Szymon Grabowski nowym trenerem Stomilu Olsztyn

Stomil Olsztyn przedstawił następcę Piotra Jacka na stanowisko pierwszego trenera Stomilu Olsztyn. Nowym szkoleniowcem "Dumy Warmii" został Szymon Grabowski, który ostatnio prowadził Podhale Nowy Targ.

więcej →

Michał Orlik będzie pełnił funkcję trenera Unii Janikowo

Michał Orlik będzie sprawował funkcję nowego szkoleniowca Unii Janikowo. Zastąpi na tym stanowisku Piotra Klepczarka, z którym zarząd ostatnio się pożegnał.

więcej →

Kamil Socha nowym trenerem MKS-u Kluczbork

Kamil Socha został zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec MKS-u Kluczbork. 51-letni szkoleniowiec zastąpił na tym stanowisku Piotra Jacka, który zaakceptował ofertę Stomilu Olsztyn

więcej →

Krzysztof Chrobak odchodzi z Pogoni Grodzisk Mazowiecki

Krzysztof Chrobak w dniu 29 marca 2022 roku przestał pełnić funkcję trenera drugoligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki. 

więcej →

Łukasz Kowalski przestał pełnić funkcję szkoleniowca GKS-u Przodkowo

Kolejnym trenerem który pożegnał się ze swoją posadą po weekendowej serii gier jest Łukasz Kowalski, który do niedawna pracował w GKS-ie Przodkowo.

więcej →

Adrian Stawski nie będzie dłużej szkoleniowcem Stomilu Olsztyn

Stomil Olsztyn rozstał się z aktualnym szkoleniowcem Adrianem Stawskim. W najbliższym spotkaniu ligowym zespół poprowadzi nowy szkoleniowiec.

więcej →

Zmiana trenera w Pilicy Białobrzegi

Tomasz Grzywna przestał pełnić funkcję trenera trzecioligowej Pilicy Białobrzegi, zastąpił go 46-letni Mariusz Sawa.

więcej →

Krystian Pikaus nowym trenerem Foto-Higieny Gać

Foto-Higiena Gać przedstawiła nazwisko nowego trenera, został nim Krystian Pikaus zastępując na  stanowisku Waldemara Tęsiorowskiego.

więcej →

Arkadiusz Gaffka zrezygnował z funkcji trenera Stolema Gniewino

Potwierdziły się nieoficjalne informacje o rzekomym odejściu Arkadiusz Gaffki ze Stolema Gniewino.

więcej →

Damian Nowak odejdzie z Odry Wodzisław Śląski?

Smutne informacje docierają z Wodzisławskiego środowiska piłkarskiego, wedle których trener Damian Nowak zamierza odejść z Odry Wodzisław Śląski.

więcej →

Radosław Mroczkowski zwolniony z Apklan Resovii

Prawdziwe fatum trenerskie obserwujemy w tym tygodniu, tym razem padło na byłego szkoleniowca Resovii - Radosława Mroczkowskiego.

więcej →

Damian Guzek przejmie pierwszą drużynę Pogoni Siedlce

Pogoń Siedlce dość szybko ogłosiła nazwisko nowego szkoleniowca, który zastąpi Bartosza Tarachulskiego na tym stanowisku.

więcej →

Bartosz Tarachulski przestał być trenerem Pogoni Siedlce

We wtorek rano klub z Siedlec poinformował w swoich mediach społecznościowych, że Bartosz Tarachulski nie będzie dłużej prowadził pierwszego zespołu Pogoni Siedlce.

więcej →

Zmiana trenera w Piaście Żmigród

Zdecydowane ruchy w Piaście Żmigród, gdzie zdecydowano się po 9. kolejce spotkań 3 ligi na zmianę szkoleniowca. Z klubem pożegnał się Marcin Foltyn. Jego miejsce zajmie nowy - stary trener...

więcej →

Łukasz Chmura nie jest już trenerem Sokoła Sieniawa

Potwierdziły się informacje, które od kilku dni krążyły w środowisku piłkarskim na podkarpaciu odnośnie zmiany szkoleniowca w drużynie Sokoła Sieniawa.

więcej →

Piotr Klepczarek nowym szkoleniowcem Unii Janikowo

Wyjaśniła się sytuacja, kto obejmie dowodzenie w drużynie po Arturze Polehojko. Unia Janikowo postawiła na byłego trenera Stomilu Olsztyn.

więcej →

Artur Polehojko nie będzie dłużej prowadził Unii Janikowo

W dniu wczorajszym oficjalny serwis Unii Janikowo poinformował, że spotkanie z KP Starogardem Gdańskim będzie ostatnim w roli szkoleniowca dla Artura Polehojko.

więcej →

Piotr Zajączkowski nie będzie dłużej trenerem Kotwicy Kołobrzeg. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron

Jak poinformował oficjalny serwis klubu Piotr Zajączkowski nie będzie dłużej pełnił funkcji trenera pierwszej drużyny. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

więcej →

Sporo się dzieje w Ruchu Chorzów! Łukasz Bereta odchodzi, Marcin Kowalski z nową umową

Kibice Ruchu Chorzów z pewnością nie mogą narzekać na nudę. Dziś beniaminek eWinner 2 ligi ogłosił, że trenerem popularnych "Niebieskich" przestał być Łukasz Bereta. Ponadto nową umowę z klubem podpisał...

więcej →

Radosław Mroczkowski zwolniony z Widzewa Łódź

Kolejny trener stracił pracę. W dniu dzisiejszym z posadą pożegnał się szkoleniowiec Widzewa, który pracował w Łodzi od 12 czerwca 2018 roku.

więcej →