polski U20.

Jako zawodnik występował w kilku bardziej rozpoznawalnych polskich klubach: Zawiszy Bydgoszcz, Polonii Warszawa, Łódzkim Klubie Sportowym czy Zniczu Pruszków. Na swoim koncie ma również epizod w greckim Vaasan Palloseura.

Foto: Unia Janikowo

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.